خانه انجمن وسواسی هستی؟
٦٩٠
٤٩
اکرم انتصاری

وسواسی هستی؟

وسواسی هستی؟

آیا شما وسواسی هستید؟

در زندگی نسبت به چه چیزهایی وسواس دارید؟

به نظر شما وسواس خوب است یا بد؟

٩١/١٢/١١
نظرات کاربران
کد امنیتی
sahar
sahar
٩١/١٢/١١
٠
٠
تو تمیزی و پاکیزگی وسواس که چه عرض کنم یه ذره هم ککم نمیگزه....اگه کسی وارد اتاقم شه وحشت میکنه..قر و قاطی...شلوغ و به هم ریخته......ولی خب من که خودم در کمال آرامش دارم به زندگی ادامه میدم :)
t.m
t.m
٩١/١٢/١١
٠
٠
من فقط یکی بدون اجازه وارد اتاقم شه خودمو دار میزنم...!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/١١
٠
٠
راستش آره.وسواس هستم.البته نه زیاد.شستن دستم.هرشب صدبار از شیر گاز خبر می گیرم.بعضی وقتا شدیدتر میشه!و به نظر من وسواس اصلا خوب نیست.چون زیاده روی توی کاراست که اعصاب بقیه رو هم خورد میکنه!
m-nas
m-nas
٩١/١٢/١١
٠
٠
منم یک زمانی یک کوچولو وسواس داشتم.................بهترین راه برای از بین رفتنش :باید بگی بیخیال..........مثلا شما به شیر گاز وسواس داری بگو گور بابای شیر گاز بذار باشه نهایتا خفه میشم دیگه ،چند بار که این کار و بکنی از سرت وسواس می افته...............به نظرم وسواس مرضی هست که عقده دیده شدن داره اگه نبینیش نابود می شه
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/١١
٠
٠
آره.چندباری تمرین کردم.خوشبختانه الان کمتر شده...
t.m
t.m
٩١/١٢/١١
٠
٠
وااااای، خوش بحالت در این حد وسواس داری.. من حتی اجازه نمیدم کسی به شونه و برسم دست بزنه!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/١١
٠
٠
اونو که منم دارم.من نمیذارم کسی سرشو رو بالشم بذاره.
t.m
t.m
٩١/١٢/١١
٠
٠
اووووووووف، رو این خعلی حساسم
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٢/١١
٠
٠
منم حساسم...مثلا وقتی بچه ها میرن دستشویی حواسم هست بهشون ...وقتی بیرون میان دلم میخواد برشون گردونم با آب کلا بشورمشون.....چکارکنم؟؟.......بعدم دوست ندارم کسی از بستنیم گاز بزنه دهنی میشه ولی دوستام گاز میزنن.....آقا....
sahar.s
sahar.s
٩١/١٢/١١
١
٠
نوچ/هیچی/بد
t.m
t.m
٩١/١٢/١١
٠
٠
؟
ahkiani
ahkiani
٩١/١٢/١١
١
٠
رو اخلاق و رفتار و نوع رفتار ادما و نوع صحبت کردنشون حساسم! البته وسواسی نیستم!
ahkiani
ahkiani
٩١/١٢/١١
١
٠
افراط و تفریط کلا خوب نیست! خیر الامور اوسطها!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٢/١١
٠
٠
وسواس دارم رو آدم هایی ک واسه دوستی انتخاب میکنم
t.m
t.m
٩١/١٢/١١
٠
٠
عآورین...منم هم
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٢/١١
٠
٠
اوههههههههه....این خوبه.......
mo_so
mo_so
٩١/١٢/١١
٠
٠
در مسائل بهداشتی شدیدا
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٢/١١
٠
٠
آورین
t.m
t.m
٩١/١٢/١١
٠
٠
منم هم..خعلی زیاد!
parisa
parisa
٩١/١٢/١١
٠
٠
نمیدونم ..........نه سعی میکنم وسواس نداشته باشم.......
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/١١
٠
٠
نــــــــــــــــه ! وسواسی نیستم. اما باز هم به بعضی چیزا وسواس دارم در حد متعادل رو به کم وسواسم ! فکر نکنم وسواسی بودن زیاد خوب باشه آدم همش باید مراقب باشه. آدم وسواسی می خواید مادربزرگ خودم :))) بیچارمون می کنه هروقت بخوایم بریم خونشون.!
اسمانه
اسمانه
٩١/١٢/١١
٠
٠
وسواس باید فکر کنم..تو تمیزی نه ..وسواس ندارم چیزهای دیگه رو فکر میکنم بعدا میگم..
t.m
t.m
٩١/١٢/١١
٠
٠
وحشتناک...
sahar
sahar
٩١/١٢/١١
٠
٠
همین الان متحول شدم و طی یک حرکت بسیار اعجاب برانگیز و تاریخی وسایل کف اتاقم را جمع کرده و راهی برای قدم گذاشتن باز کردم :)
