خانه انجمن خیرت به کی میرسه؟
٩٢٥
٩٨
مرتضی تقی زاده

خیرت به کی میرسه؟

خیرت به کی میرسه؟

اگه یک میلیارد تومن بهتون بدن به شرطی که اون رو تو راه خیر خرج کنید، چیکار می کنید؟

۱- ساخت مدرسه

۲- ساخت مسجد

۳- ساخت بیمارستان

۴- کمک به خیریه ها

۵- ...

٩٥/٠٧/٠٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/٠٨
٤
٠
یه قاتل اجیر میکنم =))
لیلی
لیلی
٩٥/٠٧/٠٨
١
١
من و این همه فرض محال،محاله:|||| یه میلیارد داشتن!! مث خواب و خیاله،
f_babaei
f_babaei
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
چی خونوک خخخخخ
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
آیینه :| =)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
دکی من کجایی مردم از این جدایی..قاطی پرنده هایی...موره نکش خخخ
لیلی
لیلی
٩٥/٠٧/٠٩
٣
١
یه قاتل اجیر کنید برای احمدی نژاد و ترامپ و کل گروه داعش..!:-) این همه پول میگیره حداقل خیرش به همه برسه
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/٠٩
٠
٠
ممد حسن :)) ای تو شراره ی شادی من کجای کجایی =)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/٠٩
٠
٠
خانم لیلی، 1000 تا لایک از آنه شما =)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١١
٠
٠
به دنبال دکترمم می کنم گدایی گدایی خخخ
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/٠٨
٤
٠
چن نفر از افراد دخیل در خیر مردم رو بر داره که خیرم به دنیا برسه
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٠٨
١
٠
0_0
unknown
unknown
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٢
شما به همون قاتل عکس خودتون رو اگر بدید، در ادامه خیرتون به دنیا میرسه
~
~
٩٥/٠٧/٠٨
٣
٠
شما اگر به اون قاتل اسم "unknown" رو بدین خیرتون به دنیا میرسه
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/٠٨
٣
٠
یه نفر اینجا نیاز به کمک هزینه رفتن پیش روان شناس داره =)) برادرا، خواهرا، خیرتون برسه ایشالا =)
8
8
٩٥/٠٧/٠٨
٢
٠
دکتر منتی پول و اسم رو به من بدین، جنازه تحویل بگیرید!
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/٠٨
١
٠
با تشکر =) این تنوع اسم های ناشناس داره زیاد میشه =))))) برم یکم فسفر بخورم
رفیعه
رفیعه
٩٥/٠٧/٠٨
١
٠
آقا من تقبل میکنم!عزیز جان بیا پیش خودم رایگان مشاوره میدم=)))
رفیعه
رفیعه
٩٥/٠٧/٠٨
١
٠
دکدر بنده هزینه فسفر شماهم میتونم متقبل بشم=)))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
صلوات بر شما =)
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٧/٠٨
١
٠
بسته دیگه! اینقدر بی احترامی نکنید! اینکه ناشناس میاین کاملا ميشه از طرز نوشتتون فهمید کی هستین!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٧/٠٨
٢
٠
مسجد که الی ماشاالله تو این مملکت هست ! اگه یک میلیارد بهم بدن کارآفرینی می کنم برای نیازمندان . پدر خانواده که پول داشته باشه؛ دیگه خبری از کودکان کار نیست؛ خبری از اعتیاد و بدبختی نیست...
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
^_^
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٧/٠٨
١
١
راستش الانم که پول ندارم گاهی وقتی حرف مردن میشه میگم پولای من رو برا خودتون خرج نکنین، بدین مدرسه بسازن! ولی اگر پول داشته باشم واقعا خیلی دلم میخواد یک مدرسه بسازم که بشه توش اونجوری که باید بچه ها رو تربیت کرد، اما غیر اون دوس دارم یک مکانی رو بسازم که مردم بتونن رایگان برن اونجا و تحت درمان روانی قرار بگیرن! وقتی یک نفر مشکل روحی پیدا میکنه از وحشت هزینه های مشاور نمی تونه راحت یک دوره برای اروم شدن روانش بره پیش روان شناس مگر اینکه خیلی وضع خوبی داشته باشه... شاید اگر هزینه روانشناس و مشاور انقدر زیاد نبود انقدر ادم افسرده و غمگین و از زندگی بریده نداشتیم، انقدر طلاق و بیماری های روانی وجود نداشت...
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٧/٠٨
٢
١
