صفحه اصلی اجتماعی ( تحصیل ) مشاوره به یک کنکوری!
مشاوره به یک کنکوری!
تاریخ انتشار : 1395-06-09 (12:01)
آغاز کننده :

آلاء

مشاوره به یک کنکوری!

خب دوستان فک کنم از عنوان مشخصه.... اینجانب یه کنکوریمممم...... نظرای خوبتونو میخام راجع به کلاس کنکور. خوبه بده؟ برم؟ نرم؟ خودتون رفتین؟ نرفتین؟ کتاب خوب واسه زیست و شیمی و سایر؟. آزمون های آزمایشی کدوم خوبه؟... راستی آرزوی موفقیت هم یادتون نره خوشحال میشم....😍😍😍

تعداد بازدید : 239
تعداد نظرات : 19
1395-06-09 (12:16) مجتبی خطیب آستانه
1
سن جیمی : 2 سال و 8 ماه
0
سلام. کلاس کنکور وقت گیر و بیخوده! به هیچ عنوان شرکت نکنید! به جای اینکه چندین کتاب بخوانید؛ کتابای گاج رو چندین بار بخوانیدو صد البته مبتکران برای شیمی! آزمون آزمایشی به نظرم کانون چون جامعه آماریش بالایه! آرزو می کنیم سال دیگه اسمتون جزوه نفرات اول کنکور اعلام شه
امتیـــــاز
6310
0
1395-06-09 (13:32) S_F
0
سن جیمی : 3 ماه
خب من امسال سال دومم محسوب میشه از نتیجه پارسال خیلی راضی نبودم ترجیح دادم دوباره شرکت کنم و بخونم و به اندازه کافی وقت آزاد دارم که بتونم برم کلاس کنکور مخصوصا که بعضی مباحث رو کلا اشکال دارم...... برا همون گفتم؛مشاور یا مرکز مشاوره جایی سراغ دارین؟؟؟؟ بنظرتون لازمه؟؟؟؟
امتیـــــاز
3624
6
1395-06-09 (15:03) لیلا رضایی
2
کاربر ناشناس
ازمون های گزینه دو هم خوبه.کتابچه های ماه و مهر. سری واژگان و تاریخ ادبیات توصیه میشه،برای زیست هم خیلی سبز بخون،
6
1395-06-09 (16:59) مجتبی خطیب آستانه
1
سن جیمی : 2 سال و 8 ماه
مشاوره که کلا بهش اعتقاد ندارم:)) کلاس به نظرم خسته تون میکنه ها! پس ماکزیمم دو تا درس رو برید
امتیـــــاز
6310

1395-06-09 (12:30) مرتضی
0
سن جیمی : 3 سال و 2 ماه
0
فقط جزوه های درسی، کتابِ زردِ کانون، آزمون های هفتگی و دیگر هیچ
امتیـــــاز
20408
0
1395-06-09 (14:49) S_F
0
زرد کانون چجوریه؟؟؟؟ من کلا تعریف خوبی از کتابای کانون نشنیدم اینه که کلا ازین دسته بندی موضوعی کتاباش خبر ندارم؛ آزمون هم بنظرم فقط گزینه دو و جامع های سنجش
امتیـــــاز
3624

1395-06-09 (13:38) غزالِ رضائی
1
سن جیمی : 1 سال
0
کلاس رفتن بستگی به خودتون داره.. توان خودتون رو بسنجید اگر میتونید خودتون نکته هارو پیدا کنید اره وقت گیره درغیر اینصورت خیلی هم مفید میتونه باشه البته بستگی به استاد هم داره .. و برای زیست: اول کتاب نشرالگو دوم خیلی سبز .. برای فیزیک گاج نقره ای برای ریاضی خیلی سبز جامع .. واسه شیمی درجریان نیستم فک کنم مبتکران خوبه دبیر شیمی خدابیامرزم میگفتن ازمون برا بچه ی چهارم سمممه سمم .. فقط بعد عید ازمون های جامع سنجش رو شرکت کنید:) ارزوی موفقیت:)
امتیـــــاز
12706

