خانه انجمن بدترین خواننده
٤٤٩
٣٦
عماد ولی زاده

بدترین خواننده

بدترین خواننده

صدای کدوم خواننده رو نمی تونی اصلا تحمل کنی؟ یا بدترین آهنگی که تا حالا تو عمرت شنیدی چی بوده؟

٩٥/٠٦/١٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
یکی
یکی
٩٥/٠٦/١٥
٠
١
محمد اصفهانی،
یکی
یکی
٩٥/٠٦/١٥
٠
١
مثل صدای تاخن کشیدن روی تخته ی سیاه هست صداش برام
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٦/١٥
١
٠
:|
mahziar
mahziar
٩٥/٠٦/١٥
٤
٠
این یارو حامد زمانی! اصلا خواننده نیست چند تا جمله رو بدون هیچ قافیه و وزنی پشت سرهم میگه و معلوم نیست اصلا چی میخونه! اما چون به یه طیف قدرتمند وصله شده خواننده ملی!
Far!de
Far!de
٩٥/٠٦/١٥
٠
٠
همی الان دارم حامد زمانی گوش میدم :Dنظرم تغییر کرد راجبش با کامنت شما :D
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٦/١٥
٠
١
خواننده تیتراژ سریال « مرگ تدریجی یک رویا»
یکی
یکی
٩٥/٠٦/١٥
٠
٠
رضا یزدانی!
n_rohani
n_rohani
٩٥/٠٦/١٥
٠
٠
خخخخخ مرتضی رضااا یزدانی؟؟!!
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٦/١٥
١
٠
اسم خواننده شو نمی دونم ولی مدل خوندنش خیلی رو مخ بود
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/١٥
٢
٠
:) همه صداشون محترمه به نظرم و هرکسی هم طرفدارای خودشو داره:) اقای اصفهانی هم صداشون حرف نداره:)
n_rohani
n_rohani
٩٥/٠٦/١٥
٠
٠
ایا نسبت به گفته ی خود مطمئن هستید؟؟؟!!!!:-)))
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٦/١٥
٠
٠
رای که صادر نکردیم، نظر شخصی دادیم:-)
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/١٥
١
٠
اره مطمئنم :) نگفتم صدای همه خوبه ک .. گفتم محترمه:دی .. سلیقه ها متفاوته به هرحال
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٦/١٥
٤
١
حامد زمانی برام غیرقابل تحمله
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠٦/١٥
١
٢
واه به این قشنگی: ))) ی خواننده ی متفاوت با ی صدای عالی: ))
n_rohani
n_rohani
٩٥/٠٦/١٥
١
٠
حالا ما که به اندازه مربع افرادی که گوش میدن خواننده داریم و صدای همه رو نشنیدم ولی تو خواننده هایی که میشناسم از صدای سعید اسایش خیلی بدم میاد با این که میبینم خیلی ها عاشق صداش هستند و این رو درک نمیکنم اصلا!!!:دی
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٦/١٥
٠
٠
و توی این زمینه خوشبحالم که اهل و آهنگ و موسیقی نبستم. سکوت و آرامش رو ترجیح میدم :-)
Far!de
Far!de
٩٥/٠٦/١٥
٦
١
ساسی مانکن :///////// نمیدونم چرا اصن ازش خوشم نمیاد :////
لیلی
لیلی
٩٥/٠٦/١٥
٧
١
منم خوشم نمیاد
لیلا رضایی
لیلا رضایی
٩٥/٠٦/١٥
٢٢
٢
صدای افتخاری را نمیتونم تحمل کنم فقد ناله میکنه از صدای رپرها:هیچکس و تهی و ارمین
احد آتشروان
احد آتشروان
٩٥/٠٦/١٥
٢٢
٠
من طرفدار افتخاری بودم از دهه 70/اوایل کاراش عالیبود اما اواسط دهه 80 صداش خراب شد و سبک خوندنشم عوض شد و خود من هم دیگه کاراشو دنبال نکردم / میخوام بگم یه دوره ای یکی از بهترینها بود ولی خراب شد صداش
لیلا رضایی
لیلا رضایی
٩٥/٠٦/١٥
٣
١
ازniki minaj هم خوشم نمیاد
احد آتشروان
احد آتشروان
٩٥/٠٦/١٥
٧
٢
احسان خواجه امیری/واقعا متنفرم از صدا و سبک خوندنش//کهیر میزنم صداشو یک لحظه میشنوم
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٦/١٥
٣
١
کلن ایرانی خییییییییییلی کم پیش میاد گوش بدم..نظری ندارم:/
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٦/١٥
٠
١
با توجه به این حجم تناقض تو نظرا ترجیح میدم سکوت کنم!
m_sepehri
m_sepehri
٩٥/٠٦/١٥
٠
٠
عجب! :)
m_sepehri
m_sepehri
٩٥/٠٦/١٥
٢
٠
محسن نامجو :{{{
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٦/١٥
٠
٢
یک بار یک موزیک تو مایه های شیطان پرستی (متال) گوش دادم و به نظرم اون بدترین خواننده ای بود که گوشش کردم که باعث شد تا مدتی سردرد بگیرم از صداش و آهنگش با اینکه فقط یک دقیقه گوش کردم!!!
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٦/١٥
٠
٠
ولی در کل نه از صدایی خوشم میاد نه متنفرم که اصلا گوشش نکنم به نظرم هر خواننده هم آهنگ خوب داره هم آهنگ بد :دی
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٦/١٥
٢
٦
خواننده های رپ ، بغیر از یاس ...... خواننده هایی که صداشون شبیه محسن یگانه باشه
آلاء
آلاء
٩٥/٠٦/١٦
١
٥
اصولا هر آهنگ و خواننده ای طرفدارای خاص خودشو داره و مطرح کردن این بحث کلا بی نتیجس خیلیم که نتیجه داشته باشه گیس و گیس کشیه.....!!!! خخخخخ. دییییییدم که میگمممم!!!!!!!!!!!!
Cold
Cold
٩٥/٠٦/١٦
٢
٠
به غیر از رپ کنا ، خواننده های معدودی هستن که میتونن تحمل کنم صداشون رو...ایرانی البته!
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/١٦
١
٠
حامد زمانی...
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٦/١٨
٠
١
هيچوقت "مطلق" فکر نمیکنم، از یه خواننده هایی اصلا خوشم نمياد اما ازشون چندتا کار خوب شنیدم و کلا اینطور نیست که از یکی که بدم بیاد دیگه اصلا کاراشو گوش ندم. در صدر لیست خواننده هایی که به شدت ازشون بدم مياد سالار عقیلی هست اما گفتم کاری که به دلم بشينه هم ازش شنیدم اما کلا کاراکترش تفلون و نچسب هست!
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٦/٢١
٠
٠
رضا یزدانی- محسن چاوشی- و خیلی های دیگه
Rada_1997
Rada_1997
٩٥/٠٦/٢٣
٠
٠
بهنام صفوی. به نظر من فقط داره از رضا صادقی تقلید میکنه. اگه خواننده نمیشد هم اتفاق خاصی توی موسیقی کشور نمی افتاد.