خانه انجمن بکشید و زنده کنید
٦٢١
٥٨
naeerika

بکشید و زنده کنید

بکشید و زنده کنید

اگر این قابلیت رو داشته باشید که یک شخصیت رو بکشید و یک شخصیتی که فوت کرده رو زنده کنید، چه کسی رو می کشید و چه کسی رو زنده می کنید؟ این شخصیت ها باید آدم مشهوری باشن

٩٥/١٠/١١
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/١٠/١١
٥
١
به شخصه جاستین بیبر رو می کشتم که انقدر این آدم چندشه! اما چه کسی رو زنده می‌کردم باید فکر کنم! شاید شهید بهشتی!
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/١١
٩
٣
جاستین پسر به این خوبی:) اگه از مدل شلوار پوشیدنش خوشت نمیاد فقط به صورتش نگاه کن؛قول میدم عاشقش بشی
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/١١
٦
٠
معمولا ادم بدها را می کشن
گل برگ :)
٩٥/١٠/١٢
٢
٥
توی کشتنش بطور داوطلبانه حاضرم کمکتون کنم:)
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/١٢
٧
٣
من هم برای کشتن مخالفاش تمام سعی و تلاشمو میکنم، حالا ببین زور کی بیشتره؟:)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/١٠/١٣
٢
٥
نمونه ایرانی این فرد هم تتلوی خودمونه صدای خوبی داره و آهنگاش خوبه ولی شخصیت خل و چلی داره و یه ملت خول و چل مخصوصا از دخترا براش میمیرن و به سرش قسم میخورن!!تتلو رو هم میکشتم با همون سیم میکروفونش خفش میکردم!
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٣
٠
٥
اشکمهر عزیز: :))))) زدی تو خال
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٣
٠
٤
تتلو رو خیلی به جا اومدی :))))))
٩٥/١٠/١٣
١
٤
اصولا جاستین رو جدی نمیگیرم که بخوام باهاش مخالف یا موافق باشم!!! دلایل دیگه ای برای کشتنش دارم!
٩٥/١٠/١٣
٢
٤
تتلو! خودکشی! به سرش قسم میخورن!دخترا! واقعا؟؟؟؟؟
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/١٣
٥
١
خدا رو شکر دستت بهش نمیرسه ،و فقط حسرت و شوخیش واسه بقیه می مونه
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/١٤
٦
١
جاستین یک نفره و نمونه ایرانی نداره..شخصا از تتلو بدم میاد ولی جاستین شخصیت ثابت و سالمی داره شک نکن
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/١٠/١٥
٠
٠
من منظورم اخلاق و طرفدارای تتلو بود /وگرنه از شخصیت بیبر خبر ندارم چطوریه شما میگی خوبه حتما خوبه دیگه اتفاقا صدا و آهنگاشو دوست دارم/فقط شلوار پوشیدنش ضایع اس/همین
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/١٧
٠
٠
عادی شده دیگه کسی نمیگه ضایست،در ضمن همیشه که از اون شلوارها نمیپوشه
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٥/١٠/١١
٢
٣
انجمن تکراریه
Cold
Cold
٩٥/١٠/١١
٤
١
نمیدونم کی رو بکشم انقدر زیادن!...ولی چمران رو زنده می کردم
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١١
٥
٣
دوست دارم تصور این دوستان که می خوان شهید بهشتی و چمران و زنده کنن بدونم. خیلی کلیشه ای اونم از نوع نچسبش. حالا چرا شهید باهنر یا شهید رجایی نه چرا شهید بهشتی؟! یا شهید مفتح؟ مثلا شهید بهشتی بیشتر میشناسن نسبت به شهدای دیگه یا چون عکس و اسم از تلویزیون بیشتر شنیدن یا شهید چمران چون فیلمش ساخته شده؟ حالا مثلا چرا امام خمینی نه یا امام موسی صدر؟ جالبه////////////////////////////////////// داستان شبیه اون بچه ای میمونه که بهش میگن مامانت و چندتا دوست داری و میگه شیش تا. بعد ازش بپرسی چرا هفتا نه و چرا نگفتی پنج تا؟! اونجاست که بچه میخنده و سرش و تکون میده و میگه همینجوری گفتم.
