خانه انجمن نامه ای به رئیس جمهور
٧٧٦
١١٤
151

نامه ای به رئیس جمهور

نامه ای به رئیس جمهور

آروم آروم داریم به پایانِ دوره ی چهار ساله ی ریاست جمهوریِ دکتر روحانی نزدیک میشیم،اگه قرار باشه با توجه به این سه سال و خورده ای ریاست جمهوریِ ایشون،بهشون یه نامه ی کوتاه بنویسین و حرفِ دلتون رو بهشون بگین،چی مینویسین؟

+لطفأ از ده خط نفوذ نکنه متنتون تا همه حوصله داشته باشن بخونن!هرچه کوتاه تر و مفید تر،بهتر!

٩٥/٠٧/٢٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
f.farzad
f.farzad
٩٥/٠٧/٢٨
١
٠
چه جالب انجمنتون دقیق روز تولدتون تایید شده....تولدتون مبارک :)
151
151
٩٥/٠٧/٢٨
٠
٠
خیلی جالبه : ) ممنونم : )
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٢٩
٠
٠
محمد نکنه میخوایی رئیس جمهور بشی و مشکلات رو تو ۱۵۱ روز حل کنی؟ خخخخ
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٢٨
١
١
سلام آقای روحانی فقط می تونم بگم، مردم از سیاسی بازی ها خسته شدن، از حزب بازی ها خسته شدن، به همین خاطر به اعتدال رای دادن، به اون لباس روحانیت که مقدسه رای دادن. این درست که هر رئیس جمهوری موقع انتخابات دورشو میگیرن و ازش حمایت میکنن ولی همین که رای آورد فقط میشینن نگاهش میکنن و انتظار دارن تنهایی همه ی مشکلات رو حل کنه، این درست که مشکلات کشور، مشکلات ملت هم هست نه فقط دولت، ولی...
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٢٨
٠
٠
محمد تولدت مبارک برادر:-)
151
151
٩٥/٠٧/٢٨
٠
٠
مخلصم : )
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/٢٩
٠
٠
محمد تو مثل مو ب دنیا امدی:))تولدت مبارک خخ:)
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٢٨
٠
٠
محمدحسنمان هم نولدش مبارک:-)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/٢٩
٠
٠
:))ممنون مرتضی جان..یک سورپرازم تو راهه به شرطی یک بنده خدایی یکم ماره تحویل بگیره خخ و جیم اجازشو بده:)) تو هفته بعد انشاالله میاد:)
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٢٩
٠
٠
ان شاءالله:-)
f.farzad
f.farzad
٩٥/٠٧/٢٨
١
٢
خب خدارو شکر که داره تموم میشه ...واقعا خیلیی خیلییی خوشحالم که انتخاب من نبودن :) واسه همینم حرفی ندارم که بخوام بهشون بگم :دیییییییییییییی امیدوارم که تو دوره بعدی نخوان شرکت کنن و رای بیارن :)
f.farzad
f.farzad
٩٥/٠٧/٢٨
٠
٠
بنده هم از همین تریبون تولد فعال ترین و شـــــــــــــــــــ ...ترین کاربر جیمو تبرک میگم.خخخخخخ
f.farzad
f.farzad
٩٥/٠٧/٢٨
٠
٠
خخخخخ تبریک*
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/٢٩
٠
٠
خخخخ منون هستم خخخ فقط چرا سانسور شدین؟؟فحش دادین خخخ
ali007
ali007
٩٥/٠٧/٢٨
١
٥
سلام جناب رییس جمهور، اگه برگردیم به دوران انتخابات سال 92، خودتون و ما میدونیم که با حمایت مطلق هنرمندان و اصلاح طلبان رای آوردید، میدونم که در این مدت فضای کشور به گونه ای نبود که بخواید مطالبات این دو گروه رو فراهم کنید اما بازم انتظار بیشتری میرفت از دولت شما، متاسفانه بزرگترین اشتباه شما در این مدت وزرای شما بودن البته نه همه ی وزرا،برخی از وزرای شما مثل وزیر ارشاد،وزیر کشور و وزیر صنعت و معدن! الان که با روی کار اومدن مجلس همسوتر با دولت شما و این نغمه هایی که از ترمیم کابینه به گوش میرسه امیدوارم که به مطالبات حامیانتون بیشتر جامه ی عمل بپوشونید،هیچ شکی نیس که شما باز هم برای چهار سال بعدی با حمایت همین دو گروه هنرمندان و اصلاح طلبان رای میارید اما امیدواریم دولت شما یک رنگ بویی از "اصلاحات" بده :))))) موفق باشید
aaasaeid
aaasaeid
٩٥/٠٧/٢٨
٢
١
آمریکا هم بدش نمیومد روحانی رییس جمهور بشه. با این منطق تو باید انتظارات امریکا رو هم برآورده کنه آقای روحانی. حالا چون هنرمندان حمایت کردن باید همه درخواست هاشون برآورده بشه؟ آقای روحانی رییس جمهور کل کشور هستند یا فقط رییس جمهور هنرمندا؟ یه چیزی بگو بگنجه برادر من. این همه گشنه و بیکار توی کشور اونوقت اولین جیزی که به ذهنتون اومد هنرمندان مرفه بودند؟ دم شما گرم بابا.
