خانه انجمن ما و فرازمینی ها
٣٥٢
٥٥
اشکمهر آتشروان

ما و فرازمینی ها

ما و فرازمینی ها

در این انجمن میخواهیم هر چه اطلاعات مربوط به موجودات فضائی و سفینه های فضائی UFOها دارید بگید

1.اینکه آیا خودتان یا نزدیکانتان تجربه مشاهده سفینه های فضائی را داشتیده اید یا خیر. (تعریف کنید)

2.آیا کلیپ های تجربه های زنده مردم جهان از مشاهده این سفینه ها رو نگاه کرده اید نظرتون در مورد این کلیپها چیست.

3.و در آخر به کدامیک از دو نظریه بیشتر گفته شده درباره این موجودات اعتقاد دارید.

نظریه اول/این موجودات وجود دارند و از سیارات دیگر برای شناخت بیشتر ما انسانها به کره زمین میایند.

نظریه دوم/این موجودات یا بهتر بگم این سفینه ها ساخته آمریکا و ناسا هستن و از سلاح های سری آنها محسوب میشوند. 

البته نظریه سومی هم هست که بعدا در انجمن میام و میگم.

٩٥/٠٧/٠٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
٩٥/٠٧/٠٦
٠
٠
یاد سریال "عامل ناشناخته "برام زنده شد که ساخت کشور کانادا بود،قصه‌ها یی که الهام‌گرفته از اتفاقاتی بود كه قبل از این رخ داده و در تعریف تلویزیونی آنها دخل و تصرف زیادی صورت نگرفته .تلاش سازندگان مجموعه برای بیان یكسری موضوعات واقعی به زبان هنر باعث شد تا كمیته علمی تحقیقات درباره موضوعات ناشناخته در سال 1997 جایزه ویژه خود را به دان آكروید، مجری و راوی این مجموعه اهدا كند. موجودات فضایی؛ واقعیت یا خیال؟ http://www.ufo111.blogfa.com/post-1.aspx
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٧/٠٦
٠
٠
ممنون به خاطر معرفی سایت
Cold
Cold
٩٥/٠٧/٠٦
٠
٠
دو تا امکان وجود داره: اول این که ما در این جهان تنهاییم ، و دوم اینکه نیستیم...هر دو به یک اندازه ترسناکن! (آرتور سی. کلارک)
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٧/٠٦
٠
٠
ممنون
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
اول اون فیلمه بود...عالی:)
Cold
Cold
٩٥/٠٧/٠٦
٠
٠
تمام مطالب و نوشته هایی که در این باره وجود داره صرفا تفکر نویسنده رو در مورد این موجودات بیان میکنه...یعنی در واقع هرکی داره نظرشو میگه! اینطور نیست که با تحقیق و خوندن در این مورد بتونی به جواب برسی...ولی خوب بنظر من غیر ممکنه که موجودات دیگه ای وجود نداشته باشن...صد در صد وجود دارن ، حتی اگه تمام این ufo ها چیزای ناشناخته ای که گوشه و کنار دیده شدن دروغ باشن!
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٧/٠٦
٠
٠
من اطلاعاتم در مورد این موضوع کاملا/هدفم از این انجمن صرفا دونستن نظرات و دیده های کاربران هست.
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٧/٠٦
٠
٠
یعنی انقدر کامل هست که نظریه سومی که در مورد این موجودات و سفینه ها هست خودم قبل از اینکه جای بخونمش /خودم کمی بهش رسیده بودم و درکش کرده بودم! (در آخر انجمن میگمش)
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٠٦
٠
٠
به قول آقای قرائتی توی قرآن اومده که به غیر از انسان که روی کره ی زمینه، موجود زنده ی دیگه ای در عالم وجود نداره. به نظر من هم وجود نداشته باشه بهتره، چون حتی فکر کردن بهش هم ترسناکه...
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٧/٠٦
٠
٠
ممنون
آلاء
آلاء
٩٥/٠٧/٠٧
٠
٠
میشه بگین دقیقا کجای قرآن اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لیلی
لیلی
٩٥/٠٧/٠٧
٠
٠
اقای قراعتی توی بعضی سخنرانی هاشون.اشتباه لفظی و کلامی دارن..معانی یکی از سوره های قران :و موجوداتی که در اسمانها و زمین پراکنده ایم. .و فرشتگانی که به دستور خدا دیده نمیشوند. حتی در مفاتیح الجنان به وجود فرشته ای اشاره شده که بالهایش سطح زمین را پوشانده و گردنش به عرش میرسد..حتی به وجود حیات در سیاره های دیگه قران اشاره داشته
لیلی
لیلی
٩٥/٠٧/٠٧
٠
٠
http://www.khabaronline.ir/detail/230195/weblog/jafarian
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٧/٠٦
