خانه انجمن پُز دادن
٧٩٩
١٢٩
مرتضی تقی زاده

پُز دادن

پُز دادن

سلام با پُز دادن چقدر چه در امورات دنیوی یا در امورات معنوی( ریا کاری ) چقدر موافقید؟ خودتون اهل پُز دادن هستید؟ پُز دارایی تون رو می دید یا پُز نداری تون رو؟ عکس العملتون در رابطه با کسانی که پُز می دهند چیه؟

٩٦/٠٣/٢٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
لیلی
لیلی
٩٦/٠٣/٢٩
٣
١
با پز دادن در امورات معنوی به شدت شدیدی مخالفم شدید ،یعنی که چی مثلا بعضیا هرسال میرن کربلا و مکه و هزارجور حرف و حدیث و رویای نه صادقه میسازن که بگن این سفر خیلی بهشون خوش گذشت و حال معنوی داشتن که هرکسی نمیفهمه و خلاصه یکطوری رفتار میکنن که انگار ادم بد ماجرا اونیه که یکبار رفته مکه و کربلا ولی حال خوش زیارت را بین خودش و خدا نگه داشته و اهل ریا نیست و به جای اینکه پول صرف عبادتی کنه که انجام دادنش یکبار واجبه نه صدبار به کمیته های خیریه کمک میکنه و.. با پز دادن با امورات مادی هم مخالفم چون بحث چشم زخم درمورد مساعل مادی بسیار موثق هست
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/٠٣/٢٩
١
٢
به نظر من اون کسی که چندین بار میره مکه و کربلا مطمئنا به خیریه ها هم کمک می کنه، وارد این بحث نشیم بهتره. / یعنی پز ندیدم چون چشممون میزنن؟! 0_o چشم زخم رو قبول ندارم کلا
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٦/٠٣/٢٩
٠
٠
اگر چشم زخم وجود نداشت ازش حدیث نداشتیم:) راهکار قرانی هم هم:)
لیلی
لیلی
٩٦/٠٣/٣٠
١
١
از روی هوا حرف نزنید بهتره چون حداقل پنج تا خانواده رو میشناسم که هرسال میرن مکه و کربلا مالیات و خمس و زکات هم نمیدن و با این اوضاع به کمیته های خیریه هم کمک نمیکنن.
مریم سادات
مریم سادات
٩٦/٠٣/٣٠
٢
١
لطفا مسائلو با هم قاطی نکنید! همون طور که توی روایات و احادیث ما کمک به فقرا وایتام خیلی تاکید شده !رفتن به سفر کربلا تاکیید شده!حتی داریم سالی یک بار اگر هزینشو ندارین برای سفر کربلا پول قرض کنید! دوما! ادمی که به فقرا و ایتام کمک می کنه نمیاد داد بزنه که من کمک کردم به دیگران و موسسه های خیریه. ثالثا ممکنه بالاخره همون ادمی که می فرمایید خمس و زکات نمی ده باالاخره یکی از این کربلا رفتن هاش روش تاثیر بزاره!
م-نص
م-نص
٩٦/٠٣/٣٠
٢
٠
من مکه نرفتم..تازمانیم که ال نجس سعود حاکم باشه نمیرم....کربلا یک بار رفتم..پارسال...اونقدر سفر خوبیه که عمرا اگر یکبار بروید دیگر نمیتوانید از خاطراتش دل بکنید و همش ارزو میکنید دوباره بروید..مثل اب حیاتیه:)ادم تشنه اش میشه
لیلی
لیلی
٩٦/٠٣/٣١
٠
٠
یکی از دوستانم در اداره مالیاتی کار میکرد و میگفت این پنج خانواده که سه نفرشون از بستگان دور ما هستند هیچ سالی ارزش مالیات روی قبض انها حساب نمیشه،هیچ مالیات و ابونمان و عوارض شهرداری و..رو هم پرداخت نکردن تاحالا،من میشناسمشون چرا میگی مساعل رو قاطی نکنید!؟:/ بعد با این وضعیت فرار مالیاتی و..که کسی هم شاکی نیست چطور به کمیته های خیریه کمک میکنن! اصلا به این چیزها اعتقادی ندارن و حاضرم باهات شرط ببندم اگه صدبار دیگه برن کربلا و مکه باز هم همین وضعه
لیلی
لیلی
٩٦/٠٣/٣١
٦
١
کربلا رفتم و اصلا نمیخوام دوباره برم، چرا بعضیا به جای اینکه سعی کنن ادم مفیدی برای جامعه باشن میخوان که با گشت و گذار بگن ادم خوبی شدن؟ اگه پول سفر به کربلا را به یک نیازمند بدین و اونو شاد کنید ثوابش خیلی بیشتر از هرسال کربلا رفتن هست
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٦/٠٣/٣١
١
٥
اگر همین آدم جای کربلا و مکه می‌رفت اروپا و آمریکا و جزایر فلان بازم همین حرف و میزدی؟ میگفتی جای گشت و گذار برو پولتو بده خیریه؟ و آیا طرف می‌گفت چشم؟
م-نص
م-نص
٩٦/٠٣/٣١
٠
٠
کسی که کربلا بره به افراد نیازمندم کمک میکنه..بحث کربلا و مکه نیست...جالبه هر تفکر مسمومی رو نشر میدیم و ادعای روشنفکری میکنیم...یک بار رفتین شمال؟؟دیگه حق ندارین برین پولشو بدین نیازمند...حرم رفتین؟؟دیگه حق ندارین برین پولشو بدین نیازمند...اگر رفتن به کربلا یکبار بسه و باید پولشو بدیم نیازمند شماهم مسافرت رفتین دیگه حق ندارید بروید و باید پولشو بدین نیازمند................افکار مسموم و تفکر اشتباه یعنی چی؟؟یعنی ایه قران که میگه در جهان سفر کنید و عبرت بگیرید...تفکر سالمم تفکر روشنفکرای الکی الانه لابد:// یکم بخودتون بیایین
لیلی
لیلی
٩٦/٠٣/٣١
٥
٣
سفر کربلا که زیارتی هست رو با امریکا و اروپا مقایسه میکنی! یا للعجل در این صورت همچین حرفی بهشون نمیزدم چون ادم دنیادیده بهتر میتونه برای خودش تصمیم بگیره ولی کسی که ادعای مسلمون بودن خودش را تو بوق و کرنا کرده و هرسال با مکه رفتن پز میده باید اصول دین را بهش گوشزد کرد؛ رعایت بکنه یا نه یک مسعله جداست
