خانه انجمن بهترین سریال
٤٠٩
٥٤
naeerika

بهترین سریال

بهترین سریال

بهترین سریالی که در چندسال اخیر از تلویزیون پخش شده چی بوده؟ به نظر خودم بچه های نسبتا بد

مطمئنا حداقل یک بار یک سریال از تلویزیون دیدید پس نظرتون رو در مورد هون یکی بگید قبوله!

٩٥/٠٦/٢٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٢٩
١
٠
نسبتا بد هم شد فیلم فقط جومونگ و مختار؛ انقدر طنز هم کم میزارن که در حاشیه هم بد نبود؛مگه تو پروفایل ننوشته؟؟
ساده
ساده
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
از سریال های طنز مهران مدیری( ببخشید شما/ شبهای برره/ دورهمی)- از سریاهای تاریخی( ولایت عشق/ مختارنامه/ یوسف پیامبر) - سریالهای خارجی( جومونگ/ یانگوم/ و خیلیهای دیگه که یادم نیست) - سریالهای ایرانی( ملکوت/ رستگاران/ دلنوازان/ نرگس/ و خیلیهایی که یادم نمیاد) - سریالهای رضا عطاران هم که از خوش نشینها شروع میشه به این طرف همه خوب بودن.
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
در چشم باد معرکه بود.وضعیت سفید هم فوق العاده بود
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٥/٠٦/٢٩
٠
١
تلویزیون نمیبینم ولی "شهرزاد"معرکه بود:)))
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
جاست سه در چهار :)) فقط اینو کامل دنبال میکردم و غصه ندیدنشو میخوردم! بقیه مهم نبودن!
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
بچه های نسبتا بد هم خوب بود راستی :) ولی اول 3*4
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
آرررره خیلی سه در چهار خوب بود...
Cold
Cold
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
منم دقيقا چندين ساله تلوزيون نگا نميكنم...ولي شب هاي برره رو ميديدم اون قبلا و خيلي هم دوسش داشتم :)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
حسین برو دوباره دانلود کن یا بخر...خیلی حال میده...وجدانن رو دست همه فیلم و سریالای الان
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
اره به نظرم بهترین سریال طنزی بود که دیدیم:)
Cold
Cold
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
دارمش ممدحسن...یه وقتایی حسش باشه نگا میکنم یکی دو قسمت :))
م-نص
م-نص
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
:) همی دو روز پیش قسمت گروهان شیرفرهادو دیدم خیلی حال داد
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٢٩
١
٠
سازنده گفته سریال های اخیر یکی کامنت گذاشته تو سریال های اخیر اوشین ((سال ها دور از خانه )) قشنگ بود میخوام بدونم ایشون تعریف شون از اخیر چیه دقیقا!!!؟؟؟
ساده
ساده
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
بچه های نسبتا بد هم شامل اخیر نمیشه:-)
ساده
ساده
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
کو اوشین حالا؟ کسی نگفته که؟
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
بچه های نسبتا بد مال دو وسه سال اخیره ؛ اوشین مال اول انقلاب واقعا دیدگاه ها تفاوت داره در کلمه ی اخیر؛ اوشین نگفتیم ولی بقیه فیلم ها هم مال خیلی قبله مثلا من ۸ سالم بود برره میذاشت الان ۱۹ دارم اخیر پخش شده!!!؟؟؟
ساده
ساده
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
زیاد سخت نگیر خخخ، ولی خب « ببخشید شما» و « شبهای برره» عالی بودن:-)
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
نه دااش مرتضی شوخی میکنم باهات عزیز مایی ولی طرف گفته بهترین سریال اخیر شما تاریخچه سینما رو اوردی جلو چشمش خخخخ
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
سه در چهار/// و دیگر هیچ غلط خاصی از تلویزیون ایران ندیدیمع
م-نص
م-نص
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
شب های برره..توی طنز تک تک بود
م-نص
م-نص
٩٥/٠٦/٢٩
١
٠
این فیلم دیوارم که جدیدا داره پخش میشه بدک نیست...بقیه فیلمای جدیدم ندیدم حقیقتا...البته پایتخت ها هم بد نبودن
م-نص
م-نص
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
ی سریالم بود مال 7-8 سال پیش به اسم قرارگاه مسکونی که بعدا اسمشو گذاشتن روزای خوش خدمت...اونم خوبه
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
آهنگش خیلی باحال بود خخخخ
م-نص
م-نص
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
اهنگ 011 بود
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٦/٢٩
٠
١
واقعا نگاه نمیکنم سریالای تلویزیونیو...
م-نص
م-نص
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
