خانه انجمن خوشبختم چون..
٦٤٥
١١٣
غزالِ رضائی

خوشبختم چون..

خوشبختم چون..

یکی از دلایلی که ته ته دلتون یه احساس خوشبختی میکنین رو بگین:)

شاید یه بهونه لازم باشه کمی بهش فکر کنید که چرا.. خوش بختید:)

٩٥/٠٦/٢٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠٦/٢٧
٣
٦
فضولی کردن تو زندگی خصوصی آدما اصلا کار خوبی نیست!
X
X
٩٥/٠٦/٢٧
١
١
:)) :|
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/٢٧
٠
٢
:) هر طور راحتین:)
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٢٧
٠
٢
حسین یادت باشه در این مورد صحبت کنیم
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/٢٨
٠
٤
خدا به خیر کنه:دی ... دستم خورد جای پاسخ یه مثبت بهتون دادم:| حالا برا اینکه خنثی شه یه منفی هم میدم الان:دی
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٦/٢٧
٢
٠
اگه تا چند ماه پیش این سوال رو ازم میپرسیدن قطعا به ضرس قاطع اعلام بدبختی میکردم! ولی حالا که وضع خیل یاز دوستام رو میبینم میتونم بگم خوشبختم چون پدر و مادرم سالمن و سایه شون بالای سرمه خوشبختم چون تونستم درس بخونم خوشبختم چون کار دارم خوشبختم چون یه خانواده دارم و یه خونه که میتونم توش زندگی کنم خوشبختم چون میتونم کتاب بخونم خوشبختم چون میتونم لبخند بزنم و از چیزهای کوچیک لذت ببرم خوشبختم چون میتونم دوست داشته باشم خوشبختم چون میتونم باعث خوشحالی بقیه بشم خوشبختم به هزار دلیل کوچیک و بزرگ که تا وقتی از دستشون ندادیم قدرش رو نخواهیم دونست
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/٢٧
٠
٠
احسنت نسرین :)) خیلی از ماها هیچ وقت شانسای بزرگ زندگی مونو که شاید خیلی کوچیک باشن نمیبینیم :) این دلایلت عالیه:)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٦/٢٧
٠
٠
دوستاتون چی شدن مگه
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٦/٢٨
٠
٠
هر کدوم شون یه جورایی یه عزیزی رو از دست دادن و زندگی شون از روال عادی اش خارج شده
X
X
٩٥/٠٦/٢٧
٠
٠
زیر گروه موسیقی هست این انجمن چرا!
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/٢٧
٠
٠
نمیدونم!! الو اقای استانه؟؟:))
سعید نایب
سعید نایب
٩٥/٠٦/٢٧
٠
٠
دلیل خوشبختی من فقط خانمم. از اینجا تا بیکران دوستت دارم.
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٦/٢٧
٤
١
یادمه یه بارم دلیل بدبختیمونو خانوما عنوان کرده بودین!جالبه!
Rada1997
Rada1997
٩٥/٠٦/٢٧
٠
٠
یعنی خدانکشت محسن تو پایین کامنت ما چیزی ننویس نگاه کن چقدر برات ایول گذاشتم خخخخخ
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/٢٧
٠
٠
هعییی .. کیه که قدر ماهارو بدونه:) تبریک ب خانومتون
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/٢٧
٠
٠
اقای محسن مگ شما در جرگه متاهلینین؟@@
سعید نایب
سعید نایب
٩٥/٠٦/٢٨
٠
٠
اگه نظری داده شده فقط جهت شوخی و مزاح بوده. من ارادت زیادی به بانوان عزیز دارم
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/٢٧
٤
١
خوب من خوشبخت نیستم به هیچ وجه...حالا چکار باید بکنم؟ :(
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/٢٧
٠
٤
بیشتر فکر کنین ... اگر باز هم به نتیجه ای نرسیدین بگین تا من بگم چرا خوش بختین:))
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٦/٢٧
٠
٠
:)
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/٢٧
٠
٠
اینکه ادم بتونه لبخند بزنه هم خوشبختیه:دی انرژی رو کیف میکنی اصا؟:دی
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٦/٢٧
١
١
در جواب تیتر:بدبخت نیستم!
