خانه انجمن بهترین موضوع داستانی
٢٦٤
٥٧
محسن_قربانی

بهترین موضوع داستانی

بهترین موضوع داستانی

بهترین موضوع داستانی که به ذهنتون رسیده چیه؟ اگر به ذهنتون رسیده شخصیت اول جذاب  داستانتون چه ویژگی هایی داره؟ تا حالا شده شخصیتی خیالی تو ذهنتون پرورش بدین؟ این شخصیت مرده یا زن؟ دختره یا پسر؟ پیره یا جوون؟

یکی از بهترین شخصیت های داستان، فیلم، و یا سریالی که دیدین و جذبتون کرده معرفی کنید.

٩٥/١٠/١٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/١٠/١٨
١
٢
من خودمو فیلم میکنم شبا:/ ینی شخصیتش خودمم بعد خیال پردازی میکنم:دی حتی شده حواسم نبوده دیدم دارم بلند بلند با خودم حرفم میزنم:دی جالب تریناش اتفاقاییه ک میدونم هیچ وقت نمیوفته برام ولی بازم خیالشونو میپردازم:دی
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/١٠/١٨
٢
١
بلند بلند !؟ معمولاً اتفاقات و صحبت ها و شخصیت ها و ... در ذهن شکل میگیره و اونجا مثل یک فیلم تصور میشه و گفتگو ها انجام میشه ٬ دیگه با خودش کسی صحبت نمیکنه !!!:)) اتفاقات هم که اکثرش قرار نیست بیفته داستان هست و لذتش خیلی اوقات به همین تصور کردن دور از دست ها و غیر ممکن هاست :)
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٨
١
٠
خانم غزال رضایی: این که خیلی عالیه. ولی خب مثلا چیکار میکنید به عنوان یک شخصیت تو خیال پردازی خودتون؟ یک کار ویژه که تو دنیای واقعی نمیتونید یا قدرتش و ندارید انجام بدید؟
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٨
١
٠
محمدرضای عزیز: این دوردست ها و غیر ممکنای شما چیه؟ تا حالا از این مدل خیالپردازی ها داشتی؟
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/١٠/١٨
٢
٠
اقای محمدرضا من وقتی دارم خیال پردازی میکنم خب یه رولی رو بازی میکنم دیگه!بعد دیالوگارو بلند بلند میگم :دیییی
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/١٠/١٨
١
٠
ازین انجمنا که ادم خودشو لو میده دیگه نذارین :دی ادمینا هم همکاری کنن تایید نکنن:دییی تر:|
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٨
١
١
نه اتفاقا خیلی دوست دارم اون شخصیت خیالی تون بیشتر توضیح بدین. چه کارهایی انجام میده؟ ویژگی یا قدرت خاصش چیه؟
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/١٠/١٨
٠
٠
براچی ؟!! جالبه اتفاقاً :) خخخ تازه خودتون باید حواستون باشه خودتون رو لو ندین :) در هر صورت واسه شاعر ها و نویسنده ها طبیعی و بدیهی هست :)) اینا هم نشان از قوه ی تخیل خوبتون هست :)
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/١٠/١٨
٠
٠
حتما که نباید کار خارق العاده ای انجام بدم تو خیالم!:) مثلا یه شب تو ماه عسلم:خخخ یه شب دارم جایزه جشنواره علوم پزشکی رو نیگیرم :دی یه شبم میشم حافظ مونث قرن=) خب اینا همش غیرممکنه و واسه من رویاس:) من با اینا شبا کلی کیف میکنم:دی
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/١٠/١٨
٠
١
مستر محمدرضا در جواب کامنت اولتون باید بگم اصلنم نرسیدن بهشون قشنگ نیس و لذتی نداره فقط حسرت میخورم:( شما لذت میبرین اگ ب چیزی که میخواین و میدونم چیه نرسین؟؟
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/١٠/١٨
٠
٠
یه چیزی نوشتم تلخ بود پاک کردم ٬ موفق باشید خانوم رضایی
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/١٠/١٨
٢
٠
شخصیت سازی هم که تو شعرام تابلوعه دیگه:دی واقعا شخصیتش حقیقی نیس ..گاهی باهاش قهر میکنم و براش شعر میگم .. گاهی اون تنهام میذاره و براش شعر میگم گاهی باهم خییلی خوشیم و براش شعر میگم وقتایی هم که از حقیقی نبودنش خسته میشم از نبودنش شعر میگم:)
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/١٠/١٨
٢
١
که اینطور ... قدیم ازین حالت واسه داستان های مختلف استفاده مبکردم ولی چون به شعر سرودن علاقه ای نداشتم استفاده نکردم ٬ شاید بعد ها :)