Golbarg
Golbarg
٩١/١٢/١١
٠
٠
اصولا کف اتاق از کمد کاربردی تره
sahar
sahar
٩١/١٢/١١
٠
٠
ای بابا! اینجا کع همه در پاکیزگی وسواس دارن! فک کنم فقط من وعضم داغونه! آبروم رفت!
مجید
مجید
٩١/١٢/١١
٠
٠
برو بابا
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/١١
٠
٠
یه زمانی وسواس گرفته بودم.وقتی میرفتم سالن و تموم که میشد لباسامو عوض میکردمو میومدم بیرون توی راه هی در ساکمو باز میکردم ببینم لباشام هست یا جاگذاشتم.یه مدتی ادامه پیدا کرد دیدم اینجوری نمیشه.باخودم گفتم دیگه در ساکو باز نمیکنم نگاه کنم.اگرم جامونده بود فدای سرم.دیگه اینجوری خوب شدم.
*رویا*
*رویا*
٩١/١٢/١١
١
٠
نه اصلا وسواسی نیستم*خیلی هم چیز بدیه
t.m
t.m
٩١/١٢/١١
٠
٠
خوشا به حالت
bye
bye
٩١/١٢/١١
٠
٠
به اشیاء ریز !
t.m
t.m
٩١/١٢/١١
٠
٠
جان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
bye
bye
٩١/١٢/١٢
٠
٠
پیچ و مهره و خیلی چیزای دیگه ! یه جوری میشم اصلا ! یا حتی دانه های میوه رو اگه ببینم یه جوری میشم
imanhkt
imanhkt
٩١/١٢/١١
٠
٠
من خیلی آدم تمیزی هستم ... برای همین اگر کسی به غیر از من و بابام از مسواکم استفاده کنه دسته ی مسواک رو میکنم توی چشمش ...
t.m
t.m
٩١/١٢/١١
٠
٠
:|
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٢/١١
٠
٠
شما خیلی وسواسی اصلا.....خیلییییییییییییییییییییییییییییی......
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/١١
١
٠
نع!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/١١
٠
٠
من گاهی تو انتخاب آدما وسواسی میشم!تو خرید کردن هم همینطور،هرکی با من بیاد خرید الفاتحه!
Golbarg
Golbarg
٩١/١٢/١١
٠
٠
من هر وقت میخوام چیز مهمی بخرم باید کل مشهد رو بگردم!کمتر کسی حاضره باهام بییاد خرید!
s.a
s.a
٩١/١٢/١١
٠
٠
میگن تو مسائل بهداشتی وسواس دارم کمی........ ولی به نظر خودم وسواس ندارم...... وسواس خوب نیست...... بیماری روانیه یه جورایی دیگه......
Golbarg
Golbarg
٩١/١٢/١١
٠
٠
من یه زمانی وسواس داشتم که الان چیزی کنار بخاری نیفتاده باشه!الان دیگه به اون شدت نیس ولی کلا اتاقم آخر هفته ها وحشتناکه..کتاب ها به ترتیب روز های هفته از کیفم ریختن وسط اتاق!
mahtab-k
mahtab-k
٩١/١٢/١١
٠
٠
اینکه وسایلم سر جاشون باشه کسی بهمشون نریزه ولی خوب این اسمش وسواس بودن نیست منظم بودنه.... به اینکه چاردم خاکی باشه مخصوصا پایینش خیلی خیلی حساسم احساس شلختگی میکنم حتی اگه یکم خاکی باشه
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١٢/١١
٠
٠
رو اینکه درها روحتما قفل کرده باشم وقتی بیرونم
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٢/١١
٠
٠
من وسواسی نیستم...وسواس اصلا خوب نیست اگر زیاد باشه و نتونی کنترل کنی....من خودم رو نجاست خیلی حساسم و وسواس دارم ....مخصوصا وقتی بچه ها دستشویی میرن
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٢/١١
٠
٠
یه چند وقت تو اتاق ما باشین وسواس یادتون میره لیوانای چای رو هر سه روز یه بار میشوریم.وسواس کدومه بابا اصلا ما برا وسواس ساخته نشدیم
2nyadideh
2nyadideh
٩١/١٢/١٢
٠
٠
نع نيستم :/ هر چيزي روي حد تعادلش خوبه؟! من زياد روي مسائل وكارهاي روز مره م حساس نيستم؟! اصلا ميشه گفت. يه سرخوش واقعي هستم (^_^)
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/١٢
٠
٠
خداروشکر کن.وسواس خیلی اعصاب خورد کنیه!
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١٢/١٢
٠
٠
به مرتب بودن جلوی مقنعه یا روسری ام هم حساسم راستی