خانه انجمن ترس یا نفرت؟
٤٧٨
٥٩
لیلی

ترس یا نفرت؟

ترس یا نفرت؟

سلام، تا به حال شده  ترس از شخصیت انیمیت یا سینمایی را تجربه کنید؟(ذکر نام شخصیت)

از کدوم فیلم و سریال ها بخاطر شخصیت های منحوسی که داشته متنفر شدید؟ و به نظر شما این ترس و نفرت حتما به بد بودن شخصیت ها مربوط میشه یا دلیل دیگه ای هم داره؟

لطفا به همه سوالات پاسخ دهید

با تشکر;)

٩٥/١٠/٠٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/٠٧
٠
٠
ترس که نبوده ولی مجذوب شخصیت دکستر مورگان تو سریال دکستر و تایوین لنستر (پدر سرسی و جیمی لنستر) تو سریال گیم اف ترون شدم.
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/١٠/٠٧
٠
١
هاع ؟ :)
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/٠٧
٢
٠
اگر سریال نمیبینی که هاعِ ت طبیعیه
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/١٠/٠٨
٠
٠
بابای تیریون نبود مگه؟ تبعیض تا به کی؟! :( تازه نقش اصلی همین تیریونه!
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/١٠/٠٩
٠
٠
والا خوده تایوین لنیستر تیریونو طرد میکرد و قبولش نداش ب فرزندیش و نحس میدونستش ..از ایشون چ توقعی دارید خخخخ ...دکسترو ب پیشنهاد یکی از دوستانه قدیمیه جیمیم دیدم و ناراضیم نیستم..عالی بودک)
محسن_قربانی
محسن_قربانی
٩٥/١٠/٠٩
٠
٠
این سریال تنها سریالی که بازیگر نقش اصلی نداره یعنی حداقل تو گلدن گلوپ و دیگر جشنواره جوایزی بابت نقش اول به این سریال تعلق نگرفته. تیریون نقش اصلی نیست. حتی خود جان اسنو و کالیسی هم نقش اصلی نیستن. جذابی این سریال همینه که نمیدونی تو فصل های بعدیش کی قراره بمیره
Cold
Cold
٩٥/١٠/٠٧
٠
٠
یادمه تو بچگی (خیلی بچه بودم) یه سریالی پخش می شد تو تلوزیون که یه شخصیتی داشت به اسم "فرخ گلاب دره" یا یه همچین چیزی ، از اون خیلی ترسیده بودم!!...ولی بقیه سوالا رو یادم نمیاد ، برعکسش ولی زیاد بوده که بخاطر یه شخصیت عاشق یه فیلم یا سریال بشم...
تقی زاده
تقی زاده
٩٥/١٠/٠٧
٠
٠
پس از باران یادش بخیر
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/١٠/٠٨
٠
٠
فرخ گلاب دره؟! تو پس از باران بود مگه؟ منظورتون اونی نیست که نقششو حمید فرخ نژاد بازی میکرد؟ اونم یه گلاب داشت فک کنم! من ازش میترسیدم! از سمندون هم!
تقی زاده
تقی زاده
٩٥/١٠/٠٩
٠
١
منظورشون فرخ، عموی شهربانویه فکر کنم/ اونی که شما میگین، حسنِ ننه گلاب بود توی فیلم حلقه سبز
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/٠٩
٧
٢
اون اسمش "حسن گلاب"بود، از فرخ و حسن گلاب نمیترسیدم ولی تعجب میکردم چون خیلی افراطی بودن
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/٠٩
٧
٢
*پس از باران* اسم قشنگیه برای یک سریال و خیلی برام جالب بود اون نوع از زندگی روستایی و ارباب رعیتی
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/١٠/٠٨
١
٠
عرض ارادت.
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/٠٨
٤
٢
سلام، درمورد موضوع انجمن نظری نداری؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/١٠/٠٨
٢
١
تا حالا نشده از شخصیتی بدم بیاد/حتا در مجموعه فیلم اره از شخصیت بد فیلم که آدمارو شکنجه میداد خوشم میومد شادی به خاطر اینکه توی اون فیلم آدم بده دلیل داشت برای کاراش و اون نشان دادن ارزش زندگی افراد بود//////در کل از فیلمهای که توش خشونت هست و یا ادم بد داره خوشم میاد و از ادم بدا بدم نمیاد/شاید شما بهتر بفهمین چون شاید خودم آدم بدیم!!!خ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/١٠/٠٨
٠
١
من با شخصیتهای بد و منفور توی فیلما همزاد پنداری میکنم حتا روانی ترینشون!البته حرف قبلیمو پس میگیرم خودم مهربونم ولی از شخصیتهای منفی بدم نمیاد جالبن برام/در مورد ترس هم نه تا حالا نترسیدم ازشون