لیلی
لیلی
٩٦/٠٣/٣١
٢
١
یعنی عجب صبری خودم دارم که میام با شماها بحث میکنم اصل حرفو که متوجه نمیشید تازه تحریفش هم میکنید! روی صحبت من با یک درصد مرفه نشین هرسال مکه برو پز بده ولی فرار مالیاتی نکن بیزحمت بود
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٦/٠٣/٣١
٣
٤
اها یعنی اونایی که میرن اروپا دنیا دیده ان اونایی که میرن کربلا نمیتونن برا خودشون تصمیم بگیرن؟ عجیبه!:)
m-aminfar
m-aminfar
٩٦/٠٣/٣١
٤
٠
غزاله بانو ی عزیز هرکس هر چند سال بخواد میتونه بره کربلا هیچ مشکلی نیست به شرطی که خمش و زکات و مالیاتش به موقع باشه شما اگه بری کربلا ولی مالیات نپردازی خمس نپردازی یا حتی همسایت گرسنه بخوابه ثواب که نکردی هیچ گناه هم کردی:) با نظرت موافقم لیلی
m-aminfar
m-aminfar
٩٦/٠٣/٣١
٠
٠
به چه سرعتی ثبت شد کامنتم! تچکر از ادمین:)
لیلی
لیلی
٩٦/٠٣/٣١
١
٠
ادمهای دنیادیده پز مکه و کربلا رفتن نمیدن چون به این فهم و شعور رسیدن که اگه خدا لیاقت نصیبشون کرد و چندبار به این سفر زیارتی رفتن بخاطر لطف و محبت الهی بوده نه خاص بودن اونها برخلاف ادمهایی که تو دنیای کوچیک خودشون زندگی میکنن و فکر میکنن با طواف کردن،بلیط یک طرفه به بهشت میگیرن غافل از اینکه خدا هیچ وقت از حق الناس نمیگذره
لیلی
لیلی
٩٦/٠٣/٣١
١
٠
مرسی مبیناجون که حرفم رو فهمیدی:)
م-نص
م-نص
٩٦/٠٤/٠١
١
١
مالیات:// واقعا مالیات زوره....عوارض شهرداری..مالیات..دارایی...خمس..زکات...سود های بانکی وحشتناک...ادارات پولی....جریمه های راهنمایی و رانندگی..الیت...و.. کجای اسلام اومده همه این ها رو بدین دولت؟؟کجای اسلام امده این قدر مردم مسلمان توی خرج باشن...من به کسایی که فرار مالیاتی میکنند یک مقدار حق میدم...به کسی که خمس و زکات نده حق میدم...به اون ادمی که از اعصبانیت پلیس و زیر میگیره حق میدم...اصلا پلیس با کدوم حقی جریمه ها بعد دو ماه دوبرابر میکنه...مگه مال باباشونه؟؟کنار خیابون مال ارث بابای شهرداریه که اجارش میده و از هر ماشینی پول میگیره اونم چند برابر پارکینگ های با نگهبان و با کلاس؟؟؟یا شرکت اب و فاضلاب...اگر طرح اگو برای محیط زیسته پس بودجشو از دولت و مالیات ما بگیرین..چرا میایین اب مردم فقیر نشینو قطع میکنین میگین پول بده..شمرای زمان این اب و فاضلابی ها هستند...هر کس میگه دروغه بیاد تو محلات مختلف ببینه برای خانواده ها اخطار قطع اب امده یا نه...بره ببین اب خیلی از افراد ضعیف نشین قطع شده یا نه؟؟؟ تا زماااانی که فساد و ظلم ریشش نخشکه مردم حق دارن خلاف کنند چون تحت فشارن(الان میان میگن از خلاف حمایت کردی، نه از فشار روی مردم انتقاد کردم )
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٦/٠٤/٠١
١
١
اصا آخه مگه هر کس دو بار رفت کربلا ینی داره پز می‌ده؟:/ چه حرفا میزنین! زشته به خدا این توهین به مقدسات حساب میشه ها! خیلی حرفا هس که اینجا نمیشه زد! یه سری شو محمدآقا گفتن بقیشم بهتره یه کم تامل کنید خودتون ! کورکورانه دم از روشن فکری هم نزنید!
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٦/٠٤/٠١
١
٠
مبینا جونم:) الان شما خبر داری همسایه شما سیره یا گرسنه؟:) این حرفایی که میزنن منظورشون چیز دیگس نه صرفا گرسنه بودن همسایه که عزیز دل من:) دیگه گناه که نمیکنن:) هر چیزی به جای خودش .. اگر دنبال جوابی واسه سوالای تو ذهنت برو صحبت های آقای قرائتی رو در باره ی این موضوع گوش کن:) تو سنی هستی که درای روشن رو زودتر می‌بینی:)
m-aminfar
m-aminfar
٩٦/٠٤/٠١
٠
٠
بهتره از بحث خارج نشیم! نمیدونم چرا هر موضوعی میشه شما دوست دارین به دولت ربطش بدید، کی گفته طرف میتونه خمس و زکات نده؟ (پرداخت زکات و خمس و دیگر انفاق‌هاى واجب و مستحب، از تکالیف اقتصادی مسلمانان است.) نمیدونم چرا انقد علاقه دارین هر بحثی اخرش به دولت ختم بشه؟؟ این پول فقط از منطقه های فقیر نشین گرفته نمیشه از همه مردم گرفته میشه ، دیگه ببخشید که دولت نمیتونه پول اب رو از این محله ها بگیره! من فشارو تا حدی قبول دارم و حرفتون تا حدی درسته:)
لیلی
لیلی
٩٦/٠٤/٠١
٠
٠
پرداخت مالیات خمس و زکات از زمان پیامبر واجب بوده و هست و مطلبی که اشاره کردین به اصل قضیه ربطی نداره و بحث مدیریتی هست که متاسفانه به خوبی اجرایی نشده تا مردم تحت فشار مالی نباشن
لیلی
لیلی
٩٦/٠٤/٠١
٠
٠
وقتی یک نفر ظاهرا ادم دین داری هست و لی از عمل به بعضی احکام اسلامی مثل پرداخت خراج یا مالیات امتناع میکنه و همه جا حرف از نماز و روزه و حج فراوان خود حرف میزنه مثل خوارج بیشترین ضربه را به اسلام میزنه.ادمین ثبت کن لطفا / ادمین شیفت: چشم!