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٨
٠
٠
خانم غزال رضایی : البته بیشتر شخصیت پردازی و شخصیت سازی تو داستان و قصه شکل میگیره
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/١٨
١
١
بهترین موضوع داستانی که به ذهنم رسیده دخالت اجنه در زندگی فردی که به تازگی مسلمان شده بود و انها در صدد بیرون کردن اون ادم از خانه خودش بودن چون قبلا جن گیر بوده و بنابر دلایلی این کار را کنار گذاشته بود،ویژگی های شخصیت اول داستان:شجاع و کنجکاو ،وقتی کاری نداشته باشم معمولا فکر میکنم:) شخصیت مورد علاقم یک دختر جذاب با موهای مشکی و چشمای ابی:)همیشه این هارمونی رنگ روی چهره را دوست داشتم
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/١٠/١٨
٠
٠
باید جالب باشه :)
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٨
٠
٠
موضوع جالبیه دخالت اجنه در زندگی یک نفر. اون شخصیتی هم که گفتید دختر مو مشکی با چشمان آبی رو معمولا شخصیت هایی هستند با نیروی شیطانی و خارق العاده و که من خودم به شدت عاشق این کارکترا هستم. فقط بگید این دختر مو مشکی چشم آبی چیکار میکنه تو خیال پردازیاتون؟ چه قدرتی داره؟ ورژن خیالی از خودتونه؟ بیشتر توضیح بدید. مرسی
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/١٨
١
١
با تمام وجود برای زندگی کردن تلاش میکنه ولی در نهایت متوجه علت اصلی این تغییرات که موضوعی بسیار مهم بوده، خواهد شد، این داستان را از ذهن خودم نوشتم
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/١٨
١
٠
یکی از بهترین شخصیت های داستان بدون شک" هری پاتر" و عالی ترین شخصیت های فیلم یا سریال : دیمن تو سریال vampire dires و Olivia Mooreتو سریال I zombie و جک تیلور در فیلم perfect host و دیکاپریو در فیلم shuter island و هارلی کویین تو فیلم Susie aquad
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٨
٠
٠
خیلی با شخصیت هری پاتر ارتباط برقرار نکردم. یعنی کلا سری فیلم هاش و هنوز ندیدم . ولی اگر بخوام نزدیک شخصیت هری پاتر و سری فیلم های هری پاتر به فیلمی اشاره کنم میتونم ارباب حلقه ها رو اسم ببرم و شخصیت گندلف که یکی از ماندگارترین شخصیت های سینمایی است. به شدت الهام بخش این شخصیت.
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/١٩
٠
٠
پیشنهاد میکنم فیلم perfect host را حتما ببینید ماجرایی و هیجان انگیزه،قول میدم از دیدنش لذت ببرین
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/١٠/١٨
١
١
شخصیت "کامران" در فیلم "نفس عمیق " با بازی "سعید امینی" که در داستان فیلم خودکشی میکند/که در دنیای واقعی هم سال82 خودکشی واقعی میکند! داستان وشخصیت فیلم انگار قسمت و بره ای از زندگی من است (تنهای پوچ گرای به ته خط رسیدن و برایت بی معنی شدن عشق) من این فیلمو 10 ساله دارمش و هر از گاهی نگاه میکنم باید بگم بیشترین فیلمی که توی عمرم نگاه کردم همین فیلم بوده
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/١٠/١٨
٠
٠
http://cdn.akairan.com/akairan/aka/m998/16333461259645102a.jpg
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٨
١
٠
خداییش تجربه ی سختی داشتی و اصلا نمیتونم تصورش کنم. حالا بیشتر خودت تو خلوت و خیال پردازیت تا حالا شخصیتی رو پرورش دادی؟ و یا کارهای عجیب و غریبی که تو دنیای واقعی نمیتونی انجام بدی؟ در ضمن عکس با کلاسی داری. خیلی عالیه
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/١٨
١
٠
با این عینک، شکل خارجی ها شدن:)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/١٠/١٨
٠
٠
نه نشده/و خیلی ممنون از تعریف شما و خانوم لیلی (:
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/١٠/١٨
٠
٠
فقط گاهی شخصیت یک آدم انقلابی تو ذهنم میاد که با جمع کردن مردم و طرفداراش و میتونه توی کشور انقلابی به پا کنه و دست قدرت رو از دست بعضی ها کوتاه کنه.
