خانه انجمن راضی هستی؟!
٧٦٥
١٠٢
خاتون گیس گلابتون :)

راضی هستی؟!

راضی هستی؟!

سلام!روز پاییزی تون به خیر:)

لطفا بگید از خانوم یا آقا بودنتون راضی هستید یا نه؟

اگه هستید چرا و اگه نیستید چرا؟ (مثلا محدودیت درزندگی؛ محدودیت به خاطر قوانین کشوری و... )

تو چه جاها یا زمان هایی؛ دلتون می خواست جنسیتتون فرق می کرد؟ یا برعکس

ممنون:)

٩٥/٠٧/١٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠٧/١٣
١٠
٧
از دختر بودنم با اینکه محدودیت هاش بیشتره راضیم: )و اصلا دلم نمی خواست پسر باشم: )در ضمن این که چه فرقی داره مرد و زن بودن، مهم ادمیته حالا چه زن چه مرد.: )هیچ جا. -_-
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٧/١٣
٢
٠
همه میتونند آدم باشند، مهم انسان بودنه (:
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
حالا همون:D چه فرقی داره -_-
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
فرقش حدودا مثل اسلام و ایمانه
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠٧/١٣
٢
٠
ولی خوب به نظر من که یکیه ( :
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٣
٢
١٠
اخ جون دعوا:)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/١٣
٠
١٠
داداش نصرالله، هیزوم بیار بذاریم دورشون :پی اختلاف فامیلی هم هستش،
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
دکی فکر خیلی خوبیه اوردوم خخخ
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
@مریم سادات چرا فرق داره. @سودجوگران از اختلافات کوچک فامیلی :تعارف نکنید! اگه میخواین چیبس و پفک هم بيارم؟:|
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
دکتر پفک می خوری؟؟من تخمه مد نظرمه..حالا هر چی دکی جان بگه خخخ
ali007
ali007
٩٥/٠٧/١٣
٧
٩٦
ببخشید...ولی این انجمن رو برای بار هزارمه که تایید میکنن-____-
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠٧/١٣
٦٢
٢٠
موافقم-_____-هرماه این انجمن گذاشته میشه انگار-____-
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٧/١٣
١٢
٢
خجالت نکشین، برای بار هزارم بگین که دوست داشتين دختر میبودین :دیییییییی
من
من
٩٥/٠٧/١٣
٠
٣٣
وای منفی هارو!!!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٣
١
٣٣
فکر کنم استانه دستش رو منفی ها گیر کرده خخخ بابا یکم جنبه انتقاد داشته باشین خخ
گلبرگ :)
٩٥/٠٧/١٤
٠
٠
تا حالا ندیده بودم:) شرمنده:)
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٧/١٣
١٣
٤
آره خیلی راضی ام... گرچه آزادی پسر ها بیشتر بوده مثلا همین برادر خودم با دوست هاش ميرفتند باغ و تا دو روز هم میموندند یا شب ها دیرتر میتونست بیاد ولی خب برای من اینطوری نبوده ولییی مثلا من اگه بخوام برم خونه دوستام یا با دوستام برم پارک ترجیحا باید ظهر یا عصر باشه... و خب اینم برمیگرده به اینکه خانواده ها بیشتر نگران دخترهاشون هستند تا پسرها و من این رو دیگه محدودیت نميدونم! من حتی اگه دوران مدرسه سرویسم دیر میکرد یا چرخ ماشین پنچر ميشد مامانم از نگرانی میومد تو کوچه رو میگشت! یا حتی همین ترم پیش با مامانم دعوام شده بود بعد من به جایی که بگم تا ساعت هفت کلاس دارم هواسم نبود گفتم تا ساعت پنج کلاس دارم، خلآصه وقتی کلاس ساعت هفتم تموم شد و یک نگاه به موبایلم کردم دیدم 17 تا تماس از طرف مامان و بابام با پنج شش تا پیام دارم + چند تا تماس و پیام از خواهرم! کلا همه رو نگران کرده بودم و دیگه جرات نداشتم برم خونمون 😅 به خواهرم گفتم من میام خونه تو بعد با هم بریم خونه خخخخ گرچه خواهرم به مامانم توضیح داد و