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/١٠/١١
٢
٢
تو این انجمن گفته هر کی رو دوست داری! حالا ما میخوایم شهید بهشتی رو زنده کنیم باهاش مشکلی داری شما؟ و اما از همه مهم تر! میان سوال می پرسن شیشلیگ دوست داری یا قورمه سبزی؟ من میگم شیشلیگ! حالا باید بیام جواب بدم شیشلیگ چرا می خوام؟ اگر عاقلانه فکر کنی می بینی شیشلیگ کجا و قورمه سبزی کجا!
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١١
١
٢
جاستین بیبر، شهید بهشتی، شیشلیک، قرمه سبزی، من نه ولی شما مشخصه عاقلانه فکر میکنی :) خدا رحمت کنه شهید بهشتی زود رفت و این صحنه ها رو ندید
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١١
١
٢
اون منطقی که پشت انتخاب اسم بزرگ شهید بهشتیه با اون منطقی که پشت انتخاب یک وعده غذاست به نظرت یکیه که مثلا مثال میزنیش عزیز دل برادر؟
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/١٠/١١
٣
٢
من در حد تشخیص شما گفتم که بفهمی و الا اگه خودت متوجه بودی اصلا همچین سوالایی نمی کردی ;)
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١١
١
٤
قبوله عزیزم :)) همون جاستین بیبر و شهید بهشتی و شیشلیک و قرمه سبزی درسته.
Cold
Cold
٩٥/١٠/١١
٦
٠
:))) حوصله ندارم بخدا جواب بدم...یه جوریم نوشتی و یه مثالیم زدی که نمیشه زیر سیبیلی ردش کرد :)) فقط بدون ما خودمون توف تو کلیشه ایم!! درسته انجمن تخیلیه ، ولی یه چیزیه که مخت درگیر میشه که واقعا کی رو زنده کنم؟...منم کلی اسم اومد تو ذهنم: از کرت کوبین و جان لنون و جیم موریسون بگیر تا مارلون براندو و چارلی چاپلین و همون هیث لجری که خودت گفتی ، از کوبریک و هیچکاک و میازاکی بگیر تا کارتیه برسون و رابرت فرانک و گری وینوگراند ، یا حتی شخصیتایی مثل چه گوارا و گاندی و....ولی یه لحظه با خودم گفتم یه کسی رو بگم که یه تاثیری تو شرایط مملکتمون داشته باشه! یه کسی که شاید اگه باشه اوضاع یه تکونی بخوره! یه کسی که تو زمان خودش خیلی چیزا رو عوض کرده! نا خودآگاه ذهنم رفت سمت چمران ، طبق اون چیزایی که شنیدم و خوندم...دیگه شما ببخش ما امام خمینی رو نگفتیم!! درضمن من فیلم چ رو نگاه نکردم ; )
٩٥/١٠/١٢
٥
٠
متاسفم که انقدر سطحی نگاه میکنین و به این فکر نمیکنین که چیزایی که برای شما کلیشه ست برای بعضی ها باوره...
٩٥/١٠/١٢
٢
٠
ضمنا خودتون میگین بچه! آدم بالغ باید عقلش به این چیزا بکشه که وقتی چیزی میتونه دلیل داشته باشه بی دلیل حرف نزنه!! گفتن یکیو زنده کن وگرنه خود من به شخصه شهیدان همت و رضایی نژاد و شهریاری و احمدی روشن و کاوه و برونسی و امام و دایی جان شهید خودمو خیلی های دیگه رو زنده میکردم! و مورد بعدی هم این که زنده کردن یک شهید-هر شهیدی- ساده ترین و عمومی ترین دلیلش اینه که اونا تجسم واقعی قهرمان های داستانا هستن...مظهر غیرت و همت! حتی واسه کسی که شناخت از شخص شهید نداره! لازم نیست فقط به خاطر دیدن چندتا فیلم و عکس جوگیرشیم!
