خانه انجمن زنگ انشا: من....
٨٧٤
١٢٣
Nasrin-A

زنگ انشا: من....

زنگ انشا: من....

اولین زنگ انشایی که توی کلاس ادبیات داشتیم روی تخته کلمه«من» رو نوشتم و از بچه ها خواستم راجع به خودشون برام بنویسن. انشاهایی که نوشتن واقعا معرکه بود؛ چیزهایی که خود من حتی بهشون فکر نکردم. حالا اگه شما بخوایین راجع به موضوع«من» انشا بنویسید؛ چی مینویسید؟!

٩٥/٠٧/١٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٧/١٧
٢
٠
ینی چکار کنیم دقیقن؟! کاش ی نمونه از انشا های بچه هارو میذاشتی !
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٧/١٧
٠
١
کاری نداره که انشای یه خطی مثلا بنویسید : من بهمن بهمنی هستم ، شما کی هستین ؟
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٧/١٧
٠
١
هر چی مینویسید مثل مرتضی طولانی نباشه
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٧/١٧
١
٣
انشای زهرا: من زهرا کریمی هستم مادرم مرا نویسنده ی کوچک صدا میکند و پدرم دانشمند کوچک، من به نوشتن خیلی علاقه دارم، عاشق رنگ های شاد هستم و دوست دارم همه ی وسایلم به رنگ بنفش یا صورتی باشد، گاهی وقتها بداخلاقم و بعضی وقتها لج باز می شوم، اما اغلب مواقع دختر خوب و درس خوانی هستم که همه ی بچه های فامیل به او حسودی می کنند.... اینم بخشی از انشای زهرای عزیز برای هم شهری جانم
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/١٧
٠
٣
انشاش قشنگ بود!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٧/١٧
٠
٧
به نام خدا من نه منم ، که من ؛ منم ! از این منم هزار منم، چون که منم پس این منم! (احیانا متوجه نشدید ، بدونید تنها نیستید : دیییییییییییییی )
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٧/١٧
٠
٤
راستی همشهری جان نمیدونسم شغل شریف انبیا رو داری :)))
ساده
ساده
٩٥/٠٧/١٧
٣
٨
من خودمم نه خاطره منظره ام نه پنجره من یه هوای تازه ام نه انعکاس پنجره میخوام سکوت کوچه رو ترانه بارون بکنم دلارو به ضیافت ترانه مهمون بکنم میخوام بگم که این صدا هر چی که هست مال منه شیشه رخوت شبو سنگ ستاره میشکنه خونه من همینوراست پیش شما پیاده ها هر جا که چشم عاشقی مونده به خط جاده ها هر جا که چشم عاشقی مونده به خط جاده ها همنفس این وطنم همدل دلبستگیاش همدم دلواپسی و همقدم خستگیاش بغض ترانه سنگیه من ولی جنس شیشه ام دل رو به غربت نزدم تیشه نخورده ریشه ام بغض ترانه سنگیه من ولی جنس شیشه ام دل رو به غربت نزدم تیشه نخورده ریشه ام من خودمم نه خاطره منظره ام نه پنجره من یه هوای تازه ام نه انعکاس پنجره میخوام سکوت کوچه رو ترانه بارون بکنم دلارو به ضیافت ترانه مهمون بکنم میخوام بگم که این صدا هر چی که هست مال منه شیشه رخوت شبو سنگ ستاره میشکنه خونه من همینوراست پیش شما پیاده ها هر جا که چشم عاشقی مونده به خط جاده ها هر جا که چشم عاشقی مونده به خط جاده ها همنفس این وطنم همدل دلبستگیاش همدم دلواپسی و همقدم خستگیاش بغض ترانه سنگیه من ولی جنس شیشه ام دل رو به غربت نزدم تیشه نخورده ریشه ام بغض ترانه سنگیه من ولی جنس شیشه ام دل رو به غربت نزدم تیشه نخورده ریشه ام تنها دلیل بودنم خوندن این ترانه هاست زخم هزار تا خاطره تو دل عاشقانه هاست تنها دلیل بودنم خوندن این ترانه هاست زخم هزار تا خاطره تو دل عاشقانه هاست
