خانه انجمن حمــایت از تختـــه سیاه و تخـــتـــه ای هـــا!
٨٠٦
٩٩
NA30M_PAHLAVAN

حمــایت از تختـــه سیاه و تخـــتـــه ای هـــا!

حمــایت از تختـــه سیاه و تخـــتـــه ای هـــا!

سلام

به طور اتفـــاقی متوجـــه شدم تختـــه سیاه جونمـــون!

که محــل گپ وگفتــ و دیدارهای گاه به گـــاهِ ما جیمی هاست ؛

قرار شـــده تاآخــر امســـال تعطیل بشـــه...

تصمیم گرفتـــم نظر شما عزیزان رو در ایـــن رابطه

بدونم که آیــا با تختـــه شدنِ تختـــه سیاه موافقید یا خیـــر و چنانچـــه موافقیــد تخته رو حمایتــ کنید ... 

با توجه به اینکـــه "جیـــم" همیشــه به نظــر و نگــاهِ علاقه مندانش

احتــرام میذاره لطفــا همگی نظر واقعیتون رو بگیــد و تختــه رو حمایت کنید  :)

ضمنا:  جیم نویســان معتقــد هستند عدم حضـــور شما در تخته سبب اتخاذِ این تصمیم شده  :||

با تشکـــر و سپــاس__ممنـــااانم  :}

٩٥/١٠/٠٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/٠٨
١
٠
لطفـــــــــــــــــــــــــــــــــــــا نزاریـــــــد تختـــــه سیاه از دستـــ بره... من با متحــــــول شدنش موافقــــم اما با تعطیلیش نـــع :(
تقی زاده
تقی زاده
٩٥/١٠/٠٨
٠
٠
والا به نظر من تخته سیاه، یک محیط پشتیبانی آنلاین است مثل همه ی سایت های دیگه/ نبودش بهتره، لااقل ملت به کاراشون می رسن خخخ
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/٠٨
٠
٠
:| خب شما به کاراتون برسیـــن به تختــه چیکا دارین :|
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/٠٨
٠
٠
نه اشتباه گفتم تخته به شما چیکا داره :| گناه داریم ماها پس کجا گپ بزنیم :/
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/٠٨
٠
٠
اشتباه گفتم تختـــه به شما چیکا داره بیچاره :/ بعدش ما طفلیا کجا بریم گپ بزنیم :|
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/٠٨
٠
٠
خخخخخخ اولیه نیومده بود که خخخخ
م-نص
م-نص
٩٥/١٠/٠٩
٠
٠
چی شده الان؟؟
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/١٠/٠٨
١
٠
تخته سیاه متعلق به آدم هایی هست که نیستن پس دیگه بودنش بدرد نمی خوره . :)
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/٠٨
٠
٠
:/ خب چـــرا افـــراد جـــدیدی جاشونو پـــر نکنن؟؟
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/١٠/٠٩
١
٠
داداش کی زدی سندشو به نام خودت و دوستات؟
م-نص
م-نص
٩٥/١٠/٠٩
٠
٠
باز استانه دور ورداشته:)خخ اقا اصلا سندش به نام شما خخ
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/١٠
٠
٠
خخخ آقا تخته متعلق به همه ست دعوا نکنین
گل برگ
گل برگ
٩٥/١٠/٠٨
٠
٠
نه تورو خدا نکنین این کارو:(
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/٠٨
٠
٠
:(
م-نص
م-نص
٩٥/١٠/٠٩
٠
٠
متاسفم دیگه کار از کار گذشته خخخ
گل برگ :)
گل برگ :)
٩٥/١٠/١٠
٠
٠
عی بابا...
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/١٠/٠٨
٠
٠
به نظرم دیگه از الان به بعد تخته سیاه بود و نبودش فرق نمیکنه :) برای من که ... :) ولی ... نمیدونم فقط حاضری زدم
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/٠٨
٠
٠
اولا ممنااانم بابتِ حاضریتون بعدشــم خب شمــا چون خودتــون دیگه نمیــاین اینجــوری میگیــن به طور کلی جوابـ بدیــن :/