م-نص
م-نص
٩٦/٠٤/٠١
٠
٠
به دولت هیچ ربطی نداشت و من هیچی در مورد دولت نگفتم..اگر شما حس کردین طرف حساب دولته پس باید بگم دولت .... که خود طرفداران دولت فعلی با کوچکترین انتقادی همچین فکری میکنند:)در مورد پول اب...اون مردم برای پرداخت نکردن پول اب مصرفی ابشان قطع نشده...شرکت محترم اب و فاضلاب زحمت کشیده لوله های اگو رو تا جلوی در خونه های مردم اورده...الانم میگه تا فلان روز وقت دارین کل خونه رو بنایی کنید تا به طرح اگو وصل بشه والا اب منزل شما قطع میشه(این مال محلات متوسط به بالاست) در محله های فقیر نشین که پول ندارند پول هزینه نصب اگو(چیزی حدود 4تا6 میلیونه گمونم) رو بدن ابشان قطع میشود...البته میگن اومدن براشون 6 میلیونو قسطی کردن...:/// حرف و مسئله اینه...اگر اگو باید اجرا بشه خود شرکت باید رایگان انجام بدش...اگرم نیست مردم به همون روال گذشته با سبک سنتی بدون هیچ هزینه ای فاضلابشونو دفع کنند(توسط چاه فاضلاب)
م-نص
م-نص
٩٦/٠٤/٠١
٠
١
عه خمس و زکات واجب شد؟؟؟ زیارت ائمه و یا سفر حق واجب ، واجب نیستند؟؟؟چطور شما میتونید احکامو به نفع خودتون بکنید ما نمیتونیم؟؟من سعی میکنم از این به بعد مثل خودتان جواب بدهم:)شاید از افراطی گری در بیام
م-نص
م-نص
٩٦/٠٤/٠١
٠
٢
حرف از نماز و روزه...به این فرد میگن ریا کار....البته مواردیم داریم به اسم منافق..جلو روی ادم یک حرف میزنند پشت سر ادم یک چیز دیگه عمل میکنند..کسی که این کار ها رو بکنه تو چشمای ادم زول میزنه و دروغ میگه:)خصلتشه
لیلی
لیلی
٩٦/٠٤/٠١
١
٠
اولا که شما در جایگاهی نیستید که بتونید عملکرد شهرداری را زیر سوال ببرید که چرا طرح اکو فلان هست و پولش بهمان و نقد کارکنان دولت در جیم:) هیچ وقت گره گشا مشکلات شما و بقیه نخواهد شد
لیلی
لیلی
٩٦/٠٤/٠١
١
٠
اقای م.نص میخوای سفسطه کنی بفهم چی رو به کی میگی خمس و زکات واجب شد؟؟:/ نه پس حرام شد شما هم از این به بعد جیبتو سفت بچسب حرام خدا رو مرتکب نشی چون شهرداری اب روی ادمهای فقیر بسته و تو این شلوغ پلوغ ناعادلانه بودن وضعیت باید گلیم خودت رو از اب بکشی بیرون اگه هم که سیل فقر و بدبختی هم نوعت را کشت به جهنم میخواست نمیره حرف و هدف شما همینه متاسفانه
لیلی
لیلی
٩٦/٠٤/٠١
٠
٠
کامنتم درپاسخ به غزاله ثبت نشد حیف! میخواستم بدونه اشکال کارش کجاست که فرق پز دادن و ریاکاری و تهمت رو بفهمه ولی مثل اینکه تقدیر میخواد بعضیا با همون افکار قدیمی و نادرست زندگی کنن
m-aminfar
m-aminfar
٩٦/٠٤/٠١
٠
٠
غزاله بانوی عزیز:) من فک می کنم منظور لیلی خانم اینه که یکی چندبار میره کربلا وقتی میاد میگه خیلی خوب بود و این سفر شامل حال هر کسی نمیشه و من لیاقت داشتم رفتم کربلا و... و انگار کسی که یک بار رفته کربلا کار اشتباهی کرده! این در حالیه که ممکنه یکی با یکبار رفتن به کربلا بتونه بین خودش و خدا ارتباط برقرار کنه و یکی با ده بار رفتن نتونه!و البته کسی که چند بار میره کربلا اگه یک مقدار از اون پول رو صرف امور خیریه کنه خیلی بیشتر ثواب میکنه. هرکس میتونی هرچندبار که بخواد بره کربلا ولی خب تکالیف اقتصادی رو انجام بده. امیدوارم ناراحت نشی غزاله جون:):)
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٦/٠٤/٠١
٠
٠
نه عزیزم مبینا جونی ناراحتی نداره فدات شم^_^ // اتفاقا منم یک کامنت فرستادم نمدونم چرا نیومده لیلی:/ به هرحال هرکس عقیده خودشو داره ... محمد اقا شمام دیگه بحث نکنی که تموم بشه حرف ما رو قبول نمیکنن چون یه حجاب هایی بنا به دلایلی شاید رو چشماشونه که .. به هر حال من نمیخام قضاوت کنم با حرفای اقا محمد حسن موافقم و این به خاطر عقیده مشترکمونه عوضم نمیشه ..:))
m-aminfar
m-aminfar
٩٦/٠٤/٠١
٠
٠
غزاله جون من کاملا به عقیده شما احترام میزارم و کاملا حرفتونو قبول دارم و حتی با شما هم عقیده هستم شاید منظورمو بد رسوندم
لیلی
لیلی
٩٦/٠٤/٠٢
٣
٠
سه ساعته بحث شناخته شده ریاکای را توضیح دادم و گفتم من این چند نفرو میشناسم و دیدم باز میگن حجاب چشمو ای خدا..یعنی بعد خودت عجب صبری من دارم که میام اینجا بحث میکنم اخرش هم میگن یا توهین بوده یا برچسب.. حق میدم به خیلیا که دیگه تو جیم فعال نباشن بخاطر این دو سه نفر..حالا من که برام عادی شده روکم کردن بعضیا ولی دعات کردم به راه راست رهنمون شی
لیلی
لیلی
٩٦/٠٣/٢٩
٠
٠
خودم اهل پز دادن علمی هستم. و با اطلاعاتی که دارم سعی میکنم بقیه را به کتاب خوندن یا شنیدن بعضی اثار هنری تشویق کنم ، گداها پز نداری میدن تا ترحم بقیه را برای خودشون بخرن:[ کسانی که پز میدن زیاد سوژه میشن فقط کافیه نکتشو بفهمی و بری تو کارش
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/٠٣/٢٩
٠
٠
پز علمی خوبه به شرطی که فقط حفظ نکرده باشید خخخ/ اتفاقا پز نداری رو پولدارا بیشتر میدن، چون میخوان خودشونو خاص جلوه بدن
لیلی
لیلی
٩٦/٠٣/٣٠
٠
٠
دیگه وقتی اطلاعات ادم درحدی هست که کتاب به بقیه معرفی میکنه یک قدم بالاتر از حفظ کردن را یادگرفته.پز نداری ادم رو خاص نمیکنه:/ بیشتر به کار متکدیان میاد، ترحم برای خودشون بخرن
م-نص
م-نص
٩٦/٠٣/٣٠
٠
٠
به نظرم پز دادن علمی با جذب کردن و دعوت کردن مردم و اطرافیا به علم جویی کلا فرق میکنه..پز دادن علمی یعنی من همه چی میدونم شماها نمیدونید دلتون بسوزه...اما مورد دوم میگه من یکم در این رابطه میدونم...شما هم به این دلایل برین تحقیق کنید ..یک جور دلسوزیه نه دل سوزندن:)
لیلی
لیلی
٩٦/٠٣/٣١
٠
٠
چه دل سوزوندن باشه یا دلسوزی بلاخره طرف یا از لجش مجبور میشه کتاب بخونه یا با کمال میل.
