خانه انجمن چه آمد بر سر میراث پپ؟؟؟
٦٨٧
٧٩
tanha

چه آمد بر سر میراث پپ؟؟؟

چه آمد بر سر میراث پپ؟؟؟

به نظر شما چه بر سر تیم بارسلونا آمده است؟

همه از بارسلونای زمان پپ گواردیولا به یاد دارند که با همین تیم و بازیکنان، سه قهرمانی در چهار فصل لالیگا و دو قهرمانی و دو بار رسیدن به نیمه‌نهایی در چهار فصل اخیر لیگ قهرمانان را بدست آورد.

پس به نظر شما ایراد کار از کجاست؟

٩١/١٢/١٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
sahar.s
sahar.s
٩١/١٢/١٤
٠
٠
اول اول
t.m
t.m
٩١/١٢/١٤
٠
٠
یه ذره اونورت بشین سحرجان خب با هم اول شیم دیگهـ
sahar.s
sahar.s
٩١/١٢/١٤
٠
٠
بیا بیشین رو پام دخترم باش خب؟؟؟ :))))) خاله بازی کنیم! دخترم ! خخخخخ
tanha
tanha
٩١/١٢/١٤
٠
٠
آورین....ولی بهت بگما من شله نمیدم.....ولی چون بچه خوبی هسی بهت یه آبنبات چوبی میدم:))))))))
sahar.s
sahar.s
٩١/١٢/١٤
٠
٠
:| لباشک میخوام!
sahar.s
sahar.s
٩١/١٢/١٤
٠
٠
من أصن هیچی نمیفهمم ازینا :(
tanha
tanha
٩١/١٢/١٤
٠
٠
چرا خانوم دکتر؟؟؟بیاین خودم واستون توضیح میدم.....اطلاعات عمومیتون میره بالا:))
sahar.s
sahar.s
٩١/١٢/١٤
٠
٠
توضیح بده ! :(
tanha
tanha
٩١/١٢/١٤
٠
٠
خوب درس امروزو شرو میکنیم....خانم توجه کن.....اه مگه با تو نیسم صوبت نکن....حواست به تخته باشه.....خوب شرو میکنیم....یه چیزی هست بهش میگن فوتبال...بعضیا میگن صنعته بعضیا میگن فرهنگه بعضیا میگن سیاسته....عده قلیلی هم میگن ورزشه:))).....ولی به نظر من هیچی نیس:))).....هــــــــی با تو ام.....دو ساعته دارم واسه کی حرف میزنم....اصن پاشو برو بیرون....بدو بدو بیرون بهانه الکی هم نیار......دیگه اینورا هم پیدات نشه.....بیـــــــــــــــــــــــــــــرررررررررررررررررررررررررررون خخخخخخ
sahar.s
sahar.s
٩١/١٢/١٤
٠
٠
استاد ببست بیزحمت ! :)))) خودت اوضات از من داغون تره! خخخخخخ
tanha
tanha
٩١/١٢/١٤
٠
٠
سحر خدایی اینقد اوضام داغونه آیا؟؟؟؟خخخخ...استاد استاتیکمون میگه تو استاتیکت خیلی خوبه از ترم بعد واسه کلاسای حل تمرین به تو هم میگم....الان تو که درس دادنمو دیدی بنظرت برم یا نه؟؟.....تازه اینجا مجازیه فکرشو بکن جلوی اون همه دختر و پسر.....اصن یه وضی :)))))))))) خخخخخ
sahar.s
sahar.s
٩١/١٢/١٤
٠
٠
خدا بخیر کُنه اون دانشگاه و استادی ک باز شما قراره حله تمرین بری!!!! قربون دستت ایجاد مشکل نکن حل تمرین تو فرق سر من! :|
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/١٤
٠
٠
از نبود مدیرت و البته نبودن انگیزه برای بازیکنا.واقعا چی شد که اینجوری شد؟!
t.m
t.m
٩١/١٢/١٤
٠
٠
فقط رفتن پپ تاثیرگذار نبود...