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/٠٨
١
٢
ممنان دیگه چه صیغه ایه¿:|
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/١٠/٠٩
٠
٠
خخخ نمیدونم فک کنم نظرم رو میگم :) اصلا رییس سایت بگه هر چی من میگم بعد فکرام وبکنم خیلی لذت بخشه :)) استاد کامپیوترم هر چی میشه میگه هر چی من بگم :) یه لذتی داره خخخ ٬ امتحان رو میخواستن عوض کنن گفت من اگه راضی بشم باشه ؛ و خیلی جاهای دیگه مثل این ؛ خدا عمرش بده :)) خخخ
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/١٠
٠
٠
از نظر ما مشکلی نداره آ فقط من الان مدیر سایتو از کجا بیارم خخخ
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/٠٨
٩
٤
لطفا همگی نظر واقعیتونو بگید و از تخته حمایت کنید:/ اون نظر واقعی نیس،نظر طبق دلخواه شماست
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/٠٨
٠
٠
خب باشه نظر واقعیتو بگو... ممنااان صیغه ی خاص خودمه این بار دومه که جواب این سوالتو میدم :)
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/٠٨
١٠
٦
هرچی هس، خیلی ضایست
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/٠٩
١
١
لحن صحبت کردن شما بدتر از کلمه ای بود که من به کار می برم... اگه جای اینکه فکرتو درگیــر این کلمه کنی جوابتو میزاشتی وقت هیچ کدوممون گرفته نمیشد :) حالام خییییلیییییییی ممناااااااااااااااااااانم بابت حضورت ؛)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/١٠/٠٩
٠
١
خانم پهلوان با عرض پوزش نباید این حرف خانم رضایی تایید می‌شد اما اشتباها تایید شد. برای رعایت حق نظر شماهم منتشر شد اما دیگه بحثی راجع به این موضوع تایید نخواهد شد
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/٠٩
٠
١
خواهش میکنم آقـــای آستـــانه چشم من که بحثی ندارم :)
م-نص
م-نص
٩٥/١٠/٠٩
١
١
نفس عمیق بکشید دوستان..یکم اب پرتقال یخ بخورین...حالا بپرین با چوب و چماق همو بزنین..خخخ...
خآنوم خآصــ
خآنوم خآصــ
٩٥/١٠/٠٨
٠
٠
جدی؟؟ چرا؟ چه جالب! مگه ساختمونه که تعطیل شه؟! نمیدونم والا! حتما صلاح دونستن!
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/٠٩
٠
١
خب نظر خودت چیه؟؟ تعطیل شه؟ :(
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/٠٩
٣
٠
به نظر من به جای تخته سیاه یک ساعتی رو رای گیری کنیم که همه فرصت داشته باشن تو اون ساعت حضور داشته باشن و در مورد هر موضوعی که شد مثل دورهمی گپ داشته باشیم. اسمش هم بذاریم ساعت گپ
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/٠٩
٠
١
موافقــــم :)
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/٠٩
٠
١
اما چیزی که هست برای اینکه گپ بزنیم نیاز به یه جایی مثل تخته سیاه داریم برادر جــان :)
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/٠٩
١
٠
تخته سیاه محیط گرافیکی جذابی نداره در ضمن کامنت ها هم بررسی میشه و دو ساعت بعد نمایش داده میشه. ولی اگر محیط گرافیکی جدیدی به اسم (ساعت گپ) طراحی بشه که در عین گفتگوی گروهی بشه برای اعضا به صورت خصوصی هم کامنت گذاشت و بتونیم اعضا انلاین رو هم ببینیم. در ضمن کامنت ها پس از تایپ بلافاصله نشون داده بشه
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/١٠
٠
٠
بله بله درستــــــــــــه :)