f_zarrinfar
f_zarrinfar
٩٦/٠٣/٢٩
٠
٠
به شدت مخالفم در هر اموری. اون کسی که تو امور معنوی پز میده یعنی فقط برای پزش اونو انجام داده هرکی واس خدا انجام داده باشه اصلا نمیذاره کسی بفهمه در امور دونیویم بنظرم یک ادم تازه به دوران رسیده با چیزهایی که خریده پز میده من اگر خودم قرار اشه پز بدم با موفقیت هام پز میدم اونم نه به هرکسی اون کسی که قبل از اینکه من به جایی برسم فکر میکرد من هیچیی نمیشم
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/٠٣/٢٩
٠
٠
موافقم، مخصوصا با قسمت آخر حرفتون.
م-نص
م-نص
٩٦/٠٣/٣٠
٠
٠
ادمی که اهل پز دادن نباشه موقعی که وقت مورد اخری که فرمودین رسید بازم پز نمیده و فروتنی میکنه:)
f_zarrinfar
f_zarrinfar
٩٦/٠٣/٣٠
٠
٠
صحیح میفرمایید من دیگه حرفی ندارم
NA30M_PAHLAVAN
NA30M_PAHLAVAN
٩٦/٠٣/٢٩
٠
٠
راسش هیچوقت اهل پز دادن نبودم و نیستم اما یه دوره ی خیلی کوتاهی دچارش شدم.. وقتی شوهرم سر عقدم برام طلا خرید(چون زیاد بود) خودم خیلی متوجه نبودم چقدر برام مهم شده اما وقتی مجبور شدم بفروشمشون و جای خالیشون حس شد تا مدت ها احساس می کردم یه چیزی کم دارم که خب این خیلی بده من به مادیات وابسته شده بودم و دلم میخواست دوستام و آشناهام ببینن چقدر دارایی های ترجیحا زیبااا دارم خخ در مورد معنویات هم یه وقتایی واقعا دلم نمیخواد اما اونقدر شیرینن که پزشونو به خواهرام میدم که مثلا ببینین من امروز اینقدر نماز مستحبی خوندم کلی از شما جلو افتادم خخ ولی کلا خوب نیس :|
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/٠٣/٢٩
٠
٠
الحمدالله که الان اهلش نیستید چون بدآموزی داشتید برای جیمیها خخخ
NA30M_PAHLAVAN
NA30M_PAHLAVAN
٩٦/٠٣/٢٩
٠
٠
=)))
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٦/٠٣/٢٩
١
٠
اولیش میشه غرور دومیش میشه ریا.. از جفت ادمای مغرور و ریاکار بدم میاد که همه جا هم هستن شاخ و دم هم ندارن حتی همین سایت حتی ادمای نزدیک .. ممکنه مهربون هم باشن اما یک کرم پز توشون نهفته اس که نمتونن کنترلش کنن :دی من پز نمیدم معمولا ... شاید اگ مجبور باشم خودمو به یکی معرفی کنم که بیشتر منو بشناسه پز اخلاقای خوبمو بدم مثلا خخخ
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/٠٣/٢٩
٠
٠
خانه ی ریا بسوزه خخخخ
م-نص
م-نص
٩٦/٠٣/٣٠
٢
٠
شما بد اخلاقین و اخلاق خوش ندرین خخخ خدایا مرا رحمت کن:)
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٦/٠٣/٣١
١
٢
فعلا که قرین (!) رحمت الهی شدین! یه بار دیگه تکرار کنین... من بد اخلاقم؟؟ ارهه؟؟ ارهه؟؟
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٦/٠٣/٢٩
٢
٢
پز ندین .. پز چیز بدی است. دیده شده پز شوهر میدن:| خدایا بگو بیان منو بخورن:|
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/٠٣/٢٩
٠
١
خخخ
م-نص
م-نص
٩٦/٠٣/٣٠
٠
٠
:///
ali_sh
ali_sh
٩٦/٠٣/٢٩
٤
١
علی هستم یه پز بده :) پز میدم تو هر اموری :)
NA30M_PAHLAVAN
NA30M_PAHLAVAN
٩٦/٠٣/٢٩
٠
٠
از آواتارتون مشخصه خخخ
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/٠٣/٢٩
٠
٠
ان شالله تو کارِت ( پز دادن ) موفق باشی خخخ
م-نص
م-نص
٩٦/٠٣/٣٠
١
٠
ی پز بده بخندیم:)
NA30M_PAHLAVAN
NA30M_PAHLAVAN
٩٦/٠٣/٣٠
٠
٠
راسی پزتون مستدام خخ
mobina
mobina
٩٦/٠٣/٣١
٠
٠
خخخخخخ
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٦/٠٣/٢٩
٠
٠
در ابتدا اینکه این موضوع بسیار گسترده و داری ایعاد متفاوت و متغیر هست . و اینکه ممنون واسه مطرح کردنِ این موضوع خوب :)
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٦/٠٣/٢٩
٠
٠
*ابعاد
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/٠٣/٢٩
٠
٠
:-)
م-نص
م-نص
٩٦/٠٣/٣٠
٠
٠
یکم دیگه تشکر کن:)خخ
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٦/٠٣/٣٠
٢
٠
بیشتر از یه کم هم ؛ از سپاه پاسداران تشکر میکنم :) انشااء... این دفعه عربستان رو بزنن :)
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٦/٠٣/٢٩
٠
٠
بسم الله الرحمن الرحیم (محمدرضا پشتِ ترییون میرود) یکی از موضوعاتی که باید بررسی کنیم علاقه ی فطری و غریزیِ بنی آدم به تنوع طلبی زیبایی خواهی کمال گرایی و جاذبه است ! موضوع دیگه اشتراک گذاشتن احساسات مثبت و حالِ خوب هست که گاهی حمل بر فخر فروشی میشه ! علاوه بر این ها موضوعات دیگه ای هم هس که باعث میشه فخرفروشی به صورت ناخواسته انجام بگیره ! که با توجه به مسیر کمالی که انسان در پیش داره و بالا رفتن تجربه کم کم متوجه میشه و این فخر فروشی از بین میره چون فرد ذاتاً فخر فروش نیست !