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠٧/٢٨
١
٠
دقیقا همه رو ول کردیم چسبیدیم به هنرمندا....اونم چه هنرممدایی داریم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٧/٢٨
٠
٠
اقا علی واقعن فکر میکنید ایشون رای میارن مجدد؟؟
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٧/٢٨
٠
٠
خوبی علی!!!؟
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/٢٩
٠
٠
علی جان..چرا دشمنای کشور طرفدار روحانی و خاتمی و موسوی و.. هستن..بابا چشماتو باز کن..فکر کن...کور کورانه نظر نده...خیلی چیزا رو ندیدی...دشمنای کشور دشمنای اسلام هستن...میخوان سر به تن ایران نباشه..این همه سال افغانستان دست امریکاست چرا اونا پیشرفت نمی کنن؟؟چون تو برنامشون نیستن..اونا باید بدبخت باشن تا بتونن روشون حکومت کنن..مردم افریقا رو ایدزی میکنن چون از سیاه پوستا خوششون نمیاد..امار ایدز تو افریقا 25 در صد جمعیته..بابا به خودتون بیایین...ماها تو جبهه اقلیتیم..باید اکثریت بشیم...همه دنیا میتونه به ایران پناه بیاره...این همه حدیث هست در مورد ایران...
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٢٩
٠
٠
امان از هنرمندان
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٧/٣٠
٢
٠
واقعا دليل اين هجمه چیه! از اینکه علی حرف بیراهی نزده بود بگذریم، آیا همه باید مثل هم فکر کنیم؟
سمیرام
سمیرام
٩٥/٠٧/٣٠
١
٠
خوب شد نامه خطاب به رییس جمهور بود اگه خطاب به دوستان مثلا آقای نص! بود چه اتفاقی میوفتاد.
م-نص
م-نص
٩٥/٠٨/٠٢
٠
٠
اگر قرار بود برسه دست اون پستش می کردن..نه اینکه اینجا انجمن بذارن تا بقیه نظر بدن
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٢٨
٢
٢
چرا وزیراتون پیرمردند؟ آفتاب برجام چرا گرممون نمیکنه؟ از علم نجوم چه خبر؟ کلیدتون کو؟ ان شالله سال آخرتونه دیگه؟
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٧/٢٨
٠
١
من وزیر بهداشت رو دوست دارم ٬ به فکر مدم همش ولی از معاون اولش خیلی خوشم نمیاد
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٢٨
٢
٠
اتفاقا وزیر بهداشت هم مالی نیست
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٧/٢٨
٠
٢
من که از وزیر بهداشت خوشم میاد خیلی هم ادم راستگو و زحمت کشی یه
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٧/٢٨
٦
٣
دکتر روحانی مچکریم!خسته نباشی قهرمان! خداقوت پهلوان..!!
لیلی
لیلی
٩٥/٠٧/٢٨
٧
٥
زمان ریاست جمهوری احمدی نژاد انجمنی با این اسم تو سایت ثبت میشده؟ چون اون موقع مردم حرف دل زیاد داشتن ولی مجالی برای حرف زدن نه!
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٢٨
١
٦
خانم رضایی چرا ازینکه همچین انجمنی هست شکر نعمت نمی کنید؟ خخخ
آلاء
آلاء
٩٥/٠٧/٢٨
١
٤
بله دقیقا همین خودش نشون میده که چقد آزادی کلام زیاد شده و دولت فرصت برای انتقاد میده و از بگیر و ببند خبری نیست ولی تو اون دوران حتی کسی تصورش رو هم نمیتونست بکنه درباره دولت یا رئیس جمهور حرفی بزنه یا مثل بعضیا به باد تمسخر بگیره همین آقای محمود بصیری بازیگر رو که به دلیل شباهت به احمدی نژاد تو اون دوران هفت سال خانه نشین کردن تا مبادا یکی از نقشاشون ناپسند باشه خودش گویای خیلی چیزاست....... حیف که بعضی دوستان قدر نمیدانند و چشمشون رو به روی حقیقت بستند....
