خانه انجمن خاطرات جوجه ای شما!!!
٦٦٨
٥٣
سحر نیکوعقیده

خاطرات جوجه ای شما!!!

خاطرات جوجه ای شما!!!

یادمه وقتی خیلی کوچیک بودم تابستون که می شد از نمکی جوجه میگرفتم و تو عالم بچگی جوجه های زیادی رو از رو ندونم کاری به قتل رسوندم.

واسه همین الان اصلا با خریدن جوجه موافق نیستم چون این موجودات ظریف و دوست داشتنی اکثرا به طرز فجیعی به دست بچه های بازیگوش کشته میشن.

وقتی بچه بودید جوجه داشتید؟ رفتار شما با این موجودات چجوری بود؟

٩١/١٢/١١
نظرات کاربران
کد امنیتی
Golbarg
Golbarg
٩١/١٢/١١
٠
٠
منه هر وقت جوجه میگرفتم میمردن..خیلی بد بود.. خیلی کم جوجه می خریدم
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/١١
٠
٠
اخعی ....
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/١١
١
٠
من جوجه داشتم ولی نکشتمش والا.خب چه کاریه که جوجه بدبختو بکشی؟
اسمانه
اسمانه
٩١/١٢/١١
١
٠
خیلی مهربانانه بود...خیلی دوست داشتم و الان هم موجود مورد علاقه ام مرغ های نازنین است ولی چه فایده که خانواده نمیذارن به عشقمون برسیم.وقتی یکیشان می مرد اینقدر گریه میکردم که خدا می داند من به پای هجر این موجودات دوست داشتنی چه ها کشیده ام...
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٢/١١
٠
٠
من چهار تا جوجه خریدم.شب گربمون خورد
sahar.s
sahar.s
٩١/١٢/١١
١
٠
تویَم گربه رو می خوردی! خخخخ
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٢/١٢
٠
٠
الهی...چه غم انگیز..........
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٢/١٢
٠
٠
ن نگه داشتم تو بخوریش.
sahar.s
sahar.s
٩١/١٢/١٢
٠
٠
راضی به زحمتت نیستم ! خودت بخور من چیز دیگه میخورم! خخخخخخ :))))))) گربه خور!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/١١
٠
٠
من جوجه داشتم گفتم که چه بلایی سرشون آوردم و به دیار باقی شتافتند!
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/١١
٠
٠
داشتم ..... در همین حد بگم ک وقتی خعلی بزرگ شدن و دیگه جاشون تو خونه نبود بابام ب اسم اینک بده یکی دیگ نگهشون داره داد بیرون کشتنشون! یکی 11 کیکو بود یکی 14 .... یادمه عید ک مهمون میومد اول میرف اونا رو ببینه .... اوازه شون همه جا بود بهشون میگفتن بوقلمون.... :(
sahar.s
sahar.s
٩١/١٢/١١
١
٠
لامصب جوجه بوده یا گوسپند؟
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/١٢
٠
٠
عاغا من جوجه هامو مخام .....
sahar
sahar
٩١/١٢/١٢
٠
٠
وااااااااای الهی بمیرم :(
Golbarg
Golbarg
٩١/١٢/١٢
٠
٠
سرنوشتئ خیلی جوجه ها که دیدم یچه ها نگه میدارن همینه..مرغ میشن کشته میشن!
mahtab-k
mahtab-k
٩١/١٢/١١
٠
٠
آره چند بار داداشم گرفت...اما من همیشه میترسیدم بهشون دست بزنم ....آخر هم به دست خودش کشته میشدن گناهیا....
sahar
sahar
٩١/١٢/١٢
٠
٠
جوجه به این نازی! چرا بترسی آخه؟!!!
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/١١
٠
٠
