خانه انجمن درباره انتخابات ایالات متحده
٤٢٩
٥٠
محمدصنعتیـ

درباره انتخابات ایالات متحده

درباره انتخابات ایالات متحده

هیلاری یا دونالد ؟ مساله این است ....

به نظر شما کدام یک برای روابط با ایران؛ سودمندتر است؟ اصلا به نظرتان این که چه کسی رئیس جمهور آمریکا شود؛ تفاوتی برای دولت و مردم ایران می کند یا خیر؟

٩٥/٠٧/١٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/١٢
١
٠
خوب قطعن هیلاری !!!!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٢
١
٠
چرا قطعا دکی
f.farzad
f.farzad
٩٥/٠٧/١٢
١
٠
جفتشون سروته یه کرباسن..ولی به نظر هیلاری بهتر از دونالد باشه!!! البته امیدوارم
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/١٢
٠
٠
محمد حسن خخ از همون وقت که اون امضات رو پای نقاشی خانم بهزاد فر دیدم، تازه فهمیدم چقدر عاشقتوم خخخخخخ البته واقعن یکمم دلم سوخت براشون خخخ
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/١٢
٠
٠
خوب فرض کنیم دو تا ترامپ داریم، عین همن و حرفاشون دقیقن یکیه، فقط یکیشون کچله، اون یکی مو داره، اگر بگن کدوم انتخاب میکنی باید قطعن بگیم اونی که مو داره =))، چیزی که هیلاری میگه و از خودش نشون میده، قطعن بیشتر بنفع هست تا ترامپ.
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٧/١٢
١
٠
با این منطق نتیجه گرفتی ک کلینتون بهتره ؟ (آیکون ما داریم به کجاها میریم ) (آیکون آینده های مملکت)
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٧/١٢
٠
٠
ولی اگه دونالد بشه بیشتر می خندیم :))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/١٢
٠
٠
محرمه ! نباید بخندین :پی
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٧/١٢
٠
٠
مگه قراره تو محرم انتخاب بشه رئیس جمهورشون؟؟ :|
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٢
١
٠
چهل روز دیست تو ماه صفره بازم نباید بخندین چون نزدیک اربعینه
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٧/١٢
٠
٠
ای بابا!! انتخاب شدنش که خنده نداره زیاد! کارای بعدشه که خنده داره. ایشالا از صفر هم خارج میشیم :)
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٧/١٢
٢
٠
اصن شاید نشه ترامپ ... از الان بحث این ک چقدر بخندیم رو همه پیش گرفتن :: بحث چهار ساله... محرم نباید بخندیم رو از کجا در آوردین :)
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٧/١٢
١
٠
خب هر روز این 4 سال رو یه کاری ممکنه انجام بده که بخندیم! :دی
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٢
١
٤
فرقی نداره.چون حرف دولت امریکا حرف دستای پشت پردست.به نظرم اونی که جنگ ایران و امریکا توش قطعیه.کشور ما نیاز به تلنگر داره که به نظرم بهترین تلنگره جنگه حالا با امریکا و اسراعیل یا عربستان لعنتی.بد نیست خیلی ها طعم ناامنی رو بچشن.بدنیست خیلی بنی صدر ها نمایان بشن
f.farzad
f.farzad
٩٥/٠٧/١٢
٢
١
واااای خدانکنه دوباره جنگ بشه...ملت هنوز از اون جنگ دارن میکشن.واای نه خدا نکنه
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/١٢
٢
١
اگر جنگی هم بشه، مطمینن کل دنیا مثل همیشه ایران رو تنها میذارن :دی
Mahziar
Mahziar
٩٥/٠٧/١٢
٥
١
البته زمانی که جنگ بشه همه اونایی که لب و دهن هستن و جنگ جنگ میکنن،دنبال سوراخ موش میگردن که برن توش از ترس خدمت و اعزام به منطقه جنگی
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
خوب من حس می کنم بد نیست بعضیا رو حضوری ببینم
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
دقیقا
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٧/١٢
١
١
یکی از یکی بدتر!
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٧/١٢
٢
١
فقط محسن رضایی حتما آره ؟؟خخخخخخ
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٧/١٣
٠
١
خب هم از هیلاری بدم میاد هم از ترامپ :ی هر دو شون نظرات خوبی در مورد کشور ما ندارن ! محسن رضایی ؟ :))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٧/١٢
٦
٦
ترامپ در نوع خودش دیوونه جالبیه به قول فرانک دوس دارم ترامپ بشه یکم دیوونه بازی دربیاره از خودش ، برجامو پاره کنه ما اینطرف بسوزونیم دلمون شاد شه!!! البته منتظر اعجوبه بازی های دیگرش هم مشتاقانه هستم : دی
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٧/١٢
٠
٣
:||||||
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٧/١٢
١
٦
منفیارو خخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٧/١٢
٤
٨
خخخخ! اونایی که منفی میدن ماهیتشونم منفیه ابجی!@ :دییییی
f.farzad
f.farzad
٩٥/٠٧/١٢
٠
٨
آخرم مو نفهمیدم ای مثبت منفیارو کی مده؟خخخخ هر کی فهمید مورم در جریان بزاره :)
گلبرگ :)
گلبرگ :)
٩٥/٠٧/١٢
١
٠
سر رشته ای ندارم:) با تچکر:)
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٧/١٢
٢
٠
: هـــــــــه
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٧/١٢
٢
٠