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٢٨
٠
١
خخخخخخخخخ
aaasaeid
aaasaeid
٩٥/٠٧/٢٨
١
١
آره دلتون رو به همین آزادی بیان خوش کنید و چشمتون رو ببنید. الحمدلله که آزادی بیان هست و مردم هم همه زندگیشون عالیه
آلاء
آلاء
٩٥/٠٧/٢٨
١
٤
نه اتفاقا بحث اینجاست که این مشکلات معیشتی و اقتصادی و ... تو دولت قبل هم بود ولی آیا اونموقع هم میتونستید انقد آشکار اعتراض کنید؟ تا این حد منفی نگر و همیشه معترض نباشید...
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٢٨
١
١
و ایضا خخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٧/٢٨
٦
١
جالب اینجاست عزیزی تقریبا تازه وارد صحبتی انجام.میدن و عزیز تازه وارد تر دیگ تایید میکنند...! بله لیلا جان اون زمان هم انجمنی من باب این موضوع داشتیم ! سیاست جیم مشابه هیچ سیاستی نیست ! انتقادامانو به دوره قبل هم انجام دادیم مخصوص به این دوره نیست فقط..
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٧/٢٨
١
٠
عذر میخلم مگه جیم عمرش به دوره قبل و اقای احمدی نژاد میرسه !!!!!؟؟؟
آلاء
آلاء
٩٥/٠٧/٢٨
٢
٢
عزیز غیر تازه وارد من چون از حرفم مطمئن بودم به آرشیو سیاسی مراجعه کردم در دوره قبل هیچ انجمنی با موضوع مشابه نبوده یا اگر حذف شده در غیر از اون یک ماه عضویتت تو دوره قبل بوده....:)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٧/٢٨
١
٠
بله میرسه :) اتفاقا به چهار ساله دوم هم میرسه حرف من اینه هیچ دولتی کامل نیست هیچ دولتی بی نقص نیست! همین طور ک این دوره ازادی بیان هست ب قول شما همون ازادی بیان دوره قبلم بوده..
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٧/٢٨
١
٠
عزیزم سن جیمی بنده خیلی خیلی کمتر از سن جیمه :)) انجمنو بزاریم کنار تا دلت بخاد مطلب داشتیم از نوع سیاسی خفن ک منجر به دخالت ادمین اعظم شده.ببین الاء، من سنگ دولت قبلی رو به سینه نمیزنم محکم هم میگم ک دولت قبل خصوصن خصوصن در ۴ ساله دوم موجه نبوده اون زمان هم همین انتقاد ها بوده.. این دولت هم علاوه بر خوبی هاش نقص هایی هم داشته ک هیچ کس اینو انکار نمیکنه من منظورم از پیامم نه به رخ کشیدن سابقه بود نه به سینه زدن دولت قبل فقط دارم میگم اون زمان هم ازادی بیان بوده ومن الله توفیق :))!
آلاء
آلاء
٩٥/٠٧/٢٨
١
٢
بعله همه میدونن هیچ جای جهان دولت بی نقص و کامل وجود نداره تا فرج امام زمان..... پس قبول دارین انجمنی من باب این موضوع نبوده.... درباره آزادی بیان دولت قبل هم بالاتر گفتم ممنوع الکاری هفت ساله یک بازیگر مثال کوچکی برای نفی شدید این موضوع هست.....
