خانه انجمن از کی خوشت اومده؟
١٥٨٨
١٦٦
محمدصنعتیـ

از کی خوشت اومده؟

از کی خوشت اومده؟

لطفا بگین ک در این مدتی که در جیم به سر می بردید چه کسی نظر شما را جلب کرده و دوست دارید مطالب او را دنبال کنید و در تخته با او وقت بگذرانید و با او اشنا شوید؟

٩٥/٠٦/٣٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
LOL
LOL
٩٥/٠٦/٣٠
١
٠
عجب انجمنی !!!!!!! =) 0_ه
م-نص
م-نص
٩٥/٠٦/٣٠
١
٠
خخخخ
ali007
ali007
٩٥/٠٦/٣٠
١
٠
به به:)جناب دکتر:) اکانتتون رو موش خورده ناشناس میاید؟-___-
ali007
ali007
٩٥/٠٦/٣٠
١
٠
پیام ببینمت کشتمت:دی چرا ناشناس میای؟-_- خخخ
رفیعه
رفیعه
٩٥/٠٦/٣٠
٥
٠
خخخخ علی آقا!گمونم گردمون اکانتشونم قورت داده=))
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
:|
لیلی
لیلی
٩٥/٠٦/٣٠
١
٠
پستهای زهرا اقایی، فرانک باباپور،M-astigmat, شعرهایm.sahari,/کامنتهای فریده و فاطمه مودت،و نیما خان حقیقی و اقای محمد صنعتی و علی شاه محمدی و اقای صالح را تو جیم بیشتر از همه میپسندم
Far!de
Far!de
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
کامنتای من ؟؟؟
لیلا رضایی
لیلا رضایی
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
و بعضی پستهایf-yazdi, mostafa-hو mohamadreza amaniپستهای طنز mamzi
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
منننننن؟؟؟؟؟ واو متشکرررررررررمممم خخخخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
:)))) تشکر واقعا :)
لیلی
لیلی
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
فریده که قبلا اسمشelnazi بود و عکس اواتارش frozen
لیلی
لیلی
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
مرسی از شما دو بزرگوار که با کامنتهایی زیبا انجمن ها رو مستفیظ میکنید. خصوصا جوابهای دندان شکن اقای صالح به "یه دوست" تو انجمن هدی و ایرادات طنز اقای شاه محمدی که "هدف این انجمن چیه و..:)
Far!de
Far!de
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
ای جان :) خودمم :D مرسی :) نظر لطفته لیلی خانوم :)))
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
دست شما درد نکنه و : ایکون نگنجیدن در پوست خود
لیلی
لیلی
٩٥/٠٧/٠٢
٠
٠
و پستهای الهام حبشی عزیز:)s-mohsen@m-meisam
LOL
LOL
٩٥/٠٦/٣٠
١
١
تقریبن مطالب اکثر نویسنده هایی که بصورت ‟خود جوش“ نویسنده سایت شدن، "خ و د ج و ش"، و خیلی ها که نویسنده هم نیستن و ینفر نی که اسمشو بشه آورد. وقت گذروندن هم که با همه و بی همه میشه وقت گذروند، وقت خودش میگذره براحتی. ولی خوب بازم خیلی ها هستن خیلی ها که اگر باشن حتی حرفی هم رد و بدل نشه یاد آوری میکنن وقایع جالب رو که خوبه دلم هم نمیخاد با هیچ کس دیگری در محیط سایت آشِنا بشم، بنظرم بعضی ها رو از همین دور در حد رنگ آواتار و سبک مطالب در خود همین سایت بشناسیم عقلانی تر هست .خیلی هامون بهتره که مسطور بمونیم .
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٦/٣٠
١
٣
هه!ناشناسم شناخته میشید =)با اکانت بیاید خب چ کاریه!!!
لیلا رضایی
لیلا رضایی
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
بعضی ها یعنی کیا؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٦/٣٠
٢
٠
:دی! لذتی ک در استتار هس تو هیچی دیگ نیس!