رسیدم خونه مامانم دعوام نکرد و فهمید که اشتباه شده ولی خب خودم عذاب وجدان گرفتم یکم (=....... ولی در مورد کار قدیم خیلی محدویت نمیدیدم ولی خب هر چه قدر آدم ها بزرگتر ميشند طرز فکرهاشون عوض ميشه. گرچه الان هم محدودیت نمیبینم ولی اگر پسر بودن بیشتر میتونستم کمک کنم ولی خب برنامه هایی برای خودم دارم که باز هم به نوعی کمک خواهم کرد ولی قبلش باید در مورد زاماک و MMC ها مطالعه کنم که برمیگرده به بعد از گرفتن مدرکم شایدم اصلا برم یک جای دیگه اگه منو قبول کنند.....ولی در کل راضی ام، از دختر بودنم راضی ام، از اینکه ان شاء الله یک روزی حس مادر بودن رو بچشم (با اینکه ميدونم دهنم سرویس میشه) ولی باز هم راضی ام. خوشحالم از دختر بودنم (:
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/١٣
٦
٠
اون استیکره که میگه "ورداشته قد یه کتاب مطلب گذاشته" خخخخ
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٧/١٣
٠
٤
همینه که هست:| اصلا دوست داشتم مثل کتاب طولانی باشه :/ :| :\ (=
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
یا امام زاده هایی که طبیب و دکتر بودن....واقعا فکر کردید ماها این همه متن را می خوانیم؟؟خخخ
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
چون ميدونم نمیخونید این همه نوشتم :پی از قدیم هم گفتن مطالب مهم رو لای کتاب بزار چون این ملت کتاب نمیخونند :پیییی
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٧/١٣
٦
٢٨
با نهایت احترام برای صاحب انجمن ولی باید بگم ک (انجمن هایی با این مضمون رو هر چند هفته ی بار دارم میبینم) :))
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٧/١٣
١٥
٨٩
انجمن جدید بذار تا مجبور نشی انجمن قدیمی ببینی خخخخخخخ وقتی انجمن جدیدی نیست من مجبورم این تکراریا رو تایید کنم
٩٥/٠٧/١٤
٠
٠
ای باااا بااااا... آقای ش ندیده بودم تا به حال:) شرمنده
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٧/١٣
٠
١
خیلی هم خوب ؛ کاملا راضی:))
٩٥/٠٧/١٤
٠
٠
خدا رو شکر:)
ساده
ساده
٩٥/٠٧/١٣
٠
١١٣
نمی دونم
٩٥/٠٧/١٤
٠
٠
منم نمیدونم:)
حسین ابن غلامسخی مداحی
حسین ابن غلامسخی مداحی
٩٥/٠٧/١٣
٠
٩٩
الان هدف از این انجمن چیه؟
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٧/١٣
٠
٨
منم مشتاقم ک بدونم
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
منفی گرفتن تو://
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
قشنگ تابلویه دست استانه به منفی ها گیر کرده خخخ
٩٥/٠٧/١٤
٠
٠
با نهایت احترام آقای مداحی و آقای ش: یادم نمیاد اجباری برای کامنت دادن اعمال کرده باشم:) من تا بحال چنین انجمنی با چنین مضمونی ندیده بودم و اگز دیده بودم خاطرم نبوده که اگر بود قطعا دوباره این انجمنو نمیذاشتم:)
لیلی
لیلی
٩٥/٠٧/١٥
٠
٠
واسه شوخی و خنده کامنت میزارن..تو هنوز جیمی های همیشه حاضر در صحنه را نشناختی..:))
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٣
١٦
٥٨
بسیار راضی هستم.چرا نباشم؟
f.farzad
f.farzad
٩٥/٠٧/١٣
٢
١٥
بله بایدم راضی باشین... چون دستتون برای هر کاری(هر کاری)آزاده،و اینکه اگه خدای نکرده اشتباهی ازتون سر بزنه کسی چیزی نمیتونه بهتون بگه چراا؟چون شما پسرین.........
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
کی همچین حرفی زده
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
ممد حسن راس مگه ... خانم فرزاد هم راست تر .... چکار کنیم حالا؟
f.farzad
f.farzad
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
اصلا لازم نیس کسی چیزی بگه چون دارم می بینم دیگه..