ن شما الکی می گویید..دارید تمارض می کنید:)
zakhar
zakhar
٩٥/٠٦/٢٩
٣
٤
سریالای تلویزیونِ ایران فقط اونجاهاش که تلویزیون خاموشه!
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٢
احسنت خخخخ
م-نص
م-نص
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
:/
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
بعد از این کامنت رییس صدا سیما سر به بیابون گذاش خخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
سریالهای طنز رضا عطاران/متهم گریخت و خانه بدوش و....
م-نص
م-نص
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
:)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
یادش بخیر دوران اوج عطاران
م-نص
م-نص
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
راستی..ساخت ایرانم عالی بود فقط سه قسمت اخر رو بد تموم کرد
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٦/٢٩
١
٠
نابرده رنج... خیلی سریال قشنگ و درامی بود
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
فقط تیتراژش رو دوست داشتم خودش رو در حد یه قسمتم ندیدم:)
§
§
٩٥/٠٦/٢٩
١
٠
سه در چهار، در چشم باد... این دو تا رو خیلی دوست دارم
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
سه در چار کدوم بود که همه میگن؟؟؟
ساده
ساده
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
تیتراژ این بود: زندگی یعنی همین که اگه داری یا نداری حقتو بگیری اما حقو زیر پا نذاری زندگی یعنی همین که اگه قهری،اگه آشتی با تو باشم اگه داشتم بمونم اگه نداشتی من و تو هر جا که باشیم،اگه پایین اگه بالا ممکنه جامون عوض شه،دیر و زود،فردا یا حالا زنده ای پس زندگی کن،نگو سخته نگو دیره بگی ساده اس ساده میشه،بگی سخته سخت می گیره دنیا پر از دار و ندار آدما می گرده دیروز امرز فردا دنیا با ما بی ما می گرده زندگی یعنی همین که اگه داری یا نداری حقتو بگیری اما حقو زیر پا نذاری زندگی یعنی همین که اگه قهری،اگه آشتی با تو باشم اگه داشتم بمونم اگه نداشتی دنیا پر از دار و ندار آدما می گرده دیروز امرز فردا دنیا با ما بی ما می گرده»
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٦/٢٩
٣
٠
بهترین سریالی که دیدم ، پشت بام تهران :)
ساده
ساده
٩٥/٠٦/٣٠
١
٠
نابرده رنج، پشت بام تهران، میکائیل و... که همه خوب بودن :-)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
ندیدمش
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
من سریال پشت بام تهران رو نگاه نکردم وای اهنگی که رضا صادقی براش خونده خوشم میومد قشنگ میخوند حمید اقا
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٧/٠١
٠
٠
سبکش رو خیلی دوست داشتم
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
پشت بام تهران رو دوست داشتم این چند سال اخیر مخصوصا بازی هاش معرکه بود
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
نابد رنج خیلی قشنگ بود:) و طنز هم ساختمان پزشکان غیر از قسمتای حرص درارش ، خانوم شیرزاد خوب بود:) نگا میکنم تلویزیون ولی الان چیزی دیگ ب ذهنم نمیرسه
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
حالا که سریال های قدیمی رو میگین یه یادم از سیروس گرجستانی کنیم خیلی خوب بود مخصوصا متهم گریخت چقدر خوب بود
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٦/٣١
١
٠
زیر تیغ "اگه اسمش رو اشتباه نگفته باشم" عالیییییییی بود با بازی بينظير پرویز پرستویی
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٦/٣١
١
٠
زیر هشت "بازم اگه اسمش رو اشتباه نگفته باشم!" هم خوب بود، امیر جعفری و اتیلا پسیانی عالی بوذن
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٦/٣١
٢
٠
پرده نشین "اینو دیکه اسمش يادمه" ساختار و فیلمنامه ی خوبی داشت و هنر شعیبی رو در سریال هم ثابت کرد، واقعا سریال استخون داری بود
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٦/٣١
٢
٠
اینقدر که خط قرمز رو دوست داشتم که حد نداره، شاید باورتون نشه اما فرار از خونه شده بود یکی از اهدافم، من هنوزم خط قرمز رو با اختلاف زیاد نسبت به باقيه سریالا دوست دارم
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٦/٣١
٢
٠
"خانه ی ما" رو اگه کسی یادش باشه خوشحال ميشم، من واقعا این خانواده رو دوست داشتم و بعد از خط قرمز محبوبترین سریالم هست، واقعا سریال خوبی بود، حتی تيتراژش الان تو ذهنمه... یادش بخیر
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٥/٠٦/٣١
١
٠
مدار صفر درجه و در چشم باد