ساده
ساده
٩٥/٠٧/١٧
٠
٣
حالا که ازش یاد شد، یه فاتحه هم براش بخونید راه دوری نمیره
f.farzad
f.farzad
٩٥/٠٧/١٧
١١
٢
اوووووووف چی طولانیه کی حوصله خوندن دره...خخخخخخخخخ
ساده
ساده
٩٥/٠٧/١٧
٠
٢
:-)
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٧/١٧
٠
٤
که اینطور شانسم گرفت این ترانه معروف بود یاد داشتم والا دهنم آسفالت میشد از خوندنش خخخخ
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٧/١٧
١
١٠
به این کار میگویند کپی برداری پس در نتیجه ی نمره ی انشای شما صفر است دوست گرامی:) ولی به خاطر یاد کردن عبدالهی عزیز میتونم تخفیف بدم بهتون
ساده
ساده
٩٥/٠٧/١٧
٨
٣
ببخشید خانم معلم، نمی دونستم می خوایین نمره بدین:|
ساده
ساده
٩٥/٠٧/١٨
٠
٦
همون اول به داستان از مالانا یادم اومد درمورد منیّت ولی گوگل یاری نکرد وگرنه میزاشتمش اینجا
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٧/١٧
٠
١
من بداخلاق ترین، بی اعصاب ترین ، بی پروا ترین، دل سنگ ترین و کلا اگر همه صفات بد رو جمع کنید من همان دخترم!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٧/١٧
٠
١
بدبخت عسل :/
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٧/١٧
٠
٠
به خاطر اینکه روال انجمن های قبل به هم نخوره این بار هم میگم موافقم خخخخ؛ بداخلاقم منم همینطور ٬ بی اعصاب ترینم منم همینطور.....((پیام بازرگانی ))
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٧/١٧
٠
٠
آقای آستانه عسل اگه میتونست پرواز کنه الان هزار بار از پیش من رفته بود (:
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٧/١٧
٠
٠
قطعا که اینای یکه گفتی خودزنی محسوب میشه و من واقعی ات نیست منتظر ویژگی های مثبتت هم هستیم :)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٧/١٧
٠
٠
جریان عسل چیه؟؟
f.farzad
f.farzad
٩٥/٠٧/١٨
٠
١
آنچه خوبان همه دارن تو یک جا داری خخخخخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٧/١٧
٠
٤
من یک نقش از فیلم دنیام! که طبق یک فیلم نامه مشخص، باید خوب بازی کنیم!
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٧/١٧
٠
٨
حتما از نقش های سیاه لشکری خخخخخ چون من ندیدم جایی نشونت بدن خخخ
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٧/١٧
٠
٦
منهم اینه مجتبی راه راست قدم برداشتی تو امتحان دنیا شرمنده نشدی ((اشاره به پرسپولیسی بو دنت))
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٧/١٧
١
٣
خوب بود برای شروع ولی لازمه ادامه پیدا کنه منتظر ادامه اش هستیم...