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/١٠/٠٩
٠
٠
یادش بخیر تخته سیاه ❤ گفتند تخته سیاه رو ميخوان ببندند یاد ماه رمضون سال 93 افتادم که تا ساعت دو نصف شب تو تخته بودیم و میخندیدیم، بعد از اذان صبح هم ميرفتم وبلاگ فاطمه بابایی و رمانش و کامنت بچه ها رو میخوندم و میخندیدم ، بعد هم میخوابیدم تا ساعت پنج و باز دوباره تخته سیاه تا موقع افطار 😅 کلا خیلی بیکار بودیم و تخته خیلی خوب بود (: جای همه کسایی که نیستند خالی، امیدوارم تخته سیاه درش تخته نشه تا خیلی های ديگه هم بتونند ازش لذت ببرند. ولی خب از طرفی چون بازدید از تخته سیاه کم شده صرفه اقتصادی نداره چون به ادمین های اصلی حقوق پرداخته ميشه، پس در این شرایط بهتره که یک تایم دو ساعتی یا سه ساعتی در روز (مثلا ساعت شش تا هشت بعد از ظهر ) رو مختصه تخته سیاه بزارند که هم باشه هم اینکه خیلی هم ضرر نداشته باشه برای جیم (: حیفه که بخواد درش تخته بشه(:
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/١٠/٠٩
٠
٠
یاده اون موقعا افتادم=))))))) رمان همزاد^_^ شب بیداریا^_^
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/٠٩
٠
١
خیلی حیفـــه :(
سعید نایب
سعید نایب
٩٥/١٠/٠٩
٢
٠
تخته سیاه هم مثل بقیه قسمت های جیم.
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/٠٩
٠
٠
این یعنی خوبـــه یا بـــد؟؟؟ باشـــه یا نـــه؟ 0_o
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/١٠/٠٩
٠
٠
ی حس نوستالژی داره..=) ولی خودمم کم میام و از طرفیم ادمینا حق دارن دیگه حوصلشون سرمیره بنده خدها کل روزو باس باشن ک شایییییید ی نفر بیاد!=))) دوس ندارم حذف شه و با تایم بندی دوسه ساعه در روز بیشتر موافقم اما خب کی اهمیت بده ب نظر ماها÷_^
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/٠٩
٠
١
ایـــده ی خوبیه که یه زمان بندی براش در نظر بگیرن و در مورد اینکه ادمینام حق دارن گناه دارن موافقم اما فکـــر می کنم جیـــم به خاطر خواننده هاش جیـــم مونـــده پس نظرمون بایــد مهم باشه :)
رفیعه
رفیعه
٩٥/١٠/٠٩
٠
١
تخته سیاه رو تخته کنید ، بقیه ی قسمت ها رو چی ؟! کلا سایت روو به افول هست . هممون هم در جریانیم. شاید به خاطر همینم ، شکل ظاهریش رو تغییر دادید تا شاید تنوعی شه . اما به نظرم باید یه فکر اساسی کرد . / تخته سیاه اون اوایل عضو شدنم خیلی میچسبید :)) یعنی از ابتدا تا انتها در حال خنده بودم و کیفور میشدم از شوخی های بچه ها . ولی الان نه خبری از اون شوخی هاست و نه خبری از بچه ها... :)
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/٠٩
٠
١
خب بچه هایی که میگی ماییم دیگه رفیـــعه جـــان! اگــه ما باشیم که تختـــه سیاه تختـــه نمیشه!!! در مورد بقیه قسمتام فعلا نظری ندارم بزار خــرکم از این یکی پل بگذره بعــد در مورد بقیه قسمتام می حرفیم خخخ :))
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/١٠/٠٩
٠
٠
شکل سایت رو که برای تنوع تغییر ندادیم :))
م-نص
م-نص
٩٥/١٠/٠٩
١
٠
جدیدی ها روحیه طنز ندرن:)
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/١٠
٠
٠
من خودم فیلم کُمِـــدی ام کی گفته روحیه طنز نداریم ما .. 0_o
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٥/١٠/٠٩
٢
٠