٠
٠
من در این مورد اطلاعات ندارم و فقط چیزی که خودم فکر می کنم رو میگم " اگر وجود داشته باشن به نظر هیجان انگیزه " :ی و من خوشم میاد که فکر کنم توی این کهکشان های بی انتها موجودات دیگه ای هم هستن که شاید اون ها هم از وجود ما بی خبر باشن!
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٧/٠٦
٠
٠
ممنون
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٧/٠٦
٠
٠
.آیا کلیپ های تجربه های زنده مردم جهان از مشاهده این سفینه ها رو نگاه کرده اید نظرتون در مورد این کلیپها چیست
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٧/٠٦
٠
٠
راستش نه ! ندیدم، یا اگر دیدم چیزی یادم نمیاد.
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٧/٠٦
٠
٠
بله تا حدودی کلیپ های مختلفی دیدم که این موجودات وجود دارند نظر شخصیم هم اینه که وجود دارند د بعضی از کتاب ها یا مستندات گفته میشه قدی از 120 تا 150 دارند و تو بعضی گفته شده این موجودات برای شناخت موجودات زمینی به زمین بارها اومدن وعده ای اونا را دیدن البته تو یه مقاله گفته شده بود ارتش امریکا سعی در استفاده از اونا را داره و برای همین چیزهایی که ازشون بدست اورده را نمیخواد در اختیار دیگران بذاره ( خیلی علاقه به مطالعه در مورد ufo ها دارم )
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٧/٠٦
٠
٠
ممنون
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٧/٠٦
٠
٠
من چون بزرگترین هدف و ارزوم اینه که فیلمنامه های علمی تخیلی بنویسم که تو تمام جهان دیده بشه (دیگه این سقف اخر ارزوهامه) خیلی تحقیق کردم حتی در مورد این قضایا یه نظر جالب شخصی دارم که مطالعه های مختلف رو مثل پازل گذاشتم کنار هم؛ که اصلا هر کدوم تو یه زمینه جدا بوده و مربوطش کردم به هم ؛ و بزرگ شم داستانش میکنم ؛ ولی الان بیذوق ترین نظریه ای که در اینباره شنیدم رو بیان میکنم اونا رو حوصله ندارم۰
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٧/٠٦
٠
٠
فکر کنم استاد رائفی پور بود میگفت اینا همه درست شده ی مکتب فراماسونری هس (شیطان پرستی) و اصلا ادم فضایی که میگن همون جن هست و از این حرف ها ؛یه چیزایی هم از کتاب های مختلف شون گفت و حرف هاش رو ثابت میکرد ؛ یه حرف صحیحی که میزد هم این بود که میگفت ما اشرف مخلوقاتبم و اونا نمیتونن سطح فکری شون بالا تر باشه و یه حدیث از امام علی هم اورد که میگفت تو بقیه کرات هم تمدن ها و شهر هایی وجود داره۰
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٧/٠٦
٠
٠
بله/ نظریه سومی که میخواستم بگم همین نظریه جن بودن این موجودات هست.مرسی از شما
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٧/٠٦
٠
٠
خواهش میکنم اگه میدونستم اشاره نمیکردم
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٧/٠٦
٠
٠
هیچ کدوم تجربه دیدن این سفینه هارو نداشتین؟مادر من داشته یکبار که توی حیاط خونه بوده میگفت یه سفینه خیلی نورانی از خیلی ارتفاع نزدیک روی سرش دیده/یادمه جیغ و فریاد کرد و مارو صدا کرد که بیایم ببینیم اما ما اعتنای نکردیم .میگفت بعد چند لحظه با سرعت از اونجا دور شده.
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٧/٠٦
٠
٠
جریان مال بیست سال پیشه یادمه ترسیده بود و شکه شده بود از ترس
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٧/٠٦
٠
٠
0___o
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٧/٠٦
٠
٠
در این مورد اطلاعی ندارم و حتی تحقیقی هم نکردم،، فقط امیدوارم اگر وجود دارند به زمین و آدم هاش کاری نداشته باشند :دی
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٧/٠٧
٠
٠
آلاء
٩٥/٠٧/٠٧
٠
٠
بنظر من میتونه وجود داشته باشه اصلا هم ترسناک نیستش ترس وقتی تسبت به یه مسئله هس که اطلاعات و آگاهی تسبت به اون نباشه وو مبهم به نظر بیاد اون بشقاب پرنده هایی که دیده میشه احتمالا میتونه مربوط به آمریکا باشه ولی در مواردی که موجودات زنده توسط افراد عادی مشاهده شده امکان راست بودنش هست........