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
شاید تو فضای خونه کسی چیزی نگه اما در بیرون برادران پلیس هستن خیلی به پسرا گیر میدن و به دختر ها کار ندارن
٩٥/٠٧/١٤
٠
٠
چون دختر ها محدودیت هایی توی خیابون دارن که برای شما هم هست ولی تفهیم نشده و گاها رعایت هم نمیشه:)
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٥/٠٧/١٣
١
٠
کاملا راضی ام...حتما حکمتی بوده دختر بودنم که در حال حاضر خودم حکمتش رو نمیدونم
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٧/١٣
٠
٢
:))
٩٥/٠٧/١٤
٠
٠
همین که میدونی حکمتی داره عالیه:)
mobina
mobina
٩٥/٠٧/١٣
١
٠
نه دوست ندارم دختر باشم چون اولیت هر کاری تو این جامعه دست اقایونه
f.farzad
f.farzad
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
تقریبا نه.چون آزادی که آقا پسرا دارن منه دختر ندارم.اگه از کسی هم دلیلشو بپرسم میگن آخه شما دختری جنست لطیفه،حساسه...آخه کی گفته منه دختر بخاطر خانم بودنم نمیتونم راحتی(آزادی) اونارو داشته باشم؟بخوام کاری بکنم باید به هزار نفر جواب پس بدم چه پدر چه برادر و چه حتی شوهرررررر.......
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
@fatemeh _t، نگا، خانم فرزاد همین حرفای شمارو زدن ولی خلاصه، دستشونم درد نکنه، #یاد_بگیریم #فرهنگ_پلاس
f.farzad
f.farzad
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
بله دیگه ما اینیم خخخخخ فقط ازبچه ها عذر میخوام که یه کوچولو زیاده روی کردم:) فقط یه کوچولو
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
@جناب منتی (علیه السلام): اصلا همینه که هث #عسل_را_دوست_داشته_باشیم #فرهنگ_پلاس
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
مرسیــــ /// موضوع نداشتن آزادی ره موافقم کاملا خانم فرزاد :(
f.farzad
f.farzad
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
سپاس آقای صنعتی...اما شما چرا ناراحتن :(
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
یکی ایشونو بگیره..الانه همه رو بکشن خخخ بابا بخدا دخترا لطیفن..یک مقدار نمیشه گفت و بیان کرد کم ع... چون خیلی احساسین..برای همین باید بیشتر مراقبشان بود
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
دکتر دوستان را دعوا نکن..گناه دارند:))خخ
f.farzad
f.farzad
٩٥/٠٧/١٤
٠
٠
بله مراقب باشن اما نه اینکه طرفو لای منگنه بزارن و حرفهای خودشونو به اون تحمیل کنن ...اینا دیگه اسمش دلسوزی نیس
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٧/١٤
٠
٠
چرا ناراحتم ؟ چون درک میکنم... و موافقم .و سعی میکنم همدردی کنم .نقطه
٩٥/٠٧/١٤
٠
٠
آزادی قیمتش مهمه فرزانه:) به قیمت هزارو یک مزاحمت و نگاه ناجور؟! گاهی البته...
f.farzad
f.farzad
٩٥/٠٧/١٥
٠
٠
ممنونم آقای صنعتی...بزرگ ترین کار همی همدردیه
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
راضی ترم اگر آدم نباشم به کل. کلاغی، رتیلی، پروانه ای چیزی =)
یکی دیگه :|
یکی دیگه :|
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
ابرو برداشته شده و لباس چسبون صورتی اینا اگر برداشت "نشه"، گاهی "کااااااااهی" هم بدم نمیاد یه دختر اکبیری میبودم :/
f.farzad
f.farzad
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
خخخخخخ
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
حالا از کجا معلوم اینا باشین؟ شاید مثلا خدای نکرده گاو میشدین :/ یا مثلا اسب،، نه اسب حیفه من اسب ها رو خیلی دوست دارم :پیییی ولی خب انسان اشرف مخلوقاته :| خداروشکر کنید که انسانید و بعد روحانی دارید (= ابرو برداشته و لباس صورتی چسبانک!!!!! تعارف نکنید، یک لباس صورتی دارم اگه دوست دارين واستون پست کنم (؛ #دختری_مهربان_باشیم #فرهنگ_پلاس