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٩
٠
٠
استانه جون من از فیلم زندگی من بیا بیرون..فیلمم خراب کردی خخخ:)
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٧/١٧
٠
١١
چه جالب امروز سر کلاس شیمی یه شعر نوشتم که با کلمه ی من خودم رو معرفی کردم همون بیت اول رو میزارم‌((بعد تو با همه ی شهر چه سر سنگینم///من همان قطره ی اشکم که به خون رنگینم))البته بیت های دیگه ای هست که تعریف های دقیق تری از من داره ولی خوب رو وزن شون باید کار شه؛ مشکلات کوچک وزنی داره
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٧/١٧
١
١١
بیت اولش قشنگ بود 👌
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٧/١٧
٠
١١
ممنون ؛ از اثرات کلاس شیمیه
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٧/١٧
٠
٧
آفرین امیدوارم ادامه اش هم تا آخر ترم بیاد و بشه یه غزل درست و درمون:)
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٧/١٨
٠
٦
همین الان با هشت تا بیت تموم شد معلومه خیلی هم طرفدار داشته از تعداد منفی ها فهمیدم خخخ فقط بیتی که گذاشتم تغییر کرده که منظورم رو بهتر برسونه ؛ به جای کلمه ی رنگینم چرکینم قرار گرفته که خیلی منظورم رو راحت تر میشه متوجه شد
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٧/١٧
٠
٦
چون خانوم رضایی دیگه اظهار نظر تو جیم نمیکنن من از طرف ایشون اظهار نظر میکنم ((گاهی به خود مینگرم میگویم //این همان لاله ی سرخ است که گویا شده است )))((فک کنم وزنش به هم ریختم ولی یه شعر با همین مضمون از ایشون دیدم))
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٧/١٨
٠
١٣
ممنون که از غزاله جان یاد کردید
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/١٧
١١
٢
من گاهی تنها و کینه ای ترین دشمن خودمم
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٧/١٧
٢
٠
با دشمنان مدارا کن دکتر جان :)
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٧/١٧
٢
٠
دکتر همه همینطورن بزرگترین دشمن هر کس خودشه
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٧/١٧
٥
٠
به این میگن من علیه من:)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/١٧
٠
٠
مرسی از نظرای خوبه هر سه :) موافقم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٧/١٧
٠
٠
من تووو من!! ؛)
8
8
٩٥/٠٧/١٨
٠
٠
با قسمت دومش موافقم، خیلی وقت ها خودتون رو اذیت میکنید. با اینکه میتونید انتخاب آسون تری داشته باشین ولی همیشه خودتون رو زجر میدین.
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/٢٠
٠
٠
:)
گلبرگ :)
٩٥/٠٧/١٧
١٠١
١٧
من یه پنجره ام رو به دیواری که گاهی گنجشکی روش میشینه یا شاخه های درخت حیاط بغلی روش سایه میندازه...من یه مشت کلمه ی بی سروته ام. یه جودی ابوت پر از حرف بدون بابالنگ دراز... یه «نه» بزرگ... یه عالمه دیوونگی نهفته...من یه کتابخونه ام پر از کتابای هزار بار خونده شده... امممم... من یه عالمه آرزو ام که هنوز بهشون نرسیدم:) و خب یه عالمه گلدون... یه آدم گاهی بیخیال گاهی بی اعصاب گاهی حساس... یه همیشه حاضر به گریه... همیشه حاضر به خنده...شلوغ...آروم... من خودمم نمیدونم دقیقا چی ام:)))
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٧/١٧
٠
١٤
نمره ی بیست کلاس تا اینجا متعلق به شماست گلبرگ خانوم گل:)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/١٧
٠
٠
این منفی ها میگن که نمره شون 10 هم نمیشه =))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/١٧
١
٠
منم مثبت میدم که جبران بشه خخخخ، به شیوه مرتضی(ساده) که عدالت برقرار میکنه
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٧/١٨
٠
١
خوشبختانه نمره رو من میدم چون معلم انشا منم:)
٩٥/٠٧/١٨
٠
٣
مرسی مرسی مرسی از نسرین بانو جان عزیز:)))
٩٥/٠٧/١٨
١
١
دکتر شما هم مرسی:)
٩٥/٠٧/١٨
٢
٤
ضمنا دکتر من به این منفیا عادت کردم:) توی یک انجمن خودمو معرفی کردم بهم کلللللیییی منفی دادن دوستان:))) مهم نیست... شاعر می فرماید: آن کس که اسب داشت، غبارش فرو نشست/گرد سم خران شما نیز بگذرد :) ما آب دیده تر از ایناییم:) (البته ببخشید شاعرش کمی تا قسمتی بی اعصابه(: )
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/٢٠
٠
٠
شعر قشنگیه :)!