آلاء
آلاء
٩٥/٠٧/٢٨
١
٠
من هم به این موضوع واقفم که دولت فعلی کاستی هایی داره در کل هم سعی می کنم تو بحثای سیاسی این سایت شرکت نکنم ولی خب اینجا احساس کردم اگه نگم بی انصافیه... اگه باعث رنجشت شدم پوزش!!!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٧/٢٨
٠
٠
موضوع ازادی بیان هست چه در انجمن چه در مطلب البته سال 92 انجمن داشتیم وقتی دولت احکدی نژاد تموم شد اما تو بطنش نبوذ! مطلب زیاد داشتیم.. نه دوشواری نداریم بانو :) موفق باشی (:
لیلی
لیلی
٩٥/٠٧/٢٨
٠
٠
اقای مرتضی نعمتی تو حرف بی عمل، نیست
لیلی
لیلی
٩٥/٠٧/٢٨
٠
٠
پس وقتی ریاست احمدی نژاد تموم شد..انقادهایی که به دولت قبلی وارد بود انجمن شد؟
لیلی
لیلی
٩٥/٠٧/٢٨
١
٠
دیگه دارم به این نتیجه میرسم که ازادی بیان فقط یه شانس واهی برای بیشتر فهمیدن و عذاب کشیدنه..ازادی بیان چیه؟ جز فهم ناتوانی، که بدانی و بگویی اما هیچ کار نکنی! عطش فهمیدن به چه کار اید، مادامیکه ترس تو را از عمل بازدارد!
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/٢٩
١
٢
هم زمان احمدی نژاد تو تخته هم خود بنده کلی تیکه می نداختم به دولتش...الان تو تخته بگین روحانی همه میگن هیس...الکی جوی سازی نکنید
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/٢٩
٠
٠
خانم الاء چرا شایعه درست می کنید...به خاطر جو سازی سنگین طرفدارای خاتمی اون اتفاق افتاد...استاد افتخاری به خاطر سلام و احوال پرسی با احمدی نژاد چ بلایی سرش اومد؟؟گریه مرد و در اوردن...تو رو قران دور و برتونو ببینید...کور کورانه از کسی حمایت نکنید
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/٢٩
١
١
اقا سعید چطوره:)دلمان تنگ شده کجایی داداش:)
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٢٩
٠
٠
منم با محمدحسن موافقم
Cold
Cold
٩٥/٠٧/٢٨
٥
٤
ما به عنوان طرفداراتون تا جایی که تونستیم سعی کردیم پشتتون وایسیم...ولی شما واقعا نتونستین کاری انجام بدین!...البته تقصیر شما نبود و نیست ، دوره شما فقط بهمون ثابت کرد که دیگه "امید" داشتن به این مملکت مسخرس!
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/٢٩
٠
٢
داداش شما به ادم بی تدبیر دروغگوی بی تجربه امید داشتین..به جان خودم همون غرضی از این سر تر بود.این بار به حرف من بکن به کسی که گفتم رای بده..اگر رای اورد و بدتر بود بزن تو گوشم
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٢٩
٠
٠
یه روز خوب میاد ،خدا کریمه
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٧/٢٨
١
١
بسمی تعالی :) سلام بر مجاهد نستوه در خط مقدم نبرد با دشمنان ٬ سلام بر سیف الاسلام ٬ نور الهدا ٬هادی مردم روشن دل و ناتوان ٬ تسکین مردم غم دیده ٬ سلام بر تو که درد را چشیده ای و علا رقم سختی ها چشم میبندی و با دل گره گشای کار ما مردم بی چشم ر‌و میشوی ۰ کاش ذره ای قدر تو را میدانستیم ای ماه و برجیس به فدایت ٬ عالمی که بو علی سینا در محضرت گدایی میکند و بخشنده ای که حاتم را خجل کردی ٬ ماه از زیبایی کردارت شال به چهره انداخته۰ کسی که با برجام اش تمام اروپا و امریکا را تسلیم خویش کرد ونغمه های ازادی بیان اش پرده از گوش غرب درید ٬ کسی که به واقع لایق بر پوشیدن لباس محمد (ص) است ٬ پیش امام زمانه مان شرمنده شدیم که مسلمی چون تو فرستاد و ما میخواهیم از بلند ترین برج کوفه تو را زمین بزنیم۰ ای که عطر تو شادابی کشور شد و از عرق پیشانی ات چنین اسایش داریم و باز ناشکری میکنیم ٬ بنده ی سر تا پا تقصیر درخواستی داشتم٬ برای خودم بزرگ و برای بزرگی چون شما بس کوچک و حقیر٬ چنان که به گوشه ی چشم شما انجام خواهد شد ۰ نیاز به سیصد میلیون وام دارم قرض الحسنه و با اقساط طولانی مدت برای تشکیل زندگی ؛ باشد که مرهون لطف شما قرار گیرد ۰ ومن ا... توفیق ای نگاهت نخی از مخمل و از ابریشم //چند شبی است به وام تو می اندیشم محمدرضامهدیزاده ۲۸ مهر ۹۵
آلاء
آلاء
٩٥/٠٧/٢٨
٠
٠
آقای مهدیزاده اینهمه ادبیات خرج نامه تون کردین زحمت ارسالشم بکشین دیگه.... سیصد میلیون تومن؟؟ نه واقعا سیصد میلیون تومن؟؟ تو رو خدا تعارف نکنین بشه نیم میلیارد رند دیگه.... شوخی میکنما
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٧/٢٨
١
١
یا ابا الفضل!!
