خانه انجمن خوب، بد، زشت سال 91 از نگاه شما چیست؟!
٦٧٠
٦٨
میلاد

خوب، بد، زشت سال 91 از نگاه شما چیست؟!

خوب، بد، زشت سال 91 از نگاه شما چیست؟!

سال 1391 هم داره تموم میشه بد نیست بعضی چیزا رو مرور کنیم:

1- خوب‌ترین اتفاق سال 91

2- بدترین اتفاق سال 91

3- زشت‌ترین اتفاق سال 91

4- خنده‌دارترین اتفاق سال 91

و 5- امیدوار‌کننده ترین اتفاق سال!

برای جواب‌ دادن هم بی زحمت بنویسید مثلاً 1- کسب رتبه خوب در المپیک ، 2- ... و به همین صورت پر کنید! مرسی

٩١/١٢/٢٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
1- رفتن به سفر حج عمره که واسم آرزو بود ... 2- فوت پسرعموی جوونم بر اثر حادثه تصادف ... 3-نمیدونم اگه یادم اومد میام میگم ... 4-هعییییییی فکر نکنم داشته باشم ... 5- عضویت توی سایت جیم پیدا کردن دوستای خوبی مثل شما که منو به زندگی خیلی امیدوار کرد ...
t.m
t.m
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
خوش بحالت الی جوووووووونم
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
رفتین حج شما؟؟؟؟؟مررررررسی!خیلی خوشحال شدم!منم جزو آرزوهام رفتن مکه و کربلاس!
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
آره سید ایشالا قسمت هر کی آرزو داره بشه :)
parisa
parisa
٩١/١٢/٢٨
٠
٠
دوست خوب.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مارو میگ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی..................ذوق ذوق ذوق.........
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
برا خودم 1=قبولي دانشگاه2=مرگ3=نميدونم4= دامادي دايي5=نميدونم
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
دامادی داییت خنده دار بوده؟؟؟؟؟؟؟
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
اره اون شب خيلي خنديديم
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
قبولی در کارشناسی.خاطره خوبی بود.بقیش بد
Milad
Milad
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
نه دیگه این طوری هم نیست یکم فکر کنی یادت میاد
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
1ـ ازدواج 2ـ خدا رو شکر نداشتم..یا حداقل یادم نمیاد..3ـ دعوا شاید..4ـ واقعا نمیدونم... 5ـ اشتغال.. اینا برا خودم بود.. اما برا کشورم خیلی سال خوبی نبود.. (با عنایت به دیدن نیمه پر لیوان)
Milad
Milad
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
آره قبول دارم(منظورم کشور بود)
Milad
Milad
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
1.قبولی توی دانشگاه و رشته ی مورد علاقم 2.نداشتم3.دو بار به خاطر گواهی نامه رد شدم 4.کلا زیاد به همه چیز میخندم5. معلومه دیگه "جیم"
f.haghighat
f.haghighat
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
1. عمه شدم/کار پدرم بعد مدتها درست شد 2. بد زیاد بوده، کدومو بگم...:| 3. زشت و بد فرق داره؟ نمی دونم به نظرم همون بدا زشت هم بودن :| 4. صحبت های اخیر احمدی نژاد در مورد هوگو چاوز :D 5. اتفاق امیدوارکننده ای نیفتاد تازه کنکورم خوب ندادم :|
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
این خنده دارشو خوب اومدی :))))))
نسیم
نسیم
٩١/١٢/٢٨
٠
٠
به قول آقای قرائتی به لطف دکتر تکلیف ما روشن شد یکی از 313 نفر یار امام زمان (عج) مشخص شده باید بگردیم دنبال 312 نفر دیگشون!!!!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
1.قبول شدن توی کنکور/عضو شدن در جیم 2.مشکلات خونوادگی 3.یکی از درسامو افتادم 4.خنده دار ترین یادم نمیاد.فکرکنم نداشتم 5.راستش نمیدونم!
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٢/٢٧
١
٠
واحد افتادن كه ناراحتي نداره . دانشجو بدون واحد افتاده=زنبور بي عسل
Milad
Milad
٩١/١٢/٢٧
١
٠
راست میگه اگه نیفتی بد میشه
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٨