1395-06-09 (14:26) s_mohsen
0
سن جیمی : 3 سال و 7 ماه
0
اینجوری میتونم مشاوره بدم!...http://uupload.ir/files/3e5_مردود.png... بدم؟؟؟
امتیـــــاز
14840

1395-06-09 (23:40) maede_sadati
1
سن جیمی : 6 ماه
0
به نام خدا منم کنکوری ام اما مي خوام تمام مشاوره هایی که بهم گفتن رو بهتون بگم:) اول اینکه چون شما مدرسه نمیرید بهتره که ازمون رو حتما بدید!! دوم اینکه کتابای کانون کلا چیز خاصی ندارن همه تستاشون تو کتابا دیگه هست زرد کانون برای مثال رفته همه کنکور های عمومی رو از سال 88 تا الان جمع کرده توی يک کتاب شما مي تونید همون رو دانلود کنید یا اگر کتاب عمومی دیگه ای میخرید توش هست!!! بعدم کتاب های.کمک آموزشی من از سال سوم قرابت و آرایه و 1+5 مبحث زبان فارسی نشر الگو رو میزنم خيلی خوبن و کتابای لغات و تاریخ ادبیاتش رو هم ک به تازگی گرفتم خوبن!! پیشنهاد ميکنم بخریدشون درمورد کتاب زیستم آیه از قرآن نیومده 5 تا کتاب تست زیست تموم شه زیست رو باید خوند و خوند و خوند تست هم گاج نقره ای کاملش بسه هر چند من خودم چون خيلی سبز گرفتم دوم سوم تا اونا تموم نشه ی دو دور نمى رم سمت کتاب دیگه خيلی سبز سوم ویرایش جدیدش پر از اشکال پیشنهاد ميکنم نگیرید و هرچی دارید همون رو بخونید!! ریاضی هم ک خيلی سبز و فیزیکم ک گاج شیمی واسة سوم اول واجب مبتکران یا خيلی سبز رو بزنید بعدش تکمیلی هم بزنید چون خيلی خوبة دوم هم مبتکران !! ( من تستا همه اینا رو حداقل ی دو فصل زدم ک میگم خوبه:) اما من تو همین دوماه ک شروع کردم واسة کنکور بخونم چندتا چیز رو خوب فهمیدم :1 دبیر محور نباشید من اغلب اطرافیانم که سال دوم کنکور دادن فوقش گاهی برای چندتا موضوع ک اشکال داشتن سر کلاس میرفتن و بقیه رو میخوندن رتبه ها هم 390 و 116 بوده ! و خودم همین تابستون به حرف نصف دبیرام.گوش کردم کة میگفتن از ما جلو تر نباشید و.چه ضرر بزرگی بهم رسوندن:| باید خودتون بخونید درس دبیر فقط فهم رو آسون تر میکنه!! 2 عمومی ها رو همیشه بخونین اما پیوسته یعنی نزارین از بهمن به بعد ک فرارن باید از الان بخونین مثلا شاید اول روزی 45 دقیق لغات طول بکشه اما بعدش دوره و میشه يک ربع 3 اگر يک دبیر انتخاب کردید با همون برید دیگه فکر نکنید کی خوبة کی بد چونکه اینا میشه حاشیه من همین الان سر کلاس بهترین دبیرا نشستم اما گاهی با خودم میگم اگر دبیرم يک دبیر متوسط بودن بیش تر تلاش میکردم!!! 4 مرور کنید یعنی اگر اين هفته زیست دوم سه فصل رو خوندین هفته دیگه هم بخونید که ماندگار شه!!5 بهترین مشاور آدم خودش و بس!!! بقیه فرمالیته!! و اینکه خيلی حرف زدم:| ان شالله سال دیگه همه کنکوری های سایت قبول شن:) و در آخر اینکه نا امید نشین!!! همین طور دعا کنید من و الهام هم نا امید نشیم:)
امتیـــــاز
3142
0
1395-06-10 (01:11)
0
کاربر ناشناس
ممنون مائده عزیز بخاطر راهنمایی های خوبت اکثررا این کتابایی که گفتی رو پارسال خوندم بجز شیمی مبتکران و خیلی سبز زیست.... در زمینه این دو درس ترجیح دادم به جزوه های اساتیدم اعتماد کنم و فقط تستای کنکور رو بزنم که. البته هم خوب شد هم بد.....!!! من پارسال از اول تابستون افتادم دنبال کلاس و موسسه کنکور و استادای معروف.... خداییش تو تابستون هم نتایج خوبی گرفتم تو آزمونا و خیلی خیلی پشتکار داشتم ولی با شروع مدرسه ها و سنگین شدن درس ها به معنای واقعی زمان کمممممم می اوردم...... نتایج آزمونام هم افت کرد و خلاصه در آخر نه از نتیجه کنکور راصی بودم و نه از نتیجه معدلم...... حواستون باشه اشتباه منو تکرار نکنید که از کوه انگیزه تابستون تبدیل بشید به یخ ناامید تیر!!!! اونایی که از مهر میخواید برید مدرسه هر چی تمرکزتون بیشتر رو درسای مدرستون باشه بعدا بهتر نتیجه می گیرید بیشتر زمانتون رو به کلاس کنکور اختصاص ندید چون هم از مدرسه می مونید هم از کلاس کنکور هم از برنامه ریزی مطالعاتی خودتون......... اینه که من الان میخام خیلی گزینشی و انتخاب شده عمل کنم تا بعدا باز پشیمون نشم...... البته ببخشید اگه تو سوال یه جور دیگه عنوان شده ظاهرا لطف مسئولین عزیز می باشدددد............... انشاالله که سال دیگه رتبه های ستودنی و درخشان مائده و الهام و بقیه بروبچ کنکوری سایت رو شاهد باشمممم.....😍

