خانه انجمن موسیقی و خاطره
٤٣٥
٣٥
mehri_mo

موسیقی و خاطره

موسیقی و خاطره

با چه آهنگی خاطره دارید؟ خاطره تون در مورد چه موضوعی هست؟

٩٥/٠٧/٠٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٧/٠٥
٠
٠
ندیم! راهیان نور : دییییی
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٠٥
٠
٠
عشق یعنی یه پلاک- دوران آموزشی تو هتل صفر چهار:-)
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٠٦
٠
٠
کل خاطرات آموزشی رو با ریتم این شعر به صورت منظوم نوشتم، حدوداً سی چهل بیت شد:-)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/٠٥
٠
٠
مناسبتی هاشو میگم : شد خزان آقای عقیلی + باد خزان وزان شد شجریان ، خاطرات همیشه ی فصل پاییز + یمقدار حس اضطراب خود این فصل رو زنده میکنه ، ولی از هر 10 تا آهنگ بل اخره آدم با یدونه اش خاطره پیدا میکنه
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٧/٠٥
٠
١
سلام، ميشه یک موسیقی بیکلام که تایمش 4 مین باشه خیلی هم خوشگل باشه نه خیلی غمگین نه خیلی شاد پیشنهاد بدین؟ یه آهنگ ملایم.. ترجیحا ولوم صداش هم بالا باشه، مرسی
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/٠٥
٠
٠
سلام، 100% از بین اینهایی که در 10 روز اخیر دانلود کردم، Lovelorn Rhapsody به مدت زمان 3:50 ثانیه، بی کلام، نه شاد هست و نه غمگین :دی وللومش هم بالاست البته شمام ولوم ببرید بالا ، اگر ازین ولوم بالا تر هم خواستین ، میره تو سبک ناملایم ها که بازم در خدمتیم خخ
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٧/٠٥
٠
١
دکتر منتی، اونیکه من پیدا کردم از این نام، حدودا 6 دقیقه بود اونم خیلی آهنگ وحشتناکی بود ! لطفا اگر زحمتی نیست لینکش رو بزارید
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/٠٥
٠
٠
http://s9.picofile.com/file/8268728900/Lovelorn_Rhapsody.mp3.html
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٧/٠٥
٠
٠
این آهنگ که خیلی خوب بود ولی واسه اون کاری که من ميخوام نميشه این😢 ،،، شرمنده لطفا لینک یک موزیک شاد پیشنهاد بدین... شاد ترجیحا بین موزیک توقف نداشته باشه، مرسییی🙏
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٧/٠٥
٠
٠
با هیچ آهنگی خاطره خاصی ندارم البته چرا چرا آهنگ تنگ غروب راه افتادم دنبال رد پای تو این آهنگ رو تاحالا نشنیدما ولی باهاش خاطره دارم، گل سنگم هم اون قديما نشنیده بودم ولی با اون هم خاطره داشتم
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٠٥
٠
٠
همه چی آرومه- دوران سربازی:-)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/٠٥
٠
٠
ایشالا دوران بهتری برات خاطره بشن :دی
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٠٥
٠
٠
:-)
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٠٦
٠
٠
یه شب از نوشتن های دفتر گروهبان نگهبانی خسته شدم، نشستم با ریتم و آهنگِ « همه چی آرومه» نوشتنم رو به شعر تبدیل کردم، یه جورایی هم پاچه خواری شدید فرمانده ام بود خخخ
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٧/٠٥
٠
٠
من نگاه تو رو میخوام روی ماه تو رو میخوام ...اسمون دوتا چشم بی گناه تو رو میخوام... با صدای امین رستمی فک میکنم موضوعشم مشخصه دیگه:)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٧/٠٥
٠
٠
موضوعش نجوم و اختر شناسی ، ماه و آسمون -_- هم ایرانیه هم احساسی =) نور علی نور
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠٧/٠٥
٠
٠
بوی عیدی /بوی توپ/بوی کاغد رنگی/بوی تند ماهی دودی وسط سفره ی نو/بوی یاس جانماز ترمه مادربزرگ/ با اینا زمستونو سر می کنم/با اینا خستگی مو در میکنم...^_^