با کامنت آقای بهمنی موافقم.(اما ساعتی هم اگر باشه مثلا دوساعتی در هفته مشخص که جناب خورسندی ادمین باشن خوبه .واگرنه، نبودنش بهتره)
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٥/١٠/٠٩
٠
٠
موافقم، مخصوصا با قسمت آخرش
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/١٠
٠
٠
آقــای خورسندی خیلی خوبه اما مگــه اقای آستــانه چشــه؟ :| چرخشی کار کنن مثه الان :|
علیرضا
علیرضا
٩٥/١٠/٠٩
١
٠
به عنوان یک ادمین با وجود همین شرایط (اشاره به خالی یا خلوت بودن شدید تخته) موافق تخته شدنش هستم به این دلیل که وقت خود ما از همه بیشتر الکی تلف میشه پای تخته ای که مخاطب چندانی نداره.
م-نص
م-نص
٩٥/١٠/٠٩
٢
٠
علی رضا جون مشکل اینه سایت و جیم کلا داره ارتباطشو با کاربرا قطع می کنه:)ی مسئله ای هست نمی خواستم بگم..مثلا در مورد پاتوق..واقعا پاتوق فیلم تنها چیزی بود که بخاطرش هر هفته 7 ساعت از شاهرود می کوبیدم میاومدم جیم..پاتوقی که واقعا استادش هم بخاطر عشقش می اومد نه پول..تنها خرجی ک برای جیم داشت فضایی بود که سه ساعت در اختیار پاتوق میذاشت.اما در عوض داشت چند تا مهره پرورش می داد.جاش نبود بگم و نمی خواستم بگم..اما دو تا چیز و باید بگم...خودم به شخصه از وقتی اومدم جیم استعداد هامو کشف کردم..نمونش رادیو..یا استعداد بازیگری و طنز نویسی..استعداد داستان نویسی..نمیخواستم بگم اما یک رادیو رو شروع کردم که با استقبال شدید تو دانشگاه مواجه شد...اما توی جیم از طرف مسئولا حمایت نشد...و توی پرانتز بگم از یک تیم تئاتر توی تهرانم پیشنهاد کار داشتم....من هدفم این چیزا نیست و هدفم واقعا چیز بزرگتریه..اما برای خیلی کاربرا این چیزا واقعا مهمه..برای جذب کاربرا باید استعدادهاشونو پرورش بدین..مطمئن باشین براتون سود داره...از هر ده نفر که پرورش بدین یک نفرم به جیم وفادار بمونه فردایی که به جایی رسید از جیم حمایت میکنه...
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/١٠/٠٩
٠
٠
با عرض سلام خدمت همه دوستان. اولا قرار نیست که در تخته سیاه به طور کامل تخته بشه، بلکه قراره در یک تایم معین به زندگی خودش ادامه بده. زمانی که اکثر کاربرا بتونن بیان. و خوب این کاهش ساعت کاری یک چیزه طبیعی هست. با گسترش روز افزون شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و اینستاگرام دیگه سایر سایت هایی که در تعامل اجتماعی با کاربراشون بودن کمرنگ میشن. ان شاالله این فضای تعاملی هم در همین انجمن ها ادامه خواهد داشت
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/١٠/١٠
٠
٠
برای من همیشه سوال بود و تعجب بر انگیز که ادمینهای تخته چطوری این همه فرصت و حوصله میکنن که این همه وقتشون رو بگذارن توی تخته و یکی یکی کامنت ها رو بخونن و تایید کنن و...اصلا یه وضعی طوری که اوایل وارد جیم شدم و این صحنه رو دیدم یک روز به داداشام گفتم چنین ادمینهای توی سایت جیم هستن اونها از تعجب کم مونده بود شاخ در بیارن!!/از این موضوع که بگذریم همونطور که گفتین با زیاد شدن شبکه های اجتماعی انتظار میرفت تخته هم کم بازدید بشه دیگه/و اینکه در ساعات خاصی باشه خوبه.ماکه تقریبا 4 ساله رنگ تخته رو ندیدیم.براوم فرقی نداره نهایتا.
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/١٠
٠
٠
با نظر آقای آتشروان موافقم من خودم دو هفته ی اول نمیتونستم وارد تختـــه شم :/