٩٥/٠٧/١٧
٠
٣
محض شوخی هم« من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ولی با منت و خواری پی شبنم نمیگردم» :)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٧/١٧
٠
٦
یادآوری قشنگی بود ولی باید از خودت باشه انشا عزیزم
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٩
٠
٨
از نظر علمی شبنم باعث تغذیه گلبرگ نمیشه جون ارشام خخخ مهم ریشه و خاک و اب است خخخ:))
٩٥/٠٧/١٩
٠
٠
من از طرف شاعرش از شما عذر میخوام شدیدا:))))))))
٩٥/٠٧/١٩
٠
٠
خب الان خسته نمیشین اینهمه الکی منفی میدین؟؟ عجبا...
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/٢١
٠
٠
این شاعر ها رو باید اعدام کرد خخخ این ها با علم و دانش مشکل دارن کلا...برا همین با وجود هزاران نوع وسیله روشنایی از شمع در محافل خود استفاده می کنن خخخ
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/٢١
٠
٠
والا...ی بارم ادم علمی صحبت می کنه منفی می دن خخخ
f.farzad
f.farzad
٩٥/٠٧/١٧
٢
١٥
من آن نیم که حلال از حرام بشناسم.....شراب با تو حلال است و آب بی تو حرام......واقعا نمیدونم چی بنویسم نسرین جون :)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٧/١٨
٠
٧
خیلی عالی بود ولی سعی خودت رو بکن انشا نمره داره ها
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٩
٠
٤
ایشون سعی در تحریف احکام دارن خخخ
f.farzad
f.farzad
٩٥/٠٧/١٩
٠
٠
إإإ إچرا واسه آدم حرف در میارن..خخخخخ تحریف کجا بود،،،تا (من)دیدم یاد جمله فرزاد حسنی تو رادیو افتادم ...همین :)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٩
٠
٠
الان شراب و حلال اعلام کردین و اب را حرام خخخ
f.farzad
f.farzad
٩٥/٠٧/١٩
٠
٠
از کی تا حالا ملت ایقد گوش به حرف کن رفتن؟ :)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/٢١
٠
٠
از چند دقیقه بعد از نظر های شما خخخ
f.farzad
f.farzad
٩٥/٠٧/٢٢
٠
٠
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٧/١٧
٠
٠
من بازیچه تقدیر
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٧/١٨
٠
٤
شما سینه بزن! :)
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٧/١٨
٠
٩
خ/تیکه میندازی ها/یکی طلبت!
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٧/١٨
٠
٨
شبیه عنوان رمانای فهیمه رحیمی بود:) یکم مثبت تر بنویسید من تون رو نمره یخوبی میگیرید:)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٩
١
٢
شایدم تقدیر بازیچه توست..:)
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٧/١٧
٠
٠
من منم... من خود منم... وجدانن چیزی به ذهنم نمیرسه! فقط میدونم هیشکی من نمیشه! من با همه فرق داره! من فقط منه! :| معلومه خیلی فشار آوردم به مغزم یا بازم ادامه بدم؟! :دی
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٧/١٨
٠
٠
معلومه منت خیلی تحت فشاره فرانک:)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٩
٠
٠
من اخرش نفهمیدم شما کی هستید؟؟شما ؟؟ خخخ
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٧
٠
٠
من یعنی نگارنده انجمن؟؟
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٧/١٨
٠
٠
به نظرم کاملا مشخصه که من یعنی کسی که کامنت میده یعنی خود شما:)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٨
٠
٠
اینجا افراد زیادی کامنت میدهند..پس من یک فرد نیست و یک قشره..ممکنه این قشر بزرگ باشد یا کوچک..شایدهم این قشر با فرهنگ باشد یا بی فرهنگ..پس من خیلی وسعت دارد
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٧/١٨
٠
٠
به نظر میاد که خیلی علاقه دارید که یه بحث ساده رو فلسفی اش کنید ولی باید بگم که لوازم فلسفی شدنش موجود نیست:) کسی که کامنت میده یک منه. و هر کس هم راجع به من خودش حرف میزنه نه من دیگران پس قضیه خیلی روشنه!