٠
٠
به بدترین اتفاق اضافه میکنم:مرگ زن داییم تو 28 اسفند 9 :((((!
t.m
t.m
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
1- خوب‌ترین اتفاق سال 91: برگشت فرهااااااااادو جووووووووونم به اِس اِس{البته خعلی هم خوب نبود!} ینی به نفع فرهاد نیست...:( 2- بدترین اتفاق سال 91: معدلم بالای 19 و شصت نشد :(((((((((( 3- زشت‌ترین اتفاق سال 91: زشت ترین؟ نیدونم... 4- خنده‌دارترین اتفاق سال 91: اینم نمیدونم... و 5- امیدوار‌کننده ترین اتفاق سال! اصن امید داریم؟
m_kashiyan
m_kashiyan
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
1خوب ترین اتفاق:به دنیا اومدن خواهرزاده عزیزم.بقیشم که هیچی چون در کل امسال سال خوب و قشنگی نبود!
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
1- خوب‌ترین اتفاق سال 91: گرفتن گواهینامه رانندگیم،سایت جیم :))//2- بدترین اتفاق سال 91: ولش کن !//3- زشت‌ترین اتفاق سال 91: زشت!نمیدونم! شاید بحث کردن با یکی از دوستام//4- خنده‌دارترین اتفاق سال 91: خخخنده بازار :) //5- امیدوار‌کننده ترین اتفاق سال 91: پیشنهاد چنتا کار خرده ریزه بهم:))!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
کوفیدی زیر گوش دوستت یا نه؟:)))))
s.a
s.a
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
1- خوب‌ترین اتفاق سال 91 : نمیگم! ولی خیلی خوب بود! / 2- بدترین اتفاق سال 91 : دعوا / 3- زشت‌ترین اتفاق سال 91 : زشت؟!! نمیدونم واللا! / 4- خنده‌دارترین اتفاق سال 91 : سایت جیم! / 5- امیدوار‌کننده ترین اتفاق سال : اینکه بالاخره یه چیزایی در مورد رشته تحصیلیم فهمیدم!
O0si
O0si
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
با چهارمیش موافقم :)
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
کلا چیز خوبی برام نبوده غیر از همینکه تو جیم عضو شدم!
Milad
Milad
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
اینطوری هم که میگی نیست....میدونم!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
هععععععععی میلا جان!چی بگم
parisa
parisa
٩١/١٢/٢٨
٠
٠
چه ناامید...............................................
sahar
sahar
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
1)دعوت به جیم...و اینکه در مسابقات شعر در سطح استان اول شدم 2) کنکوووووووووووووور لعنتی 3) بازم کنننننننننکور 4) یادم نی 5)بازم همون پیشرفت در شعرم...
Milad
Milad
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
راست میگی یه شعر بگو زود تند سریع!
sahar
sahar
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
به مطالب ارسالیم مراجعه کنید...هست...اییییییییییییش :))))))))))))))
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
خو شعرش با شما!دوستتونم که آرتمیس خانوم آهنگشو میزنه!منم میخونم دیگه!بعد آلبومشو میدیم بیرون همه بچه های جیم آلبومو میخرن و پولداااااااااااار میشیم:)))))))))
taba_sa
taba_sa
٩١/١٢/٢٨
٠
٠
سید خان بیخیال خوندن شو..... همین الان گرونی بیداد می کنه...... (شوخی بودا..... به دل نگیرین) خخخخخخ
parisa
parisa
٩١/١٢/٢٨
٠
٠
نه سید........شما میخوای قر بده..........
taba_sa
taba_sa
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
1- ازدواح و اینکه خاله شدم/ 2- یادم نسیت/ 3- اینم نیدونم/ 4- عمه شدم/ 5- دوباره شروع کردم به درس خوندن و ورزش کردن..... خخخخخخ
Milad
Milad
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
مگه عمه شدن خنده داره؟
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
نه میلاد جان!یا به درس خوندن یا به ورزش کردن خندیدن!حالا مگه ورزش کردن خنده داره؟:))))))
taba_sa
taba_sa
٩١/١٢/٢٨
٠
٠
عمه شدن خنده داره..... :)))))) چون اینقدر عمه ها مو مورد لطف قرار دادم.... قطعا در آینده خودم هم مورد لطف قرار خواهم گرفت...... خخخخخخ
