خانه انجمن زندگی رویاییت رو بساز
٦٠٣
٥٨
pari_kiani

زندگی رویاییت رو بساز

زندگی رویاییت رو بساز

یک زندگی رویایی برای خودت ترسیم کن فارغ از هر دغدغه ای. مثلا شغلت چی باشه، درآمدت چقدر باشه، خونت چجوری و کجا باشه؟ تعداد فرزند، همسرت کی باشه و ... 

٩٥/١٠/١٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/١٣
٤
٢
چقـــدر سخت!!! خب مسلماًً دلم میخواست خیلی پولدار باشم زیباترین خونه رو داشته باشم دلم میخواست یه مهندس سازه خوش آوازه باشم.. اما.. مجــــرد باشم :| والا... اگه قرار باشه این آرین خرابکارم تو خونه رویاهام باشه که همه چیو خراب میکنه :|
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٣
١
٠
اما مجرد باشم که گفتی خیلی جالب بود
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/١٠/١٤
٠
١
پس چرا ازدواج کردین شما که مجردی رو می پسندید!
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/١٤
٠
٠
مجـــردی رو نمیپسنــدم صحبتِ خونه ی رویاهام بود پسر کوچولوی منم الان تو سنیه که همه چیو خراب میکنه و میریزه بیرون و میشکنه برا همین گفتم مجرد باشم پسرم نتونه خونه رویاهامو خراب کنه لااقل همین الان که خونه خرابم میکنه کافیه خخخ
Cold
Cold
٩٥/١٠/١٣
٣
٠
طبقه بالای یه آپارتمان خوشگل توی آمستردام ، رو به روی رودخونه وسط شهر ، داخل خونه رو (دیوارا ، کف ، سقف ، بیشتر وسایل) کاملا چوب تیره کنم که داخلش دقیقا شبیه یه کلبه باشه....پول اونقدی باشه که هیچ دغدغه ای براش نداشته باشم ، ولی واسه دل خودم یه کافه کوچیک کنار روخونه داشته باشم و مشغول باشم ، وقتایی هم که بیکار بودم دوربینمو بردارم برم عکاسی کنم از مردم ، چند ماهی یه بار هم برم کشورا و شهرای مختلف هم واسه تفریح هم واسه عکاسی کردن...یه دختر هم داشته باشم ، عشقمم که باشه دیگه :)
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٣
٠
٠
همینی که الان دارم خوبه فقط استرس و فشار قسط و چک هام یکمی کمتر بشه
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/١٠/١٤
١
٢
تو پرفایلت نوشتی مجردی/مجردی اینهمه چک و قسط داری متاهل بشی چی میشه!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/١٠/١٤
٠
٣
و همچنین استرس
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/١٠/١٤
٢
٤
در ضمن وقتی متولد 1362-12-16 باشی/الان حدودا 32 سال و 10 ماه میشه سنت /نه 33 سال/16 اسفند تقریبا دو ماه دیگه سنت میشه 33 کامل ////ببخشید ها فضولی کردم
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٤
٤
٠
چک قسط مال چاپ کتاب وکاتالوگاست. پول طراح و مترجم و همون کتاب پاریسی که اگر تو سایتم بری ببینی چاپش 12000000 تومان میشه به همراه 6000000 پول ترجمه و طراحی . دیگه اجاره دفتر حساب کنی سالی همین قد باید پول بدم. پیر شدیم رفت پسر :))) کسی هم نیومد زن ما بشه بگیم عیال واریم :)
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٤
٢
٠
همه سِند و سالشون گرد میکنن پایین من گردش کردم بالا وگرنه درست میگی. ببینیم جیم واسه ما یک تولد مشتی میگیره یا نه
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٤
١
٠
ولی قشنگ رفتی تو پروفایل همه چی رو آنالیز کردی و زیر و بم ما رودرآوردی :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/١٠/١٤
٢
١
من معمولا به پرفایل جیمی ها میرم تا اطلاعات حداقلی ازشون داشته باشم.
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٤
١
٠
ولی اگر بخوام طعم رویاییش و یکم زیاد کنم دوست داشتم مجموعه داستانی کمیک شبیه واکینگ دد و رمانی شبیه گیم اف ترون بنویسم و طراحی کنم که پراوازه بشه و خارج و مرز های ایران و آسیا هم برسه.