tanha
tanha
٩١/١٢/١٤
٠
٠
نه قبول ندارم.....اتفاقن به نظر من انگیزه بازیکنا امسال بالاتر هم رفته....مثلن خود مسی امسال رکوردهایی رو جابه جا کرد که بعضیاشون دهه ها بود که تغییر نکرده بودن
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/١٤
٠
٠
شما که میگی باانگیزه ان.من کل تیمو میگم.نه فقط مسی.اگه با انگیزه ان چرا بیشتر اوقات مثل تیمای دسته یکی ما بازی می کنن؟
tanha
tanha
٩١/١٢/١٤
٠
٠
تیم دسته اولی میتونه تمام تیمای لالیگا رو تو یه نیم فصل ببره با رئال هم مساوی کنه آیا؟ بارسا فقط همین چند بازیه بعد رفتن تیتو رو داره خراب میکنه....همه بازیکنا به نظر من بهتر شدن...اینیستای این فصل خیلی بهتر از اینیستای فصل قبله....حتی اون والدز دیوانه هم این فصل خیلی بهتر شده و گل مفت نمیخوره...فک میکنم اگه تیتو برگرده دوباره تیم رویایی بارسا رو میتونیم ببینیم...
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/١٤
٠
٠
نبود سرمربی!یک سیستم هدایت کننده قوی!یک منبع اثر!خداکنه درست شه وگرنه منم به همراه بارسا از دست می رم!
Milad
Milad
٩١/١٢/١٤
٠
٠
با شما موافقم
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/١٤
٠
٠
کلا موافقی دیگه!آورین!
tanha
tanha
٩١/١٢/١٤
٠
٠
موافقم....به نظر من رورا گند زده به میراث پپ....وگرنه تیتو درسته زیر سایه پپ دیده نمیشه ولی خودتون شاهد بودین نیم فصل اول بدون هیچ باختی با یه مساوی تیم رو آورد بالا
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/١٤
٠
٠
تا یه مربی خودشو با شرایط تیم وقف بده و بازیکنا با شیوه اون مربی اشنا بشن زمان میبره.... صبر داشته باش روزای خوب بارسا برمیگرده
Milad
Milad
٩١/١٢/١٤
٠
٠
با شما هم موافقم
t.m
t.m
٩١/١٢/١٤
٠
٠
:|
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/١٤
٠
٠
مرسی میلاد ب بلاگم سرزدی ....
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٢/١٤
٠
٠
فقط پرسپولیس
t.m
t.m
٩١/١٢/١٤
٠
٠
لیکن :|
sahar.s
sahar.s
٩١/١٢/١٤
٠
٠
فقط بی بی ت ! :))))))))
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/١٤
٠
٠
فقط پرسپولیس ........
t.m
t.m
٩١/١٢/١٤
٠
٠
جاست اِس اِس آسیایی
tanha
tanha
٩١/١٢/١٤
٠
٠
منت خدای را، عز و جل، که استقلال را ..... آفرید تا پرسپولیس بدون سرور نماند ..... این مایه افتخار و خوش اقبالیست/ عرش از تب و تاب رنگ قرمز خالیست/ آبیست تمام آسمان ای گل من/ شک نکن که خدای ما هم استقلالیست
imanhkt
imanhkt
٩١/١٢/١٤
٠
٠
خب بارسایی ها بیاین وسط میخوایم قاسم ابادی برقصیم ... ها ماشالله ... از اون بالا کفتر می آید / یک دانه موجود ناشناخته می آید
t.m
t.m
٩١/١٢/١٤
٠
٠
!
imanhkt
imanhkt
٩١/١٢/١٤
٠
٠
مسی چقدر قشنگه ایشالله مبارکش باد ... پویول خوش آب و رنگه ایشالله مبارکش باد ...
t.m
t.m
٩١/١٢/١٤
٠
٠
خدایا...!