سیزده
سیزده
٩٥/٠٦/٣٠
١
٠
م ح و / س ح/ ا ا
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
مگه داری اسم اعدامیا رو میگی؟؟
رفیعه
رفیعه
٩٥/٠٦/٣٠
١
٠
اولی رو فمیدم بقیه رو نه=))
لیلا رضایی
لیلا رضایی
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
یعنی چ؟
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
چوکاره؟
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
آخریش من بودم
ساده
ساده
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
اولین نفر، کسیه که ازش خیلی خیلی خوشم میاد/ دومین نفر خیلی مطالبشو میخونم/ سومین نفر هم توی تخته خیلی ازش راضیم. لطفا دیبی طور بخونید حرفامو :-)
ساده
ساده
٩٥/٠٧/٠١
٠
٠
نه آتشروان جان، شما نیستی
رفیعه
رفیعه
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
کلن با اجازه بزرگترا بعلههه=)) چه انجمنیه خب:| خخخ
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/٣١
٠
١
خانم شما نظرتو بنویس چیکار به این کارا داری؟ :))))) شاید دو نفر از هم خوششون اومد با هم اشنا شدن تا سال دیگه رفتن زیر یک سقف/// :||||
تقی زاده
تقی زاده
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
خانم انتصاری از اینکه نظرات انقدر سریع تایید میشن ممنونم
م-نص
م-نص
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
خیلی ها بودن..الان همشون مرحوم شدن...کسی نیست
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
من کماکان هستم
م-نص
م-نص
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
انجمن چالش انگیزیه:)
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
ها دگ:)
Far!de
Far!de
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
حالا اینکه بخوام وقت بیشتریو بگذرونم یا بخوام تخته بیشتر باهاشون باشمو فک نکردم تاحالا 😀ولی فرانک و فوفانو.و البته وانیا بانو اینارو دوسدارمشون...و همینطور غزاله خانوم ☺ مطالب اقای صالحم خوبن ...ب شرطیکه ضد استقلال نباشه اون مطلب 😀 باز اگ کسی یادم اومد میگم =)
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
تو ک عزیزی۵__۵
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
ممنون از لطفتون که انصافا همیشه شامل حالم شده:))) به روی چشمم دیگه فقط از تیمای بالای جدول مینویسم! 😂،
Far!de
Far!de
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
غزاله جان عزیزی از خودته خخخخخ ! اقا صالح : اختیار دارین :) ینی تا چن وقت دیگ یه مطلب خوب از استقلال مینویسین ؟!=))😆😆
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٧/٠١
٠
٠
اگه استقلال روند این پیروزی که کسب کرد رو ادامه بده و صدر نزدیک بشه، بله قول ميدم پيشنهادش رو بدم و اگه مورد قبول قرار گرفت مینویسم :) از برد استقلال مقابل ذوب‌آهن خوشحال شدم واقعا، لیگ قبل که سرخابی پایتخت قوی بودن واقعا لیگ لذتبخشی بود و از قوی بودن استقلال هم خوشحال ميشم، مطلب رو هم چشم :)))
Far!de
Far!de
٩٥/٠٧/٠٢
٠
٠
یه پرسپولیسی مطلب برا استقلال بنویسه به به !!! مدیون خودمم 😂😂😂😂 دستتون دردنکنه :)))
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٣٠
٢
٠
من تازه واردم فقط اقا میرزا رو میشناسم که خوب بود قلم زیبایی داشتن شعر های مذهبی خانوم رضایی هم زیباس اقا مجتبی آستانه هم چون پرسپولیسی و خوش گپ هستن از اشنایی شون بسیار خوشحال شدم مرتضی ساده هم بچه باحالیه و دیگه حسین مداحی عزیز که دوست صمیمی هستیم دیگه افتخار اشنایی باشخص خاصی نداشتم مطالب خوب دیگه ام خوندم ولی نویسنده اش یادم نمیاد و اشنایی باهاش نداشتم.
