خانه انجمن دخل و خرجی که گاهی می خونه و گاهی نه!
٦٣٩
٣٣
افسانه بانو

دخل و خرجی که گاهی می خونه و گاهی نه!

دخل و خرجی که گاهی می خونه و گاهی نه!

شغلت چیه ؟ آیا از کاری که میکنی راضی هستی یا نه ؟ آیا حقوق کاری که انجام میدی با دخل و خرج این روزهات هم خونی دارره یا نه ؟ 

من خودم کارمند شرکت کاریابی هستم . ازشغل راضیم اما حساب دخل و خرجم رو که میکنم این وسط مشکلاتی به وجود میاد . 

حالا تو بگو . . . .

٩١/١٢/٢٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٢/٢٣
١
٠
فعلن ک نه
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
من که فعلا پول تو جیبی بگیرم،خیلی دوست دارم مستقل شم اما فعلا فرصتی پیش نیومده با همون پولا پس انداز می کنم گاهیم کم میارم ....
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
هعیییییییییییی ما که حقوق بگیر پدر هستیم ... یعنی به خاطر اینکه سر کار نرم حقوق میگیرم خخخخخخ ولی تا حالا کم نیاوردم خدا سایه بابامو از سرم کم نکنه دمش گرم ...
hamta
hamta
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
ما که خابگاهیم سر 1 هفته هرچی پول تو جیبی دارم دود مشه مره تو هوا....هر چیم فک مکنم یادم نمیاد چیکارشا کردم
Milad
Milad
٩١/١٢/٢٣
١
٠
فکر نکن دود شد رفت هوا!
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
کار که ندارم...............ولی دوست داشتم در کنار درس برم سرکار ولی به خاطر درسام نمیتونم
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
کار نیست !
Niva
Niva
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
واقعا خدا این بابا ها و مامانا رو نگه داره. ما که هر وقت دخل و خرجمون با هم نمیخونه با جیب مامان بابا همخونش میکنیم:)
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
خوش بحال همیگیتون که هنوز دارین از مامان باباهاتون پول میگیرین!من از شغلم راضیم!درآمدشم خوبه خداروشکر.ولی برای اینکه دخلت با خرجت بخونه نمیشه فقط گفت باید درآمد بالایی داشت!باید با برنامه خرج کرد!توی این وضعیت الان با این گرونیا اگه بدون برنامه پیش بریم هرچیم دربیاریم کم میاریم!ولی خب درآمدم باید تا یه حدی بالا باشه!اینو نمیشه انکار کرد
Niva
Niva
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
سید دست ما رو هم بگیر. بابا درآمد بالا!
Milad
Milad
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
سید چقدر درمیاری؟شغلت چیه؟
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
خواهش میکنم!بنده متعلق به همه ام!در مورد مقدار درآمدم که میلاد جان حتی خانوادمم نمیدونن من درآمدم چقدره!اصولا در آمدمو به کسی نمیگم :)))) شغلمم کارشناس فروش بیمه عمر شرکت بیمه پارسیانه
Milad
Milad
٩١/١٢/٢٣
١
٠
خوبه موفق باشی
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
به نکته مهمی اشاره کردی سید برنامه ریزی خیلی مهمه....
Milad
Milad
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
دستم بگرفت و پا به پا برد مادر وپدر.دستشون درد نکنه
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
خدا سایه شونو از سرتون کم نکنه قدرشونو بدونین
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
من کامند یک شرکت مهندسی.......خج منم زیاده ولی سعی میکنم کم کنم...حقوقمم چون بیمه دارم کم میشه........چکار کنم خوب؟؟؟؟میسازم دیگه
نسیم
نسیم
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
حقوق؟!!! به ما واسه کارایی تایپی یه چُزقدری پول می دن اما نمی شه بهش گفت حقوق!!!
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
خدا رو شکر...!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٢٣
١
٠
یعنی جزو دهک بالایین دیگه ای مرفهان بی درد...
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٢٦
٠
٠
بازم خدارو شکر ..
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
در جست و جوی شغل...لطفا صبر کنید...
Em Ad
Em Ad
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
دانشجو معلمم ! فعلأ که نه حقوق دادن و نه عیدی ! من موندمو جیب بابام !!! ^_^ ! البته بگم که خیلی خجالت میکشم از بابام پول بگیرم ولی چاره چیه ؟!؟!؟! O.o
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
لیکن ای حقوق بگیر..مرفه بی درد
Em Ad
Em Ad
٩١/١٢/٢٤
٠
٠
×_^
s.a
s.a
٩١/١٢/٢٣
١
٠
ها؟ ای چی میگه؟ کار؟ حقوق؟ دلتان خوش است هااااااااااااا........... کارمون کجا بووووووووووووود........ فعلا که حقوقمون رو از پدرجانمان میگیریم! راضی هستیم ولی اگه بیشترش کنن راضی تریم! :)))))))))))))
m_kashiyan
m_kashiyan
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
ما که شاغل نیستیم.اما پولی که بابام هرماه بهم میده واسم کافیه.چون بی حساب کتاب و الکی خرج نمیکنم و واسه پولام برنامه ریزی میکنم پس کم نمیارم.
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٢/٢٣
١
٠
من که فعلا دارم درس میخونم ولی خیلیا رو دور و برم میبینم که واقعا این روزا خیلی به هم ریختن و نمیدونن چجوری خرج زندگیشونو تامین کنن ...
mo_so
mo_so
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
راضی نیستم ولی فعلا چاره ای نیست مجبورم تحمل کنم
parisa
parisa
٩١/١٢/٢٣
٠
٠
نه بابا دخل و خرجم باهم نمیخونه........
افسانه بانو
افسانه بانو
٩١/١٢/٢٤
٠
٠
باسپاس از همه دوستان و نظراتشان . البته دوستان ناگفته نماند که کار هست فقط باید قدم اول را برداری . با آرزوی بهترینها برای تک تک شمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا عزیزان .
m-pich
m-pich
٩١/١٢/٢٦
٠
٠
خدارو شکر . بدک نیست بگیر نگیر داره یک موقعی عالیه یه موقع هم چیزی در نمیاد . میسازیم یه جوری خداروشکر . ایشالا خدا برای همه درست کنه . آمین
فائزه
فائزه
٩١/١٢/٢٦
٠
٠
اول هفته من ودوستام جیبامون پرپوله چون توجیبی گرفتیم ........آخر هفته خرده پولامونو جمع میکنیم تا یه چیزی بخریم وشکمی از عزا دربیاریم......... بی جنبه به ما میگن...