آلاء
آلاء
٩٥/٠٧/٠٧
٠
٠
خوندن کتاب های تالیف اریک فون دنیکن مخصوصا کتاب ارابه خدایان رو به علاقه مندان به این موضوع پیشنهاد میکنم... و همینطور کتاب اکتشاف در رازول اثر تری دیری از مجموعه کتابهای پرونده های محرمانه......... کتاب هایی که بهتون معرفی کردم خیلی خوب به کند و کاو موضوع پرداختن که اگر به این موضوع علاقه مندید مطمئنم خوشتون میاد......
آلاء
آلاء
٩٥/٠٧/٠٧
٠
٠
و یکی از نقات قوت اثبات وجود فضایی ها نظریه استفان هاوکینگ فیزیکدان و نجوم شناس و نظریه پرداز بزرگ قرن اخیر که احتمالا همگی میشناسیدش...... استفان هاوکینگ:موجودات فضایی خارج از زمین وجود دارند و بهتر است زمین مراقب ارتباط با آن ها باشد......www.tebyan.net و www1.jamejamonline.i
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٧/٠٧
٠
٠
ممنون از شما
لیلی
لیلی
٩٥/٠٧/٠٧
٠
٠
در مورد موجودات فرا زمینی یه فیلم معروف دیدم که اسمش یادم نیس..فیلم حالتی مستند گونه داشت و عکسهای واقعی از زمانی که موجودات فضایی روی رفتار انسهایی از محله الاسکا یا تگزاس،تاثیر گذاشته بودن...یه روانپزشک و پزشک مسعول تحقیق در باره فلج ناگهانی بعضی مردم این دو محله میشه..اما بیشتر افراد مایوس و بهت زده ان و نمیخوان در مورد اتفاقی که تجربه کردن صحبت کنن..تا اینکه یکی از انها میگه من صدای یکی از این موجودات را شنیدم که باعث شد تمام بدنم به رعشه بیافته و بعد از ان فلج شدن اتفاق افتاد..با برسی و تحقیق ان دو پزشک و روانپزشک شرایطی درست میکنن تا دوباره اون صدا شنیده بشه حتی از یه متخصص زبان شناسی هم برای ترحمه صدا استفاده میکنن..و دوباره همون رعشه اتفاق می افته و منبع صدا مشخص نمیشه..این فیلم را دو سال پیش تو شبکه نمایش دیدم..و اول و اخر فیلم نوشته بود که این ماجرا واقعی است
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٧/٠٧
٠
٠
لیلی
٩٥/٠٧/٠٧
٠
٠
درباره احظار ارواح هم کتابهایی خوندم...بیشتر جلساتی که به احظار روح معروفه احظار جنه..چون روح ادم بدون اجازه خالق حق نداره با انسانی ارتباط بر قرار کنه..و احظار کننده روح باید ارتباطی قوی با خدا داشته باشه. .و احظار روح به سه نوعه؛ یک روش حالت خلسه است که احظار کننده بیهوش میشه و روح در بدنش ظهور میکنه و حتی به زبان و خط نوشتاری فرد مرده هم میتونه بگه و بنویسه.روش تخته احظار که از اساس اشتباهه و روش دوم نوعی رویای صادقه دیدن در خواب و روش سوم دیدن رویایی صادقه در حالت بیداری و هوشیاری است و جن همیشه به انسانها حسودی میکنه..چون جن قبلا میتوانسه تمام اسرار اسمانها را بفهمه و در زمین اختلال درست میکرد مثل ماجرای شورش اجنه در زمان سلیمان نبی. .ولی موقع پیامبر شدن رسول اکرم این امکان از جن گرفته شد..ایت الله بهجت میفرمودن که در یکی از عذا داری های اجنه در روز عاشورا شرکت کردن. .چون یکی از اجنه هم در صحنه عاشورا شهید شده بوده..و مراسمی هر ساله بین اجنه مسلمان برگذار میشه..حتی اخبار شبکه پنج هم به خانه ای ویلایی و متروکه اشاره کرده که با اینکه چندین سال خالی است و کسی زندگی نمیکند..هر روز عاشورا صدای دیگ و ظرف از انجا به گوش میرسد
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٧/٠٧
٠
٠
لیلی
٩٥/٠٧/٠٧
٠
٠
و در پایان به سخن پایانی فیلم سلیمان نبی اشاره میکنم که در اخر الزمان اجنه دوباره به زمین باز خواهند گشت و دوباره فساد و خونریزی شدت میگیرد تا گروهی از مسلمانان مومن به دعا متوسل شوند تو منجی ظهور کند و زمین را از شر اجنه نجات دهد...گناه که روی زمین زیاد بشه،..اجنه به انسانها نزدیکتر میشن..چون موقع ارتکاب گناه کبیره شیطان وسوسه را در دل ادم میکاره. .برای همینه که گناه کردن حد و مرزی نداره و مثل خوردن اب دریای شوره..تشنگی سیراب ناپذیری داره..اما کسانی که به خدا توکل کنن،،فقط از خدا میترسن نه مخلوق خدا