م-نص
م-نص
٩٥/١٠/٠٩
٣
٠
تخته تعطیل بشه شک نکنین همین کسانی که میان نظر میدن تو مطالب و انجمن ها هم میپرن..کم کم سایت تبدیل میشه به یک سایت مرده
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/١٠
٠
٠
لایکـــ :)
م-نص
م-نص
٩٥/١٠/٠٩
٣
٠
اصالت سایت تخته سیاهشه.اگر جیم تونست موفق باشه 80 در صد بخاطر تخته سیاه بود..به نظرم مسئولای سایت به فکر حل مشکل باشن..جیم کاغذی هم افت کرده..دیگه تعداد کسایی که ارشیو جمع میکردنم مثل قبل نیست..سایتم مثل قبل نیست..متاسفانه جیم داره مخاطبش رو از دست میده..شاید بگین خیلی نظرم افراطیه اما حقیقته..وقتی یکی از رسانه های ارتباطی جیم داره از بین میره نشان دهنده کاهش تقاضا و علاقه برای جیمه.....در ضمن تخته سیاه جدیدتون یک مشکل خیلی بزرگ داره..کسی که تازه عضو میشه دیده نمیشه..چرا؟؟چون ادمینا یادشون میره بی تاییدی ها رو تایید کنن..و یک نفر جذب جیم نمیشه
تقی زاده
تقی زاده
٩٥/١٠/١٠
٠
٠
یادش بخیر آرشیو جیم کاغذی
م-نص
م-نص
٩٥/١٠/٠٩
٠
٠
یکم الان سرم شلوغه..دو سه تا معدنمو ک بزنم میام جیمو میخرم ...فکر نکنم بیشتر یک میلیارد بشه خخخ بعد طبق سیاست های دیکتاتوریم ادارش می کنم..کنار جیمم میزنم با مدیریت جدید خخخ
تقی زاده
تقی زاده
٩٥/١٠/١٠
١
٠
چرا کاربرا تکفیک میکنن همدیگر رو، معنی و مفهوم کاربر جدید و قدیم رو نمی فهمم واقعا
تقی زاده
تقی زاده
٩٥/١٠/١٠
١
٢
نه تخته به درد می خوره، نه کافه جیم، نه مقاله ها و نه اخبار جیم، همین انجمن رو نگه دارید و حذفش نکنید چیزه دیگه ای نمی خواییم
مبینا
مبینا
٩٥/١٠/١٠
٢
٠
به نظرم تخته یه ساعت معین باشه خوبه. یه انتقادم به جیم داشتم. جیم داره از یه سایت دلنوشته به سایت خبری تبدیل میشه که خبراش به درد خیلیا نمیخوره یا داره کاربرد میگه مثلا خرید ادکلن و بلیت و ...... اگرم کاربرا مطلب میفرستن اکثرا شعره که برای من به تنهایی جذاب نیست. مطلب طنز سایت کم شده و انجمن هایی که یه روز برای سرگرمی بودن الان تبدیل شدن به یه انجمن مرده. ترو خداااااا برای جیم یه کاری کنید.
اسمارتیز:)
٩٥/١٠/١١
٠
٠
در این مورد منم موافقم.... از ماهیت قبلی خودش دور شد و خب خبرهاشم بعضی خبرهای حاشیه ای هستن
مائده رئیس الساداتی
مائده رئیس الساداتی
٩٥/١٠/١٠
١
٣
چیشده؟@@
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/١٠
٢
٣
خخخ چیزی نیس :))
مائده رئیس الساداتی
مائده رئیس الساداتی
٩٥/١٠/١٠
٠
١
ب طور کلی ک من هنوز جدید الورود محسوب میشم اما خوب هم ادمین های تخته حق دارن ک ی تایم عظیمی ازشون میره هم اینکه خوب تخته هم جای خوب و دوست داشتنی :) در هر صورت من ب شخصه نمى تونم نظر خاصی بدم چون از بعد تابستون کلا کم تر میام و هر وقت اومدم ی ادمین تک و تهنا فوق فوقش دو نفر تو تخته بودن!! اين کم شدن مخاطبا و... تو يک برهه برای يک سایت کاملا از نظر من طبیعی و اين هنر يک سایت رو میرسونه ک يک چاره پیدا کنه ک سیر نزولیش ادامه پیدا نکنه:) در هر صورت همش نباید ب فکر خودمون باشیم:) ما ی تایم ب نسبت کم از هفته و روزمون رو ب تخته اختصاص میدیم اما ادمین ها ی بخش عظیمی از زندگیشون رو!! ....اما خوب اگه تخته تعطیل شه من بیام کجا غر بزنم؟ ناله کنم کم درس خوندم؟:| :))))))
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/١٠