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٢
٠
٣
cold عزیز: اتفاقا این انجمن ها خوبه چون پس زمینه تفکر ناخودآگاه بچه ها رو مشخص میکنه که تو چی وادی سیر می کنن. یعنی اگر کسی خودش به گونه ای تصنعی معرفی کنه با این انجمن ها پس زمینه ناخودآکاهش بدون اینکه خودش متوجه باشه معلوم میشه و یه جورایی لو میره. انتخاب یک نفر برای کشتن و یک نفر برای زنده کردن محدوده ی تفکر و منطق بچه ها رو مشخص میکنه و این مرز جالبیه. مثلا اگر صدام لعنت ا... زنده بود و من می گفتم صدام و می خوام بکشم اونطرفش باید می گفتم امام خمینی رو می خوام زنده کنم که دو کفه ترازو منطق و تفکر من بهم بخونه مثلا زنده کردن شهید چمران به عنوان اولین و مهمترین گزینه ای که به ذهنت میرسه از اون طرف باید شخصیتی هم وزن شهید چمران اما با جنبه منفی و معرفی کنی مثل ابوبکر بغدادی و یا یک سر کرده ی داعشی ملعون. اگر هر کس تونست ربط جاستین بیبر و با شهید بهشتی برای من مشخص میکنه بدون کمک از آقای شیشلیک و خانم قرمه سبزی ممنونش میشم.
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٢
١
٢
گلبرگ عزیز: من که هیچ مشکلی با انتخاب اسم شهدای عزیزمون ندارم و به شخصه خودم شیفته ی شهید کاوه هستم با اینکه هیچ اطلاعاتی نسبت به ایشون ندارم و هنوز کتاب "رد خون روی برف" که به زندگی ایشون مربوط میشه و چند سال پیش خریدم و رو هنوز نخوندم. ولی هیچ موقع شهید کاوه رو مثلا در کنار انریکو خواننده قرار نمی دم با اینکه از انریکو هم به عنوان یک ستاره ی جهانی خوشم میاد.
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/١٢
١١
٧
شهیدان برای شهید شدن زندگی کردن، اگه زنده شن باز دوباره شهید میشن و هیچ منفعتی به مردم نمیرسه
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/١٠/١٣
٢
٨
با آقای قربانی موافقم خیلی کلیشه ایه این انتخاب
٩٥/١٠/١٣
٠
٠
بله خب مقایسه ی انریکه و شهید کاوه مثل مقایسه ی شیشلیک و رنگارنگه!!!! ولی این که میگین کلیشه درست نیست! چون کلیشه ای وجود نداره اعتقاده! حرفتون مثل اینه من بگم این که یکی از جوکر خوشش بیاد کلیشه ایه! خب خیلی حرف بیخودی زدم چون خوش آیندای شما برای خودتون محترمن و نباید بهشون گفت کلیشه! حتی اگه توی تمام دنیا مشترک باشن! این که یه چیزی رو فیلم درباره ش زیاد دیده باشیمو خوشمون بیاد کلیشه نیست که آخه!!! شما خودتون فیلم جوکر رو دیدین!!!
٩٥/١٠/١٣
١
١
ضمنا رد خون روی برف خیلی زیباست! به نظرم ارزش یه بار خوندنو حداقل داره:)
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١١
٨
٢
من خودم به شخصه حاضر بازیگر نقش جوکر در شوالیه تاریکی ( هیث لجر) دوباره زنده می شد و چندتا نقش ماندگار دیگه بازی می کرد
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٢
١
٠
این بازیگر رو هم به این دلیل گفتم که بالغ بر 10 بار این فیلم و دیدم و هر بار هم بخوام شیطان مجسم رو به عینه ببینم به نقش جوکر تو این فیلم نگاه می کنم.