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/٠٩
٧
٢
فیلم saw بی ارزش بودن زندگی بعضی ادمها را هم ثابت میکرد، تو بعضی از قسمتها قربانی تلاش میکرد از تله ای که در ان گرفتار شده نجات پیدا کنه و به نحوی به کلید دسترسی پیدا کنه حتی وقتی این از خود گذشتگی را قبول میکرد و دست یا یکی از اعضای بدنش در راه زنده ماندن را از دست میداد با کلید فیک و الکی مواجه میشد و این یعنی نا امیدی مطلقX-(
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/١٠/٠٩
٠
٦
سر بزنید به وبلاگم
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/١٠
٣
١
:-[
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/١٠/١٠
٠
٤
شکلک با خاک کوچه یکسانم کرد!
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/١٠/٠٩
١
٠
من اکثر شخصیتای منفیو دوست ندارم ... خخخ اما نشده از فیلمی بخاطر ی شخصیت بدم بیاد یا از فیلم متنفر شم یا حتی از ی شخصیت بترسم(ایکون تفکر)
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/٠٩
٢
١
احساس همذات پنداری نداری، نه؟
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/١٠
٤
١
چون بعضی ها، بخاطر همذات پنداری با شخصیت ها ممکنه از یک کارکتر ترس یا نفرت داشته باشن، البته بعضی ها هم استدلالشون اینه که میگن:اینها همه فیلمه و..:) ناراحت و خوشحال نمیشن
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/١٠/١٠
٨
٠
من ناراحت و خوشال میشم ولی نشده ترس داشته باشم راستش..!
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/١٠
٧
٢
خب از کدوم شخصیت ناراحت یا خوشال شدی؟
م-نص
م-نص
٩٥/١٠/٠٩
٠
٠
والا من تا قبل از جلسات پاتوق فیلم میدیم فقط برای اینکه ببینم..اما بعد از جلسات پاتوق واقعا نگرشم عوض شد..از شخصیتی ترس یا تنفر ندارم..اما شخصیت پردازی لباسکی در فیلم بیگ لباسکی خیلی برام جذاب بود...
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/١٠
٣
١
درمورد جلسات پاتوق بیشتر توضیح بدین، جالبه بدونم چه بخشی قبلا تو سایت بوده و در مورد چی بوده؟:)
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/١٠
٣
١
انجمن اقای محمد صنعتی یه فیلم عالی پیشنهاد دادی که باید بخاطر معرفی تشکر کنم eliza graves بسی بسیار فیلم جالب و هیجان انگیزی بود، از بین تمام پیشنهاداتی که تو انجمن برای دیدن فیلم یا سریالی شد، این فیلم را از همه بیشتر دوست داشتم و الان هم فیلم مورد علاقه من تو پروفایل کاربریمه:))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/١٠/١١
٠
١
رفتم دانلودش کنم دیدم همون سال دیدمش.اره جالب بودش...
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/١٠/١٠
٠
١
در پایان انجمن نظر خودتونم بگید
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/١٧
٣
١
از عروسک کلاه قرمزی و سنجد بدم میاد،کلا با شخصیت های عروسکی حال نمیکنم به جز زی زی گولو که عاشق حرکات و حرف زدنش بودم^ _ ^
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/١٧
٤
١
یادمه ایام کودکی کارتوتی پخش میشد که هروقت میدیدمش میگفتم اینها مرض دارن همچین چیزی میسازن¿ ادمهای خمیری که دهن های گشادی داشتن و از قضا خیلی هم ترسو بودن ،اسم کارتون را یادم نیست،ولی شبیه ادمهای کارتون فرار مرغی بودن. از اون انیمیت میترسیدم X-(
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/١٧
٢
١
از شخصیتjigsaw تو فیلم saw متنفرم، نمونه کامل یک نفر چندش روانی بود، ولی تاحالا از هیچ شخصیت سینمایی نترسیدم ،به نظر من این ترس و نفرت میتونه تا حدی به بد بودن شخصیت ها مربوط بشه ولی اون ادم خمیری ها بد نبودن،خیلی مظلوم و ترسو بودن و وقتی میترسیدن چهره شون لج درار میشد من هم بدم می اومد و نگاه نمیکردم یا که زیرچشمی دنبال میکردم و تف لعنت میفرستادم به سازندگانش
