خانه انجمن پایان تابستان
٢٧٨
٢٤
parisa_parsa

پایان تابستان

پایان تابستان

از تابستونت راضی بودی؟ بهره کافی وافی بردی؟ اگه دست خودت باشه تعطیلات تابستانی رو تمدید کنی؛ تا کی تمدید می کنی؟

٩٥/٠٦/١٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
رفیعه
رفیعه
٩٥/٠٦/١٨
٠
٠
مزخرف ترین و ... ترین تابستون عمرم بود!پر از استرس و بدبیاری!ولی خب هدف هایی داشدم ک ب یکیش رسیدم و یکی دیگشم تا اخره تابستون امیدوارم برسم بهش:)
رفیعه
رفیعه
٩٥/٠٦/١٨
٠
٠
تمدیدم نمیکنم قطعا:|
k_koolak
k_koolak
٩٥/٠٦/١٨
١
٠
نه کوتاه بود. منم تنبل بودم.
m.babaee
m.babaee
٩٥/٠٦/١٨
٠
٠
من شاهد بودم تنبلی درکار نبودهمش پروژه بود:)
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/١٨
١
٠
تابستون خوبی بود ولی تمدید نمیکردم همین الانشم منتظرم یکشنبه شه کلاسا شروع شه حوصلم سر رفته:(
یکی
یکی
٩٥/٠٦/١٨
٢
٠
لعنت به این تابستونو هرچی که هست=)))
مائده رئیس الساداتی
مائده رئیس الساداتی
٩٥/٠٦/١٨
١
٠
بدترین تابستون ک نه ولی رده دوم رو داره:| ب شدتتتتتتتتتتتتتتتتتت خنک و تکراری:| تمدیدم ک عمراااااااااا بکنمش 1 مهر کی میاد!!! بهره هم يک نیمچه بهره کوچک فقط امیدوارم دیگه تکرار نشه واقعااااااا امیدوارم و دعا ميکنم!!!
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٦/١٨
٣
٠
عالی بود عالی ^_^ با اینه تفریحش کمتر بود . من به خیلی از ارزوهام رسیدم ^_^ خدا رو شکر
n_dahji
n_dahji
٩٥/٠٦/١٩
٢
٠
بابا خوشبحالت ! چقدر ارزوهات نزدیک بودن که دست دراز کردی یا نکردی بهشون تو همین تابستون رسیدی:) حسودیم شد یه ان:(
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٦/١٩
٢
٠
آرزوهام نزدیک نبودن :) از کودکی و نوجوانی آرزوم بودن :) و من تا الان برای رسیدن بهشون درست و قاطع تصمیم نگرفته بودم و به جای دلم به حرف دیگران زندگی می کردم :) اول اینکه میخواستم یک جا به عنوان نویسنده اساسی کارم رو استارت بزنم که جیم این راه رو برای من باز کرد و دوم اینکه می خواستم برم کلاس نقاشی که رفتم ^_^ بعدم یک خرده دارم روی اخلاق و رفتارم کار می کنم و یکم به خودم آسون می گیرم :) و زودرنجی هایی توی وجودم هست که دارم اصلاحشون می کنم :) همینا خوشبختی هستن :) انشالله شما هم به هرچی که دوس داری برسی نرجس عزیزم :) و " سخت نگیری "
مائده رئیس الساداتی
مائده رئیس الساداتی
٩٥/٠٦/١٩
٠
٠
آدم هر وقت بخواد میتونه ب آرزوهاش برسه...:) یعنی ی قانونی هست به نام قانون جذب فکر کنم که اگر چیزی رو بخوای و براش تلاش کنى بهش میرسی:) ک میشه مصداق فک کنم الهام خانوم:)
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٦/١٩
٠
٠
خانم حبشی من خودم به وجد اومدم وقتی دیدم این همه پر انرژی گفتین عالی و بعد هم خوندم دلیلتون رو... ان شاء الله که همیشه دلتون شاد و تنتون سالم باشه.. موفق باشین
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٦/٢٠
٠
٠
نمی دونم قانون جذب درسته یا نه . چون خیلی وقت ها عاشقانه چیزی رو می خواستم اما بهش نرسیدم، به هر حال خیلی چیزا هست ک صلاح ادم نیست. خیلی وقتا با تمام وجود چیزی رو می خوایم اما گوشمون به توصیه های دیگرانه ، گاهی از قدم برداشتن می ترسیم. " قربونت مائده جون " فقط تو بدترین شرایط هم که شده بگو من به هرچی که بخوام و برام خوب باشه می رسم و دو دل نباش :) .... قربانت فاطمه جان :) راستش همیشه بدبیاری هایی واسه انسان وجود داره و چیزهایی که انسان رو مایوس میکنه ولی ترجیح دادم فقط از قشنگی هاش بگم ، تا بهتر از این اتفاق بیوفته :) میگن با کلماتی که به کار می بری به استقبال اتفاقات میری، من هم سعی کردم فقط قسمت قشنگش رو ببینم :) تا به خودم و دوستان انرژی بدم... خوشحالم که این اتفاق افتاد :) امیدوارم هممون خوشحال و سلامت باشیم ^_^
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٦/١٩
٠
٠
خیلی وقته که منتظر پاییز و شروع کلاس ها و دیدن همکلاسی هامم
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٦/١٩
٠
٠
یکم دیر شروع کردم ولی خداروشکر راضی ام ازش :)
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/١٩
١
٠
تابستون من خیلی خر بود ......مرسی اه
خاتون گیس گلابتون
خاتون گیس گلابتون
٩٥/٠٦/١٩
١
٠
تابستون خوبی بود در کل ولی اگر دست من بود سه ماه پاییزو تعطیلات اعلام میکردم بیشتر خوش میگذره بنظرم :)))
مائده رئیس الساداتی
مائده رئیس الساداتی
٩٥/٠٦/١٩
١
٠
آخ گفتی....!!! تعطیلات تو پاییز قشنگ تره:))
zahra
zahra
٩٥/٠٦/١٩
٠
٠
Bad
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠٦/٢٠
٠
٠
نه خوب بود نه بد. یعنی اصلا نفهمیدم چجوری گذشت. کلا مریضم نمیفهمم هیچی.
Cold
Cold
٩٥/٠٦/٢٠
١
٠
كلا با تابستون حال نميكنم...تابستون امسالم بد نبود ، فقط خستگي زياد داشت!
n_rohani
n_rohani
٩٥/٠٦/٢٠
٠
٠
تابستون هم خوب بود هدف بزرگی واسه تابستون نداشتم ولی یه ارزو هایی داشتم که بهشون رسیدم یه ارزویی هم هست که خیلی خیلی زود بهش میرسم هوای تابستون خیلی گرم بود واسه همین قید تمدید شدنش رو میزنم کلا شاید اونطور که باید تفریح نکردم و کل تابستون فکرم و دلتنگیم جای دیگه بود ولی تابستون خوبی بود خیلی بهتر از چیزی که انتظارش رو میکشیدم خدارو شکر:-)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٦/٢٣
٠
٠
خوب بود..بد نبود..از درس خوندن بهتر بود خخخ