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٨
٠
٠
شخصیت آدم انقلابی جالب بود. از این مدل شخصیت تو سریال گیم اف ترون زیاد داریم که به شدت عاشق این شخصیت ها هستم. مایه ی خوبی داره برای داستان پردازی
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/١٠/١٨
١
٠
اصلاً وقتی بهش فکر میکنم حالم بد میشه :( در موردش صحبت نمیکنم ٬ شخصیت و ماجرا و داستان که زیادِ ولی خب دوست ندارم فعلاً بهش فکر کنم :) در مورد داستان های دیگران هم فک میکنم شخصیت پدید اومده از شازده کوچولو دلنشین و بی نظیرِ :) شخصیت مارال تویِ فیلمی که رضا یزدانی تیتراژش رو میخوند ٬ شخصیت میزوگی و کاکرو تو فوتبالیست ها ٬ شخصیت اون پسرِ تو فیلم تنها در خانه ٬ شخصیت سلمان خان تو اون فیلم که یک دختر بچه رو میبرد پاکستان ٬ شخصیت های داستان ها دیکنز رو هم که اصلاً لازم نیست تعریف کنی ٬ داستان ها هم همینا که گفتم داستان هاشم خوبه :) احتمالاً خیلی بهتر از اینا هم هست ولی چیزی یادم نمیاد :)
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٨
٠
٠
در مورد خودت بیشتر دوست دارم بدونم . چه دنیایی رو تو خبال پردازیات تصور میکنی ؟ چه شخصیتی؟ چه کارهایی میتونه انجام بده این شخصیت؟
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/١٠/١٨
١
٠
قدیما رویام این بود که بزرگترین نویسنده ی دنیاشم ٬ بعد ها که متوجه مخاطب های پایین کتاب های داستان تو ایران شدم پشیمون شدم :) شایدهنوزم رویام همینه ولی از هدفم فاصله گرفتم. و خیال پردازی هم از مهم ترین ارکان داستان سازی هست ٬ قدیم واسه پرورش ذهن و اینا خیلی رو این قسمت کار میکردم (شبی چند ساعت سال ها) و خب نتیجه های خوبی هم گرفتم ٬ صرفاً یه شخصیت و یه داستان هم نیست ٬ و هر کدومشونم پیچیدگی خاص خودشون رو دارن (هم داستانی ٬هم شخصیتی) ٬ که قابل توضیح کوتاه نیست ٬ و اینکه صرفاً رویا پردازی نبوده و شخصیت سازی و پرورش داستان بوده ٬ اکثر داستان هام هم شخصیت اصلی اش خانوم هست ٬ و کلاً رویاپردازی به حساب نمیاد (البته معمولاً یه شخصیت فرعی رو تو داستان با ویژگی ها ی اخلاقی درونی و ظاهری خودم قرار میدم (که شخصیت جالب میشه) و از قرار دادن خودم جای شخصیت های اصلی هم لذت میبرم) . فک میکنم زیبا نرین قسمت داستان تجربه ی غیر ممکن هاست ٬ یعنی وقتی یک کتاب رو میخونی که شخصیت اش تویِ جنگ جهانی ا‌ول قرار داره اگه نویسنده فرد توانایی باشه شما تجربه ی شرکت در اون جنگ و حتی لذت اتفاقاتش رو حس میکنی ٬ در حالی که این اتفاق در نگاه کردن فیلم به اون خوبی نمیفته (یا گاهی اصلا نمیفته) ولی مردم الان به دیدن عادت کردن تا خوندن ٬ واسه همین هدفم الان یه فیلمنامه نویس شدن هست که مخاطب بیشتری داره ولی منکر رویای نویسنده ی بزرگی شدن هم نمیشم ٬ در کشور های اروپایی دیده ها و شنیده ها ارتباط قوی مردم با کتاب های داستان رو نشون میده :)
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/١٠/١٨
١
٠
البته واقعاً مردم هم تقصیری ندارن ٬ دلیل اصلی اش ضعف ایرانی ها در ساخت کاراکتر های کامل و جذابه ٬ شما وقتی به شخصیت ها داستان های دیکنز دقت کنی انقدر کامل و طبیعی هست (با اینکه ما هنوز ترجمه اش رو میخونیم) که انگار این شخصیت ها وجود دارن ٬ ولی شخصیت سازی تویِ ایرانی ها ضعیف هست بیشترش واسه عدم یادگیریِ ٬ بیشتر نویسنده های ایرانی هم که کلاً به فکر ظاهر هستن واسه همین مردم ترجیح میدن محمدرضا گلزار و تو سینما ببینن ٬ حتی شخصیت هامون تو فیلم ها هم کامل نیستن و فقر داستان رو نمیشه گردن مردم انداخت :) اگه کسی اینا رو خوند خسته نباشه :))
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٨
٠
٠
به شخصه من خودم شخصیت هایی مثل مرد عنکبوتی و مرد مورچه ای و مردان ایکس که هم رمان و کلا شخصیت های شرکت مارل و به شدت می پسندم و دوست دارم ورژن ایرانی این شخصیت ها رو هم داشته باشیم.
