خانه انجمن لیست آرزوها
٤٦٨
٧٦
fatemeh _t

لیست آرزوها

لیست آرزوها

فکر میکنید تا قبل مرگ باید چه کارهایی رو انجام بدین و به کدوم خواسته ها و آرزوهاتون برسید تا حسرتش رو بعد مرگ نخورید؟ 

٩٥/٠٦/١٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
:)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٦/١٦
٠
٨
کلید بهشت رو دست بگیرم تا بعد مرگ راحت زندگی کنم :)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
خدایی چه ربطی داره :|
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
:|
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
احیانا ازدواج چطور؟ :دی (؛
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٦/١٦
٠
٢
گمون نکنم انسان، بعد از مرگ حسرت مال دنیا رو بخوره، البته اگه منظرتون این بوده باشه.
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
بابا سوالشون که خیلی مفهومه :|
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
نه تنها مال دنیا، دنبال چه چیزهایی تو زندگی تون هستین که باید بهش برسید قبل مرگ! از این واضح تر؟ :دی
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
تو تیتر میگین بعد از مرگ، الان میگین قبل از مرگ، چی شد بالاخره؟
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
تیتر نوشته لیست آرزوها !! الان این کجاش گفته بعد مرگ:|
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
ببخشید تیتر نه متن انجمن نوشته بعد مرگ، ایشون الان میگن قبل مرگ
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
خب هر چی که دوست دارین قبل مرگ بهش برسید اگه بهش نرسید و بمیرید خدای نکرده میشه حسرت :|
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٦/١٦
٠
١
مسلمونِ واقعی بودن، راضی نگه داشتن والدین،
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٦/١٦
٠
١
گذاشتن اسم مهدی رو پسرم:-)
n_rohani
n_rohani
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
مهدی خیلی هم خوب:-)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
توی کشورهای غربی مخصوصا این کار خیلی مرسومه که یه لیستی رو از نوجوانی آمادگی می کنن و از آرزوهاشون می نویسن که قبل مرگ باید انجام داد! و در طول زندگی شون به هر کدوم که می رسن خطش می زنن. توی جهان سوم مثل ما هم کلا آرزو و تفریح و این جور چیزا معنی نداره!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
http://www.aparat.com/v/bTAJS
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
واقعا؟ نميدونستم! من فقط همین سوال رو دیشب از یکی پرسیدم و گفتم بیام اینجا هم بپرسم
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٦/١٧
٠
٠
من این کار رو از 15 سالگیم می کنم . البته من تا الان ارزوهایی که تاریخ انقضاشون گدشته رو کندم و اونایی که براورده شدن رو خط نزدم .
Far!de
Far!de
٩٥/٠٦/١٧
٠
٠
جهان سوم :/
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
توی یک کنفرانس بزرگ؛ در مورد اپلیکیشنی که نوشتم یا اختراعی که کردم توضیح بدم مثل تد تالک!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٦/١٦
١
٠
یک روز با همسرم توی یه قایق کوچک وسط دریا بریم پیک نیک! کتاب بخونیم و غروب خورشید و تماشا کنیم!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٦/١٦
٣
٠
یک بار؛ توی ورزشگاه سنتیاگو برنابئو؛ به تماشای ال کلاسیکو بشینم
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٦/١٦
١
٠
یه هفته برم به عنوان تماشاچی مسابقات المپیک رو از نزدیک ببینم! مخصوصا دوی صد متر و کشتی آزاد
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٦/١٦
١
٠
دو سه سالی به عنوان راننده ترانزیت فعالیت کنم! مثلا از ایران کالا ببرم تا ایتالیا ! با این ماشین
احد آتشروان
احد آتشروان
٩٥/٠٦/١٦
١
٠
ترانزیت خوب امدی
احد آتشروان
احد آتشروان
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
SCANIA440
n_rohani
n_rohani
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
یرع چجوری اسکانیا رو تو مغزت جا کردی ؟ من هر چی زور زدم یه نیسان ابی رو جا کنم نشد:-((
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
چاکرم احدجان / نعمت برار کاری ندره که!
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
چه آرزو های بزرگی و قشنگی ((= ان شاء الله بهشون برسین :دی مخصوصا قایق و تماشا غروب با همسر :دی
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
نمیشه بگم:دی ولی یه دونه اس و تلاشمو میکنم ک بهش برسم گرچه سخته خیلی ولی ارزوعه دیگه:)))
n_rohani
n_rohani
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
ارزو دارین شاعری بزرگ باشید ؟ :-))
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
معروف مشهور بزرگ و ازین حرفا خخخخ شخصیت معروف پسنده:| دست خودم نیس خب
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
((= پس از الان امضا بگیریم :دی
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
((= پس از الان امضا بگیریم :دی
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٦/١٦
١
٢
انسان بعد از مرگ بیشتر حسرت این رو می خوره که چرا ثواب و کار خیر و به قول معروف توشه ای برا خودش جمع نکرده و دستش خالیه، تا اینکه بخواد حسرت ماشین و خانه و... رو داشته باشه.