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٩
٠
٠
اول از همه ما مشکلی با نبود لوازم نداریم چون همیشه تو محدودیت ها ستاره شدیم...دوم از همه این چجور منی هست که یاعث روشنایی میشود و یک قضیه را روشن می کند؟؟نکند این من نشان از یک وجود نورانی و پر برکت دارد؟؟خیلی مسئله جالبی شد خخخ
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٧
٠
٠
یا من منظور خود شخص بنده است؟؟
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٧
٠
٠
یا منظور از من واحد اندازه گیری قابلمه های قدیمه؟؟
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٧
٠
٠
یا منظور منیت و من و من کردن است ؟؟
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٧
٠
٠
شاید هم منظور منو من کردن به معنی اینکه می خواهید چیزی بگویید اما منو من می کنید؟؟
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٧/١٨
٠
٠
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٨
٠
٠
یا منظور من خارجی به معنی مردم مد نظرتان است؟؟
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٨
٠
١
لطفا مو ره از ای حجم من نجات بدهید:) :/
٩٥/٠٧/١٨
٠
٠
نفس عمیق بکشید فعلا:)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٩
٠
٠
هوا گل الوده:/// تنفس عمیق خطر غرق شدگی داره:/ :)
٩٥/٠٧/١٩
٠
٠
شما نفس کم عمق هم بکشید ما راضی ایم:)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/٢١
٠
٠
کم عمق مال سوسول هاست نه ما خخخ
٩٥/٠٧/٢٢
٠
٠
شما فقط نفس بکشید! بقیه ش مهم نیست:)
ساده
ساده
٩٥/٠٧/١٨
٠
٠
خدایا چرا ساعت تخته درست ساعاتیه که همه بیرون مشغول کارند و تا میان خونه تخته تعطیل میشه؟ چه نیازی هست که تخته از ۵ بعداز ظهر باز باشه؟ چرا ساعت ۲ تا ۵ بعدازظهر که اوج بیکاریه انسانه تخته بسته است؟ ( ببخشید که به انجمن ربطی نداشت)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٨
٠
٠
:/ چون ادمین ها هم انسان هستند و در ان ساعات مشغول استراحت هستند و شاید ناهاری هم میل بفرمایند
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٧/١٨
٠
٠
خیلی عجیبه برام تو این چند وقته که عضو جیمم تا حالا به تخته سر نزدم برامم جالب نمیست هیچ وقت!
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٩
٠
٠
شما دچار ترس از تخته شده اید..چون از تخته سیاه به علت خاطرات بده دوران تحصیل میترسید به همین دلیل به تخته وایت برد علاقه خاصی دارید...در ضمن برخلاف اسم تخته سیاه این تخته گچ نداره و کاملا باکلاسه و نمی توانید به هوای شستن تخته پاک کن از کلاس خارج شوید:)
Cold
Cold
٩٥/٠٧/١٨
٠
٠
من خیلی عجیبم...
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٨
٠
٠
کو؟؟نه:)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٧/١٨
٠
٠
دقیقا چقدر؟!