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٧/٢٨
٠
١
خانوم خاص حالا چرا یا ابالفضل مگه من به اینایی که نوشتم اعتقاد دارم خخخخ
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/٢٩
٠
٠
شک نکن از اقوامشون بادی 300 میلیارد وام میگرفتی به جا 300 میلیون:))
آلاء
آلاء
٩٥/٠٧/٢٨
٠
٠
نه واقعا بنده به شخصه کف کردم ازین متن زیبا معلومه انشاتون خوبه اگه داشتم سیصد تومن دستی بلاعوض بهتون میدادم... حیف واقعا حیف که ندارم راستی علی رغم این شکلی نوشته میشه..... گفتم غلط املایی نداشته باشین میخواین تشکیل زندگی بدین:))))))))))
آلاء
آلاء
٩٥/٠٧/٢٨
٠
٠
فارغ از بحث سیاسی انجمن گفتما...:))
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٧/٢٨
٠
٠
گفتم اگه سیصد میلیون داشتم ؛ فک کنم تو سیصد سال اینده هم سیصد میلیون رو از نزدیک نبینم خخخ؛ اصلا مگه من علی رقم هم داشتم تو متن!؟ انقد. تند تند با گوشی نوشتم که هر چیز دیگه هم پیدا شه طبیعیه ؛ حالا بعدا وقت صرف میکنم یه بهترش رو برا رییس جمهور بعدی میفرستم میگم نیم میلیارد خخخ
آلاء
آلاء
٩٥/٠٧/٢٨
٠
٠
آره دیگه نوشته بودین علا رقم سختی ها...خخخخخخ همینجور توقعتون داره میره بالاها یه بورسیه تحصیلی بدون کنکور بمن بدن من راضیم.... آخی چه مظلوم دلم برا خودم سوخت!:(
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٧/٢٨
١
٠
قرارمون یادت نره!
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٧/٢٨
٠
٠
عالی بود
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٧/٢٨
٤
١
آقای روحانی شما صرفا بلدین خوب حرف بزنید ولی در عمل کار خاصی انجام نمیدین! خوشحالم دوره ریاست جمهوریتان داره تمام میشود و ان شاء الله دوره بعد انتخاب نشین!
f.farzad
f.farzad
٩٥/٠٧/٢٨
٠
٠
👍
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٧/٢٩
٠
٠
میخاستم بنویسم شرط می بندم که شما بیاید تو انجمن نقل قول از پدرتون مینویسید خوب شد ننوشتم ؛ خیال همه راحت همه ی ریاست های جمهور تو ایران هشت ساله اند و ایشون هم چه ما بخواهیم چه نخواهیم رای می اورند۰
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٧/٢٩
٠
٠
:دییی اتفاقا قبلش ميخواستم از بابام بگم ولی گفتم نظر خودم رو بگم (: امیدوارم که اينبار خلاف شکنی بشه و ايشون رای نیارند (:
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٧/٢٩
٠
٠
سلام سر تون رو درد نمیارم سیصد میلیون وام میخوام بی بهره و اقساط طولانی مدت خدانگهدار
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٧/٢٩
٠
٠
اینو بنویسم کسی تف هم کف دستم نمیندازه خخخخ
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٧/٢٩
٠
٠
رییس جمهور عزیز بعد از یک ماه افسردگی داره کمی حالم بهتر میشه لطفا با کاندید شدن تون خراب اش نکنید
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٧/٢٩
٠
٠
سلام داداش دمت گرم .... گرچه غرضی بهتر از تو کار میکرد قطعا .اما دیگه بساط ات رو جمع کن/ کارت بد نبود داداچ ولی اشتباه زدی :) 4 سال کافیته. قربانت چاکس بای
م-نص
م-نص
٩٥/٠٨/٠٢
٠
٠
اشتباه زدی رو خوب اومدی خخخ:)
گل برگ :)
گل برگ :)
٩٥/٠٧/٢٩
٠
٠
با سلام:) ممنون از کارایی که باید میکردینو نکردین:) با امید «ندیدار» مجدد:)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٨/٠٢
٠
٠
:))
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٧/٢٩
٠
٠
با وجود ضعفایی ک بود و هست! روحانی مچکرم=)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٨/٠٢
٠
٠
جمله دو پهلو میگویید://
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٢٩
٠
٠
حیفه این عمر که با حسن روحانی سپری شد
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٧/٢٩
٠
٠
حیف روزای رفته حیف روزای با تو //گفته بودم نباشی غصه میگیره جاتو