قطعا انتخاب مردم آمریکا هر کدوم از اینها باشه چندان تغییری در روابط فی مابین ما و اونا ایجاد نخواهد شد ولی دلم به حال کشوری میسوزه که ترامپ بشه رییس جمهورش! البته شاید با ترامپ اوضاع مون وخیم تر از اینی که هست بشه!
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٧/١٢
١
٠
ویژگی بارزش مغز کثیف شه ///
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٧/١٢
٣
١
در مورد سیاست معمولا نظر پدرم رو قبول دارم، پس نظر ايشون رو میگم (اونقدر که از حرف هاشون فهمیدم) :هیلاری، چون ترامپ هیچی از برجام رو قبول نداره در حالیکه ایران تمام کارهایی که باید برای برجام انجام میداد رو انجام داده و حالا نوبت آمریکاست که به وظایفش عمل کنه، ترامپ اگه بیاد قطعا بکجایی جنگ راه ميندازه حالا یا تو سوریه با ایران و شوروی جنگ میکنه یا جنگ نیابتی رو علیه ایران به وجود میاد، کلا هر بار که جمهوری خواه ها اومدند جنگ شد و هر بار که دموکرات ها اومدند اون جنگ رو جمع کردند... البته اگر دولت مردان ما (براساس حرف های رهبر) به پنج خصلت انقلابی بودن رو رعایت کنند برای ما فرقی نداره که کی روی کار بیاد............حرف خودم :پس دوست ندارم ترامپ بیاد چون جنگ رو دوست ندارم. حتی اگه هیلاری در قبال برجام هیچ کاری نکنه.
ساده
ساده
٩٥/٠٧/١٢
٥
١
گرگ رو از هر طرف بخونی گرگ است، حالا میخاد دم سیاه باشه یا دم قهوه ای.
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٧/١٢
١
٢
هیلاری قطعن!
ali007
ali007
٩٥/٠٧/١٢
١
٠
من خودم از بین دموکرات ها میگفتم برنی سندرز،و از بین جمهوری خواهان میگفتم تد کروز!!ولی خب هیچکدوم نیومدن بالا!!سیاست هر دوی این کسایی که نامزد نهایی شدن،در قبال ایران بده!اما خب باید دید کدوم بد و کدوم بدتره! سیاست هیلاری بد و سیاست ترامپ بدتره!و از این جهت میگم هیلاری بهتره برای ما و همچنین برای صلح جهانی چون با توجه به شعار های ترامپ و نظراتش اصلا فرد مناسبی برای پست ریاست جهموری نیست!اونم ریاست جمهوری ایالات متحده!از جهت تجربه و سابقه هم هیلاری دست بالاتری نسبت به دونالد ترامپ داره چون هم نماینده مردم نیویورک در کنگره بوده،هم همسر بیل کلینتون یکی از رووسای قبلی جمهور امریکا بوده و هم چندین سال وزیر خارجه دولت جرج بوش و باراک اوباما بوده اما ترامپ فقط پول و پول و پول...
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٧/١٢
٥
٢
یکی بیاد به ایران حمله کنه ، خیلی به سود ماست :))
Rada
Rada
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
باور کن قلبا موافقم۰
Rada
Rada
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
باور کن قلبا موافقم ؛ بهشرط تو شهدا باشی البته ؛ هنوز یه وصیت نامه بنویسی واسه خانومت بگی این نامه رو لیلا فقط بخونه //ببخش اگه پاره و غرق خونه۰
f.farzad
f.farzad
٩٥/٠٧/١٣
٠
٤
میشه دقیق بگین چه سودی به حال ما داره؟غیر از آوارگی و ویرانی...مثل همون هشت سال دفاع مقدس که خونواده ها فقط خون دل خوردن..
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٧/١٤
٠
٠
مهم اینه ما شهید شیم بقیه اوارگی و اینا الان قوی شده ایران یه حمله بکنن شهید شدیم بگن غلط کردیم تفاهم نامه امضا کنن
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٧/١٤
١
٠
یه فایده بزرگ داره اونم اینه که تمام آقازاده ها و نماینده های مجلسو وزیرا و ... از ایران میرن ... :))
f.farzad
f.farzad
٩٥/٠٧/١٤
٠
٠
اینو با شما موافقم..آقا زاده هایی که فقط به فکر دور دور و صفرای حساب بانکی شونن 😡😡😡😤😤
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٧/١٥
٠
٠
تو فکرم بود خیلی ک روسیه بیاد ایرانو بگیره ( و میدونم ک قطعا میتونه ) و دیگه اونوقت امریکا واقعا نتواند هیچ غلطی بکند ... و دولت شوروی دوباره پایه گذار شود .... دولتی ک به خاطر اتحاد و پشتکار زیاد قدرتمند ترین شود/ 😐
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
ترامپ... انتخاب هیچکدوم تفاوتی به حال ما نداره. حرفايی که الان ترامپ میزنه هم فقط حرفه از نوع مفت و بر فرض که بره کاخ سفید هیچ کاری نمیتونه بکنه، اما اگر بپذیریم دنیا فقط آمریکا نیست حضور ترامپ برای ما بهتره، چرا؟ چون اگه اقدام ضد ایرانی بکنه به دلیل اینکه دنیا به جهالت اين آدم پی برده خیلی از معادلات به نفع ما بر میگرده، مثل دولت قبل خودمون! طرف يه چيزي میگفت از همه طرف بهمون هجمه وارد ميشد، حالا نه به اون شدت اما مثل هیلاری سیاس نیست و همین خوبه،
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
چه جالب(ایکون تفکر و رفتم تو فکر و اینا خخخ) .. دچار دوگانگی انتخاب شدم(الکی مثلن منم قراره رای بدم تو انتخاباتشون خخ)
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٧/١٤
٠
٠
سلام :) احوالات؟ نیستین تو انجمنا و مطالب دیگه؟ یا من ندیدمتون؟
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٧/١٤
٠
٠
نیستم دیگع:دی
Rada
Rada
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
چه دل خجسته ای دارین ۰