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٣
٠
١
دکتر اگر دختر می بودی خودم باهات ازدواج میکردم:(( حیف:))خخخ مخصوصا اگر سیبیل می داشتی
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
بعضی از کاربرا در لفافه و زیر پوستی دارن فحش میدن به دکتر ها خخ:) حواستون باشه حواسمون هست:@
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٧/١٣
١
٠
من خیلی بیجا بکنم به ايشون فوش بدم، ايشون استاد من هستند،من فقط فرض های احتمالی دیگه رو گفتم ... حواستون باشه که حواسمون هست خیلی فضولی میکنید :|
٩٥/٠٧/١٤
١
٠
کلاغ بودنو منم دوست دارم:)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٤
١
٠
حواستون باشه که حواسمون هست..چون دکتر هست:)خط صورتی ما دکتره؟؟تفهیم شد؟؟:)
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٧/١٣
١
٠
من از پسر بودنم راضیم خانم کشمیری ... ولی از زندگیم راضی نیستم اصلن / از هیچ چی زندگیم راضی نیستم . موضوع مهمتر اینه ک از زندگی خود راضی هستید یا نه// چون قطعا کسی ک پسر به دنیا اومده و پسر بزرگ شده قطعا نمیتونه آرزو کنه ک کاش دخدر بود / ولی میتونه آرزو کنه ک کاش زندگی اش بهتر بود .... :| کسی فهمید اصن من چی گفتم ؟خخ
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
یک ماه پیش حدودا همچن حسی داشتم! نمیدونستم از زندگی چی ميخوام! فکر کنید ببینید باید به چی برسین! خیلی بهتون کمک میکنه (: حتی اگه هدف کوچیکی باشه،،، نزارید امید قطع بشه (: ناامیدی گناه کبیرست
٩٥/٠٧/١٤
٠
٠
بله متوجهم... ولی گاهی ممکنه آدمی که پسره با خودش بگه شاید اگه دختر بود زندگیش بهتر بود:)
٩٥/٠٧/١٤
٠
٠
و بالعکس:) فاطمه هم درست میگه:) امید خیلی مهمه:)
لیلی
لیلی
٩٥/٠٧/١٥
٠
٠
رشته تحصیلی شما،بازار کار خوبی داره،،بعد فارغ التحصیلی یه شغل خوب نصیبتون میشه و زندگی خوبی را تجربه میکنید؛به شرط اینکه امیدوار و پرتلاش باشید،
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٧/١٥
٠
٠
همه زندگیم امید بوده خانم کشمیری ...اه /// خانم لیلی مو از این شانسا ندروم :|
سعید نایب
سعید نایب
٩٥/٠٧/١٣
٤
٠
این موضوع تکراری بود.
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٧/١٣
٢
٣
مگه در موضوعات قبلی نظر دادید؟؟
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
ایشان فقط موضوعات را می خوانند...بعدشم همه حق انتقاد دارند:))
٩٥/٠٧/١٤
٠
٠
فکرشم نمیکردم تا این حد دلتون پر باشه که بعد از گفتن بقیه شما هم بگین:/ شما هم ببخشید من شرمنده ام تا حالا ندیده بودم
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٧/١٦
٠
٠
خو حتمن نمیدونستن ایشون .... جناب نایب :|..... مگه فرقی هم میکنه ؟
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٣
٥١
٠
دوستانی که با جیم و موضوعات تکراری مشکل دارن می تونن بریزن دفتر جیم و اتیش بزنن...من الان ادرسم بهتون میدم که کارتون راحت باشه.صارمی نرسیده به وکیل اباد سمت راست فلکه پارک مستقیم تو همون راه مستقیمه سمت راست ی خیابونه تو همون خیابونه دفتر جیمه..امیدوارم زود خودتان را برسانید و انتقاد کنید»/ :|| خخخ
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٧/١٣
٠
١
آدرس اشتباهه 😒 بلوار کلاهدوز رو به سمت احمد آباد برین جلو،تی وی بزرگ را پشت سر نهاده ،الی صراط مستقیم که برید ، کارنامه رو ميدن دست راست و میشین اهل یمین ://///
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٧/١٤
٠
٠
ادرس صحیحه ولی نرین بیرونتون میکنن:) از ما گفتن!