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٣٠
٠
٠
نه باریکلا، نهههههههه باریکلا خخخخ
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٢٩
٠
٠
اگه اون لباس رو از تنت در بیاری و فامیلیتم برگردونی صددرصد بهت رای میدم
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٢٩
٠
٠
یه حسن روحانی تو قوچان فاتحه ی کاردانیمو خوند، یه حسن روحانی هم تو تهران فاتحه ی کارشناسیمو
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٧/٢٩
٠
٠
یره ای عالی بود خخخخ
م-نص
م-نص
٩٥/٠٨/٠٢
٠
٠
خخخخ
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٢٩
٠
١
آقای حسن روحانی باورت میشه من یکدونه از سخنرانی ها و گفتگوهای زنده ات رو هم نشنیدم به طور زنده، یعنی اصلا ارزش وقت گذاشتن نداری برام
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٧/٢٩
٠
٠
بعضی حرف هات مثل این زشته مرتضی
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٣٠
٠
٠
زشته؟ 0_o
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٧/٣٠
٠
٠
خب دلیل کامنتات روشن شد مرتضی عزیز :)
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/٠٧/٣٠
٠
٠
اقای صالح :)
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٨/٠٢
٠
٠
:))
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٢٩
٠
٠
یادش بخیر تا اخبار ساعت یه ربع به پنج شبکه ی مشهد گفت احمدی نژاد تو راه حرمه، خودمو سه سوت رسوندم به حرم:-)
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٧/٣٠
١
٠
انشاءالله با هم محشور شین:))
م-نص
م-نص
٩٥/٠٨/٠٢
٠
٠
:)خخخ
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٢٩
٠
٠
وزیر بهداشت: «امیدوارم سیاست‌گذاران، دولت، مجلس، خطبا، ائمه جمعه و هر کسی که در کشور تریبونی دارد زحمات شما روان‌پزشکان را زیاد نکند و اعصاب مردم را تحت تأثیر قرار ندهد،‌ تهمت نزنند، اضطراب را تحمیل نکنند و اگر آبی برای شما نمی‌آورند کوزه را هم نشکنند تا شاهد کاهش اختلالات روان‌پزشکی باشیم.»
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٢٩
٠
٠
محمدرضا، اینم از ادب وزیر بهداشت، بیا طرفداریشو بکن
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٧/٢٩
٠
٠
حرف حق زده ؛ کاندید شه بهش رای میدم
م-نص
م-نص
٩٥/٠٨/٠٢
٠
٠
دکتر هاشمی هم دو ساله خراب کرده
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٧/٢٩
١
٠
آقا اینجا گفتن نامه بنویسید نه تیکه بندازید هی :/
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٢٩
٠
٠
آنچه را برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند، دارم جواب انجمن احمدی نژاد رو میدم، تهدید نکن که به فرصت تبدیلشون میکنم خخخخ
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٧/٢٩
١
٠
الان من چیرو برای خودم پسندیدیم که برای شما نپسندیدم؟ چه ربطی داشت اصلا؟! این کل کل های که فاتحه انتخاب های درست رو خونده. وقتی آدم میفته رو دور کل کل دیگه ممکنه خیلی از چیزهایی که به نفعش نیست رو هم به خاطر کل کل کردن قبول کنه!
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٢٩
٠
٠
کل کل نمی کنم، به کسی هم توهین نمیکنم چون این کار رو دوست ندارم،دارم با رئیس جومهورم حرف میزنم:-)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٨/٠٢
٠
٠
اقا من دارم حرف دلمو میزنم چرا سانسور می کنی اخه:)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٨/٠٢
٠
٠
وقتی که از ایشون بدم میاد بیام الکی تعریف کنم؟؟پس نگین حرف دل و نامه...لگین تعریف الکی کنید
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٧/٣٠
١
٠
جناب روحانی نترسینا ، خواستم بگم اون دنیا رئیس جمهورای ایرانو خیلی میزنن ... :))
م-نص
م-نص
٩٥/٠٨/٠٢
٠
٠
:))خخ