جوجه های ما نمیدونم چشون بود چینی بودن نمیدونم خودشون می مردن فکنم تاریخ انقضا داشتن!! ولی یه بارم از این جوجه یک ماه ها گرفتیم اونارو باز یا گربه می گرفت یا از طبقه 3 می افتادن پایین و ...... کلا آخرش از 10-11 تا 2 تا بیشتر نموند، ولی خوب کلا جوجه موجود باحالیه خیلی فاز میده یک چنتایی داشته باشی بندازیشون تو باغچه خونه برن بچرن :)
اسمانه
اسمانه
٩١/١٢/١١
٠
٠
من از این جوجه رنگ شده ها نمی خریدم چون می مردم و دلم طاقت نمی اورد..از این پردارها میخریدم و روزی یه ساعت هم خودم می بردمشون گردش و مراقبشون بودم..
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/١١
٠
٠
دوتاشونم بذاری دم در نگهبانی بدن دزد نیاد!
sahar
sahar
٩١/١٢/١٢
٠
٠
آره دقیقا یکی از ظلم های دیگه در حق این موجودات رنگ کردنشونه که باعث میشه زودتر بمیرن :(
maryam
maryam
٩١/١٢/١١
١
٠
من الانم خيلي دوست ازجوجه زردا داشت باشم
maryam
maryam
٩١/١٢/١١
١
٠
خيلي دوست دارم. خخخخ
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/١١
٠
٠
آره.جوجه داشتم ولی مریض می شدن میمردن.منو داداشم گریه می کردیم.
sahar.s
sahar.s
٩١/١٢/١١
٠
٠
دوستان پس از مراسم خاک سپاری به سمت خانه مرحوم حرکت میکنیم جهت صرف نهار! وسیله ایاب ذهاب محیا میباشد! خخخخخخخخخخ
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/١١
٠
٠
حالا شله مدن؟
sahar.s
sahar.s
٩١/١٢/١١
٠
٠
عاره باوا من یه بار بابام واسه من و داداشم 10 تا جوجه خرید! بعد ما کردیمشون تو سلط ! درشم داداشم بست تو حیاط زیر نور آفتاب بودن! بعد که درشونو باز کردیم همشون مُرده بودن! خخخخخخخخخخخخخخخخ :))))))))))))))))))
sahar
sahar
٩١/١٢/١٢
٠
٠
وای سحر.....راست میگی؟!!!! چه فجیع!!!!!
Golbarg
Golbarg
٩١/١٢/١٢
٠
٠
:|
sahar.s
sahar.s
٩١/١٢/١٢
١
٠
دیگه از بچگی روحیاتم لطیف بوده!!! یکبارم گنجشک زیر پام با آسفالت یکی شد! اردک هم زیاد کشتم! خخخخخخ قاتل زنجیره ای بودم برا خودم!
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١٢/١١
٠
٠
خودشون می میرن به کشتن نیازی نیس!
s.a
s.a
٩١/١٢/١١
٠
٠
من بهش سوهان دادم بخوره، گیر کرد تو حلقش و الفاتحه! (قتل غیر عمد بودااااا!) قبرش تو باغچه خونمون هنوز پابرجاست! اوهو اوهو اوهوووووو...... داداشم هم جوجو همسایه رو با آسفالت یکی کرده..... پاشو گذاشته رو جوجو بدبخت!(این یکی معلوم نیست قتل غیر عمد بوده یا قتل عمد! تحقیقات هنوز پابرجاست!)
داداش S.a
داداش S.a
٩١/١٢/١١
٠
٠
عزیزم مواردی هست که لازم دیدم ذکر کنم : 1- شوما به جوجو سوهان دادی ، انداختی گردن من ، هنوز که هنوزه هم اون داداش دیگه من رو قاتل جوجوهه میدونه 2- جوجوی همسایه که من زحمتش رو کشیدم با موزاییک ترکیب شد ( تحت فشار واکنش شیمیایی نشون داد ) 3- شوما این کلمه "شوما " رو به نام خودت سند زدی که بیخ گوش من میگی این کلمه مخصوص خودته ؟ ( ربط این گزینه به بحث جوجو اینه که تو جوجویی s.a )
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٢/١٢
٠
٠