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
شعرای مذهبی فقط؟ .. این نشون میده میدونستن اگ بگن شعرای غزاله خانوم ممکنه چ بازتابی داشته باشه خخخ ای مردم شاهد باشید ک جز منشوریجات شعر مذهبی هم دارم .. شما نمیخونین مثل اخرین شعرم .. :/ :)))
ساده
ساده
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
:-)
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
اخه شما شعراتون از وقتی پیشرفت کرده همه مذهبی بوده ؛ ازاین شعرا بگین که بگم شعرای خانوم رضایی((هم رفتنم خطاست و هم بازگشتنم //مثل اره در گلوی سپیدار مانده ام«علیرضا بدیع»))خداکنه شعر روبه هم نزده باشم حفظی نوشتم خخخم
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
راستی نوشته های ورزشی اقای استانه هم خوبه مخصوصا اگه حمایت از پرسپولیس داشته باشه یا یه تیکه غیر مستقیم به استقلالی ها داشته باشه میچسبه خخخخ
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
فقط ملوان بندر انزلی :|
§
§
٩٥/٠٦/٣٠
١
٠
همینم مونده آدم بیاد جواب بده تا پشت سر هفت جدش شایعه بسازند ((=گرچه کمم نبوده این شایعه ها
ساده
ساده
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
خخخخخخخ
Far!de
Far!de
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
😂😂😂
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
واقعا اینجوری ان؟؟؟؟!!!!! پس واسه همین هیچ کس منو اسم نبرده خخخخ
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
هدف همیه ...ها ها ها
گلبرگ :)
٩٥/٠٦/٣١
١
٠
حالا مثلا خیلی شناخته شده ای که پشت سرت شایعه بسازن!!!
ساده
ساده
٩٥/٠٦/٣٠
١
٠
سوالش سه تیکه است: چه کسی نظرتون رو جلب کرده/ مطالب چه کسی رو دوست دارید بخونید/ تو تخته دوست دارید با کی وقت بگزرونید/ مرحله به مرحله پیش میریم خخخ
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
مثل همیشه عالی
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
مرحله ب مرحله پیش برید :|
ali007
ali007
٩٥/٠٦/٣٠
٣
٠
خیلی وقته که دیگه کلا مطالب کسی رو دنبال نمیکنم....اون کسایی هم که دنبال میکردم بقول محمدحسن همه فوت کردن:)) البته خب اگه رفقام مطلبی بنویسن که به چشمم بخوره میخونم مخصوصا مطلبای فامیل جانم صالح:)) ولی در کل اونایی که مطالب شون رو دنبال میکردیم و تو انجمن ها با هم بحث میکردیم و تو تخته با هم حرف میزدیم خییییلی ها بودن که دیه نیستن:دی
LOL
LOL
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
✿♥✿
§
§
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
(((=((
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
قربون تو فامیل :)) یه دونه ای:)
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
لطفا درست و حسابی معرفی کنین که کسایی که مثل من تازه واردن با نوشته های بقیه اشنا شن الان بنده خودم خیلی کسی رو نمیشناسم که پیگیری کنم۰ خیلی ممنون
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
0_0
Anis
Anis
٩٥/٠٦/٣٠
٣
٠
کلن همه چی از دور قشنگ تره😐😂
 §
§
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
گلاب بر دهانتون
حافظ
حافظ
٩٥/٠٦/٣٠
٠
١
گر چه دوریم به یاد تو قدح می‌گیریم بعد منزل نبود در سفر روحانی
مولوی
مولوی
٩٥/٠٦/٣٠
١
٠
غوغای روحانی نگر سیلاب طوفانی نگر
§
§
٩٥/٠٦/٣٠
١
٠
خیلی زشته این عمل -___- بی ادب
@ §
@ §
٩٥/٠٦/٣٠
١
٠
نگا نگا! اصن همینه ک هس
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٣٠
١
٠
به تو نزدیکم و دوری مثل بارون پشت شیشه؛ یاد این شعر افتادم
Anis
Anis
٩٥/٠٦/٣٠
٣
٠
-__- خخخخ من باید با ددی شما یه صوبت جدی داشته باچم 😑😑😆
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
این جه چ خبره؟
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
زیادن:)
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
دورووغ؟ :)
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
دروغم کجا بود؟
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
نمونه بارزش من!:دی
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
اون ک البته
٩٥/٠٧/٠١
٠
٠
جناب صنعتی! این «اونکه البته» رو من باید میگفتم!!! :///
٩٥/٠٧/٠١
٠
٠
ولی غزاله! واقعانم اون که البته! من واقعا از خوندن شعرات لذت میبرم:)
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
بهتره این سواله سخت رو از صاحب انجمن بپرسیم:دی .. شما بگین منم میگم:))
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
ارادتمندیم :)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٦/٣٠
١
٠
کلا مثه قبل سعادت حضور ندارم! اما راستش دروغ چرا زیاد مطالب و نظرات افراد جدید رو دنبال نمیکنم از نسل ریش سفیدا ولی چرا چون کلی خاطره و شادی و غم داریم دسته جمعی..! و هر پیام و حرفی تداعی کننده ی خاطره ست..
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
و هر پیام و حرفی تداعی کننده ی خاطره ست... :|
ساده
ساده
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
آقایان: سید حمید بزرگواری/ ایمان فروزان نیا/ علیرضا خورسندی/ مجتبی خطیب آستانه/ حسین مداحی / یاسین ناطقی/ نعمت روحانی / و....
ساده
ساده
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
این برادران اهل تخته اند( بجز آقای فروزان)، خوشم نمیاد به خاطر شخص، مطلببشو بخونم، اول سرمو می اندازم پایین میرم تو مطلب، می خونم و نظر میدم بعد به اسم نویسنده ی مطلب نگاه می کنم( البته نه مطلق)
ساده
ساده
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
و به این عزیزان به چشم برادر بزرگتر نگاه می کنم و ازشون چیز یاد میگیرم:-)
m_sepehri
m_sepehri
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
منم معمولا اول مطلبو میخونم کامنت میذارم بعد میرم ببینم کی نوشته:))
ساده
ساده
٩٥/٠٦/٣٠
١
٠
برادر محمدرضا هم که عضو جدیده و فقط تو تخته و انجمن رویت شده، مطالبشو یادم نمیاد:-)
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
من و میگی مرتضی خیلی عزیزی چه با من باشی چه نه .
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
تارو میساکی؟؟؟ ها داداش 5 روز از عضویت اش میگذره اسمش رفته تو فعال ترین ها
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
مطالب مریم سادات، آقا صالح به جز ورزشی و سیاسی بقیه مطالبشون رو میخونم معمولا، مطالب بعضی از دوستان اگه ببینم رو سایت میخونم که اکثرا دیگه مفقود الاثر شدند... اگه تو اینستا کسی بگه مطلبم رو بخونید و ببینم میخونم معمولا مثل مطلب سحر نیکو عقیده (زامبی ها)
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
واااقعا ممنون از لطفتون، اتفاقا چندتا مطلب دارم آماده میکنم که نه سياسيه و نه ورزشی :)))
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
چه خوب (:
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٦/٣٠
٢
٠
همش خانوم لیلی رضائی
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
چی مینویسن ایشون ؟؟؟
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
چیز زیادی که نمی نویسند(3 مطلب بیشتر ندارن) ولی خب خصوصیات خاصی دارن از جمله کامنتها و نظراتی که میگذارن برای بقیه متفاوته و من دوست دارم
لیلی
لیلی
٩٥/٠٦/٣١
١
٠
خیلی ممنون،مرسی^_^
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
اره در بیشتر صحنه ها حاضر و فعال هستند ایشون ... بعله
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٦/٣١
١
١
گفتم همش ها/جواب همه سوالات انجمن بود ها...^_^
لیلی
لیلی
٩٥/٠٧/٠٢
٠
٠
میدونم
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٣٠
١
٢
تو تخته اگه مرتضی و حسین و اقا مجتبی استانه باشن خیلی خوبه
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
خو اینا ک دائمی هستن
naeeme-chakeri
naeeme-chakeri
٩٥/٠٦/٣٠
١
٥
چه انجمنی:) فوفی و غزاله و خاتون و بانوی شعر تخته و مریم سادات بانو:) و دیگه... نمدونم ولی به نظرم هنوزم هستن کسایی که یادم نمیادشون الان... از آقایان هم که خب نباشن تو تخته کلا بیشتر حال میده دی: .... . مطالب هیچ کس هم نیست که صددرصد دنبال کنم..
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/٣١
٠
٨
^____^ درووود به روت:) ما نیز هم
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
: |
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
: | حالا همش ک تخته دست خودتونه دارین صفا میکنین ک
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
از همه خوشم میاد، مگه اینکه خلافش ثابت بشه.
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
دمت گرم حسین
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
عه:|
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
درست و حسابی معرفی کنین که چه کسی تو چی نوشته هاش خوبه که کسایی که تازه اومدن با افرادی که خوب مینویسن اشنا شن۰
...
...
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
دلم برای تمام کسایی که تو جیم بودند اما به دلایلی دیگه نیستند تنگ شده ...