n_rohani
n_rohani
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
باید هر روز برای مرگ اماده بود و دل ببندی به دنیا و ندونی که فردا این موقع زنده ای یا نه خیلی عاقلانه نیست :)ولی خب ادم به امید و ارزو هاش زندست من دوست دارم قبل مرگ اسم در کنم (اسمم پر اوازه بشه)که وقتی مردم فراموش نشم 2_دوست دارم قبل مرگ حداقل یکبار برم کربلا و یکبار برم لندن بازی خانگی ارسنال رو تماشا کنم :)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٦/١٦
١
٠
منم بازی آرسنال رو میام
n_rohani
n_rohani
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
جدی پایه باش همی اخر هفته به ارزو جامعه عمل بپوشانبم:-)))
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
یاد مرگ نه ولی به نظرم آدم باید به آرزوهاش فکر کنه همیشه (:
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
دور دنیارو بگردم...
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
و بعد دریک جای سرسبز زندگی کنم..نمیدونم در حال حاضر چنین ارزویی دارم ک یک کشور دیه باشم
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
حالا هر وقت که بری کشور دیگه همش میگی ایران وطنم دلم برات تنگ شده :دی
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
خیلی کارا :)
یاسین هستم «)
یاسین هستم «)
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
یه چند هفته یا چند ماه برم تو ایسگاه فضایی بین المللی خخخخخخ البته سفرفضایی هیجان انگیز تره! :/ ... برم از یه ارتفاعی بپرم خخخخ حالا یا به شکل بانجی جامپینگ، یا مثلا از توی ین هواپیماهای تفریحی که با چتر میپرن پایین دی:
یاسین هستم «)
یاسین هستم «)
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
برم یه مهمونیِ خیییلی شلوغ، در حد یکی دو هزار نفر خخخخخ ... یه کم فلسفه یاد بگیرم ... یک ایدئولوژی از خودم طراحی کنم! ... باید یه بار برم فینال مسابقات ان بی ای رو توی امریکا ببینم.
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
کلا عاشق هیجانید :دی
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٦/١٦
١
٠
یکی از ساختمونای مهم جهان معمارش من باشم:)...به خاطر نو آوری در یکی از سبک های معماری ستایش بشم!!...خونه خودمو از صفر تا صدشو اونجوری که خودم دوس دارم بسازم...یه کتاخونه جم و جور طراحی خودم پر از کتابایی که دوس دارم داشته باشم:))...همون ارزوی مجتبی رو کپی میکنم منم!«یک روز با همسرم توی یه قایق کوچیک وسط رودخونه بزرگ بریم پیک نیک! کتاب بخونیم و با این تفاوت که اخرش بارون بیاد خیس خیس برگردیم توی اون کلبه کنار ساحل خودمون!»...و در اخر تمام اون کشورایی که دوس دارم ببینم رو رفته باشم و از نزدیک دیده باشم:)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٦/١٦
١
٠
اون کلبه کنار ساحل خودتونو اجاره میدی واسه یه هفته ما بیایم؟
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
((=
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
اگه خونتون تو پاریس جا داشت اره!
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٦/١٦
١
٠
عه!!اینم هس!یه روز جرعت پاراگلایدر سواری رو پیدا کنم و بپرم ....
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
((: ترسناکه :دی
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٦/١٦
١
١
اها!!!یه بارم تو یه بازیه دوستانه به رونالدو یه لایی بزنم تا عمر داره یادش بمونه:)))))
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
احساس میکنم چقدر آرزوهای من نسبت به آرزوی های شما کوچیکه ((= شاید چون دوست دارم بیشتر به واقعیت نزدیک تر باشه :دی
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
ارزو بر جوانان عیب نیست:))هرچی بزرگتر باشه هدف گذاریاتونم بزرگتر میشه...پس تلاشتونم بیشتر میشه و زندگی معنی و مفهوم پیدا میکنه:)من اگه یه روز بفهمم که به همه اون چیزایی که میخواستم رسیدم زندگی دیگه برام مفهومی نداره...
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٦/١٧
٠
٠
ترجیح میدم آرزوی اسب شاخ دار نکنم مثلا (= من بر اساس توانایی های خودم تا یک مقطعی از زندگیم چند آرزو میکنم و خب آرزو ها هیچ وقت تموم نمیشند پس برای مقطع بعدی زندگیم یک آرزوی دیگه میکنم که باز باید بهش برسم :دی
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
یک کاری که از مرگ نترسم ( :
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٦/١٧
٠
٠
مثلا؟ همونا که اون موقع گفتی؟
مائده رئیس الساداتی
مائده رئیس الساداتی
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
نمیدونم :) اما دوست دارم چند نفر حداقل قبل مرگم جوری خوش حال کنم که واسة همیشه یادشون بمونه:)
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٦/١٧
٠
٠
هوووم ((:
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٦/١٧
٠
١
آرزو که زیاد دارم و به همشم می رسم اما مهم ترینش " جاوید شدن " هست.