خوب این چه کاریه؟؟کدوم جوجه سوهان خورده؟؟خوبه اون دنیا جوجه تو گلوت قیر بریزه؟؟....درضمن اون دنیا جوجه با رودل دنبالت میکنه زیرت میگیره
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/١٢
٠
٠
منظورت لودر بود دیگه شکوفه جان!
bye
bye
٩١/١٢/١٢
٠
٠
منظورش همون بود خواهر
s.a
s.a
٩١/١٢/١٢
٠
٠
خو من بچه بودم....... از کجا میدونستم جوجو سوهان دوس نداره، پخ پخ میشه....... جوجو جووووووووون منو ببخش! اوهو اوهو اوهوووووووووو
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٢/١١
٢
٠
من داشتم....با دوستام رفتیم خریدیم...بعد جوجه من از همه بیحال تر بود همه میگفتن میمیره ولی زنده موند تازه خروسم شد...یک بار رفتیم مهمونی اومدم هرچی گشتم پیدا نشد فکر کردم از پنجره افتاده پایین بعد دیدم از پنجره بالکن اومده آشپزخونه تو ظرفشویی داشت تغذیه میکرد!!....خلاصه خیلی زرنگ شده بود
sahar
sahar
٩١/١٢/١٢
١
٠
آخی! چه خوب......چه عجب یه خاطره خوب شنیدیم در این مورد!
m_kashiyan
m_kashiyan
٩١/١٢/١١
٠
٠
خواهرام داشتن هم جوجه هم مرغابی.اما خودم نه داشتم نه دوس داشتم داشته باشم..از پاهاشون بدم میاد!!!
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٢/١١
٠
٠
من جوجه داشتم ولی همشون به مرگ طبیعی مردن همشونم تو باغچه خونمون خاک کردم.همین که بعد چند وقت دنبالت میان جالبه.
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/١٢
٠
٠
آره وقتی دنبالت میان خیلی کیف میده ولی وقتی می میرن خیلی ناراحت کننده است!
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٢/١٢
٠
٠
اره منم همیشه با گریه خاکشون میکردم
٩١/١٢/١٢
٠
٠
ما چنتا داشتیم دادیم خالم ببره بزرگشون کنه آخه تو روستا بودن.از 7 ،8 تا یکی دوتا موند یکیش خروسبود ما آوردیم خونه ولی جنگی شده بود مارو میزد.
bye
bye
٩١/١٢/١٢
٠
٠
آره بادمه منم جوجه داشتم ! یک جوجه زرد رنگ بود که داشتم باهاش بازی میکردم که نمیدونم حواسم به کجا پرت شد لِهش کردم ! اینقدر دلم واسش سوخت که حد نداره ...! ( به خدا راست میگم شوخی نمیکنم)D:
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/١٢
٠
٠
آخی!طفلی جوجه هه!:(((
bye
bye
٩١/١٢/١٢
٠
٠
واقعا آخی ...!
sahar
sahar
٩١/١٢/١٢
٠
٠
:(
2nyadideh
2nyadideh
٩١/١٢/١٢
٠
٠
من يادم نمياد :)))))
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩١/١٢/١٢
٠
٠
داشتیم ولی من از دستشون یه جای بلندی میرفتم اخه میترسیدم
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩١/١٢/١٢
٠
٠
جوجه های مارواکثرا گربه میخورد منم همیشه بهشون میگفتم قاتل
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩١/١٢/١٣
٠
٠
منم خیلی جوجه داشتم.یکی یکی میخریدم هروقت میمردن البته به مرگ طبیعی،توابغچه خاکشون میکردم براشون....میخوندم وباز روز از نو روزی ازنو....
نسیم
نسیم
٩١/١٢/١٥
٠
٠
ادمه اولین جوجه ای رو که واسم خریده بودن خیلی دوستش داشتم، وقتایی که کثیف می شد می شستمش! روزی هم که مرد خانوادم رو مجبور کردم لباس مشکی بپوشن!! (: