خانه انجمن ناشناسانِ خیلی خوب
٢٧٦
١٨
سامان-قربانی

ناشناسانِ خیلی خوب

ناشناسانِ خیلی خوب

این بار جای تلویزیون که پرشده از اسامی ب. ژ و ت دسته دار و ظ بی دسته شما از آدمای خوب شهرتون بگین ... آیا تا به حال با چنین کسانی رو به رو شدید؟

پ.ن:می توانید برای راهنمایی؛ پست (همین آدم های لعنتی) بنده را مطالعه کنید

٩٥/٠٦/٢٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٦/٢٠
٠
١
همین اول کار بگم؛ نگارنده با کلمه لعنتی برای چنین آدم های باحالی؛ حال می کند!
ali007
ali007
٩٥/٠٦/٢٠
٠
٦
ظاهر بد باطن خوب ندیدم-__- اما ظار نیک و باطن خراب زیاد داشتیم:))
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٦/٢٠
٠
٦
صل علی محمد، مستر علی خوش آمد ((=
Mahziar
Mahziar
٩٥/٠٦/٢٠
٠
٧
حاج اقایی رو میشناسم که معتمد بازار لوازم خانگی فروشان است: پیشانیه کبره بسته ، پیراهن یقه شیخی ، همیشه تسبیح به دست، همیشه صف اول نماز جماعت ؛ اهل دعای توسل کمیل و ندبه ولی زیر این شمایل خشگل و روحانی: یکی از مافیای لوازم خانگی قاچاق مشهد خابیده ! یه مارک جعلی درست کرده و لوازم خانگی قاچاق رو با مارک جعلیش گاه تا دوبرابر قیمت به مردم بیچاره تو سرای بلور قالب میکنه! و چون خودش هم از اعضای صنفه و چند سال هم رییس اتحادیه بوده کسی تاحالا نتونسته پاپیچش بشه!
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠٦/٢٠
٠
٧
عکسش رو بده تحقیق کنم اگه درست میگفتی جنازه تحویلت میدم داداش.
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٦/٢٠
٠
٠
داداش اون کامنت اول من رو بخون! موضوعو اشتب گرفتی!
Mahziar
Mahziar
٩٥/٠٦/٢٠
٠
١
حاج اقایی رو میشناسم که پیراهنش یقه شیخی ست،پیشانی کبره بسته ، پیش قدم در همه مراسمات مذهبی ، اهل ریخت و پاش در عاشورا و تاسوعا و....... صف اول نماز جماعت هر روز ، در امر به معروف و نهی از منکر پیش قدم تر از همه ! هر هفته جلسه دعا و ختم قران در خانه ایشان برپاست! مشکل حاج اقا فقط پول پرستی ست! آنهم به بدتربن شکل ممکن ! دادن پول نزول با کلاه شرعی مربوطه ! یعنی چی ؟؟ یه تخته فرش گذاشته تو مغازش ، هرکس به پول احتیاج داره به ایشان مراجعه میکنه و درعرض کمترین زمان پول درخواستیش رو جور میکنه بعنوان مثال من 10 میلیون پول یکساله میخام ، ایشون اول حساب میکنه 4درصدسود ماهیانش در یکسال چقدر میشه ،بعد فرش مذکور رو بقیمت اصل+سودش(که مثلا14 میلیون میشه)بهت میفروشه ، بعد میگه این فرشو 10 میلیون ازت خریدم ، و 10 میلیون رو تقدیمت میکنه و تو هم خوشحال از این که سریع به پول مورد نظرت رسیدی ولی نمیدونی چه بلای هولناکی با اون همه چک و سفته ای که پیشش گرو گذاشتی سر خودت اوردی! این میشه یه کلاه شرعی خیلی صاف و پوست کنده که هم خدا راضی میشه و هم خلق خدا و هیچ گناهی هم مرتکب نشده چون استناد میده فتوای مراجع که خرید و فروش به این شکل مشکلی نداره !
سامان-قربانی
سامان-قربانی
٩٥/٠٦/٢٠
١
٠
شما چه قد حاج اقا می شناسید . موضوع ادم های خوب نه سایرین..
n.dahji
n.dahji
٩٥/٠٦/٢١
٠
٠
به قول داداشم اقا مهزیارراضی باشید از حاجاقا یک مکه میره و راضی نباشید سه بار مکه میره،هیچ کاری هم نمیشه کرد متاسفانه:(
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠٦/٢٠
٠
٠
انجمن میزنی در راستای تبلیغ مطالب؟ واقعا که! خخخخخخ. والا من همچین آدمی نمیشناسم.
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/٢٠
٠
٤
این ادمای لعنتی خوب که زیادن:) مثلا خودم خیلی لعنتی ام خخخخ
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠٦/٢٠
٠
٠
باز به مو مگن ریا کار.
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/٢٠
٠
٥
کو ریا؟؟ من ب خودم دارم میگم لعنتی کجاش ریاس؟؟؟:دی
فو فا نو
فو فا نو
٩٥/٠٦/٢٠
٠
٤
اره. من از پارسال ک اومدم اینجا زیاد بیرون نرفتم ولی همونقدرم ک رفتم چندین ادم خوبو دیدم. هر چن تعریف ادمای بدشم شنیدم ولی خودم هنوز ندیدم. کلا من تلاشم رو خوب دیدن ادماس بیشتر تا بد دیدنشون. یه برخورد خوب ببینم همونو میچسبم :دی
مائده رئیس الساداتی
مائده رئیس الساداتی
٩٥/٠٦/٢٠
١
٤
دبیری رو میشناسم که هر جلسه يک کلاس رو با هم می‌کوبید و میگفت هيچی نمیشین...!!! میگفت تا وقتی فکر ناخن و ابرو و لاک باشین هيچی نمیشین از شما بهتراشم هيچی نشدن...!! اما آخرش شب امتحان زنگ میزد به تک تک بچه ها تا بگه جواب يک مورد صحیح غلط رو در فلان برگه امتحانی رو اشتباه گفتم درستش کنید و معذرت خواهی میکرد!!...دبیر دیگه ای داشتم که وقتی ازش اشکال میگرفتی یا يک سوال رو جواب میدادی بهش و میگفتی که جواب فلان گزینه میشه و ایشون میگفت نه اما بعدش درست درمیومد ازت معذرت خواهی میکردن به جای اینکه تخریبت کنن!!...دبیرای زیادی رو دیدم که دانش آموز رو شبیه کیف پول نمیبینن میدونن وظیفه شون چیه...حیف که دارن کم میشن یا ب نوعی نسلشون داره منقرض میشه...!!هعیی...بعضی هاشون اشکت رو درمیوردن اما آدمت میکردن!! من از اين جور آدما زیاد دور و برمن...!! از ی سری دبیر ک قابل مثال بودن تا ی سری آدم دیگه نا گفتنی کاره اشون...!! اما ای کاش نسل اینا منقرض نشه!!
م-نص
م-نص
٩٥/٠٦/٢٢
٠
٠
بنده یکی رو مشناسم ادم خیلی خوبیه..ماهه...بهش م-نصم میگن..گفتن خیلی تعریف نکنم..ریا نشه..کلا و خلاصه بگم..برکته این ادم:))خخ
سامان-قربانی
سامان-قربانی
٩٥/٠٦/٢٣
٠
٠
چه خوب ما هم شناختیم ایشون . در مورد ایشان روایت هست.:م.نصم گلی از گل های بهشت است
گلبرگ :)
گلبرگ :)
٩٥/٠٦/٣١
٠
٠
فقط حیف که گلای بهشت آفساید نمیشن:////