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٧/٠٥
٠
٠
وای چه سوال سختی من با خیلی از اهنگ ها خاطره دارم خوب
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٧/٠٥
٠
٠
اهنگ شادمهر عقیلی _ طرفدار بهترین اهنگیه که تا حالا گوش کردم و خیلی دوست دارم این اهنگ و _ موضوع خاطره ام هم مادرم مسافرت واجب پیش اومد رفت یه دو هفته ای نبود من همه ی کارای خونه افتاده بود گردنم کنکورم که بود و از همه مهم تر دلتنگی مریض شدم خیلی حالم بد بود / زنگ میزدم دو بیت از این اهنگ رو میخوندم خخخخ بیت اش هم خیلی مربوط بود البته نذاشتم مادرم بفهمن که مریض شدم والا برمیگشتن
Cold
Cold
٩٥/٠٧/٠٥
٠
٠
با هیچ آهنگی به اندازه "کی اشکاتو پاک میکنه" ابی خاطره ندارم...
گلبرگ :)
٩٥/٠٧/٠٦
٠
٠
مستر کلد من اینجا تا بتونم براتون دعا میکنم به عشقتون برسید بعد هی "همه چی آرومه" گوش بدین:))) فقط شیرینی من یادتون نره بعدش:)
Cold
Cold
٩٥/٠٧/٠٦
٠
٠
یه دنیا مممنون :))) خیلی لطف دارین واقعا...چشم :)
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٧/٠٧
٠
٠
خییلیی عالیه این اهنگ:)) اون اهنگ ابی«تو هم مثل منی انگار ، ازین دلتنگیا داری/تو هم از بس منو میخوای یه جورایی خود ازاری..» امید وارم درست نوشته باشمش.. هم خیلیی قشنگ و دوس داشتنیه:))
ali007
ali007
٩٥/٠٧/٠٧
٠
٠
این اهنگی که گفتین از ابی نیس!! از معینه اهنگ ب اسم همدم:)
٩٥/٠٧/٠٧
٠
٠
آهنگ "آخرین بار" ابي هم عالیه:))
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٧/٠٥
٠
٠
آهنگ ماه از مارتیک رو ک همه شنیدین مگه نه ؟؟؟ شاهکاره انصافا . همیشه گوش میدادم از 5 سال پیش ک توی اولین گوشی ام ریختم این اهنگ رو و مدام گوش میدادم تا الان ک تقریبا 6 تا گوشی عوض کردم . همه هم منو با این اهنگ میشناسن .... و البته اهنگ خرچنگ های مردابی حبیب ک دیوونه کنندس
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٧/٠٥
٠
٠
معلومه شادمهر گوش نکردی
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٧/٠٥
٠
٠
کاش لینک آهنگاتونم میدادین گوش میکردیم
آلاء
آلاء
٩٥/٠٧/٠٥
٠
٠
خیلیا آهنگا هست ولی یه نمونه بارزش آهنگ دوست دارم و آتیشم بزن بابک جهانبخش..... یه موقعی اونقدر دوس داشتم اینارو و گوش دادم اینا رو که الان دیگه تمیتونم گوششون بودم و یه آهنگ بی کلام که بعدا فهمیدم موسیقی یکی از کارای شکیلاست و یه موقعی یه سی دی کتابخانه دیجیتال خریده بودم که هر موقع رمان می خوندم اون آهنگم پخش میشد روی نرم افزار بود یجواریی حک شده تو ذهنم .......
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٧/٠٦
١
٠
هیچ آهنگی نیست واقعا!! فقط بچه بودم یه آهنگ از بلک کت رو حفظ بودم همه جا میگفتن عموجون، دایی جون، خاله جون، عمه جون، بیا این شعری که بلدی رو بخون! منم اونو میخوندم! :))) میگفت: آفتاب لب بومه، ...
٩٥/٠٧/٠٦
٠
٠
ندارم...شایدم دارم و زيادن:) خودمم نمیدونم:)
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٧/٠٧
٠
٠
خاطره خاص ندارم با یک اهنگ .. مثلا یه چندتا اهنگ بودن سه چارسال پیش تو مسافرت شمال زیاد گوش میکردم خاطره اون مسافرت رو برام زنده میکنه. یه سری اهنگ هم تو راه دانشگاه گوش میکردم که برام اون مسیر رو تداعی میکنه/بعضی اهنگارو هم چندنفر پیشنهاد میدادن یا میفرستادن برام ک اون اشخاص رو برام تداعی میکنه .. خیلی خاص نیس
ali007
ali007
٩٥/٠٧/٠٧
٠
٠
خو زیادن ولی بهترین هاشون رو میگم... "درخت از ابی" "کی اشکاتو پاک میکنه از ابی" "سراب رد پای تو از داریوش" "شقایق از داریوش" "مخلوق از گوگوش" "جزیره از سیاوش" "هجرت از گوگوش" "الکی از سیاوش" چی همه شدن:دی ولی خب هرکس تا حالا اینارو گوش نداده از دنیا و اخرت عقبه-_-