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/١٠/١٥
١
٠
این قسمت آخر صحبت هات رویای منم هست :)) انشااء... هر دو برسیم به این رویا :)
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٥
٠
٠
ان شاء الله
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/١٠/١٣
٢
٠
یه خونه سه نفره نه کوچیک و نه بزرگ تو یه جنگلی که پر درختای زرد و قرمز و نارنجی و سبزه :) یه دریاچه هم کنار خونم باشه که اسکله چوبی کوچیکمون به دریاچه راه داشته باشه و قایق کوچیک چوبی دونفره مون هم اونجاس^__^ اگ یک عالمه لباسای رنگارنگ داشته باشم و دریاچه هم ماهی داشته باشه برا غذا ، دیگه پول زیادی نمیخواد به اندازه ای که نیاز بچمو (جانممم^__^)برطرف کنم .. ترجیحا یه دوقلو دختر و پسر کپلی با یه شوهر خوش اخلاق مهربون و انشالله شاعر:دی منم بشم پزشک دهکده:دی
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٣
١
٠
پزشک دهکده خوبه :))))
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/١٠/١٤
١
٠
اوهوم^__^ خیلی ^__^ با اون لباسای دامن پفی تازه^__^
f.farzad
f.farzad
٩٥/١٠/١٣
٠
٠
چرا صاحب انجمنا تو بحثا شرکت ندارن؟ :|
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/١٠/١٣
٠
٠
تا بوده همین بوده :)
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/١٠/١٣
٠
٠
البته بچه های فعال تو انجمن و جیم رو نمیگم ٬ ولی خب انجمن هایی هستن که فرد شروع کننده لزوماً اظهار نظر نداره :) شاید میخواهند با نظر دیگران آشنا بشوند
f.farzad
f.farzad
٩٥/١٠/١٣
٠
٠
آخه بعضیا فقط میان یه انجی میزارن و میرن همین!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/١٠/١٤
٢
١
خدارو شکر کنین بازم/همین خانوم mery/صاحب انجمن 100 سال پیش /3 سال و 10 ماهه کاربره جیمه/ولی من توی این مدت نه تنها توی انجمنهای خودش کامنتی ندیدم بلکه توی کل این 3 سال و 10 ماه یک کامنت هم از ایشون توی کل جیم نیومده!!!یه بار به ادمین جیم گفتم اینا کاربرا واقعین یا فیکن!!
f.farzad
f.farzad
٩٥/١٠/١٤
١
٠
واقعا منم همین احساسو دارم :| چون هیچ جا ازشون کامنت ندیدم، یحتمل اکانت دوم یکی از جیمیاست...!
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٥/١٠/١٣
٢
٥
یه ویلا مثل ویلای وزیر مسکن، یه مدرک مثل مدرک برادر حسن آقا، یه پول قلمبه مثل پولهای ب ز، یه ماشین مثل ماشین وزیر صنعت
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/١٠/١٣
١
١
هر چی وزیرا دارن همه رو یک جا میخوای تو ؛)
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/١٠/١٤
٦
٤
شما اگر به اندازه های پولای اختلاس کرده و برده ی اقای م. ا بخواین به خیلی بیشتر از این چیزایی که گفتین می رسین :) ی جوک هم هست که غول چراغ جادو به یکی میگه چی میخوای؟ میگه مثلا 10 تا وانت. میگه چرا 10 وانت؟ میگه بفروشم ماکسیما بخرم :)
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٥/١٠/١٤
٠
٢
متاسفانه ادمین هم مثل شما طرفدار دولت ح ر است و یکجانبه رفتار می کنه و جواب بنده رو تایید نمی فرمایند.
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/١٠/١٤
٣
٠
من اصلا طرفدار شخص خاصی نیستم. من فقط مخالف طرفداری متعصبانه هستم.