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/٠٣/٢٩
٠
٠
این فخر فروشی به صورت ناخواسته رو نمیسه کاریش کرد:|
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٦/٠٣/٢٩
٠
٠
کامنتم درباره ی فخرفروشی دینی به عنوان مطلب واسه سایت ارسال شد (چون طولانی شده بود) اینجا هم بزارم ؟
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/٠٣/٢٩
١
٤
الان پز کامنت طولانیتو دادی خخخ
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٦/٠٣/٢٩
١
٥
و اما درباره ی خودم باید بگم : تویِ امور دنیوی که به جایی نرسیدم که بخوام فخرفروشی کنم ! از خداوند هم همیشه خواستم قبل از اینکه بهم عنایتی کنه «جنبه» ی کافی رو بهم داده باشه ٬ یعنی به اندازه ی ظرفیتی که دارم بهم ببخشه :)واسه همینم شاید چندان به توفیقی دست نیافتم خخخ ٬ در مورد امور دینی هم بستگی به شرایطش داره ٬ که توی کامنتم که مطلب شد هم توضیح دادم :)
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/٠٣/٢٩
٠
٠
موفق باشی
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٦/٠٣/٢٩
٠
٠
شما خودتون مثالی از پز در سایت هستین!
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٦/٠٣/٣٠
٢
٥
پس خدا من و شناخته که توفیقی نداشتم ؛ خلاف این بود چی میشد ! :دی
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٦/٠٣/٣٠
٠
٦
اگه این احساس رو پیدا کردین ؛ قطعاً ریشه اش در همون مواردی بوده که گفتم و به صورت ناخواسته بوده :) حداقل امیدوارم به صورت ناخواسته بوده باشه :) اگه هم به شعر و شاعری و اینا مرتبط میشه ؛ ریشه اش رو در خودباوری و انگیزه بالا میبینم! در هر صورت خامی و نقص ام رو کتمان نمیکنم :) و اینکه ؛ به دفعات این بحث رو مطرح کردین و فک میکنم عیب جویی های پیاپی از دیگران خودش صفت ناپسندیه :)
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٦/٠٣/٣٠
٠
٠
من عیب جویی نمیکنم شما بی جنبه این:پی
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٦/٠٣/٣٠
٢
٠
(: از تعداد انگشتان دست فرا تر رفته تعداد دفعاتی که بهم القابی امثالِ : خودشیفته و مغرور و پز دهنده و اینا دادین (اونم کاملاً جدی :) ٬ اگه شوخیه (حتی شوخیِ انتقادی) من مشکل ندارم ؛ کلاً میتونین من رو با همین القاب صدا کنین :))) ولی اگه انتقاد و خرده (ناراحتی) هس ٬ نمیتونم همه رو از خودم راضی نگه دارم و تغییر نمیکنم😅 خودتون رو خسته نکنین :)) و اینکه دیگه در این باره صحبتی ندارم :)
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٦/٠٣/٣٠
٠
٣
توهم زدین؟:) من خواستم تغییر بدین خودتونو تا من ازتون راضی باشم؟:) خیر! کسایی که باید ازشون راضی باشم رضایت منو جلب کردن و بهتره یاد وری کنم کی اول صفت مغرور رو به کی داد:) منم با شما دیگه بحثی ندارم!!