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
:(
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٣٠
١
٠
منم وقتی کسی میره دلم میگیره ؛ از رفتن خوشم نمیاد۰ چرا از جیم میرن ؟؟یاد این جمله افتادم((هیچ برگشتی در کار نبود، حقیقت این بود که قلب من یکشنبه شبی روی سکوی یک ایستگاه, قطار هزار تکه شده بود...!«گاوالدا»))
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
آنا گاوالدا گفته اینو ...؟ عه ..چطور تو ذهنم نبود/// همه چی ازش دارم همشونم حفظم تقریبا
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
حالا واقعا محمد صنعتی اسم طرف رو شنیدی؟
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
:|
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
تخته که مارو پس میزنه!مطالبم که تیتر مهمه برام و خود مطلب...:)
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
ما رو هم پس میزنه ب دل نگیر
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
کلد و صالح
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
مرسی مختصر و مفید :|
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
من هم بوق بودم دیگه
Cold
Cold
٩٥/٠٧/٠١
٠
٠
ستاره سهیل شدین رویا خانوم :)
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٧/٠٢
٠
٠
همین که چراغ خاموش هم سر میزنید هم باعث خوشحالیه :)))
v-qavam
v-qavam
٩٥/٠٦/٣١
٤
١
تخته که خیلــــــــــی وقته حضور نداشتم خدا رو شکر خخخ / مطالب صالح و آقای فروزان نیا و آقا میرزا و کلدی و چغکی و شعرای حمیدرضا خبازی رو تقریبا سعی میکنم حتما هر جور شده بخونم و نظر بدم چون واقعا ارزش خوندن دارن و لذت می برم// اما خب مطالب از نویسندگان و کاربران متفرقه هم می خونم و اگه بپسندم حتما نظر میدم// تیترش اگه واسم جذاب باشه روش کلیک میکنم و دو سه خط اولش اگه کشش داشته باشه و جذاب باشه تا آخرشو میخونم/// از خانم ها قلم خانم هاجرک و خانم آقایی رو می پسندم و می خونم.
Far!de
Far!de
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
خدارو شکر :/
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
:)
m_sepehri
m_sepehri
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
سلام.مشتاق دیدار...مطالب مستر کلد فضاش ی حالت رمانتیکی داشت...قشنگ بودن:)
Cold
Cold
٩٥/٠٧/٠١
٠
٠
چاکر داش وحیدم هستیم :) لطف دارین خانوم سپهری :)...دلم واسه اون روزا تنگ شد! چقد بازدید و کامنت میخورد مطالبم :))
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٧/٠٢
٠
٠
دم شوما گرم حاج وحید :)) خیلی باحالی ؛)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٧/٠٥
٠
٠
:) خب می گفتی وحید ؟خخخ
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
اینا که اسم میبرین بگین چی مینویسن ؛ مثلا من خودم فقط دنبال شعر و داستانم میرم میبینم ؛ نامبرده چیز دیگه. مینویسه۰
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/٣١
٢
٠
شعر های خانم غزاله رضائی رو به همتون پیشنهاد میکنم ... بعضیاشون شاهکاره واقعن// حسین مداحی هم بعضی وقتا نمک میپرونه تو تخته و کامنت هاش بد نیس:) و اقای خورسندی هم ک همه جا هستن و از حمایت هاشون نهایت تشکر رو میکنم...محمد حسن هم ////////و خیلیا دگ
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
ماشا... به خودت چه کامنتی گذاشتی خسته نباشی من هر وقت میام دوتا میزارم خخخ
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
به به باتشکر^__^
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٦/٣١
١
١