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٥/١٠/١٤
٠
٣
پس چرا از دولت ح ر حمایت کردید؟
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/١٠/١٤
١
٠
اشتباه برداشت شده، هیچ کدام از دولت ها جای حمایت کردن ندارن چون اگه چشامونو باز کنیم همه چیز مشخصه، فقط ی جاهایی باید چشامونو بیشتر باز کنیم. همین :)
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٥/١٠/١٤
٠
٣
الحمدالله
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/١٠/١٣
١
١
الان ؟! الان که فک میکنم بیشتر ازین میترسم که آخرتم رو خراب کنم :) ترجیح میدم اینجا زندگی ام خوب نباشه اونجا کمتر تو جهنم بمونم :))) امّـــــــــــــــا زندگی دنیوی :) اول که دوست داشتم توی یک روستای خوش آب و هوا زندگی میکردم :) به دور از این همه دل نگرانی و مشغله و اینا ^_^ و ترجیحاً دو تا روستا مثل ییلاق و قشلاق ٬ مثلا یه مدت یه روستای خوش آب و هوای شمالی یه مدت روستای خوش آب و هوای کویری :)) دوست داشتم همه ی روستا هم فامیل بودیم یا مثلا بعد ها میشد با بچه ها و نوه ها یه روستا ی خوش آب و هوا میساختیم (پدر جدم صد ها سال پیش اینکارو کرده ولی الان چیزی از روستای آبا و اجدادی مون نمونده به جز ویرانه :( :) و کلاً یه زندگی سختِ روستایی این مدلی رو به یه زندگی سختی شهری ترجیح میدم :) کلیییییی کارای جذاب و در کنار سختی اش داره :) انقدر فانتزی فک نکنم یه خونه ی معمولی یه حقوق معمولی و یه زندگی معمولی ٬ با همسری نجیب و مهربان و با اخلاق :) و بچه ها ی صالح و موفق :) و کلاً ازین خانواده های مذهبی و با نشاط و اینا دوست دارم باشیم :) حالا دیگه دنیا چطوری بگردنِ ما رو :)) خدایا ؛ چنان کن سرانجام کار ...تو خشنود باشی و ما رستگار :)) دوست دارم راستی از نظر شغلی یه فیلم نامه نویس و شاعر موفق بشم :) تحصیلی هم رشته های ٬ سینما ٬ ادبیات و ترجیح میدم ٬ و به روانشناسی هم علاقه دارم :) که فقط روانشناسی اش قابل دسترس هست فعلاً :))
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/١٠/١٣
٠
٠
بچه های سالم و صالح و موفق انشااء...:) بقیه هم همه انشااء... :) انشااء... ها یادم رفته :)
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٤
٠
٠
عالیه
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/١٠/١٣
٠
٠
آهان راستی خونه گفتم کوچیک و معمولی باشه ٬ ولی یه حیاط داشته باشه کوچیک اش مهم نیست خیلی ٬ همینقدر که یه درخت و یه حوض هر قدر کوچک داشته باشه با گلدون :)) این خونه ی رویا یی ام هست ٬ استخر سنا و بزرگی و با غ و این چیزاش مهم نیست ٬ رویلم تو خونه هم خیلی بزرگ نیست :)) بیشتر رویا هام بُعد معنوی داره تا مادی :)
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/١٠/١٣
٠
٠
‌رویلم ؟!؟!؟ رویام*
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٥/١٠/١٣
٠
٣
یه خونه نقلی و یه پراید صبا مشکی متالیک،‌ دوتا کاکل زری و دوتا چادر زری، با یه مغازه
خآنوم خآصــ
خآنوم خآصــ
٩٥/١٠/١٤
٣
٠
دلم نمیخاد از شغل حرف بزنم در رابطه با درامد طوری باشه که بتونم دست چند نفرو بگیرم خونه هم همین خونه الانمون اکیه حالا تفریحی ش هم یه خونه تو نروژ و منچستر کفایت میکنه:دییی اینکه میگن شوهر کمه خب همون رویاییش و جنتلمنش نیست دیگه خخخخ وگرنه پسر که خیلی زیاده! فرزند هم دوست دارم ۴ تا دختر داشته باشم یا سه تا دختر !
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/١٠/١٤
٣
١
چه عجب یکی پیدا شد این حرفو بگه که بابا پسر زیاده اما اونی که مورد پسند دختر باشه کمه/وگر نه مثلا خود ما 4 تا پسر مجردیم توی خانواده از 28 سال بگیر تا 38 سال!