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/٢٧
٠
٧
هیچ کس بدبخت نیس .. :)
Rada1997
Rada1997
٩٥/٠٦/٢٧
١
٦
خوشبختم چون هنوز هستن کسانی که عاشقانه دوسم دارن۰ واقعا همین حالا مسخره کنین
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/٢٧
٠
٠
فکر میکردم میخواین بگین کسانی هستن که عاشقانه دوسشون دارین:دی بله این هم از دلایل خوشبختیه خیلیامونه
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٢٧
٠
٠
نه اخه مگه دیوانه ام از عاشقنه دوس داشتن احساس خوشبختی کنم۰عاشقانه که کسی رو داشتن مسعولیت میاره فقط عذابت میده ۰
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٢٧
٠
٣
ولی خوب راس میگین عاشقانه دوس داشتن در کنار سختی هاش و عذاب هایی که میکشی لذت بخشه واقعا گیج شدم که عاایا از کسی رو عاشقانه دوس داشتن میشه احساس خوشبختی کرد جیمی ها لطفا راهنمایی کنین
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٢٧
٠
٥
اصلا به نقل از انتوان اگزوپری اهلی که میشیم ۰همه چیزم که بره رنگ گندم زار میمونه ۰ شرمنده شدم پیش اگزوپری تو مکتبش تجدید اوردم خخخخخ))خوشحالم که روشن شدم
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/٢٨
٢
٧
قبل از اینکه من چیزی بگم کامنت به کامنت خودتون رو توجیح کردین:دی .. من هر وقت واقعا عاشق بشم احساس خوش بختیم دو چندان میشه!:) مسئولیت هاش هم قشنگه. و اینکه زندگی اگر بخواد همینطور صاف باشه اصلا هیجان انگیز نیست و ادم حوصلش از بی کاری سر میره .. ما مسئول کار هایی هستیم که انجام میدیم و اگر این مسئولیته نباشه ما قطعا ادم های کسل اوری میشیم:)))
مائده رئیس الساداتی
مائده رئیس الساداتی
٩٥/٠٦/٢٧
٠
٠
:):
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/٢٧
٠
٠
:)))
ساده
ساده
٩٥/٠٦/٢٧
٢
١
نمی دونم
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/٢٧
٠
٠
بهش فکر کنین به نتیجه های خوبی میرسین!:)
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٢٧
٠
٣
نمیخواد به ذهنتون فشار نیاربن حالاکه نگاه میکنم کسی رو عاشقانه دوس داشتن درسته زجرو درد داره ولی خوب احساس خوشبختی به ادم میگه اصلا چه فایده زندگی وقتی عاشقانه کسی رو دوس داشته باشی فوقش اینه که عذاب میکشی ممنون که روشنم کردین پس من احساس خوشبختی میکنم چون هم بعضی ها عاشقم هستن و همعاشق بعضی ها هستم هیچ کدومم تنهایی خوشبختی نمیاره تا حلا بهش فکر نکرده بودم۰
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٢٧
١
٤
دیگه بهش فکر نکن مرتضی خودم به جای توهم فکر کردم
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/٢٨
٠
٣
تنها دلیل خوشبختی هم نمیشه گفت دوست داشتن کسیه .. خیلی دلایل دیگه داره .. حالا فکر کنین روش اگر به نتیجه نرسیدین ثابت میکنم که خوش بختید:))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٦/٢٧
٠
١
خیلی وقته خوشبختی سایشو رو من ننداخته
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/٢٨
٢
١٠
خیلی وقته به این سایه عادت کردین و نمیبینینش ها:)) خوش بختید چون پدر شما کنار شماست .. این تنهاچیزیه که همه ما جیمی هامیدونیم یکی از دلایل خوش بختی شماس:)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٦/٢٨
١
٣
خوشبختی خودش نمیاد باید بری دنبالش
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٦/٢٨
٠
٣
مرسی غزاله خانوم بله پدرم که آزاد شد من خیلی بهتر شدم و روحیم خوب شد حتی تعداد قرصای که برای اعصابم میخوردم کمتر شد ولی یه چیزهای هست نمیشه گفت /ببینید پدرم 12 سال حبس کشید الان حرص و جوش اتموال از دست دادشو میخوره و روحیه خوبی نداره تازه از روی تختای زندان یک بار افتاده و لگنش شکسته و نمیتونه راه بره همچنین من برای حموم کردنش میبرمش حمام و خودش نمیتونه و چند مورد دیگه منظورم اینه دیگه اون بابای سابق نیست حتا برای خودش و داغون شده کاملا هم از نظر روحی هم از نظر جسمی.اما خب بازم من خدارو شکر مکنم همونطور که گفتین سایش بالا سرمه /ولی این موردهای که گفتمم هست که کمی دلم رو به درد میاره ):
م-نص
م-نص
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
من دردای زیادی رو کشیدم...الان همه چیز به تو و پدرت بستگی داره..قبلش میگفتین کاش ازاد بشن؟الان میگین کاش این اتفاق نمی افتاد..پس کی قراره بجنگین؟؟تو باید به همه اطرافیات بفهونی وقت ن جنگه نه ای کاش و ای فلان...وقت غم نیست وقت جنگه دوازده سال غم خوردین بس نیست؟؟اگر خواستی ی برنامه بذار همو ببینیم ی سری چیزا رو بهت حضوری بگم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٦/٢٩
٠
١
ولی پا داره و اونم گاهی فرار میکنه از دستت!م نص جان
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٢
ممنون
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٦/٢٧
٢
٠
خوشبخت نیستم چون مجردم
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٢٧
٠
٠
چی بگم انشاا... که زن بگیری یه دختر ملوسم خدا بهت بده
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/٢٨
٠
١٠
خوش بختین چون احساس دارین و میتونین عاشق شین!! چون سالمین میتونین کار کنین و نون اور یه خونه ای باشین که در اینده با خانومتون میسازین
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٦/٢٨
٠
١
چه خوب/چه آرزوی خوبی :) ممنون
م-نص
م-نص
٩٥/٠٦/٢٨
١
١
وقتی زن بگیری میگی خوشبخت نیستم چون زن دارم
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/٢٨
٠
٠
:|
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٦/٢٨
٠
٠
غزاله خانوم نوشتین خوشبختین چون احساس دارین و میتوننی عاشق بشین /ولی اگه بگم این حرف شما در مورد من کاملا برعکسه چی میگین؟!من بعد یکی دو مورد شکستهای عشقی که خوردم از جمله خودکشی دوستم و یکی دیگه خیانت یک دوست دیگه دیگه هیچ احساسی نسبت به جنس مخالف ندارم و اگه بگم الان 6 الی 7 ساله دقیقا از سال 88 هیچ رابطه عاشقانه ای تا الان نداشتم شاید باورتون نشه!!/چون هم همون احساسشو ندارم و هم دل و روحیشو/در مورد تشکیل خانواده هم والا دختر فامیلمون که یک سال از من کوچیکتره و به پای من نشته و اونم هنوز مجرده من به دلایل مشکلاتی که دارم هنوز نتونستم بگیرمش و دیگه هم فکر نمیکنم نه اون و نه هیچ کسی دیگه رو بتونم بگیرم و ازدواج کنم /و شاید عجیب بیاد اما به نظر خودم ا آخر عمر مجرد خواهم موند.(از من دیگه گذشت منکه 20 سالگی میخواستم ازدواج کنم الان که 33 سالمه!)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٦/٢٨
٠
٠
از تنهای خسته شدم اما از این مجردی هم نمیتونم خلاص بشم به دلایل مختلف.