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/١٠/١٩
٠
٠
شخصیت های علمی تخیلی بحث اش جداست اونا عالی ان چون طرحی که تو داستان قرار داره قویه و یه قهرمان دارای قدرت عجیب و غریب وجود داره ولی چیزی که شخصیتِ پوپک گلدره رو تو دریا ماندگار میکنه صرفاً یه بُعد جذاب انسانیه :)
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/١٠/١٨
٢
٠
شخصیت شرلوک و داستان های کارآگاهی اش عالی هستن :) حداقل تو فیلمش که یک شخصیت خاص داره
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٨
١
٠
اون که واقعا معرکه است. هنوز که هنوز دیدنیه
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/١٨
٠
١
من چون به رمان های م.مودب پور خیلی علاقه دارم اون دوتا شخصیت اصلی کتاب هاشو خیلی دوس دارم.. دوتا جوون خوشتیپ و خوش قیافه یکی جدی و منطقی یکی در عین فن و علم وثورت بالا طناز و بذله گو.. بهترین موضوع داستانی که به ذهنم رسیده زن جوون و بیوه ای که بعد از طلاق از شهرستان به شهر بزرگی برای کار در خونه ی افراد ثروتمند میره و وقتی پسر بزرگ و لجباز خونواده بااین دختر آشنا میشه کم کم به فردی آروم تبدیل میشه و مسیر زندگی شخص اول کم کم تغییر میکنه...شخصیت های بروس ویلیس و جیسون استتهام رو در همه ی سری فیلم هاشون دوست داشتم اما ترانسپورترِ جیسون استتهام عالیه... یه فیلمی هم که تاحالا ده بار دیدمش اما هنوز برام جذابه فیلم کلمبیاست .. داستان زندگی دختری که تو بچگی پدر و مادرشو جلو چشاش میکشن و از همون لحظه تصمیم به انتقام میگیره...
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٨
٠
٠
اتفاقا شخصیت بروس ویلیس تو فیلم لوپر و به شدت عاشقشم. شخصیتی که تو خیال پردازیاتون همیشه فکر می کنید بهش همینه؟
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/١٨
٠
٠
به شخصیت های مختلفی فکر میکنم روی شخصیت خاصی ثابت نیستم... ولی بیشتر اون زن زیبای بیوه مد نظرمه
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/١٠/١٨
١
٠
این جمله یادم نیست از کیه ٬ ولی خوندنش تو این انجمن خالی از لطف نیست ٬ افرادی که شب ها دیرتر به خواب میروند رویا های بیشتری برای رسیدن دارند :)
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/١٠/١٨
١
٠
دیشب ساعت۱۱رفتم تو رخت خواب ساعت ۳خوابم برد:/ من تا ۱۲۰سال دیگ هم زنده باشم رویاهام تموم نمیشن ینی؟:دیییی
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/١٠/١٨
١
٠
شاید عذاب وجدان دارین مثلاً خوابتون نمیبره ٬ یا چیزی شبیه این نمیدونم تنها دلیلش نیست قطعاً :)))
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/١٠/١٨
٤
٠
از معدود شخصیت سازی های خوبی که دیدم تو فیلم های ایرانی ٬ شخصیت های ماندگارِ آقای پرستویی تو فیلم های ٬ مارمولک ٬ زیر تیغ و آژانس شیشه ای هست ٬ که یه بازی کم نظیر و آقای پرستویی انجام دادن و جوایز معتبری گرفتن /// مخصوصاً شخصیت ماندگار رضا مارمولک که اگه اشتباه نکنم ساخته ی ذهن و نوشته ی آقای قاسم خانی هست(شخصیت خانوم شیرزاد هم فک کنم از نوشته های آقای قاسم خانی باشه که ماندگار شده :) // شخصیت شهاب حسینی توی فیلم حوض نقاشی اگه اشتباه نکنم ٬ که اونم با صرف نظر از الهام گرفتن بازی اش از بازیگرای مطرحِ غیر ایرانی باید واسه بازیِ خوبش بهش