٩٥/٠٧/١٤
٠
٠
با سپاس فراوان:))))) سخن از زبان ما میگویید:)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٤
٠
٠
خانم ت ادرس الکی نگویید ...بعد از کلاهدوز کفش فروشیه:// به جیم ربطی نداره://
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٤
٠
٠
نترسین..جیمی ها خستن...کسی بیرونتان نمیکند....می توانید به راحتی پروژه تروریستی رو انجام بدهید
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٣
٨٣
١٤
اون شب .ساعت 9:20 داشتم بر میگشتم..جای منتظری...به جان خودم چهارتا موتور افتاده بودن دنبال یک دختر خانمی..پس نگین چرا خانواده ها سخت میگیرن بهتون...نگرانتون هستن..این نگرانی دلیلش این نیست به شما اعتماد ندارن یا شما ادم درستی نیستین یا دور از جون عقل ندارید..دلیلش نگرانیه..مطمئن باشید خودتان هم فردا روز همین کار را با دخترتان می کنید نه از سر دختر بودنش بلکه به خاطر دلسوزی و شرایط جامعه
ساده
ساده
٩٥/٠٧/١٣
١٨
٣٦
جمعا صد و دو تا مثبت دادم بهت، بسته یا نه؟ خخخ
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٤
٠
٠
مرتضی با این تکنولوژی تازه اشنا شدی خخخ
ساده
ساده
٩٥/٠٧/١٤
٠
٠
نه
لیلی
لیلی
٩٥/٠٧/١٥
٠
٠
فردا همین روز پسرانی تربیت میشن که یاد بگیرن دنبال دختر مردم راه نیافتن، نه ادمهای نگران. که جز محدود کردن کار دیگه ای بلد نیستنفردا
ساده
ساده
٩٥/٠٧/١٥
٠
٠
خانم رضایی «غلط های املایی و تپوق های مجازی به یاد میمونه» خخخ
لیلی
لیلی
٩٥/٠٧/١٦
٠
٠
این غلط املایی نیس، کیبورد گوشیم اول و اخر جمله را بهم وصل کرده، تقصیر گوشیمه، باید کیبوردش را عوص کنم، در ثانی معنی جمله با این اشتباه کیبوردی تغییر نکرده ولی معنی حرف شما تغییر کرده
ساده
ساده
٩٥/٠٧/١٣
٢٤
١٩
دختر لودن بهتره، دلیلشم بهتر می دونید.
f.farzad
f.farzad
٩٥/٠٧/١٤
٠
٠
واقعا نمیدونم چه بهتری داره؟درسته که یه عالم دیگه ایه و صد البته خصوصیات ناب خودشو داره اما باور کنین که محدودیتاش از بقیه چیزا بیشتر نمود داره..‌
لیلی
لیلی
٩٥/٠٧/١٥
٣
٠
ل نه ب!شما که انقد مثبت منفی دادن واست مهمه،به املا هم توجه کن؛چون این انجمن ها یه روز تموم میشه مثبت/منفی ها هم فراموش ولی غلط های املایی و تپوق های مجازی به یاد میمونه
مائده رئیس الساداتی
مائده رئیس الساداتی
٩٥/٠٧/١٤
١
٠
شاید به خاطر دختر بودنم نتونم ی سری از کارهایی ک دوست دارم رو انجام بدم برای مثال کوتاه کردن موهای سرم ب اندازه يک سانت:))) اما در کل دختر بودن هم خودش ی سری مزیت داره و ی سری معایب ...ک میشه گفت مزیت هاش بیش تر از,مزایاش:) اما همین دختر بودنم گاهی اشک آدم رو درمیاره و غیر قابل تحمل میشه برام:) به طور کلی راضیم از خودم و دختر بودنم:)
مائده رئیس الساداتی
مائده رئیس الساداتی
٩٥/٠٧/١٤
١
٠
جمله بندیم رو دبیر ادبیاتم ببینه سکته میکنه:|||||| مزیت هاش بیش تر از مزایاش:|
٩٥/٠٧/١٤
١
٠
برو موهاتو کوتاه کن چرا نتونی؟!
مائده رئیس الساداتی
مائده رئیس الساداتی
٩٥/٠٧/١٤
٠
٠
دیگه نمیشه ک در حد میلیمتری کوتاه کنم ک دوست دارم:))))
لیلی
لیلی
٩٥/٠٧/١٥
٠
٠
عه:-)هنسفریت،مث هنسفری منه که تازه خریدم
مائده رئیس الساداتی
مائده رئیس الساداتی
٩٥/٠٧/١٥
٠
٠
عکس رو از جایی کش رفتم:)))) مال خودم نیست:)