م-نص
م-نص
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
سختی ها باعث میشه ادم قوی بشه..ادم تو سختی قوی قوی میشه..بشرطی روحیه داشته باشه
n_rohani
n_rohani
٩٥/٠٦/٢٨
٠
٣
خوشبختم چون که خانواده خوبی دارم 😄
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٢٨
٠
٠
وای چه پاسخ عمیقی
م-نص
م-نص
٩٥/٠٦/٢٨
١
٠
عالی:)
§
§
٩٥/٠٦/٢٨
٢
٠
فعلا خوشبخت نیستم چون فقط دارم حرص میخورم! دارم با خودم میجنگم! دارم سعی میکنم مقاوم ترین حالت رو از خودم نشون بدم! دارم ذره ذره آب میشم و فقط میتونم تمام درد و دل هامو ببرم بالای قبر بابابزرگم خالی کنم... فقط میتونم به اون بگم چون میشنوه ولی نمیتونه حرفی بزنه نمیتونه سرزنشم کنه! دیگه شمارشش از دستم در رفته روزایی که رفتم قبرستون و گریه کردم پیشش و باهاش حرف زدم ........ خسته شدم از این همه خنده های الکی که واسه اینکه نشون بدم خوبم رو صورتم نقش میبنده، خسته شدم از این همه قوی بودن،به خدا خسته شدم :'( دلم اتفاق جدید ميخواد، یک اتفاق جدید خوب
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٢٨
٠
٢
با این چیزایی که خوندم اگه یه زن لال بگیری خوشبخت میشی ؛چون مثل بابا بزرگت گوش میده ولی نمیتونه صحبت کنه؛الان منم حالم خیلی بده کاملا درکت میکنم ولی چیکار میشه کرد. خودت رو با یه چیز سرگرم کن۰چرا من جواب میدم مگه من سازنده ی انجمنم!!!!؟؟؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٥/٠٦/٢٨
٠
٠
چرا اینقدر همه ناامیدن..با گریه و این چیزا کاری درست نمیشه..بلند شین حرکت کنین
§
§
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
هیچ کس بدبخت نیست؟پس کسی که فقیر و بیماره و خانواده و عزیزانش را از دست داده چیه؟معلومه بدبخت..پس هیچ وقت نگو هیچ کس بدبخت نیس
م-نص
م-نص
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
من میگم بازم بدبخت نیست...اونم خوشبخته..
رفیعه
رفیعه
٩٥/٠٦/٢٨
٢
٠
خوشبخت نیستم چون بدبختم.چون هزار و یک اتفاق در یک برهه خیلی کوتاه واسم اتفاق افتاد و همچنان داره پیشروی میکنه!چون دارم فشاره زیادی رو متحمل میشم .از همه طرف.چه دوست،چه دشمن!خوشبخت نیستم چون نمیتونم روی پای خودم بایستم.خوشبخت نیستم چون سادم.چون زیادی مایه میذارم واسه رفیقام.خوشبخت نیستم چون تنهام.چون هییییش کس نی درکم کنه.البته نیازی هم به درک شدن ندارم!!ولی دیگه انگشت اتهامم نگیرن سمتم:))) خوشبخت نیستم چون ازم توقع دارن بخندم و بخندونم!ولی ب خدا بریدم:))))) حضرت عباسی دیگه نمیکشم:))) چقدررر دیگه ادم تحمل کنه؟!پوووووف!!سرتونو ب درد نیارم!خخخ خوشبخت نیستم چون بدبختم!=))
م-نص
م-نص
٩٥/٠٦/٢٨
٠
٠
خیلی دیدتون بده...من بدبختی از زمین و اسمون برام می بارید...کمر همشونو شکستم...البته کمک و لطف خدا بودا...الانم کم کم دارم برای قدم بزرگه زندگیم قدم بر میدارم
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠٦/٢٨
٠
٠
ممدسن مخی داماد ری؟
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠٦/٢٨
٠
٠
ممدسن مخی داماد ری؟
رفیعه
رفیعه
٩٥/٠٦/٢٨
٢
٠
خب دیده ما بستگی به این داره که چی تعریف کنیم خوشبختی و بدبختی رو!!اقوی بودنم ی حدی داره:)) به سلامتی دارین دوماد میشین؟!کی شیرینی بخوریم ایشالا؟!:دی
م-نص
م-نص
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
خیر قرار چهار قدم مهم در چهار زمینه مختلف برای تجارت اینده بر دارم...ممکنه شرایط جور بشه قبل از اخر سال پنجمین قدم خفنم بردارم
Cold
Cold
٩٥/٠٦/٢٨
٢
١٢
خوشبختم چون قلب مادرم میتپه...