م-نص
م-نص
٩٦/٠٣/٣٠
٠
٠
کلا پز بده...یعنی چی ادم یک چیزیو به رخ یکی دیگه بکشه
NA30M_PAHLAVAN
NA30M_PAHLAVAN
٩٦/٠٣/٣٠
٠
٠
واقعا؟؟؟حتی اگر پز دادن با اطلاعات گسترده در مورد گوشی باشه؟؟ 0_o
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٦/٠٣/٣٠
٠
٠
نسیم مگه به اون میگن پز؟@@ اگه پز دادنه چرا پس سوال میکنین؟
f.farzad
f.farzad
٩٦/٠٣/٣٠
٠
٠
اینکه پز دادن نیست! این همون زکات علم هست که میشه نشر اون :دی اطلاعاتی که داری رو در اختیار دیگران بذاری : )
م-نص
م-نص
٩٦/٠٣/٣٠
٠
٠
والا من پز ندادم که..راهنمایی کردم خخخ بعدشم من حمایت شدید و تعصبی از نوکیا می کنم که پز محسوب نمیشه:)
NA30M_PAHLAVAN
NA30M_PAHLAVAN
٩٦/٠٣/٣١
٠
٠
غزاله من سوال نکردم.. ضمنا دارم مزاح میکنم
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٦/٠٣/٣١
٠
٠
:) ناراحت نشی:) لبخند نذاشتن نشانه ی جدی یا خشن بودن حرفام نیسااا:)
م-نص
م-نص
٩٦/٠٣/٣٠
٠
١
ی دستگاه پوز داریم ..بی زحمت کارت بکشید و رمز بزنید:)مو پوز کشی دوست دروم خخخ
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٦/٠٣/٣٠
٣
١
به پرسپولیسی بودنم مفتخرم و فخر میفروشم :)) همین که آبروی ایران و خریدیم ؛ خلاف بعضی ها که آبروی ایران و ایرانی رو بردن ٬ اونم بعد از هزینه های میلیاری ! پز داره دیگه :)))
م-نص
م-نص
٩٦/٠٣/٣٠
٠
٠
اینم پز نداره:)غرور داره:) حالا یک عده گمراه شدن اسمشو نبر شدن...اونایم ظاهرا اسمشو نبرن ولی قلبشون قرمزه:)
m-aminfar
m-aminfar
٩٦/٠٣/٣١
٢
٠
این پز دادن نیست همنطور که اقای م_نص گفتن احساس غروره... در هر صورت من با شما کل کل نمیکنم چون فعلا خیلییی خوشحالین که تیمتون برای اولین بار اونم با گل به خودی از یک هشتم بالا اومده! ینی اگه به یک خارجی بگی تیمی برای اولین بار اونم با گل به خودی تازه از یک هشتم بالا اومده بهت پناهندگی میده😏😂 فقط لطفا دم از ایرانی بودن و افتخار به وطن نزنید که خیلی خنده داره
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٦/٠٣/٣١
٠
٠
باید بهتون یادآوری کنم ما یک دوره قهرمانی ٬ یک یا دو دوره نائب قهرمانی(دقیق یادم نیست) ٬ و سه دوره سومی در آسیا رو داریم و از نظر AFC پرسپولیس پر افتخار ترین تیم ایرانه (در مجموع جام های داخلی و آسیایی) اونم طبق اعلام رسمی AFC ؛ نه طبق اعلام مدیر عامل تیم خودی خخخخ ؛ پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا که چند سالی بیشتر نیست از ادغامِ جام در جام و لیگ آسیا ساخته شده صعود نکرده بود ! بهتره با این اطلاعات ناقص تون بیشتر مطالعه ی فوتبالی داشته باشین :)
m-aminfar
m-aminfar
٩٦/٠٣/٣١
٠
٠
اتفاقا اطلاعات من از شما بیشتره اگه کل قهرمانی ها و نایب قهرمانی هارو در نظر بگیریم استقلال: 35 قهرمانی و 24 نایب قهرمان پرسپولیس: 24 قهرمانی و 13 نایب قهرمانی و در جام باشگاه های اسیا جام باشگاه های آسیا و لیگ قهرمانان آسیا: استقلال ۲ قهرمانی و ۲ نایب قهرمانی و 3 مقام سومی پرسپولیس: 0 قهرمانی و 0 نایب قهرمانی و 2 مقام سومی و البته از نظر رنکینگ جهانی با ما قابل مقایسه نیستین و البته در مورد طرفدا هم باید درسته طرفدارای شما خیلی بیشتره چون معمولا طرفدارای پراید از لامبورگینی بیشتره
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٦/٠٣/٣١
٠
٠
خخخخ توی خیالات تون باشین ! از گذشته هم همین بوده واسه خودتون آمار و ارقام و جام خلق میکنین اونم توی ذهن تون خخخ خیلی عجیب و جالب نوشته بودین کلی به خیالات تون خندیدم عالی بود 😂😂😂 یه کم مطالعاتِ فوتبالی داشته باشین خخخخ
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٦/٠٣/٣١
٠
٠
♦️ تیم پرسپولیس تاکنون ۶ بار به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات آسیایی صعود کرده است که در تمام آن دوره ها، به مرحله نیمه نهایی هم راه یافته است ♦️ پرسپولیس در ۶ دوره گذشته‌ای که به یک چهارم راه یافته؛ ۱ قهرمانی، ۱ نایب قهرمانی، ۳ سومی و ۱ چهارمی بدست آورده است :) این آمار حقیقی هست ٬ خودم گذاشتم که زحمت نکشین :) قهرمانی پرسپولیس هم توی جام در جام آسیا بوده سرچ کنین پیدا میشه :)
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٦/٠٣/٣١
٠
٠
پرسپولیس قهرمان و نایب قهرمان جام در جام آسیا فینال آسیا؛ فروردین ۱۳۷۲، بین پرسپولیس و یوکوهاما مارینوس (نیسان ژاپن) تیم قرن آسیا نیسان به دلیل کسب ۲ قهرمانی پرافتخارترین تیم این رقابت ها است و پرسپولیس بعد از الهلال در رده سوم قرار دارد. جامی که استقلالیها با ۳ بار حضور حتی یک مقام سومی هم کسب نکردند چرا که قطب های برتر آسیا در آن حاضر بودند و دیگر خبری از تیم های درجه ۴ اندونزی و لبنان نبود تا آنها را قهرمان کنند آنهم در تهران! اما پرسپولیس با ۳ بار حضور ۲ بار به فینال این جام رسید ( با تعداد بازی بیشتر و در حضور تیمهای مطرح آسیا) و یکبار قهرمان و یک بار نایب قهرمان آن شد. کسانی دم از آسیا می زنند که قریب به ۲۳ سال و از زمان حضور همه تیمها در آسیا هیچ موفقیتی نداشته اند. بله همین فینال جام حذفی باشگاههای آسیا به رویای استقلال تبدیل شده بود چرا که این جام میزبانی متمرکز در یک کشور نداشت و همه قطب های قدر در آن حضور داشتند
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٦/٠٣/٣١
٠
٠
در مورد مجموع قهرمانی ها هم لاید بگم ما از شما بیشتر قهرمان شدیم ٬ الان سندش رو که یه بار توی یه سایت معتبر دیدم پیدا نکردم (سه یا چهار بار بیشتر قهرمانی داریم) 😊 هنوز مجموع قهرمانی های تاج و استقلال با هم حساب شده بود که (۳_۴) بار کمتر قهرمان شده بودین با اینکه پرسپولیس قهرمانی هاش بدونِ شاهینِ کبیر محاسبه شده بود :)
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٦/٠٣/٣١
٠
٠
در مورد پراید و لامبورگینی هم فقط یه احمق پراید و از لامبورگینی بیشتر دوست داره و کلاً حرف های عجیب و خیالات توی استقلالی ها ارثی هس انگار خخخخ ! پرسپولیس با اعلام رسمی afc پرطرفدارترین تیم آسیا و پرافتخار ترین تیم ایرانه :) در مورد بازیکن های پرسپولیس مثل دایی و کریمی و بهزادی و مهدویکیا هم که صحبتی ندارم :) بعد با احتساب همه ی این ها توقع دارین طرفدار های شما بیشتر باشه ؟! حالا باز برین توهم بزنین :)