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٦/١٧
٠
٠
همه ما از فانی شدن میترسند (:
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٦/١٧
٠
٠
بله ولی تعداد قلیلی برای فانی نبودن تلاش می کنن و تعداد کمتری هدف و تمام زندگیشون رو روی این موضوع مستقر می کنن :) فرق بسیاری هست بین کسی که فقط دوس داره و کسی که با تمام وجود تلاش میکنه :)
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٦/١٩
٠
٠
موافقم با حرفتون! خیلی هم موافقم (:
Far!de
Far!de
٩٥/٠٦/١٧
٠
٠
من دوسدارم سوار این موتورای مسابقه بشم...ولی خب میدونم هیچوقت نمیشه:D فک کنم فقد جمعه ها ازادن تو مشهد نه ؟؟ سقوط آزاد ... ترن پارک ملت... پارکور..پیست ماشینم دوسدارم برم :D
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٦/١٧
٠
٠
خب اینا رو که راحت میتونی انجام بدی (:
Far!de
Far!de
٩٥/٠٦/١٨
٠
٠
ترن و سقوط ازادشو میتونم فقد :(
k_koolak
k_koolak
٩٥/٠٦/١٨
٠
٠
منم پارکور دوست دارم
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٦/١٨
١
٠
یک؛ کل زندگی تلاش کردم "وجدانم آسوده" باشه و امیدوارم وقتی مٌردم هم با وجدان آسوده بميرم. دو؛ خیلی دوست دارم قبل از مرگ تمام کتابهایی که تو ليستم هستن و همچنان این لیست داره طولانی تر ميشه رو خونده باشم، با اينکه الان سرعت رو بردم بالا و تقریبا ماهی سه تا چهارتا می خونم اما فکر نکنم عمرم کفاف بده، چون تجربه نشون داده استعداد عجیبی در تنبلي دارم و به زودي سرعت خوندم کم میشه، سه ؛ حتماً باید تو چشمای چند نفر نگاه کنم و با تمام وجود طلب بخشش کنم و همینطور تو چشمای چند نفر ديگه نگاه کنم و بزنم تو گوششون! نه اینکه الان توان این کارو نداشته باشم، نه، الان درست نیست این کار اما روزش میرسه، چهار؛ شدیدا علاقه دارم زندگی بدون موبایل رو تجربه کنم و برای همیشه گوشی رو کنار بذارم، از موبایل متنفرم و اجبار کاری و خانواده باعث شده فعلا تحملش کنم اما از اینکه همیشه در دسترس باشم خوشم نمياد، معتقدم تنهایی مردم رو ازشون گرفته و شدیدا دروغگو کرده همه رو، پنج.... پنج رو بیخیال میشم چون دیگه طولانی میشه و فعلا از همین آرزوهای در دسترس بگم بهتره، بقیه شون رو که خیلی هم واسم مهم هستن رو ایشالا تو یه کامنت دیگه میگم، موفقیات :
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٦/١٨
٠
٠
یه چیزایی قبلش نوشتم اما سیو نگرفتم و پاک شد اولش :||||
n_dahji
n_dahji
٩٥/٠٦/١٩
٠
٠
اولی رو جناب صالح /نمیدونم شنیدید که میگن ادمی رو که خودش رو بخواب زده نمیشه بیدار کرد ولی ادمی که واقعا خوابیده راحت بیدار میشه به هر حال دلم میخواد وجدانم رو به خواب بزنم ولی حیف که از دستم نمیاد یعنی بی نهایت حیف , گاهی اوقات غصه ام میگیره از این که چرا نمیتونم مثل بقیه راحت باشم و به زندگیم بپردازم و بگم گور باقی ادما/دومی که واقعا وقت نمیکنم که بازم هزار حیف! سومی که دلم میخواد بزنم ولی بازم نمیشه وگرنه همیشه در دسترس اند و تجربه نشون داده که بی اعتنایی تا فیها خالدون طرف رو میسوزونه و به همین بی اعتنایی اکتفا میکنم :) و چهارمی آخ که گفتید /ولی من بیشتر اوقات از قصد اصلا وقتی بیرون میرم با خودم نمیبرمش یا میزارمش رو ویبره و جواب نمیدم مگه این که والده گرامی باشن که دیگه نمیشه و راه نداره و تاج سر بنده است:) پنجمی به شدت دوست دارم معلم بشم حیف که اینم نمیشه:(((
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٦/١٩
٠
٠
ممنونم، خیلی منطقی بود کامنتتون و ان شاء الله به همشون میرسید ((: با ترک موبایل موافقم، خیلی سعی کردم ترک نت کنم و از زندگیم لذت ببرم ولی متاسفانه طوری شده که هر روز بیشتر از روز قبل بهش نیازمند میشم مخصوصا الان که دانشجو هستم...موفق باشید
k_koolak
k_koolak
٩٥/٠٦/١٨
٠
٠
انیماتور بشم.دانشگاه تهران درس بخونم.سخنران بشم. به دور دنیا سفر کنم.
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٦/١٩
٠
٠
هوووم، ان شاء الله، با آرزوی موفقیت