خانه انجمن برترین های سال 2016
٢١٧
٢١
عماد ولی زاده

برترین های سال 2016

برترین های سال 2016

سال 2016 داره تموم میشه و برترین‌های اون سال معرفی میشن. شما هم برترین‌های 2016 رو تعیین کنید.

مثلا بهترین فوتبالی که در سال 2016 دیدید؟ بهترین فیلمی که در سال 2016 دیدید؟ مهمترین خبری که در سال 2016 شنیدید؟ و ...

٩٥/١٠/١٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/١٠
٢
١
سال 2016 تمـــوم شــد دیگه چن روز پیش... مهم ترین خبر به نظرم انتخابات امریکا و بدترین خبر هم میشه انتخاب ترامپ رو اسم برد .. حتی به عنوان خنده دار ترین خبر هم میشه ازین قضیه یاد کرد خخخ
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/١٠
٢
٢
حتی وحشتناک ترین خبر خخ
f.farzad
f.farzad
٩٥/١٠/١٠
٣
٠
o_0 هنوز دو روز دیگه مونده نسیم! ۱۲ دی سال میلادی نو میشه :)
خآنوم خآصــ
خآنوم خآصــ
٩٥/١٠/١٠
٠
٠
خخخخ!
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/١٠
١
٠
نه اشاره به انتخاب ترامپ داشتم.. با وجود ترامپ دنیا هم برا آمریکاییا به آخر رسیده چه برسه به سال 2016 ؛)
Cold
Cold
٩٥/١٠/١٠
٧
٠
دنیا واسه آمریکاییا به آخر رسیده؟ :)) اسبِ ترامپ هم رئیس جمهور آمریکا بشه بازم 1000 سال طول میکشه تا به وضعیتی که ما داریم بیفتن ، اصلا غصه نخورین :)
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/١٠/١١
٠
٠
مثبت برای اقای کلد :) :دی واقعا اسبشم بشه رئیس جمهور این نمیشه!
f.farzad
f.farzad
٩٥/١٠/١٠
٤
٤
آزاد سازی حلب ^_^
f.farzad
f.farzad
٩٥/١٠/١٠
٢
٠
آقا یکی عجیب دستش رو منفیا گیر کرده و ولکنم نیست :) // الان ای منفی چی میگه؟ :|
تقی زاده
تقی زاده
٩٥/١٠/١٠
١
٢
احسنت
تقی زاده
تقی زاده
٩٥/١٠/١٠
٠
٥
شما اول خودتو معرفی کن بعد
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/١٠/١٠
٠
٠
عماد ولی زاده هستن!
تقی زاده
تقی زاده
٩٥/١٠/١١
٠
٠
و اکانت دوم کدوم کاربر؟
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/١٠/١١
٠
٠
برنامه عید نوروزی پاتوق رو یادت رفته؟ عماد نویسنده بود! در سری دوم هم قرار بود همکاری کنه حتی با علیرضا خورسندی و چغوک و من واون جلسه داشتیم ولی خوب کنکورش براش مهم تره! در کلیپ چغوکی که تو مرداد منتشر شد هم می تونی ببینی بازی کرده
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٥/١٠/١١
٠
٠
از یه ماه قبل از عید نوروز تا یه ماه بعدش رو که کلا تو فضای مجازی نبودم/ پس پشت صحنه حضور دارن ایشون خخخ
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/١٠/١٠
١
٠
چه عدد رندیه انجمن شما :))
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/١٠/١١
٠
٠
بهترین خبر امسال برای من قبولی کنکور ارشد بود، بی نهایت برام مهم بود، چون توی بدترین شرایط کنکور دادم و در نهایت به خواستم رسیدم خیلی منو خوشحال کرد. این شاید بهترین برای من بوده. امسال نسبت به سال نحس قبل اتفاقات خوب زیادی افتاده برام. حواشی و این که چی تو دنیا هم میگذره بدرک! دیگه برام مهم نیست. :)
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/١٠/١١
٠
٠
فیلم هم زیاد ندیدم از سری 2016! ولی بین اونا تو ژانر طنز "برادران گریمسبای" قشنگ بود، "من قبل از تو" هم که بقیه گفتن هم دیدم جالب بود. فوتبالم که نمیبینم.شاید ناامیدکننده ترین خبر هم در مورد برجام و تحریم ها بوده که وقتی بهش فکر میکنم حرصم درمیاد البته خبر دردناک و ناامید کننده زیاده تو این مملکت. پیروزی ترامپ رو هم میشه غیرمنتظره ترین اتفاق 2016 دونست. چیز خوشحال کننده هم در مورد ایران نشنیدم. پایان.
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/١٠/١١
٠
١
لذت بخش ترین فوتبالی که دیدم برد پرتغال در فینال مقابل فرانسه بود. بهترین فوتبالی که دیدم پرسپولیس و سیاه جامگان بود همین اخیرا که خیلی چشم نواز بود. فیلمای 2016 رو هم ندیدم! مهم ترین خبر هم که به نظرم ریاست ترامپ بود
Narges_V
Narges_V
٩٥/١٠/١١
٠
١
بهترین فیلم هایی ک دیدم Me Before You و Nocturnal Animals و The thinning از کتاب اتاق هم خیلی خوشم اومد مهم ترین خبر پیروزی ترامپ
F-jafari
F-jafari
٩٥/١٠/١٩
٠
٠
بدترین خبر همون حادثه قطاره.بهترین فیلم بادیگارد...فوتبالهایی هم که دیدم بهترین نداشت.