اِ اِ اِ نیگا نیگا طرفدارای من مثل خودم کم پیدان بیان بگن نوشته های منو دنبال میکنن :)) / من نوشته ی خیلی از دوستان رو می خونم اما اون هایی که اختصاصی دوست دارم مطالبشون رو دنبال کنم چند نفر بیشتر نیستن و دلایل مختلفی هم دارم یکیشون خانم راهبر هست که اخیرا مطلبی ازشون منتشر نشده . مطالبی که فرانک می نویسه هم توشون جملات بامزه ی زیادی پیدا میشه، جناب فروزان نیا طنزهای خوبی می نویسن و من اون دید طنز رو می پسندم، اون دسته از مطالب جناب صالح که از مشکلات مردم برخواسته هست رو هم دوست دارم چون مشخصه به قول خودشون " نگارنده " واقعا اون حس همدردی رو داره و مطلب ریا کارانه نوشته نشده! پست هایی که مربوط به عکاسی های جناب خرسندی بود رو هم دوست داشتم که الان کمتر شده . پیش تر ها نوشته های آقای حق خواه رو هم خیلی خیلی دوست داشتم و امکان نداشت یکیش از زیر دستم در بره...، شعرهای غزاله رو دوست دارم و همینظور شعرهایی که جناب مصطفی میگن، وقتی می خونمشون دلم خنک میشه :)) کلا همتون خوبین :ی اگر کسی رو فراموش کردم عذر خواهم :)
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/٣١
١
٠
ب خدا یادم رفت اسمتون رو بنویسم خانم حبشی///شما ب بزرگی خودت ببخش :دی
v-qavam
v-qavam
٩٥/٠٦/٣١
١
١
انصافا به قول خودش "نگارنده" رو خوب اومدین. من هم که چهار ساله توی جیم تقریبا فعالم و مطالب همه نویسنده ها رو خوندم و میخونم عبارات زیادی ندیده بودم که مشخصه اون نویسنده باشه.اما الان به نظرم عبارت "نگارنده" شده کلمه اختصاصی مطالب صالح و یجورایی شناسنامه اش .یا مثلا عبارت "کلیک رنجه" که خانم دنیا دیده فقط ازش استفاده میکردن.
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٧/٠١
١
٠
شما لطف دارین جناب صنعتی :) / بله جناب قوام بنده هم به " خوب اومدن " سرشناسم کلآ :))) این بانویی که ازشون گفتین رو نمی شناسم :) تشکر.
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٧/٠١
١
٠
به به^___^ تو عزیز دلمی:دی
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٧/٠٢
٠
٠
یه دنیا سپاس خانوم حبشي بابت لطفتون :)
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٧/٠٢
٠
٠
آخ آخ وحید چند وقت پيش بود داشتم فکر میکردم "کلیک رنجه" رو کی میگفت؟ مرسی که گفتی :) جاشون خالیه خانوم دنیا دیده تو سایت، خصوصاً که انجمن ها رو هميشه بودن:)، در مورد خودمم ممنون رفیق :) امیدوارم همینطور باشه ؛)
خاتون گیس گلابتون
خاتون گیس گلابتون
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
تا جایی که بتونم همه مطالبو میخونم با ستاره و بی ستارشم برام اهمیتی نداره و تا حالا اکثرشون رو هم دوست داشتم آن سخن کز دل برآید لاجرم بر دل نشیند :)
m_sepehri
m_sepehri
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
مستر سقف:) ب خاطر روحیه شادی ک دارن... ن ک برای گذروندن وقت... کلا روحیه خوبی دارن بعلاوه اعتماد ب نفسی ک سقفو رد کرده:)
m_sepehri
m_sepehri
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
روزایی ک گذشت و خیلی ها بودن و نیستن رو کاربرای قدیمی فقط یادشونه...اون زمانی ک کل کسایی ک میومدن سایت با ادمین و همه 20 نفر نمیشدن...یه خونواده کوچیک بودیم... پاییز ک مث خودم آذرماهیه،نیوا،وانیا،الهه سلطانی،وصال،فائزه اعتمادی،دختر مشرقی،مونا،ام برف و انار،نسیم،نرگس ماما،محدثه صنعتی،مریم شیعه زاده،جان بر کف،سرباز ولایت ک بعد آشنا دراومدیم...و خیلی های دیگه...و آقایون هم بودن اون میون...مستر سقف،مستر عکاس باشی،مستر قوام،مستر بهمنی و ... . نمیشه لفظی رو ب این جمع منتسب کرد غیر از خونواده... حالا ینکه قصد این انجمن چیه و ... کاری ندارم حتما در حد سایت بوده ک گذاشته شده اما این روزا سایت و کاربرا و جو اصلی سایت با چیزی ک سال های قبل بود و این خواده میومدن خیلی فاصله گرفته...برای همین خیلی از افرادی ک شاید اگه میبودن خودشون و مطالبشون محبوب میبود دیگه نیستن...البته این ن تقصیر ادمیناس ن هیچ کس دیگه.همه درگیر کار و زندگی مون شدیم...زندگی همینه...جدید ترا میان و جای قدیمیا رو میگیرن...اما اون زمان هیچ کس ب قصد خاصی با کسی حرف نمیزد...همه اعضای ی خونواده بودیم...و کسی ب خاطر اینکه حالا اون مطلبو کی نوشته یا تو تخته کی فعاله تو سایت نمیومد...