١
٢
خیلی موافقتم خیلی مخصوصاااااا نـــــق! ممنااااانم :))
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/١٠
١
٤
نمیدونم کدوم شیر پاک خورده ای رو هر کامنت من یه منفی گذاشته خخخ
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١١
٤
٠
البته همه ی کامنتات لایک منفی نگرفته :) نیمه پر لیوان و ببین خواهر
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/١٢
٢
٠
خخخخخخ باشع :)
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١٢
٠
٠
اون یه دونه لایک مثبتی هم که گرفتی مال ما بوده در ضمن. گفتم که ریا نشه. ایشالا جبران کنی تو کامنتای بعدی
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/١٢
٠
٠
خخخخخخ باشع شما لطف دارید
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/١٠/١٠
٠
١
تخته شدن تخته ینی پاک کردن صورت مساله:) جای این کارا یه کاری کنین سایت دوباره جون بگیره.. کم شدن میل بچه ها به سایت تو تخته واضح تر دیده میشه وگرنه انجمنا هم تعداد کامنتاش کم شده مطالبم کامنتاش کم شده و این هرچیزی رو نشون میده به جز اضافه بودن تخته:) نمونش خود منی ک خیلی فاصله گرفتم ازتون .. دوس نداشتم اینطوری بشه:(
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/١٠
١
٢
:) لایکــ :)
m.babaee
m.babaee
٩٥/١٠/١٠
٠
٢
نظر من اینه تخته نه کاملا تخته بشه نه اینجوری ادامه بده خیلی از تایم هایی که ادمین ها برای اداره تخته میزارن میشه به کارهای مهمتری اختصاص پیدا کنه من نظرم روی مثلا روزهای زوج یا روزهای فرد یا حتی مثلا فقط پنجشنبه ها و جمعه هاست زمان هایی که همه کاربرا بتونن وارد تخته بشن و حداقل اطلاعات مفیدتری در اختیار همدیگه قرار بدن:)
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/١٠
٠
١
ممنااان از نظـرت گلی :)
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/١٠/١١
٢
٠
به نظر من علتی که سایت داره یکم افول میکنه و تخته هم کم شده تغییرات جدید سایته! ظاهر قبلی سایت خیلی بهتر بود از این جدیده. آدم توش سردرگم میشه و تغییرات کامل نیست. اضافه شدن قسمت اخبار بی نهایت اشتباه بود! جالبه که سایت قسمت های جدید داشته باشه اما اونو از هدف خودش دور کرده. سایت داره به حاشیه میره و چیزایی رو دنبال میکنه که دیگ خیلی عمومی شده و همه جا هست. باید چیزی رو ارائه بده که خیلی جاها نیست. در مورد تخته هم به نظرم نباید از اول میبود ولی الان که هست نبودنش ضربه میزنه به سایت. امیدوارم تصمیمات خوبی بگیرن :)
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/١١
٠
١
ما هم امیـــدواریم ... ممنااانم از نظرت :)
٩٥/١٠/١١
٠
٠
خب منم میگم اینکه تخته اینقدررر خلوت شده فقط مربوط به تخته نیست. بلائیه که سر همه ی بخشا اومده. به نظرم اون خلاقیت هایی که جیم قبلا داشت الان کمتر شده. مسابقه ها خییییلی کمتر شده.... فقط نزدیک عید و توی عید نوروز یکی دو تا مسابقه برگزار میشه. قبلنا بیشتر کاربرا و مسِولای سایت در ارتباط بودن. و به نظرم اگه سایت رونقش کم شده همه ی تقصیر رو نباید بندازیم گردن شبکه های مجازی. مثلا قبلتر ها انتخابات ریاست جمهوری جیم رو داشتیم:)))) و چقدر هیجان انگیز و خوب بود:) یا مثلا واسه ی محرم از کاربرا میخواستین مطلب بفرستن (و بهشون جایزه هم میدادین