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/١٠/١١
٤
٩
کسی رو نمی کشتم، به جاش دو نفر رو زنده می کردم ، جلال ال احمد، مولانا
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/١٠/١٣
٠
٠
عذرخواهم از دوستانی که بابت قاتل نبودن من دلخور شدن :))
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٤
٠
٠
دو سه تا رو هم باید می کشتی لایکت میرفت بالا :)))
٩٥/١٠/١٢
٧
٢
شاهین نجفیو میکشم! شهید بهشتی رو هم بر میگردونم:)
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/١٠/١٢
١
٠
سردسته داعشیارو میکشتم بابابزرگمو زنده میکردم .. :) کاش میشد
٩٥/١٠/١٢
٠
٠
خدایشان رحمت کند:) روحشون قرین رحمت و آرامش...
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/١٠/١٢
٠
٠
خدا رحمت کنه پدربزرگتو عزیزم :)) :**
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/١٠/١٣
١
٠
ممنون گلبرگ:) مرسی مرجان جانم:* عزیزمی^__^
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/١٢
٤
١
هیـــــــع خیلی دلم میخواست بنیامین نتانیاهو رو بکشم و ... نه کسیو زنده نمی کردم .. به نظرم هرکدوم از آدمای بزرگ در حد خودشون برای خوب بودن و ترویج خوبی تلاش کردن وقت استراحتشونه.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/١٠/١٣
١
٥
نتانیاهو از دولت و کشور و حقی که داره دفاع میکنه/همونطور که دکتر زیبا کلام از روی پرچم اسرائیل رد نشد بهتره ما هم رسمیت دونستن بعضی کشورها رو یاد بگیریم و یک طرفه نگاه نکنیم به همه چیز
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/١٤
٥
٠
من دلم میخواد اگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگر دقت کنید آقای اشکمهر اگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگر این قابلیت رو داشتم این فرد رو بکشم چون به نظرم میتونم کمک بزرگی به کشورم کنم چون منم میخوام مثه اون از کشورم دفاع کنم .. ممنون میشم اگه شما در کنارِ دیگر کشورها من و کشورمم به رسمیت بشناسید :|
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/١٠/١٣
٢
٤
دکتر شریعتی رو زنده میکردم که تنها روشنفکر ایران بود و اگه ایران دست چنین کسانی اداره میشد الان فقر فرهنگی و دینی نداشتیم.
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٣
٠
٤
ما ملت همیشه رعیت ایران این فقر فرهنگی و دینی رو تا ابد داریم. 1000 و اندی سال گذشت درست نشدیم. سیتم رعیتی و کدخدایی تو خون ماست. اگر هم کدخدا نداشته باشم واسه خودمون کدخدا می سازیم.
m_sepehri
m_sepehri
٩٥/١٠/٢٦
٠
٠
ب خاطر کاری ک دارم همیشه برای حیات بخشیدن تلاش کردم.اعتقاد دارم حتی بدترین افراد شاید اگه درک بشن بتونن ب زندگی دوباره و اینکه خوب باشن برگردن.در مرگ هر فرد مصلحتی در کاره و همیشه همینطور بوده و قدرت انتخاب داشتن برای برگرداندن یک نفر خیلی سخت هست چون همیشه کسانی ک در گذر حوادث از دستشون دادیم از یک نفر بیشتر هستن؛( در این صورت تنها موردی ک میمونه نوزادی هست ک ۶ ساعت بعد تولد فوت کرد و برادر دو قلوشو تو این دنیا تنها گذاشت.اگر قدرتی داشتم برای حیات بخشیدن به یک نفر اون رو برمیگردوندم.تو این دنیا همه ما به جورایی عادت کردیم ک خودمون بار همه چیو ب دوش بکشیم و از بدو تولد تنها بودیم.اما اون نوزاد پسر ک نارس هم بود ۷ ماه با خواهرش با هم بودن.عادت کرده بود ب تنها نبودن و حالا زندگی توی این دنیا با به قطعه گم شده خیلی سخت تر از زندگی با قطعه های شکسته است‌. اون روز تلخ ترین تجربه کاریم بود.