م-نص
م-نص
٩٥/٠٦/٢٨
١
٢
لایک
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٢٨
٤
٩
اگه نتپه یعنی بدبختی خداکنه سایه پدر مادر ها بالای سر باشه؛یادبگیر بعد میگه سنگ پیدا کنم خوشبختیه
م-نص
م-نص
٩٥/٠٦/٢٨
١
١
اگر پرسپولیس و اث میلان قهرمان بشن واقعا احساس خوشبختی میکنم
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٢٨
١
٠
گفته کی احساس خوشبختی میکنی نگفته کی از خوشبختی میمیری ؛ عجب ادم فهمیده ای هستی مثل خودم ۰هم پرسپولیس هم مبلان عشقه
م-نص
م-نص
٩٥/٠٦/٢٨
٢
٣
وقتی سنگای خاص پیدا می کنم که دیگه نگووو
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
ممنون از پاسخگویی مناسب به کامنا بچه ها:)) یا حرفاتون منم امیدوار کردین و انرژی مثبت دادین چ برسه به خود بچه ها:) تشکر بشه که جبران کنیم:دی
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
منم تشکر میکنم و حلالیت میخوام یه ربع داشتم به این کامنت میخندیدم بعدم هرکی گفت افسرده شما رو مثال زدم که بفهمه واقعا خوشبختی خیلی اسونه حلال لطفا خخخ .
م-نص
م-نص
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
خواهش میکنم:) من ی چیزی تو گلوم گیر کرده...نیم ساعت ی متن و تایپ کردم لحظه اخر موقع سند پاک شد...توش چندین مثال اوردم که ادم قطع نخاعم بدبخت نیست
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
کاش که دوباره تایپ کنینش .. هر وقت ک حوصله و وقتش بود البته:)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٦/٢٨
٠
١٣
و مهمتر از همه...چون ایرانیم احساس خوشبختی می کنم
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٢٨
٠
١١
من دوس داشتم سید باشم ٬ از نسل امام سجاد که هم ایرانی باشم هم سید چه حالی میداد
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٦/٢٨
١
٠
من همه چیز دارم ولی گاهی انقدر از دنیا می برم که نمی تونم با وجود داشتن کل دنیا احساس خوشبختی کنم " الان هم توی همون شرایط هستم " از این شرایط که خارج شدم ... احساس و دلیلم از خوشبختی رو می نویسم ...
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٢٨
٠
٠
دیگه این یکی رومن گیج شدم ؛ نه به بعضی ها که سنگ جمع میکنن خوشحالن نه به شما ۰
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٢٨
٠
٠
واقعا چه سخت گیر الان یکی بالا تر کامنت گذاشته سنگ پیدا میکنم خوشحال میشم
...
...
٩٥/٠٦/٢٨
٠
٠
خیلی خوب توصیف کردی الهام ...
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
سخت گیر نیستم، الان شرایط روحیم خوب نیست فقط
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
به مزاح عرض کردم قطعا حق با شماست انشاا... که همه چی به شرایط مدنظر تون برسه۰
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٦/٢٨
١
٠
خدا خیلی هوامو داره :))
م-نص
م-نص
٩٥/٠٦/٢٨
٠
٠
:) هوای همه رو داره
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
:)
ساده
ساده
٩٥/٠٦/٢٩
١
١
شاید چون زنده ام.
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
همیشه تعریف های ایده ال و کاملی داری بهت حسودیم میشه خخخ
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
کاربران گرامی دیگر کامنت نگذارید سازنده ی انجمن به علت تشدید و القا افسردگی به جوانان با کمک پلیس فتا توسط سازمان امنیت ملی بازداشت شد خخخخخ.