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/١٤
٠
٠
ایمان زده ب سیم اخر ....
imanhkt
imanhkt
٩١/١٢/١٤
٠
٠
عقبی ها همکاری کنند لطفا ... ها ماشالله ...
sahar.s
sahar.s
٩١/١٢/١٤
٠
٠
[همکاری] خخخخخ :)))))
t.m
t.m
٩١/١٢/١٤
٠
٠
دست دست
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/١٤
٠
٠
سووووووووووت......
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/١٤
٠
٠
جیییییییییییییییییغ!
sahar.s
sahar.s
٩١/١٢/١٤
٠
٠
دوپس دوپس دوپس !
v-qavam
v-qavam
٩١/١٢/١٤
٠
٠
نبود مربی طراز اول... حتی تیتو ویلانووا هم که مریضه بازم مربی طراز اول نیس... البته بارسا مربی خوب هم داشته باشه بازم به رئال نمی رسه...
t.m
t.m
٩١/١٢/١٤
٠
٠
خب از لحاظ مربی مشخصه که مورینیو خعلی از تیتو بهتره...
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/١٤
٠
٠
رئال دقیقا کیلویی چند؟
tanha
tanha
٩١/١٢/١٤
٠
٠
الان میشه بگی رئال دقیقن کجاست که بارسا بهش نمیرسه؟؟.....تیتو تراز اول نیس قبول ...میشه بگی مورینیو ترازش چنده که الان با تیم تیتو 13 امتیاز اختلاف داره؟
v-qavam
v-qavam
٩١/١٢/١٥
٠
٠
رئال کیلویی خیلی...فروخته هم نمیشه... قهرمانی لیگ مزه نداره... تو سه روز دو بار بردنتون مزه داره... حذف شدنتون از میلان مزه داره... قهرمانی جام حذفی مزه داره...
tanha
tanha
٩١/١٢/١٥
٠
٠
خخخخ...قهرمانی لیگ مزه نداره ولی قهرمانی جام حذفی مزه داره آره؟؟:)))))))))......اولن بارسا هنوز از اروپا حذف نشده.....دومن رئال هنوز قهرمان جام حذفی نشده....سومن رئال هم هنوز تو اروپا بالا نرفته....!!
v-qavam
v-qavam
٩١/١٢/١٥
٠
٠
خودتم ميدوني که همه اين هنوز ها خيلي زود به واقعيت تبديل ميشه...
bye
bye
٩١/١٢/١٤
٠
٠
منم که فوتبال نگاه نمیکنم ...!
t.m
t.m
٩١/١٢/١٤
٠
٠
افرین
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/١٤
٠
٠
کلا تی . ام ب همه میگه عاورین!
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/١٤
٠
٠
گواردیولا چرا رفت !! مشکل همینه ! ویلانووا نمی تونه ! توانایش رو نداره ! البته این نظر من بود!
tanha
tanha
٩١/١٢/١٤
٠
٠
علت اینکه گواردیولا چرا رفت رو یادم میاد یه بار 20:30 هم کامل نشون داد که واسه مخالفت با صهیونیسم بود.....ولی علیرضا اشتباه نمیکنی؟....درسته بارسای تیتو مث زمان پپ چشم نواز بازی نمیکنه اما رکوردی که تیتو زد رو پپ نزده بود....یه نیم فصل همه برد با یه مساوی!!
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/١٤
٠
٠
تنها جان امیدوارم از تنهایی در بیای :) این نظر من بود نظر شخصی راستش من زیاد وقت نمیکنم پیگیر این جریان باشم ولی خوب اگر اینطور که میگی باشه درود بر شرف گواردیولا ،اقای ویلانووا هم نمیدونم چرا نمیتونه خوب نتیجه بگیره شده مث پرسپولیس !! موندم مشکل اصلی چیه ؟!
tanha
tanha
٩١/١٢/١٤
٠
٠
خدا از دهنت بشنوه باواااااااااااااااااااااااا :)))))))....پپ همیشه مخالف صهیونیسم بود و بازیکنای بزرگی رو به همین خاطر از بارسلون بیرون کرد...که معروفترینش رونالدینیهو بود که اون زمان با این که ستاره جهانی فوتبال بود اسمشو از تیم خط زد....یا مثلن زلاتان.....ولی اونجوری که میگن میخواسته پیکه رو هم کله پا کنه که نتونسته واسه همین گذاشته رفته.... این روراس که داره بد نتیجه میگیره وگرنه تیتو تا وختی بالا سر تیم بود تیم عالی بود.....
m_kashiyan
m_kashiyan
٩١/١٢/١٤
٠
٠
نمیدونم!بازیشونو دوس دارم گاااااااهیم یه ذزه شو میبینم اما تازگیا ندیدم چه بر سر میراث پپ آمده!