راستش الانم که پول ندارم گاهی وقتی حرف مردن میشه میگم پولای من رو برا خودتون خرج نکنین، بدین مدرسه بسازن! ولی اگر پول داشته باشم واقعا خیلی دلم میخواد یک مدرسه بسازم که بشه توش اونجوری که باید بچه ها رو تربیت کرد، اما غیر اون دوس دارم یک مکانی رو بسازم که مردم بتونن رایگان برن اونجا و تحت درمان روانی قرار بگیرن! وقتی یک نفر مشکل روحی پیدا میکنه از وحشت هزینه های مشاور نمی تونه راحت یک دوره برای اروم شدن روانش بره پیش روان شناس مگر اینکه خیلی وضع خوبی داشته باشه... شاید اگر هزینه روانشناس و مشاور انقدر زیاد نبود انقدر ادم افسرده و غمگین و از زندگی بریده نداشتیم، انقدر طلاق و بیماری های روانی وجود نداشت...
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
آره این بیمار های روانی واقعن مخل آرامش و خیر دیدن بقیه هستن خخخ،
رفیعه
رفیعه
٩٥/٠٧/٠٨
٣
٠
بعضی افراد هستن که مقاومت میکنن در برابر رفتن به مشاور یا روان شناس!!حالا به هر دلیلی که برای خودشون فقط توجیه هست!یعنی میخوام بگم هزینه ی رفتن به مشاور یا روان شناس،اونقدرام زیاد نیست!فقط برخی اجتناب میکنن از رفتن بهش!شاید بشه اسمشو گذاشت ترس!شایدم لجبازی!!ولی خب از اون طرفم هستن کسانی که واقعااااا همون هزینه ی کم هم ندارن پرداخت کنن!!:)
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
مگه هزینه اش چقدره؟
رفیعه
رفیعه
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
بستگی داره مشاوره ی چی بخواین!!ما مشاوره تحصیلی داریم،ازدواج هست،سبک زندگی هست و و و...که هزینه هرکدوم ،متفاوته!ولی معمولا از 40 یا 50 تومان،در هر جلسه ی 45 دقیقه ای ،تجاوز نمیکنه!
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
خب وجدانن اینا الان نرخش پایینه؟ در کل به نظر من مشاوره اونم فقط از یک نفر کار مسخره ایه.
رفیعه
رفیعه
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
خب بهتر از یک عمر درگیری با خودش و یا حتی اطرافیانشه!!:)) نظرتون قابل احترامه!
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
به نظر من مشاوره یعنی مشورت کردن با چند نفر و گرفتن تصمیم نهایی توسط خودِ فرد.
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
مرتضی خوب وقتی اون یک نفر کارش این باشه (علمی) ، دیگه در عمل یک نفر نی =) چون نظر شحصی حودشو که بهت نمیگه! حاصل تجربه و علم یه خروار آدم پشتش هست خخ
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
ولی خب همون یک نفر باتجربه و علم بشه چهارنفر خیلی بهتره.
رفیعه
رفیعه
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
گلاب بر دهانتون دکدر:))
فائزه
فائزه
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
البته مشاور داریم تا مشاور:| بعضی هاشون یه جوری مشاوره میدن که کلا زندگی طرف و نابود میکنن!....دیدم که میگم!:)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
خوب آره، 4 از 1 بهتره، 1 هم از 0 بهتره خخخخ
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
خخخخ، گلابش شوره
رفیعه
رفیعه
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
عاره واقن فاعزه!!قبلش باس تحقیق کنیم ببینیم رزومه کاریه مشاور چطوریاس!!
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
هر کی روانش مشکل داره بیاد به من مراجعه کنه روانشو خوب کنم:))
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
اقا من رزومه خوبی دارم..قیمت بسیار پایین میگیریم...هفت نفر رو خول کردم..سه نفر خودکشی کردن...چهل و هفت نفر هم الان قاتلن...یه دو سه نفرم نویسنده شدن تو جیم خخخ...یه صد نفریم الان تو بیابونا هستن...رزومه دارم توپ:)خخخ
رفیعه
رفیعه
٩٥/٠٧/٠٩
٠
٠
@مستر م.نص:خخخخ شما خودتون به ده جلسه ی دو ساعت و نیمه نیاز دارین:))) برای هناهنگیه بیشتر با مدیر برنامه هام صحبت کنین!شااااااید سه ماه دیگه بتونه بهتون وقت بده!البته با پارتی بازیه من میشه حدودن یک ماه=)) امیدوارم تلفات ندیم بیشتر از این تا اون موقع!!:دی
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/٠٩
٠
٠
من شما رو خارج از نوبت ویزیت می کنم...حالتون خیلی بده...:))خخخ
رفیعه
رفیعه
٩٥/٠٧/٠٩
٠
٠
خخخخ باور کنین از وقتی فرمودین رزومه کاریتون رو،بنده حالم بد شده:)) اینکه چرا اهتمام به خرج ندادم برای درمان شما=)))خخخ
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١١
٠
٠
حالتان چرا بد شده است؟چون شما رزومه کاری ندارید بنده دارم خخخ:)الانم حسودی می کنید...خیلی وضعیتتون حاده خخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٢
تقسیم میکنم بین همین جاها!
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٢
لطف می کنید.
f_babaei
f_babaei
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٣
عه دختر خاث =))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٣
:دییییییی
T_Zahra
T_Zahra
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
اون یک میلیارد رو باهاش سرمایه گذاری میکنم تا عده ای مشغول به کار بشند و برای هر چهار مورد به کار میبرم... البته اگه شيطون وسوسه نکنه که همشو بالا بکشم
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
شیطونه کوکاکولا میخوره بخواد وسوسه کنه، شما سرمایه گذاری تونو بکنید
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
بیا با همديگه پول رو برداریم فرار کنیم :دی
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
من کارآفرینی میکنم هم چند نفر مشغول کار بشن هم سود داشته باشه باز دوباره ازش استفاده کنم!
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
تشکر،
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
خواهش میکنم! حالا پول مارو کی میدین؟؟؟
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
پول؟ شیب؟ بام؟
فو فا نو
فو فا نو
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
کارافرینی خیلی خوبه. خریدن کتاب برا بچه ها و برا محیط زیستم اگر میشد یه کارایی کنم و این جور چیزا. در کنارش هم یه سری کارای جزیی. مثلا رنگا رنگ کردن ساختمونا خصوصا جاهای فقیر نشین تر ک روحیه شونو بهتر کنه. کشیدن نقاشی رو دیوارا و نوشتن جمله های خوب و اینا یا مثلا یه جا هست جلو خونمون که یه شیب زیاد داره. مثلا تو فکر بودم اون کنارش سمت راست که ساختمونم اونورش نی و جلو راه خونه و ماشینا نی یه سرسره بذارم. ینی پله نخواد فقط خود سرسرش رو رو شیبه نصب کنیم :)) ک اول بچه ها بعد بزرگا اگر خواستن استفاده کنن. ینی یه همچین کارای از نظر خودم باحالی ک روحیه میده و دنیا رو قشنگ تر میکنه برا ملت هم دوس دارم بکنم :))
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
به نظر من اگه همه ی این کارها به موازات هم انجام بشه هم بهتره:-)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
مثی که مزنه قیمتا دستتون نیست...خانم فوفانو اگه به من حمله نمی کنید و بنده را دو نصف نمی نمایید باید عرض کنم همش یک میلیارده خخخ
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
محمد حسن به جای کار بزرگ میشه کارهای کوچیک انجام داد
آلاء
آلاء
٩٥/٠٧/٠٨
١
٠
چراغی که به خانه رواست به مسجد حرامست.........خخخخخخخخخخ والا
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
این جمله غلط ترین جمله ی عالمه
آلاء
آلاء
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
محض شوخی عرض کردم بابا.....
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
من نمی دونم چراغه برا مسجده یا خونه...خواستین پوله رو بدین مو خخخ
Far!de
Far!de
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
میدم ک خرج بشه واس اونایی ک بیماری های لاعلاج دارن ...
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
بیماری لاعلاج لاعلاجه...باید پولو هزینه تحقیقات کرد به نظرم
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
برمیگردونم به کسی ک بهم داده که خودش بره هر کار میخاد بکنه... یک بار هم ک پول به دستمان رسید باید با شرط و شروط باشه آخه؟
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
یکم پولداری رو حس کنی بد نیست خخ
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
دیویست میلیون برمیدارم میرم خواستگاری ؛ بقیه رو نفری سی ملیون پخش میکنم بقیه برن خواستگاری۰