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/٣١
١
٠
اولا باشه حالا نزنین...بیکار بودیم گفتیم یه انجمنی بزاریم بریم/ به این چیزا هم فکر نکردم اصلا ...//...دوما ام برف و انار و محدثه مان سلام رسوندن ...///...سوما خودمم مال همون دورانم ب خدا ( تو جشن جیم هم بودم(((... و البته هنوز هم کسی ب خاطر اینکه حالا اون مطلبو کی نوشته یا تو تخته کی فعاله تو سایت نمیاد ما ک حرفی نزدیم///....
m_sepehri
m_sepehri
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
منم منظوری نداشتم...صرفا خواستم یادی از گذشتگان کرده باشم...بله میشناسمتون...ولی اون خییییییییییلی قدیما منظورم بود///سلامت باشن
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٦/٣١
٠
١
من قدیمیم شما مارو هیچ جا حساب نکردین از همون اول کاربریمون!/خ
Huh
Huh
٩٥/٠٦/٣١
٠
١
شما نماد فسیل بوده اید ، هستید ، خواهید ماند! من که هنوز اسم فعال ترین کاربر بگوشم بخوره شما سبز میشید پیش چشم با اون امتیاز نجومی ای که در زمان خودتون یه چیز عجیبی بود بین کاربرا
ali007
ali007
٩٥/٠٧/٠١
١
٠
سلام خانوم سپهری:) حال شما؟:)
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٧/٠٢
٠
١
رفتن 1 ماه دیگه سر بزنن به سایت مثل اقای م_نص/خ
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٧/٠٥
١
٠
:) سلام خانم سپهری /سپاس
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٦/٣١
١
١
کسی از ما یادی نمیکه ): از یه جیمی قدیمی با سن کاربری 3 سال و 6 ماه که بر خلاف کاربرای قدیمی فعال بوده و هست/زمانی مطالب و انجمنهای پر بازدید میزدیم که مطلب و انجمن مد نبود!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٦/٣١
٢
٠
خخخخ خیلی خوب بود
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٦/٣١
١
١
خدایش خطیب جان/یه واقعیت هست که شاید کمتر کسی بدونه تنها کاربر قدیمی توی جیم که فعالیتش هنوز هست و کمرنگ نشده من هستم بقیه کاربرای قدیمی یا رفتن یا اگه هستن فعالیتشون خیلی کمرنگه و گاهی میان جیم و نظر و و کامنتی میزارن.
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
ارجاعت میدم به رادیوپاتوق / قسمت 2
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٧/٠١
١
٠
خب ایشون که عذر خواهی کردن/شما نباید کینه ای باشین
فائزه
فائزه
٩٥/٠٧/٠١
٢
٠
خب خیلی ها هستن که نظرمو جلب کردن:دی مثلا رفیعه..دکتر منتی..دوقلوها(همتا و شاهدخت)...مستر وکیلی( یادمه چه قدر به حرفاشون میخندیدم:| ) و ... تو تخته هم اگه رفیعه باشه خوبه:) یا مریم سادات:) فاطمه بهزادفرم خوب بود که الان دیگه نمیاد جیم:)
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٧/٠١
٠
٠
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٥/٠٧/٠٢
٠
٠
میام ولی از بچه ها کسی نیس زیاد میرم واز:| :))))
لیلی
لیلی
٩٥/٠٧/٠٢
٧
١
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگزاریم
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٧/٠٢
٨
٢
آتش آتشروان
آتش آتشروان
٩٥/٠٧/٠٢
١٠
٠
خواهش میکنم قابلی نداشت/سر بزتید به وبلاگم
لیلی
لیلی
٩٥/٠٧/٠٣
١١
١
;-)
sahar-s
sahar-s
٩٥/٠٧/٠٢
١
٠
وقتی ک من عضو جیم شدم ی سری افراد بودن ک خیلی باحال بودن واقعا جمع خوبی بود الان خیلی وقت ک نبودم پس نمیتونم نظر بدم ولی همون جمع قدیم دوس دارم خیلی زیااااااااد :-)