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩١/١٢/١٤
٠
٠
فقط باید بازی شنبه شونو میدیدی اونوقت می فهمیدی
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٢/١٤
٠
٠
ایراد کار تو مریضی این مربی بعد گواردیلا بود هست
tanha
tanha
٩١/١٢/١٤
٠
٠
مبافقم!
parisa
parisa
٩١/١٢/١٤
٠
٠
ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/چی میگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
tanha
tanha
٩١/١٢/١٤
٠
٠
کی چی میگه پریسا خانوم؟:)))).....کمکی از دست من برمیاد؟؟؟:))
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩١/١٢/١٤
٠
٠
پریسا جان شما اینجایییییییییییییی؟
parisa
parisa
٩١/١٢/١٥
٠
٠
اره دیگه...پس کجایم؟؟؟؟؟کلا همه ......
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/١٤
٠
٠
من الان خودم زنگیدم لیونل.گفتم داداش لیو چیه این قضیش که یکم اوضاع تیم بهم ریخته!لیو گف داداش همی مربی ما مریضه ما اصاب مصابمان بهم ریخته تمرکز نداریم.
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/١٤
٠
٠
سلام برسون ....
tanha
tanha
٩١/١٢/١٥
٠
٠
سید یادت باشه واسه عید یه سر خونش بریم....بالاخره صله رحم رو به جا بیاریم:)))))))))))))
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/١٥
٠
٠
بانو شیعه زاده سلامتونو رسوندم.گفت سلامت باشین.نه تنها جان پررو میشه ما بریم خونش.بذار خودش قراره بیاد مشهد میاد خونمون :)))
m-nik110
m-nik110
٩١/١٢/١٤
٠
٠
هیچی نگو که خونه دلم!
tanha
tanha
٩١/١٢/١٥
٠
٠
ادمین واسه چی سانسور میکنی من نمیفهمم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[آیکون کفری شدن!]
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩١/١٢/١٤
٠
٠
ایراد فقط ازسرمربی فعلی بارساست حیف پپ عزیز که رفت!!!!
A_lemna
A_lemna
٩١/١٢/١٤
١
٠
شرمنده به من که نگفتن مشکلشون چیه!
f.haghighat
f.haghighat
٩١/١٢/١٥
٠
٠
تا همین دیروز همه می گفتن بارسلونا با قلبش بازی می کنه، با دل و روده شو اینا... حالا شد مشکلش سرمربی؟
v-qavam
v-qavam
٩١/١٢/١٥
٠
٠
خخخخخ...مرسي...مرسي... آخ مردم از خنده...عالي بود...
sahar
sahar
٩١/١٢/١٥
٠
٠
آخه برادر من کو مربی؟!!! ولی خدایی هیچکی مث گواردیولا نمیشه...ههههههی خیلی دلم خونه...خیلی دوسش داشتم
fafa.tk
fafa.tk
٩١/١٢/١٦
٠
٠
پس بهتره الان طرفدار بایرن بشین.بارسلونا که تیمی نیست !هیچ وقت به پای رئال و بایرن نمیرسه.بارسلونایی که من دیدم انگیزه نداشت،از نبود مربی واقعی رنج می برد و این که تیکی تاکا رو نمیتونست انجام بده چون بارسا با هر تیمی که دفاعی کار کنه موفق نیست
firuze
firuze
٩١/١٢/١٧
٠
٠
این یک رازه که مسی خواهش کرد نگم منم که راز داااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااار