خانه انجمن نامه ای از جنس ریا!؟
٣٠٧
٢٣
سعید نایب

نامه ای از جنس ریا!؟

نامه ای از جنس ریا!؟

احتمالا شما هم از نامه ای که آقای اصغر فرهادی به رئیس جمهور در مورد گور خواب ها رو شنیده اید. صرفنظر از ملاقات هاو دریافت جوایزی که از شاهزاده قطری تو جشنواره اسکار داشته و دریافت کرده نظرتون رو در مورد این نامه بگین. متشکرم.

٩٥/١٠/٢٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/١٠/٢٢
٣
٢
بنده خدا در مورد این چیزا حرف نزنه میگن نگاه کن عجب آدمیه به مردمش اهمیت نمیده، حرف هم بزنه انگ ریا و فیلم و سئانس و ... بهش میزنن! ازین به بعد شما و دار و دسته تون امر بفرمایید که اصغر آقا چیکار کنه تا راضی باشین!
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/١٠/٢٢
٠
١
موافقم :)))
سعید نایب
سعید نایب
٩٥/١٠/٢٢
٣
١
قبل از اینکه این آقا بخواد در مورد قشر مستضعف صحبت کنه بودند اشخاص و مراکزی بودند که بدنبال درد این قشر ضعیف باشن. ایشون چرا تو ضیافت های اسکاری جشنواره لس آنجلس، کن وبرلین سر میز شاهزاده قطری و ... داشتند دلارهای حمایتی رو دریافت میکرد حس ترحمشون متورم نشد.!؟ شما که دغدغه پوچ این مردم رو دارید کجا لنز دوربینتون واسه این مردم فیلم ساخته. موضوعات فیلم این آقای به اصطلاح اسکاری خلاصه شده در چندتا موضوع عشق های مثلثی و مربعی و گنگ و نامفهوم. قبل از نامه شمای روشنفکر مآب بودند و هستند جشنواره ها و مستندو نامه هایی که از دل مردم مظلوم و مستضعف برخاسته و نهال مبارک جشنواره مردمی عمار را همینگونه نهادیم. شما بهتر است به دنبال جشنواره بعدی کن ،لس آنجلس و برلین بروید و هر چه میتوانید خوش رقصی کنید تا شاید یک تمثال کن به گالری شما اضافه شود .
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/١٠/٢٣
٠
٠
دوست عزیز ایشون سبک کاریشون چه خوب چه بد اون سبک فیلمی هس ٬ شما نمیتونی بری به سروش صحت بگی چرا فیلم واسه شهدا نمیسازی یا به حاتمی کیا بگی چرا واسه جامعه سریال طنز نمیسازی. اصلاً ربطی به هم نداره (با اینکه خودمم از این اصغر آقا خوشم نمیاد)
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٥/١٠/٢٢
٣
١
کینه کینه کینه کینه/ به شخصه دلم برای انجمنهایی که می پرسیدن از کدوم رنگ و غذا خوشتون میاد تنگ شده
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/١٠/٢٢
٠
٠
بازم موافقم :))) الان میرم یکی میزارم ده تا کامنتم ازت میخوام خخخ :)
pari_kiani
pari_kiani
٩٥/١٠/٢٢
٢
٢
فکر کنم شما برخلاف اسمتون دخترید!
سعید نایب
سعید نایب
٩٥/١٠/٢٢
٢
١
آقا مرتضی داداشم شما میتونی از رنگ و غذای مورد مورد علاقه ات بگی. مشکلی نیست برادر. همه اش که نمیشه آدم مرتبط نظر بده.!
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٥/١٠/٢٢
٠
٤
یه اصلاح طلب به یه اصلاح طلبِ دیگه نامه نوشته،‌حرص و جوشش رو من و شما باید بخوریم و فحشش بدیم؟ به قول رهبر، به جای تخریب کاندید حریف، از کاندید خودت تحریف کن. و یه چیز دیگه، همونطور که منتظری و خاتمی و.. رو به فراموشی سپردیم، اصغر فرهادی رو هم به فراموشی می سپریم، تا اسمش ورد زبونها نباشه و نام و یادش از حافظه ی ملت پاک بشه.
pari_kiani
pari_kiani
٩٥/١٠/٢٢
٣
١
اگه الان آقای ده نمکی اظهار نظر کرده بودن که این گروه تو بوق و کرنا میکردن که این مرد چقدر با شرفه!
سعید نایب
سعید نایب
٩٥/١٠/٢٢
١
١
متشکرم.
microprocedure
microprocedure
٩٥/١٠/٢٢
٥
٩
خدایا شکرت :))))))
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/١٠/٢٢
١
٧
:))
سعید نایب
سعید نایب
٩٥/١٠/٢٣
١
٠
خیلی خوبه که خدا رو شکر میکنید. متشکرم.
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/١٠/٢٢
٢
١
چقد من شما و عقایدتون رو نمیفهمم اقای نایب!
سعید نایب
سعید نایب
٩٥/١٠/٢٣
١
٠
نظراتتون رو بگید تا مشخص بشه چرا نمیفهمیم. من که نظرم رو گفتم.
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/٢٣
٠
٠
من تو قسمت اخبار نامه شو دیدم ولی نخوندم :)) همینطوریش یه سره اخباره مربوط به فیلمشو میخونم دیگه نامه اش باشه برا همون آقـــای رئیس جمهور! اما چیزی که هست مشخصا در هر جریانی یک سری هستن که بخوان از آب گلالود ماهی بگیرن و خودی نشون بدن که خب طبیعیه یک عده هم واقعا متاثر میشن که خب بروز تاثرشون شاید به دردی بخوره.. من نمیدونم آقای فرهادی جزء کدوم دسته ست پس نظری هم ندارم به قول معروف هرچه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی ؛)
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/١٠/٢٣
٠
٠
حرف اصلی بنده اینه که ما انسانیم و نیت قلبی افراد و متوجه نمیشیم ٬ اون و خداوند میفهمه پس بهترِ گناه تهمت و غیبت رو به دوش نکشیم :) غذای مورد علاقه ام هم آش رشته و قرمه سبزی و کوکو سبزی و آبگوشت و کشک بیرجندی (فقط بیرجندی بقیه رو کم دوس دارم) و خورشت کرفس و ... است خیلی هستن یه غذا نیست ٬ تازه تو هر فصلی یه غذا میچسبه :))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/١٠/٢٤
٢
١
سوالتون از پایه اشتباست!/وظیفه این اقا که نیست گور خوابها و متکدیان تهران رو سرو سامون بدن/کسی باید اینهارو جمع و جور کنه که خودش باعث به وجود آوردنش شدن/مسببشون کیه؟رئس جمهور و سران دولت و...با تصمیمات نادرستشون باعث شدن این قشر آسیب پذیر زیر خط فقر به وجود بیاد و مسئول جمع کردن و سرو سامون دادنشون هم همین مسئولان هستند/من و دیگران هم چنین چیزای توی شهر و کشور میبینم لعنتش رو به یه فیلمساز نمیفرستم که ......مثل ایشون به اینها نامه میدم که درست کنین این چیزارو/ور نمیدارم مثلا به آقای فرهادی و بقال و مثلا ملیونر شهر نامه بدم!!!(کسی که عامل به وجود آوردنشون شدن اونها هم وظیفه درست کردنش رو دارن)باز میگم سوالتون از پایه اشتباه و خنده داره شماها به خاطر کینه از یک نفر یک سوال و یک موضوع مسخره برای خودتون ساختین و بال و پرش میدین و به ایشون ربطش میدین در صورتی که هیچ ربطی به این اقا نداره کسانی دیگه ندارن ..../همین
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/١٠/٢٤
٠
١
تازه مسبب اصلی هم رئیس جمهور فعلی نیستن مسببش رئیس جمهور سابق هستند آقای احمدی نژاد که شعار بهتر شدن امرار معاش مردم رو میداد که باعث بهتر شدنش نشد که هیچ باعث بدر شدنش هم شد/کسی که نرخ ارز رو دویست برابر کرد کسی که مردم معروف به طبقه متوسط رو از طبقه متوسط جامعه به طبقه "قشر آسیپ پزیر" آورد!مثل خانواده من و خانواده های امثال من که قبلا قشر متوسط بودیم الان قشر آسیب پذیر!خیلی از این بابا کینه دارم خیلی قد 8 سال جونیم که توی بدرین دولت این مرد بود.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/١٠/٢٤
٠
١
اگه هم میگید این آقا باید کمک کنه و کمکی نکرده و این نامه رو داده باید بگم ربطی نداره.شاید نمیخاد با کمک کردنش باعث بشه کسانی که در اصل باید اینارو جمع و جور کنن به فکر نباشن/همون دلیلی که من یا خیلی های دیگه به فقرا و متکدیان کمک نمیکنن ولی دوست هم ندارن در سطح شهر ببیننشون یا وجود داشته باشن/من ممکنه به یک گدا کمک نکنم ولی دلیل این نیست که مثلا به شهرداری مشهد زنگ نزنم و نخوام که اونها به فکر باشن و مکانی براشون بسازن و کمکشون کنن و جمعشون کنن///این دلیل نیست که نامه ندن و یا از رئیس جمهور نخوان که به فکر باشن/
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/١٠/٢٤
٠
١
شما نه به فرهادی گله کن نه به روحانی اگه میخوای گله کنی از رئیس جمهور سابق گله کن/به خدا نه من طرفدار این فیلمسازم نه روحانی/من فقط ضد اون کسی هستم که عامل ایجاد فقر و کمبود و فشار اقتصادی باشه که توی 33 سال زندگی من فردی که اینکارو کرد اقای احمدی نژاد بود به دور از جنبه و رویکرد های سیاسیشون.من نگاه میکنم میبینم که باعث این همه عقب موندگی اقتصادی شد جواب سوالم میاد این آقا بعد.....کاری به چیزهای دیگش ندارم که خوب بود یا نه چون اونها به من ربطی نداشته و نداره چیزی که به من ربط داشته اینکه این هم جوابشه/پس بعد خوندن نظرهای من منو به طرفداری سیاسی و این چیزها متهم نکنید .
سعیدنایب
سعیدنایب
٩٥/١٠/٢٤
١
٠
به شخصه با بخش زیادی از نظراتتون موافقم. اینکه بعضی از دولت ها مسبب این فقر شدید هستند رو قبول دارم. اما بهتر بود که تمامی تقصیرها رو به گردن دولت خاصی نندازیم. در کل نظرمن این بود که یک هنرمندمتعهد میتونه خیلی تاثیرگذارتر نقش ایفاکنه. منتهی آقای فرهادی هیچ موقع نخواسته یا نتونسته از درد مردم بگه. بیشتر بدنبال گرفتن اسکار و امثالهم بوده.