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٦/٠٣/٣١
٠
٠
یه کامنتم هم رفته پایین :(
m-aminfar
m-aminfar
٩٦/٠٣/٣١
٠
٠
به نظرم فعلا شمایین که خیلی تو خیالات سیر می کنین، چه جالب فک کنم همه قهرمانی ها تو خواب بوده در هر صورت بحث کردن با یه ادم بی منطق وقت تلف کردنه، فقط... یادتون باشه تو بحث قبلی گفتین در حد یه طرفدار باشید نه بیشتر، حداقل به اطلاعات طرف مقابل توهین نکنین... هفت سالیا
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٦/٠٤/٠١
٠
٠
اگه اعلام سازمان لیگ و کنفدراسیون آسیا معتبر نیست من شرمنده ام :) ابان هم حتماً شما دهمین بار قهرمام لیگ شدین و ستاره زدین :) اطلاعات تون رو از کانال ها و صفحاتی که ادمین هاش دوره ی اول دبیرستان هستن کسب نکنید لطفاً :)
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٦/٠٣/٣٠
٣
١
روزنامه ی امروز استقلال به منصوریان گفته بود خوشتیپ ترین مربی لیگ ! پُز داده بود یا ... ؟ 😅😂😂
م-نص
م-نص
٩٦/٠٣/٣٠
٠
١
خودزنی بوده خخخخ
n_dahji
n_dahji
٩٦/٠٣/٣١
٢
٠
سلام من اومدم پز بدم برم,خداحافظ
NA30M_PAHLAVAN
NA30M_PAHLAVAN
٩٦/٠٣/٣١
٠
٠
:)
mobina
mobina
٩٦/٠٣/٣١
١
٠
اهل پز دادن نیستم چون مردم خودشون واقعیت و میبینن
garson_javan
garson_javan
٩٦/٠٣/٣١
٠
٠
خو گاهی آدم قلقلکش میشه با داشته هاش پز بده ولی نه هر جا نه با هرچی. پز دادن هم جا داره :)
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٦/٠٣/٣١
٠
٠
مثلا کجا؟ ... هیچ کدوم از ما تا حالا خالی از پز نبودیم که:) ولی کمتر وبیشتر داره .. حتی یه ذره شم اشتباهه باید مراقب و با جنبه باشه ادم:)
garson_javan
garson_javan
٩٦/٠٤/٠١
٠
٠
همیشه که نمیشه خوب بود .مثلا من با گوشی آیفونم خیلی نامحسوس پز میدادم کاریمم نمیشه کرد خخخ
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٦/٠٤/٠١
١
٠
الان دارین با آیفون تون پز می‌دین؟ خخخ بذارین بگم آقای م_نص بیان! محمد اقااا؟؟؟ خخخ
garson_javan
garson_javan
٩٦/٠٤/٠١
١
٠
آره اره:) م نص چیه؟ اسم پروفایله؟
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٦/٠٣/٣١
٠
١
تعداد قهرمانی ها توی لیگ هم پرسپولیس «ده قهرمانی» ٬ «نُه نائب قهرمانی» و «پنج سومی» هست ٬ استقلال ۸ قهرمانی و ۸ نائب قهرمانی و ۵ سومی اون هم با حساب قهرمانی های تاج (که همه میدونن استقلال و تاج هیچ ربطی به هم ندارن ولی ما با قهرمانی ها تاج حساب کردیم) همینطور که واضحه پرسپولیس پرافتخار ترین تیم کلِ ادوار لیگ هس ! تعداد قهرمانی های جام حذفی رو هم که حبر دارین یا باید بگم ؟
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٦/٠٣/٣١
٠
٠
این در جوابِ خانوم امین فر هست !
m-aminfar
m-aminfar
٩٦/٠٣/٣١
١
٠
راستی اقای مهدیزاده خوبه اینو بگم افتخار به یه تیم نشان از پز دادن نیست نشان از تازه به دوران رسیدگیه، خوبه ادم حداقل به یه چیز مهم پز بده نه تیم مورد علاقه
f_zarrinfar
f_zarrinfar
٩٦/٠٤/٠١
٠
٠
با قاطعیت تمام میتونم بگم اگر این فصل استقلال قهرمان شده بود ولی پرسپولیسی ها دربیو برده بودن حتما میگفتن دربی مهمه
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٦/٠٤/٠١
٠
٠
مکتب شاهین و پرسپولیس رو شما دارین و ما تازه به دوران رسیده ایم !؟ جالبه :) اون بالا من اون جمله ی اول رو به شوخی نوشتم ! مثل جمله ی دوم ! البته باید بگم که به پرسپولیسی بودنم افتخار میکنم ولی «پُز» نمیدم ٬ بینِ افتخار و پُز تفاوت هایی هست :) و اینکه خارج از تمام بحث های فوتبالی و کُری ها استقلال رو رقیبی قابل احترام و با ریشه میدونم :) ولی از افتخاراتی که تیم مون و بازیکنان تیم مون داشتن و اینکه ما پر طرفدار ترین تیم ایران هستیم نمیشه گذشت و فک کنم ما یه سرو گردن بهتر هستیم :) به شخصه هیچ وقت از کری های فوتبالی ناراحت نمیشم و امیدوارم شما هم همینطور باشین :) در هر صورت هر تضادی اختلاف نیست و شما و تیم تون واسه ی بنده قابل احترام هستین :) امیدوارم ناراحت نشده باشین :) موفق باشید
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٦/٠٣/٣١
٠
١
طبق منطقی که گفتین حتماً تیم های بارسلونا و منچستر و رئال پراید هستن و تیمی مثلِ مالاگا که خیلی طرفدار نداره لامبورگینی درسته ؟ خخخخ جالبه ! :)
f_zarrinfar
f_zarrinfar
٩٦/٠٤/٠١
٠
٠
خیلی زوده تیم پرسپولیسو با رئاال مقایسه کنید استقلال اگر مقایسه بشه باز لااقل دوتا ستاره داره رو لباسش
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٦/٠٤/٠١
٠
٠
اول اینکه من منطق تون رو با مثال توضیح دادم و دوماً دوتا ستاره توی لوگو تون ثبت شده (جزو لوگو هس) سوماً وقتی پرسپولیس پرطرفدارترین تیم آسیا و پر افتخار ترین تیم ایران هست ؛ جالبه تیمی که شیش تا خورد رو تیمی با افتخار میدونین :) من نظر کنفدراسیون آسیا رو میگم شما میگین دوتا ستاره خخخخ ! جالب تر اینکه ستاره های لوگو تون رو هم کنفدراسیون اسیا نمیزد خخخخ ! باید قبول کنین پرسپولیس یه تیمِ بین المللی هست ! تیمی که بازیکن های سال جهان و سلطان های دریبل و آقای گل جهان رو در خودش پرورش داده و حسابی جام درو کرده :)
f_zarrinfar
f_zarrinfar
٩٦/٠٤/٠١
٠
٠
دیگه واقعا دارید حرف بی منطق میزنید اگر گزارشای ورزشیو دنبال میکردید میفهمیدید که ای اف سی استقلالو پرطرفدارترین تیم اسیایی ایران اعلام کرده
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٦/٠٤/٠١
٠
١
یا ابالفضل !@_@ این حجم از تخیل. رو توی هیچ استقلالی ای ندیدم !!!! همه ی ایران میدونن هم سایت های معتبر جهانی هم AFC پرسپولیس رو پرطرفدار ترین تیم آسیا اعلام کردن ! یعنی AFC اینقدر احمقه که استقلال و پرطرفدارترین تیم آسیا بدونه !؟ این دیگه خیلی عجیب بود ! حالا اگه میگفتین پر افتخار یه کم قابل هضم بود ! یعنی خودتون نمیدون با چه اختلافی کمتر از پرسپولیس طرفدار دارین ؟!