٩٥/٠٧/١٨
٠
٠
ادامه نداشت؟ عجیبین چون...؟
Cold
Cold
٩٥/٠٧/١٨
٠
٠
با این شروع میکنم انشامو....خیلی طولانی میشه ادامه دادنش :))
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٧/١٨
٠
٠
خب طولانی هم باشه ما وقت و حوصله ی کافی برای شنیدنش داریم:)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٩
٠
٠
می گن محمد حسین اونقدر عجیب و غریبه که همه میگن از فضا اومده..:)
مائده رئیس الساداتی
مائده رئیس الساداتی
٩٥/٠٧/١٨
٠
٠
من، يک منِ همیشه عصبانی ِ در بیش تر موارد ناراحت ِ غرغرو ِ احساساتی و در عین حال بی احساس ِ بی خیال هستم و در يک سری موارد زیاد همیشه خسته:) من يک منِ پر از رویام:) چ موضوع انشاء خوبی دادید:)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٧/١٨
٠
٠
چه توصیف قشنگی داشتی از خودت مرسی از حضورت.... من همیشه سعی میکنم موضوعات قشنگ انتخاب کنم. چون خودم سر کلاس انشا زیاد زجر کشیدم بابت موضوع های مسخره و تکراری:)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٩
٠
٠
خدایا به همه ما رحم کن خخ
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٧/١٨
٠
٠
منم اون مترسکی که شدم عاشق کلاغا /// ادما رو دوست ندارم شدم عاشق الاغا((خخخخ با تغییر در شعر مترسک مازیار فلاحی
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٧/١٨
٠
١
خلاقیت داره همین جور تراوش میکنه :)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٩
٠
٠
خخخ
٩٥/٠٧/١٩
٠
٠
منم اون کلاغی که عاشق مترسک شدم:) (توضیح: هزاران مترسک در جهان وجود داره و لزوما منظور من آقای مهدیزاده نیستن:) کسی دچار سوء تفاهم نشه:) بلاکمم نکنین:)) )
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٧/٢٠
٠
٠
اگه مترسک اخر میومد قشنگ میشد ((منم اون کلاغی که شدم عاشق مترسک)) یه کم دیگه ام رو وزنش کار شه میشه شعرش کرد مفهوم شم جالب میشه
N_dahji
N_dahji
٩٥/٠٧/١٩
٠
٠
من یه دختر احساساتی ام ,یه دختر ضعیف که دلم برای خودم میسوزه, هنوز وقتی کسی رو که قبلا با حرفاش و رفتار و کردار ش ناراحتم کرده رو میبینم,تمام بدنم شروع به لرزیدن میکنه, فشارم میفته و هر کاری میکنم خودموبزنم به کوچه علی چپ , متاسفانه نمیشه و رنگ و روی پریده ام عالم و ادم رو خبردار میکنه, و از همه بدتر اگه اطرافیان بگن عزیزم خودتو ناراحت نکن که دیگه واویلاست . من یه دختر چادری و با حجابم. و البته متین و خانوم. من یه دختر جدی ام و کم میخندم و اونم از ته دل نیست, امروز خاله ام گفت که اخماتو باز کن و یه کم بخند, چون قبل از احوال پرسی همچین حرفی زد , لبخند زدم و بعد از ظهر که به خواهرم گفتم حسابی خندید. خواهرم میگه تو یه دختر مغرور و جذابی و البته که همیشه از غرورم گله میکنه , و خودم خیلی ناراحتم از غرور بی جایی که گریبانم رو گرفته و همیشه بهش میگم من خاک پاتم خواهری! دوستانم میگن خیلی با احترام باهمه رفتار میکنم و همین طور هم هست , حتی اونی که از من متنفره همچین با ادب و احترام باهاش رفتار میکنم که بیشتر متنفر میشه ولی دیگه تقصیر خودشه! من یه دختر لجبازم و همیشه خدا مادرم از دستم حرص میخوره که راضی نیستم به حرص خوردنشون ولی خب تا ته دنیا شرمنده شونم, من یه دختر خانواده دوستم که ترجیح میدم وقتم رو با خانواده ام بگذرونم و حتی مسافرت هم با خانواده ام دوست دارم برم, من یه دختر .......هنوزم بنویسم خانوم معلم؟
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٧/١٩
١
٠
منِ من هیچگاه نیم من نشد...
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٩
٠
٠
چند من چی صالح جون خخخ:)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٩
٠
٠
بتمنو سوپر من چی :)خخخ
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٧/١٩
٠
٠
شاعر می فرماد: من یه پرنده م، آرزو دارم...!!
٩٥/٠٧/١٩
٠
٠
گلبرگ هستم:) خوشبختم:)
f.farzad
f.farzad
٩٥/٠٧/١٩
٠
٠
منم فرزانه فرزاد هستم :دی ۱۴ روزه
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٧/٢٠
١
٠
اگه واقعا میخواستم انشا بنویسم از این شعر هم استفاده میکردم((من دهان باز نکردم که نرنجی از من//// مثل زخمی که لبش باز به لبخند نشد))فک کنم فامیل شاعرش امیری بود شعر کم نظیریه