ساده
ساده
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
خخخ
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
کذبه کذبه من دارم شما رو از فرط افسردگی به روانشناس ها معرفی میکنم:دی من گفتن خوش بختم چون ... همه جواب بدبختی نوشتن :دی .. دوستان جان:) من این انجمنو گذاشتم تا روی خوش بختی هامون فکر کنیم نه اینکه همه دلایل بدبختیارو ردیف کنیم .. منم الان یه عالمه دلیل میتونم بیارم ک بدبختم .. ولی زندگی همینه دیگه!:)
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
کذبه کذبه من دارم شما رو از فرط افسردگی به روانشناس ها معرفی میکنم:دی من گفتن خوش بختم چون ... همه جواب بدبختی نوشتن :دی .. دوستان جان:) من این انجمنو گذاشتم تا روی خوش بختی هامون فکر کنیم نه اینکه همه دلایل بدبختیارو ردیف کنیم .. منم الان یه عالمه دلیل میتونم بیارم ک بدبختم .. ولی زندگی همینه دیگه!:)
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
از اقای مهدی زاده هم بابت فعالیت و واسخگوییشون از همینجا تشکر میکنم^__^ خیلی ممنون مستر:))
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
خواهش میکنم ولی من کلا نظرم عوض شده بعد کنکور حق با دوستانه همه مون بدبختیم ؛ در ضمن شما که شاعرین لطفا پارسی رو پاسبان باشین مستر چیه خخخ ؛ من با این همه فعالیت و امید دهی که داشتم باید میگفتین نشکر ویژه فقط چند نفر بعد از این انجمن خواستن خودکشی کنن من پشیمونشون کردم خخخخخح
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
تشکر ویژه:)))
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
منم یه تشکر ویژه از طرف خانوم رضایی از اقا مرتضی ساده دارم چون واقعا کامنت هاشون به دلم خیلی میشینه مخصوصا تعریفی که از ازواج تو انجمن بالا داشتن
ساده
ساده
٩٥/٠٦/٢٩
٠
٠
خخخ
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
همه پشت حرفای مردم قاییم شدیم هیچ کس نظر واقعیشو نمیگه .. تو همون انحمن بالا رو میگم
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
به تشکر از مرتضی مربوط بود!!؟؟ من به خاطر ندارم چی گفته بودم در انجمن بالا برم نگاه کنم ؛ ولی تصور مرتضی ساده خیلی کامل بود همیشه عالی ای مرتضی
ساده
ساده
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
خانم رضایی، به قول آقای قرائتی تا فلان کار رو انجام ندادیم فکر می کنیم چی هست حالا، بعد که انجام میشه و تموم میشه تازه می فهمیم خیلی عادی بوده.
Far!de
Far!de
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
منم دقییقا حرفای رفیعه شامل حالم میشه 😢
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
جوابایی که اقای م نص به رفیعه دادن هم بخون پس!:)
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٥/٠٦/٣٠
٠
١
داشتن خانواده خوب و شاد و بودن در کنارشون
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٣٠
١
٠
فکر کنم بهنرین نظرو در‌‌‌‌‌‌ این باره سهراب سپ‌هری داده که میگه((( از چه د‌لتنگ شدی ؟؟؟ د‌لخوشی ها کم نیست ... ؛،، د‌لخوشی ‌ها کم نیست دید‌ه ها نابیناست۰۰۰۰)))) هرکی افسرد‌ه اس به سهراب گوش کنه د‌رست نگفته عاایا؟.؟.؟.
ساده
ساده
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
الان صدای حسین در میاد خخخخ
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
چرا صدای حسین ؟؟؟ شعر رو بخون
ساده
ساده
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
تا جایی که میدونم از شعر نو خوشش نمیاد خخخ
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
نه کی گفته من خودم یه کتاب گلچین اشعار سهراب ازش یادگاری گرفتم. مثل من با اشعار فروغم حال مکنه ۰
ساده
ساده
٩٥/٠٦/٣٠
٠
٠
حسین حالا جلوی ما از یهراب بد میگی و .... خخخ