تازه.... مثل کتاب روایت خون که هنوزم جزو هیجان انگیزترین هدیه هامه) به نظرم خلاقیت اگه باشه، غول شبکه های اجتماعی حرفی نداره واسه زدن... چون کاربرای اینجا شاخای اینستاگرام نیستن مثلا، یه عده جوون و نوجوونن که ترجیح میدن از وقتشون خوب استفاده کنن و از اتفاقای خوب حمایت کنن. جیم قطعا یه اتفاق خوب بوده و هست و به نظرم با حذف قسمت های مختلفش فقط خودمونو گول میزنیم. چون با این روند هیچ بعید نیست که در آینده بخش انجمن ها هم حذف بشه و مثل سرطان همه جای سایتو بگیره. با این وجود به نظرم با شرایط الان ادمینا هم حق دارن چون وقت زیادی ازشون گرفته میشه.... به نظرم یه مدت نباشه ولی بعد با یه خلاقیت جدید و یه دید تازه تر برگرده.... و البته این دید تازه تر همه جای سایت لازمه....:)))))) خلاصه اینکه من با جیم بزرگ شدم:) به نظرم حیفه که بخواد ذره ذره آب بشه:(
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/١١
١
٠
عجب!!!
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/١١
٦
٣
بده میگم فارسی را پاس بداریم؟ کلمات را همانطور که هستن ،به کار ببریم؟من و شما چون تحصیلات عالیه در زمینه ادبیات فارسی نداریم پس بهتره شیوه ندیم:) قصدم بد حرف زدن نبود فقط عین همین جمله را تو یه خط خلاصه کردم که متاسفانه سوء برداشت شد، لطفا پیامم ثبت بشه که خانم پهلوان متوجه عرایض بنده بشن و ناراحتی پیش نیاد
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/١١
٤
٠
البته کم بیراه نمیگه لیلی خانم (این خانم رو هم گفتم قابل توجه بعضی دغدغه مندا و نخود هر آشی شدنا) این نوع تغییر دادن کلمات شبیه مدل خاص حرف زدن بعضی از دختراست که طرفش نمیفهمه دختره چی میگه و دست آخر خودش و با کش دار میزنه! خیلی زیاد جالب نیست این تغییرات تو نوشتار هم بیاد. در حد همون گفتار باقی بمونه خیلی عالیه خواهر جان
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/١٢
١
٠
منکه ناراحت نشدم کلا ازون دسته آدمایی هستم که دیر ناراحت میشم.. حرفای جفتتونم درسته اما توروخدا بزارین من کلمه خاصِ خودمو داشته باشم خخخخخ من گنااااااااهم :( ممنااانم :))
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/١٢
٢
١
یه لغت دیگه واسه خاص شدن پیدا کن تروخدا، mer30 بگو به جاش
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/١٢
٠
٠
مـــرسی در اصل واژه بیگانست... بی خیال دیگه :))
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/١٣
٢
١
سپاس چطوره؟ ایرانی الاصل و کمتر کسی هم میگه ،قبول کن دیگه:) نرم افزار فونت دانلود کن تا کشیده و کوتاه نوشته بشه
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/١٣
١
٠
:| چرا من؟؟؟؟ چرا بین اینهمه کاربر من لیلی؟؟؟؟ باشع :| از همین تریبون اعلام میکنم ازین به بعد ممناانم رو به کار نمیبرم :| خدا بیاد منو بکشه تو راحت شی :(
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/١٣
٣
١
خب فقط تو میگی اون حرفو! عزیزم الهی صدسال زنده باشی :))
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/١٠/١٢
٠
١
چی هست این!؟
N_PAHLAVAN
N_PAHLAVAN
٩٥/١٠/١٢
٢
٠
تخته سیاه محل گپ و گفت بچه های سایت تاحالا ندیدینش؟ o_o
a_a
a_a
٩٥/١١/٢١
٠
٠
نننههه تخته باشه من دوسش دارم،کلیم دوست خوب پیدا کردم:))