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
:-)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
خخخ
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٧/٠٨
١
٠
پس با این حساب اون یک میلیارد رو به من ندادن برای کار خیر صرفش کردن و من فقط مسول هزینه کردنش هستم! ترجیح میدم به جای ساختن مورد های یک تا چهار یه محیط کاری ایجاد کنم و چند تا جوون رو استخدام کنم تا بتونن مستقل بشن و تشکیل خانواده بدن به نظرم از ساختن این موارد مهم تر و به ثواب نزدیک تره!
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
بسیار عالی
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
گزینه 5...میگیروم کارخونه مسزوم...هم بودجم زیاد مره کارومه توسعه مودوم هم چهار نفر ره شاغل موکونوم
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠٧/٠٩
٠
٠
هم عین خودم.
m.babaee
m.babaee
٩٥/٠٧/٠٨
١
١
من ترجیح میدم اون پول رو صرف ایجاد فضای سبز بکنم یا خط تولید ساک های پارچه ای به جای پلاستیک رو راه بندازم
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
ساخت تیمارستان
رفیعه
رفیعه
٩٥/٠٧/٠٩
٠
٠
خخخخ منم استخدام میشم^__^
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/٠٩
١
٠
من اگه دکتر اونجا بشم کسی نیاز به بستری نداره..دو سه ساعته همه مرخص میشن
f.farzad
f.farzad
٩٥/٠٧/٠٩
٠
٠
یک میلیارررررد؟ همیشه وقتی تو رسانه ها همچین سوالایی رو میپرسیدن منم با خودم میگفتم که چیکار میکردم؟ مسجدو مدرسه که زیادن .. با کارآفرینیم موافقم ولـــــــــی!!مرفتم زندان و اونایی رو که جرمشون کمتر رو آزاد مکردم تا هم خانوادهاشون خوشحال مشدن وهم عمرشون رو الکی پشت میله های زندان هدر نمیدادن..
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠٧/٠٩
٠
٠
یک میلیارد که چیزی نیست. ولی اگه به اندازه ی کافی بهم پول بدن، اول کمک میکنم به خیریه ها، بعدش یک کارگاه یا کارخانه درست میکنم تا کارآفرینی بشه. از درآمدش هم کارای خیر میکنم.
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٠٩
٠
٠
تا دیروز تو تخته دنبال ۹ میلیون تومن پول بود، الان یک میلیارد تومن براش چیزی نیست خخخ
ali007
ali007
٩٥/٠٧/٠٩
٠
٠
تو یکی از مناطق پایین شهر یه سینما میساختم:دی با قیمت بلیط سینما سیمرغ و کیفیت سینما هویزه خخخخخخ
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٠٩
٠
٠
لابد هر روز بابا اسفنجی پخش می کردی خخخ
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٥/٠٧/٠٩
٠
٠
ساخت مسجد
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٧/٠٩
٠
٠
5- برای خودم چند تا کارگاه میزنم ... (همش هم به نام خودم ، میخورم ، نوش جونم ، عوضش برای مردم کار درست میکنم) :)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/٠٩
٠
٠
نوش جونت =) گوشت بشه به بدنت
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٧/٠٩
٠
٠
خخخخ :))
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١١
٠
٠
اضافه وزن می گیری:)
مائده رئیس الساداتی
مائده رئیس الساداتی
٩٥/٠٧/٠٩
٠
٠
هیچکدوم چون تو مدرسه معلوم نیست چ آدمایی بیان و گند بزنن تو ذهن بچة های مردم و محیط مدرسه های الانم ک...:/ خیریه هم ک.معلوم نیست پول آدم کجا میره...!! بیمارستانم ک دکتر با وجدان کم شده ...مسجدم ک دیگ مسجد نیست تازگیا...!! ترجیح میدم خرج تحصیل کسایی ک نمى تونن درس بخونن رو بدم یا بهشون درس بدم!!
یاسین(رضی الله عنه)
یاسین(رضی الله عنه)
٩٥/٠٧/٠٩
٠
٠
یه مدرسه تاسیس میکنم و چند تا معلم به درد بخور پیدا میکنم و با هم یه سپاه از آدمای با شعور تربیت میکنم. درساش رو هم خودمون تعیین میکنم.
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/١١
٠
٠
خود سری می خوای بکنی خخخخ
بابک زنجانی )نمایند اش Rada
بابک زنجانی )نمایند اش Rada
٩٥/٠٧/١٣
٠
٠
یه میلیارد رو ۲۰ ملیونش رو خرج کار خیر میکنم یه فاکتور دو میلیاردی تحویل میدم بعد پولشو میزارم تو جیب پشتم ؛ پول خورده لازم میشه
m_sepehri
m_sepehri
٩٥/٠٧/١٤
٠
٠
مورد 3 و 4 :)