f_zarrinfar
f_zarrinfar
٩٦/٠٤/٠١
٠
٠
من تا اطمینان نداشته باشم چیزی نمیگم میتونید کمی تحیقیق کنید چون من اینو با گوشای خودم از اخبار شنیدم
f_zarrinfar
f_zarrinfar
٩٦/٠٤/٠١
٠
٠
در ضمن شما که انقد ادعا دارین تیمتون پر افتخاره طرفدار تیم پرافتخار بودن هنر نیست همونطور که عاشق یک ادم معروفبودن زیاد هنر نیست وقتی طرفداری که هرچقدر تیمت باخت و ابروتو برد بازم پاش وایسی
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٦/٠٤/٠١
٠
٠
چرا حرف های عجیب و غریب میزنین ! به طور قطع اشتباه متوجه شدین :) احتمالاً گفته AFC بازی استقلال و السد رو پرتماشاگر ترین بازی اعلام کرده یا چیزی شبیه به این :) هیچ وقت نمیاد جک بگه AFC :)
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٦/٠٣/٣١
١
١
طبق منطق و اطلاعات موثقِ استقلالی ها ؛ رضا عنایتی مربی بارسلوناس ٬ فرهاد مجیدی بهترین لژیونر تاریخ ایران و بازیکن بایرن بوده و آقای گلِ جهانه ٬ جباری بازبکن سال آسیا شده ٬ العین و پرسپولیس هم شیش تا از استقلال خوردن ٬ از همه مهم تر منصوریان خوشتیپ ترین سرمربی لیگه :)))
m-aminfar
m-aminfar
٩٦/٠٤/٠١
٠
٠
به پرسپولیسی بودنم مفتخرم و فخر میفروشم :)) همین که آبروی ایران و خریدیم ؛ خلاف بعضی ها که آبروی ایران و ایرانی رو بردن ٬ اونم بعد از هزینه های میلیاری ! پز داره دیگه :))) گفتم بهتون که پز دادن به تیم نشانه تازه به دوران رسیدگیه👆👆 کامنت خودتون 👆👆و اینکه من عقل و شعورم میکشه از صفحات مطمئن باید اطلاعات کسب کنم نه صفحاتی که ادمین بچه دبیرستانی داره. به نظرم اطلاعات شما خیلی عجیبه پس به جای اینکه به من اینو بگید به خودتون بگید! موفق باشید:) امیدوارم حرفام توهین نباشه براتون:)
m-aminfar
m-aminfar
٩٦/٠٤/٠١
٠
٠
باز خوبه ما به این جک میخندیدیم ولی وقتی اطلاعات شمارو میخونیم و تعداد قهرمانی خیالی رو میبینیم از خنده روده بر میشیم 😂😂😂😂😂 شوخی جالبی بود
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٦/٠٤/٠١
٠
٠
بالا هم گفتم اون کامنت و کامنت پایینش تنها شوخی بود :) تازه به دوران رسیده ها هم مشخص هستن :) در موردِ جام ها هم هر کدوم رو خبر ندارین سرچ کنین :) از دهمین قهرمانی تویِ لیگ که واسه اش یه ستاره ی واقعی زدیم که خبر دارین ؟ تعداد جام حذفی ها رو هم که میدونین (استقلال ۶ و پرسپولیس ۵ قهرمانی) در آسیا هم که گفتم دیگه ما قهرمان جام در جام شدیم (کافی هس یه سرچ بکنین) جام های مجموع هم که طبق اعلام AFC بود و جام های معتبر ؛ ما یک یا دو جام بیشتر داشتیم (که با قهرمانیِ امسال توی لیگ محاسبه شده بود) ٬ حالا نمیدونم شاید شما بین خودتون یه گل کوچیک هم بازی کردین و به خودتون جام دادین یا توی جام محلات شرکت کردین جام گرفتین ؛ اینا رسمی نیستن در هر صورت :) و اینکه نمیدونم شاید مثلاً قهرمانی تون توی دسته ی یوم رو محاسبه نکرده بودن اون جا !:)
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٦/٠٤/٠١
٠
٠
البته منصوریان امسال گفته بود ما پرسپولیس و ببریم قهرمانیم ! شاید شما هر بار پرسپولیس و بردین واسه خودتون جام قهرمانی حساب کردین خخخخخ
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٦/٠٤/٠١
٠
٠
و در آخر اینکه من از کری ناراحت نمیشم و شما هم حرفی نزدین که بی احترامی باشه :) سلامت باشید ٬ همچنین