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٧/٠٧
٥
٢
ممنون به خاطر توظیحاتتون در هر سه کامنت
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٧/٠٧
٤
١
توضیح*
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٧/٠٧
٠
٠
اقا یاسین کجایین؟:دی
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٧/٠٧
٠
٠
ایه قرآن داریم که میفرماد:ان زمان که موجودات زنده در اسمان ها و زمین را جمع میکنیم... پس قطططعا غیر از ما در جاهای دیگ هم موجود زنده وجود داره .. و اینکه روایت داریم از حضرت علی که شخصی پرسیدن ایا غیر از ما موجودات زنده دیگه ای در سیارات دیگ هستن؟ ایشون فرمودن :الف الف(هزاران هزار) پس دیگ جای شکی هست؟:)
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٧/٠٧
٠
٠
فرانک باباپور
٩٥/٠٧/٠٧
٠
٠
فقط میتونم بگم که دوست دارم ببینمشون اگر وجود دارن... هرچقد هم که ترسناک باشن مهم نیست! :)
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٧/٠٧
٠
٠
:)
Far!de
Far!de
٩٥/٠٧/٠٧
٠
٠
بنظر منم وجود دارن ... منکه تاحالا نه دیدم چیز مشکوکی نه هم شنیدم 😂 فقد فک میکنم ک باشن ..همینطور ک غزاله گف ...
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٧/٠٧
٠
٠
الحمدالله رب العالمین ... چرا به جای عالم گفته عالمین؟ لفظ عالم؟ چرا؟ منظور؟
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
یعنی چی/میشه توضیح بدین
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
احتمالا به خاطرِ دو عالمِ دنیا و آخرت است. چون تو دنیا هرچند تا سیاره و موجود زنده هم وجود داشته باشه فکر نکنم بشه گفت عالمین
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
نگابه نظر من چند تا عالم داریم...از خواب هم به عنوان عالم یاد میشه..چرا؟؟پس این عالم ها نباید حتما مادی باشه و قابل دیدن
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
زیاد نرفتم تو نخش تا حالا!‌ اما با همین حرفهای جسته و گریخته‌ای که از این ور اون ور شنیدم پیش فرضم رو بودنشونه :)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
تو سفری که به سیاره الاعسید سیسعه داشتم چند تا شونو دیدم..شبیه سوسک بودن خخخ
م-نص
م-نص
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
من یک جمله عقلانی می گم...اگر در کرات دیگه ادم با این تفکرات بود جهان از بین می رفت...جهان چند قطبی ایجاد میشد..توصیفش یکم سخته...اما خصور موجودات زنده مثل باکتری ها و گیاهان یا موجودات ساده دور از ذهن نیست
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٧/٠٨
٠
٠
ممنون
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٧/٠٩
٠
٠
پیام ایرانی ها برای فضایی ها//سال ۱۹۷۷ دانشمندان ناسا دو فضاپیمای وُیجر ۱ و وُیجر ۲ را به فضا پرتاب کردند تا به اعماق فضا بروند و دیدی جدید از کهکشان‌های دور دست به بشر بدهند.همراه با این دو فضا پیما لوحه ای از جنس طلا قرار داده شد تا موجودات هوشمند دیگر کهکشان‌ها از وجود ما انسان ها و تمدن ما و تنوع گونه ای زمین باخبر شوند.اطلاعاتی که در این لوح وجود دارند شامل موارد زیر است : ۱ – صد و پانزده عکس ۲ – صداهای گوناگونی از طبیعت از صدای باران،باد،صدای وال‌ها و دیگر حیوانات ۳ – یک پیام خوشامدگویی به ۵۵ زبان از طرف مردم زمین ۴ – ۹۰ دقیقه موسیقی از موسیقی شرق و غرب ۵ – پیامی از طرف جیمی کارتر رئیس جمهور سابق آمریکا ۶ – پیامی از طرف ژنرال سازمان ملل والدهیم ///// همچنین سلام به زبان فارسی با شعر معروف سعدی یعنی “بنی آدم اعضای یکدیگرند ” دنبال میشود… پیام ما ایرانی ها و صدای ما ایرانی ها در ویجر چنین چیزی است : درود بر ساکنین ماورا آسمان ها بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند چوعضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار آیا تمدن دیگری در فضا وجود دارد ؟ آیا آن‌ها ما را خواهند یافت ؟