تبریک گفت /// شخصیت اکبر عبدی تو فیلم مادر // اقای شکیبایی تو خانه ی سبز // و فیلم «بوتیک» با بازی رضا گلزار که شخصیت سازی و بازی بسیار خوبه ٬// و نمیشه گذر کرد از فیلم (میم مثل مادر و دیوار) با بازی گلشیفته فراهانی که آبروی ایران و ایرانی رو هم برده :// تعداد شخصیت های اینطوری تویِ ایران خیلی نیست واقعاً ٬ خیلی کمه نسبت به ساخته ها. شخصیت دریا با بازی زنده یاد پوپک گلدره داشت یادم میرفت :) دوستان هم پشنهاد میکنم این شخصیت های ماندگار واقعی رو نام ببرن :)
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/١٠/١٨
١
٠
تو همه ی این شخصیت ها و کاراکتر ها یک ویژگی خاص اخلاقی هست که باعث ماندگاری شون شده
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/١٠/١٨
٠
٠
بعضی وقتا هم فکر میکنم نهایت بی رحمی و دو رنگی کجاست ؟!؟! خیال پردازی هم میکنم ولی بعضی آدم ها فراتر از خیال آدم ها این ویژگی ها رو دارن :) باید به همه شون تبریک گفت :)))
faezeh76
faezeh76
٩٥/١٠/١٨
١
٠
چه انجمن با حالي!!! فك كنم همه تقريبا تو خيالاتشون شخصيت سازي كرده باشند!!!! من از شخصيت آنا در رمان آناكارنينا خوشم ميومد البته در سطح رمان فقط! شخصيت گ ل ش ي ف ت ه ف ر ا ه ا ن ي !!! ( خخ) رو هم تو ميم مثل مادر مي پسنديدم!!! علي سنتوري هم شخصتش با حال بود! جودي آبوت هم كه عاشق شخصيتشم!!!خخخ داستاني هم كه الان به ذهنم رسيده دارم مي نويسمش!! يك داستان كوتاه شايد 2 يا 3 قسمتي كه برگرفته از يك زندگي واقعي اما من كمي تغييرش دادم يعني تلخي هاشو كم كردم اگه بشه مي خوام بزارمش تو جيم!!!!
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٨
١
٠
حتما این کار و بکنید بخونیم لذت ببریم. من داستان هایی رو که توش شخصیت داشته باشه به دل نوشته ها ترجیح میدم. ترجیح میدم داستان های بچه ها خونده بشه تا دل نوشته ها
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/١٠/١٨
٠
٠
راستش تا حالا تو رویاهام شخصیتی نساختم و موضوعیم ب ذهنم نرسیده :| نویسنده نیستم دیگه:دییی...شخصیت بهترینم زیاد سراغ دارم خیلی زیاد..بخام نام ببرم میدونم خیلیارو جا میذارمتا فردام بنویسم تموم نمیشن خخ
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٨
٠
٠
لازم نیست نویسنده باشیم حتما. همینکه تو ذهنتون شخصیتی رو پردازش کنید که مثلا قدرت عجیبی داشته باشه و بتونه فکرای مردم و بخونه و یا یک فرد عادی که با قدرت خارق العاده اش یک شهر و بهم میریزه.
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/١٠/١٩
٠
٠
ازین شخصیتا نساختم:/// سعی میکنم امشب بسازم یکیشو خخخ
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٥/١٠/١٨
٠
٠
آخرین شخصیتی که خیلی از کاراکترش لذت بردم ربات exmachine بود!
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٨
٠
٠
شخصیت یک فیلمه؟ خودتون چی؟ تا حالا کسی رو تو ذهنتون خلق کردین شبیه شخصیت های فیلم های شرکت مارل؟
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٥/١٠/١٩
٠
٠
بله ششخصیته فیلمه! البته خودم رو جاش نذاشتم ولی واقعا بازیش حرف نداشت یا به قول شما جذبمون کرد :) کمتر کسی پیدا میشه که تا حالا تو ذهنش کسی رو خلق نکرده باشه، البته که خلق کردم! منفی ترین تا مثبت ترین موجودات تو ذهنم بارها خلق شدند...