taba_sa
taba_sa
٩١/١٢/٢٨
٠
٠
سید خان اصلنم ورزش کردن خنده دار نیست..... خیلی هم خوووووووووبه..... خخخخ
parisa
parisa
٩١/١٢/٢٨
٠
٠
مبارک باشه........همش..........
نسیم
نسیم
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
1- تموم شدن دانشگاه 2- عمل خواهر زاده 2 سالم 3- جدایی فامیل از هم واسه ارث و میراث 4- سوتی های داشنگاه 5- تغییر رشته.
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
این جدایی فامیل سر ارث و میراث رو خوب اومدی که خیلی کار ضایعیه!من چشیدم مزشو
parisa
parisa
٩١/١٢/٢٨
٠
٠
اره خیلی اتفاق وحشتناکیه..............
Milad
Milad
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
آره سومیه واقعا زشته یکم نصیحتشون کن!
Golbarg
Golbarg
٩١/١٢/٢٧
٠
١
1.زیاد بود اما لحظه عید91! 2. نمیدونم 3. بازم نمیدونم! 4. مطمئنا وقتی با دوستم سر هیچ و پوچ کلی خندیدیم گرچه مال نوده اما مهم نیس. 5. وقتی یک آدم خیلی لاغر رو دیدم!
آرتمیس
آرتمیس
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
بد بود چون مادر بزرگم، مادر بزرگ بابام، دوتا از دوستای صمیمی مامان(خاله هام میشدن) و دوست صمیمیه خودم با خواهرش فوت کردن اما بازم خدارو شکر یه اتفاقای خوبم افتاد خونمونو عوض کدیم، من تو دوتا اجرای ویولن شرکت کدم .....
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
الان خودت زنده اي
taba_sa
taba_sa
٩١/١٢/٢٨
٠
٠
خدا رحمتشون کنه.....
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
این همه فوت کرده توی یک سال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خدا صبرت بده واقعا و خدار بیامرزتشون
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
این مال آرتمیس بود
imanhkt
imanhkt
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
منم باید بگم ؟
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
زیرلفظی می خوای؟
Milad
Milad
٩١/١٢/٢٨
٠
٠
نترس بگو!
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩١/١٢/٢٧
٠
٠
بهترین قبول شدن دانشگاه رفتن به شهردیگه وخوابگاه بدترینش اینکه از رشته ام خوشم نیومد دوباره برگشتم مشهد تادوباره بخونم یکسال عمرم هدررفت
Milad
Milad
٩١/١٢/٢٨
٠
٠
عیبی نداره....امیدوارم تو این رشتت موفق بشی
parisa
parisa
٩١/١٢/٢٨
٠
٠
1. دامادی داداشم.2.بزرگ تر شدنم.3.نمیدونم منظورت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟.4.زیادن............الان نمیدونم.5.بزرگ تر شدنم......
Milad
Milad
٩١/١٢/٢٨
١
٠
تبریک میگم به داداشت وتو که ایقدر بزرگ شدی(^.^)
parisa
parisa
٩١/١٢/٢٨
٠
٠
مرسی میلاد خان..........................انقد مشهوده بزرگ شدنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ای وای...............
Milad
Milad
٩١/١٢/٢٨
٠
٠
آره تو این عکس که خیلی قد کشیدی!!
s_sabouri
s_sabouri
٩١/١٢/٢٨
٠
٠
1- رفتن به کربلا و ازدواج 2- نتونستم برم راهیان نور 3- وضع داغون اقتصادی 4- کربلا رفتن بدون شوهر یک هفته ای ( فکر کنییییییین !) 5- پیدا کردن فامیلای جدید ( فامیل شوهر)
parisa
parisa
٩١/١٢/٢٨
٠
٠
مبارک باشه.....................................
h_hamayeli
h_hamayeli
٩١/١٢/٢٨
٠
٠
1- شناختن ذات واقعی صمیمی ترین دوستام 2- ضربه خوردن از همون دوستام 3- ... یادم نیست 4- خیلی بوده .کدومشو بگم؟: دی 5- رسیدن معدلم به حدی که میخواستم
Milad
Milad
٩١/١٢/٢٨
٠
٠
امان از دوستای نامرد
S_maryami
S_maryami
٩١/١٢/٢٨
٠
٠
1. کتابم رو سایت اومد 2.نداشتم 3. نداشتم 4. رفتم با ادمین معروف یک سایت پر طرفدار دعوا کردم شبیه پیام بازرگانی پیام میداد اخ انقدر خندیدم 5. یادم نمیاد
Em Ad
Em Ad
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
قبولی تو دانشگاه = 1 و 2 و 3 و 4 ...!
mo_so
mo_so
٩١/١٢/٢٩
٠
٠
نداشتم