خانه انجمن بزرگترین لطف
٢٧٧
١٥
mery

بزرگترین لطف

بزرگترین لطف

به نظرت بزرگ ترین لطفی که در حق یک نفر کردی چی بوده؟ و آیا اهل منت گذاشتن هستی؟

٩٥/٠٦/١٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٦/١٧
٠
٠
نه دوست دارم سر کسی منت بزارم و نه دوست دارم کسی سرم منت بزاره:-)
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/١٧
١
٣
نهههههه...باریکل.نهه باریکللللا
Far!de
Far!de
٩٥/٠٦/١٧
٠
٠
شابد بخشیدن باشه... نه منت نذاشتم ولی اگه لازم بدونم حتما منت میذارم خخخ چون بعضی وقتا لازمه =)
آلاء
آلاء
٩٥/٠٦/١٧
٠
٠
اهل منت گذاشتن نیستم و چون کسی اینجا منو نمیشناسه میگم.بی شمار. در حق خیلیا لطف کردم که بی جواب مونده البته اگه بدی نکرده باشن خوبه.......
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/١٧
٠
٠
ممکنه ادم باعث یه اتفاقی یه عطفی تو زندگی دیگران بشه که خودشم مطلع نباشه.. نمیدونم! منت میذارم یا نه رو که باید بقیه بگن:) اگر تاحالا لطفی کرده بااشم همون طزف بیاد بگه .. ممکنه من رفتاری کرده باشم ک ناخواسته منت گذاشتم:دی والا! من الان بیام از خودم تعریف کنم؟ نمیشه که ریا:دی خخخ
احد آتشروان
احد آتشروان
٩٥/٠٦/١٨
٠
٠
خانوم رضائی یه سوال/خانوم لیلی رضایئ دختر عموی شما هستن آیا؟
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/١٩
٠
٠
دختر عموی مجازی همیم:) من باب فامیل مشترک:)
Cold
Cold
٩٥/٠٦/١٧
٠
٠
لطف كه زياد كردم...ولي تو كار منت گذاشتن نيستم! اگه بدونم قراره منت بذارم اون كارو نميكنم!
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٦/١٧
٠
٠
یادم نمياد در حق کسی لطفی کرده باشم.
maeadeh_sh72
maeadeh_sh72
٩٥/٠٦/١٧
٠
٠
بدم میاد کسی منت بزاره سرم. آره لطفم این که خيليا رو بخشيدم. و به دوستام هم زیاد لطف کردم
مائده رئیس الساداتی
مائده رئیس الساداتی
٩٥/٠٦/١٧
٠
٠
نمیدونم :) سعى ميکنم کاری ک در حق کسی میکنم تا جایی ک بشه فراموش بشه چون اون موقع توقع جبران دارم :) و اینکه اگر سرم منت بزارن ب شدت ب شدت ب شدت بدم میاد :| از قدیمم گفتن هر آنچه برای خود نمی‌پسندی برای دگیران نپسند!!!
احد آتشروان
احد آتشروان
٩٥/٠٦/١٨
٠
٠
به خاطر کینه و دشمنی که با دو نفر داشتم میخواستم بکشمشون! که نکشتمشون!خیلی بهشون لطف کردم که تا الان زنده ان
خاتون گیس گلابتون
خاتون گیس گلابتون
٩٥/٠٦/١٩
٠
٠
هیچ وقت تا حالا در مقابل کاری که برای دیگران انجام دادم حس لطف کردن بهشون رو نداشتم که بخوام اسم ببرم ، وظیفه خودم میدونم کمک به آدم ها رو ...
n_rohani
n_rohani
٩٥/٠٦/٢٠
٠
٠
منت سر کسی نذاشتم تا جایی که یادم بیاد ولی منت سرم گذاشتن تا جایی که یادم میاد به خیلیا لطف کردم و خیلیا هم به من لطف کردن از دو تا خصوصیت خیلی متنفرم 1 تعارف علکی 2 منت گذاشتن