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/١٠/١٧
٢
٠
در ضمن احتمال ازدواج سلنا با یک ایرانی محال نیست غیر قابل باور بهش میگن/محال و غیر ممکن اینکه من از سوراخ سوزن رد بشم! یا بگیم استاد شجریان 200 سال عمر کنن و برای ما بخونن!////طبق اصل احتمالات ریاضی در تئوری این نسبیت وجود داره که مثلا اگر ایشون 100میلیون طرفدار دارن نتیجه اینه احتمال 1 در 100 میلیون وجود داره که یک ایرانی با ایشون ازدواج کنه/از احتمالات و نظریه هم که بگذریم.چیزی در این دنیا غیر ممکن مطلق نیست ممکنه به فرض مسال یک ایرانی ساکا امریکا که از قضا طرفدار ایشون هست و از قضا زیبا و خوشتیپ هم هست و از قضا توی گروه ایشون هست و از قضا خواننده هم هست و همینطور از قضا بگیر تا بینهایت بخوره روزگارش با روزگار این خانوم سلنا و از قضای اخر مثل بریتنی اون هم عاشق این فرد که مثلا حتا یک رگش ایرانی هست بشه و ازدواج کنن/احتمال وجود داره /از شما بعید بود با تعصد رای قاطع بدین که نه چون ایشون طرفدار زیاد داره پس ممکن نیست عاشق یک ایرانی بشه.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/١٠/١٧
٠
٠
در مطلب بریتنی هم نظری گذاشتم اونم برین ببینین/
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/١٠/١٧
٠
٠
اصلا ممکنه عاشق یک طرفدارش که اهل مغولستان باشه بشه!یا یک ژاپنی!یا یک سیاه پوست!همه این احتمالات وجود دارن.
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/١٧
٠
٠
عشق و احساس نظریه و نسبیت نمیفهمه/ تو علم شاید غیر ممکن نداشته باشیم ولی مطمعن باش تو احساس محال و غیر ممکن هست،و ازدواج یک ایرانی با سلنا یا جاستین دقیقا همون امر محالیه که گفتم هیچ وقت اتفاق نمی افته
علیرضا
علیرضا
٩٥/١٠/١٧
٠
١
خانم "لیلی" لازم یکی از بندهای قوانین سایت رو که موقع ثبت نام تاییدش میکنید رو یادآوری کنم: «3- فضای حاکم بر سایت، فضایی دوستانه و صمیمی است که رعایت ادب و احترام متقابل بین کاربران ضروریست. همچنین برای جلوگیری از فضای گفتمانی نامناسب بین محرم و نامحرم، کاربران موظفند در تمامی قسمت‌های سایت جنس مخالف خود را با پیشوند یا پسوند «خانم» و «آقا» خطاب قرار دهند و از افعال جمع استفاده نمایند. »
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/١٧
٠
٠
حالا یه اقا تایید میکردین خودتون،اسمون به زمین نمی اومد،محرم نامحرمی هم رعایت میشد
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/١٧
٠
٠
سایت باید امکان ممیزی را هم به خودش اضافه کنه که با یه کلمه پس و پیش کردن مشکلی پیش نیاد:))
علیرضا
علیرضا
٩٥/١٠/١٧
٠
٠
آخه مسئله فقط همون اضافه کردن یک "آقا" نیست. نوع نوشتار شما طوری که انگار مخاطبتون خانم هستش. خیلی خودمونی نوشتید. اون موارد دیگه که گفته جمع باشه افعال هم مهم.
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/١٧
٠
٠
اها..مث اینکه باس مردونه حرف بزنیم این طوری دگه عب نداره ن؟
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/١٧
٠
٠
شما که هرچی دلت خواست حذف کردی دیگه بیخیال..
علیرضا
علیرضا
٩٥/١٠/١٧
٠
٠
حالا من نمیخوام توضیح واضحات بدم و فکر میکنم شما هم منظور ما رو بدونید با توجه به نوع کامنت گذاشتن خود ما و باقی دوستان. ولی خب این قوانین هم جزو قوانین سایت و نباید باعث ناراحتی بشه هرچند که شما اصلا اینطور راحت نباشید که تایپ کنید ولی خب چاره ای نیست دیگه.
لیلی
لیلی
٩٥/١٠/١٧
٠
٠
کتابی حرف زدن قشنگ هست ولی وظیفه نیست، رعایت نشه گناه نیست والسلام