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/١٤
٢
٠
آقـــــــای اشکمهـــــر 0_o ینی هرچ دختری پیدا نشده شماهارو بپسنده؟؟؟ نه مطمعن باشین شمام توقعاتی داشتین که باعث شده کیس مورد نظر بپره :| اگه طرفین توقعاتشون رو بیارن پایین و یه زندگی ساده رو بخوان خیلی راحت میشن زوجین :))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/١٠/١٤
٣
١
خدایا! مرا با "نداشتن" و "نخواستن" رویین تن کن؛ همه ی بدبختی های انسان بابت همین دو چیز است,/شریعتی
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٤
١
١
مرسی
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/١٠/١٤
٧
٠
فقط اینو میدونم بعضیا تو رویاهاشونم نمیتونن بزرگ و درست فکر کنن :)
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٤
٣
١
دقیقا . قشنگ گفتی
Cold
Cold
٩٥/١٠/١٤
٢
٠
دقیقا داشتم به همین فک میکردم منم...درمورد رویا داریم حرف میزنیم بابا ، بعضیا انقد عاقلانه گفتن که انگار فردا قراره به حقیقت بپیونده! بعضیا هم یه چیزایی گفتن که 2 سال دیگه هم میشه بهش رسید :))
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/١٠/١٥
٢
٠
خب واقعاً به نظر خودِ من ربطی به نتونستن و اینا نداره و عکس اش خیلی مسخره اس خیلیییییییی(نظر شخصی هست) ؛ با چند تا دلیل حرف خودم رو اثبات میکنم ۱) کجا خوشی ؟ آنجا که دل خوش است ٬ همون چند متر مکعب عشق و اینا خیلی ها این رویا های بزرگ رو دارن و براشون رویا نیست ٬ ولی دل خوش ندارن و لذتی نمیبرن ٬ حتی جالب اینه همه مون پول و ویلا و اینا خواستیم ولی سلامتی نه !!!!!!!!!!!!!!!!!!! داشتنِ یک خانواده ی سالم و مومن خیلی دلخوش کننده تر از خیلی رویاهای عجیب و غریب هست :)حتی گاهی با بودن و داشتن بعضی افراد رویاس ٬ و موجب دلخوشی:) ۲)اگه یه جا هفتصد میلیون پول باشه یه جا هفتصد میلیارد ؛ من اون هفتصد میلیون و برمیدارم ٬ نه اینکه احمق باشم و ندونم کدوم بیشترِ ٬ ولی تموم رویاهام با همون مقدار ساخته میشه (حتی با کمترش٬ خواستم سقفش رو بگم ٬ سقفش) اصلاً لزومی نداره بیشترش ٬ مثلاً میخوام چی کار کنم بیشترش رو ؟!؟؟ ولع و حرصِ آدمی هم سیری ناپذیرِ ٬ و نهایتی وجود نداره ٬ پس فرقی نمیکنه کجا متوقف شه (عزت مهم هست حالا چه با یک یقمه نونِ خوردن چه با میلیارد ها پول) ۳)خیلی از رویا ها هم معنویه و لزوماً نباید مالی و اینا باشه ٬ مثلاً من یه فیلمنامه نویس جهانی شدن رو با فقرِ نسبی به پولدار شدن میلیاردی ترجیح میدم بعضی ها ممکنِ رویاشون اخادم حرم امام حسین شدن باشه ٬ یا اصلاً کربلا رفتن (ازاین رویاها بزرگتر؟؟) ۴)حضرت نوح که ماشااء... بالای هزار سال عمر کردن وقتی حضرت ازرایئل رفتن پیش شون یه سایه بونی داشته که فقط گرما صورتشون رو نسوزونه به حضرت ازرایئل گفتن اگه میدونستم این دنیا انقدر کوتاهه این سایه بون و هم درست نمیکردم :) آخری ) مگه کفنم جیب داره ؟!؟ تازه حسابش هم باید پس بدم همه رو هم قبل مرگم وقف و اینا میکنم همونقد که بچه هام رو از آب و گل دربیارم و کمک شون کنم واسه کار و خانواده و اینا ٬ ارث هم نمیزارم حتی پ ن : توی حرم یه دختر کوچولو با چادر گلدار داشت نماز میخوند (چهار پنج ساله شاید نمازم یاد نداشت ٬ تقلید والدین میکرد) هروقت تصور میکنم که دختری سالم و صالح خدا بهم ببخشیده ٬ و تصور میکنم چادر نماز سرش کرده نماز میخونه( همون کودکی اش رو هم متصور میشم) واقعا فک میکنم به بزرگترین رویای ممکن دارم فک میکنم :)) البته نمیدونم دقیقاً منظورِ دوستان چی بود ولی خواستم یه سری از تصوراتم رو درباره ی بزرگیِ رویا بگم:))
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/١٠/١٥
٢
٠
با این کامنتم یه تغییری تو میانگین ساعت مطالعه ی ایران هم انجام دادم خخحح
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٥
١
٠
محمدرضای عزیز: یعنی کامنتت و خواستم شروع کنم با خودم یعنی تا آخرش میکشم؟ یا خود خدا :)))
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٥
٢
٠
خیلی قشنگ نوشتی
faezeh76
faezeh76
٩٥/١٠/١٥
١
٠
آقاي مهديزاده با نظرتون موافقم! منم زندگي رويايي خيالي مو گفتم ولي در حقيقت اصلا به داشتن يا نداشتن اين چيزها فكر نمي كنم! رويايي دارم كه شايد به اندازه يك هزارم درصد هم كسي بهش فكر نكنه ! اما براي من روياست!
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/١٠/١٥
٠
٠
ممنون که خوندین :) ساعته مطالعه رو بردم بالا خخخ:) این جاموند :((لزوماً خدا رویاهای بزرگتر رو قابل دسترس تر قرار داده ٬ واسه همین جای این دوتا رو قاطی میکنیم :))
faezeh76
faezeh76
٩٥/١٠/١٤
٢
٠
يك ليموزين داشته باشم كه راننده اش برسونتم دانشگاه خسته نشم!! يكي هم استخدام كنم تو خونه كه هر وقت صداش كردم با يك شربت پرتقال جلو چشمم ظاهر شه ! ديگه حياط خونمونم يك هزار متري بشه 2 پسرم داشته باشم از اون آتيش به پا كناش تو 1000 متر حياط بچرخن آتيش بسوزونن هر كاري مي كنن بكنن ولي خونه رو كثيف نكنن!! ريا نباشه يك اتاق تو خونمون باشه كه پر از كمد لباس هاي من باشه ديگه مشكل چي بپوشم نداشته باشم!!! اهل طلاي سنگين هم نيستم چند دست سرويس جواهر سبك خوبه!!!! يك خونه هم تو گرینلند داشته باشيم كه سقف خونه شيشه اي باشه تا بتونم شفق رو تو شب ببينم!!! همسرم هم خدا خيرش بده با اين شرايط زندگي احتمالا مرد خوبيست!!!!خخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/١٠/١٦
٣
٠
یه ﺷﻬﺮﻭﻧﺪ ﺳﻮﺋﯿﺴﯽ ﺍﺯ یه جوان ﺍﻳﺮﺍﻧﻲ ﭘﺮﺳﯿﺪ: ﺭﻭﯾﺎﻫﺎﯼ ﺗﻮ ﭼﯿﺴﺖ؟ ایرانی جواب ﺩﺍﺩ: ﺧﺎﻧﻪ، ﺍﺗﻮمبيل، ﺷﻐﻞ ﻭ ﺩﺭﺁﻣﺪ ﻣﻨﺎﺳﺐ، ﻫﻤﺴﺮ ﺍﯾﺪﻩ ﺁﻝ، ﺳﻼمتى ﻭ ﺍﻣﻨﻴﺖ! ﺷﻬﺮﻭﻧﺪ ﺳﻮﺋﯿﺴﯽ ﮔﻔﺖ : ﻣﻦ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﺣﻘﻮﻕ ﺍﻭﻟﯿﻪ ﺍﺕ ﺳﻮﺍﻝ ﻧﮑﺮﺩﻡ، ﺩﺭﺑﺎره رﻭﯾﺎﻫﺎﯼ ﺗﻮ ﭘﺮﺳﯿﺪﻡ!!!!