1395-06-10 (02:29) Hamid_Bozorgvari
1
سن جیمی : 1 سال و 8 ماه
1
خخخ :)) ... فقط آزمون آزمایشی :)) ... زیاد هم به دانشگاه اهمیت نده :))
امتیـــــاز
11480
0
1395-06-10 (10:46)
0
کاربر ناشناس
به دانشگاه اهمیت ندم؟؟؟؟؟؟!!!! اونوقت واسه خوشی دلم آزمون آزمایشی بدم؟؟؟؟؟!!!! خخخخخخخ
0
1395-06-10 (16:02) Hamid_Bozorgvari
0
سن جیمی : 1 سال و 8 ماه
وقتی بری دانشگاه میفهمی ، ارزش وقتی رو که واسش گذاشتی نداره ....
امتیـــــاز
11480

1395-06-10 (08:08) Far!de
0
سن جیمی : 1 سال و 3 ماه
0
سال دومتونه میخواین کنکور بدین؟؟اگه سال دومی باشین به اندازه کافی وقت ازاددارین ک بتونین حسابی بخونین!فقد یذره پشتکارمیخواد !! یه برنامه ریزیه خوووووب داشته باشین و هیچوقتم ازدرس خوندن دس نکشین...من چون دودفه کنکوردادم تجربه دارم !!!درمورد کلاس کنکور ک نظرخاصی ندارم..و البته بانظر غزاله موافقم درین مورد!کتاباهم همین کتابایی ک غزاله گف...نشر الگو عالیه واس زیست...موفق باشین...
امتیـــــاز
3074
0
1395-06-10 (10:48)
0
کاربر ناشناس
مرسی فقط من از خیلیا شنیدم نشر الگو اشتباه یا تفاوت های زیادی با کتاب درسی داره.....
0
1395-06-10 (12:37) غزالِ رضائی
0
سن جیمی : 1 سال
درست شده .. واسه ادبیاتم پنج کتاب نشر الگو فقط .. عالیه
امتیـــــاز
12706

1395-06-10 (10:18) بهمن بهمنی
0
سن جیمی : 3 سال
0
درس رو زیاد جدی نگیرید این همه آدم جدی گرفتن الان بیکارن: )
امتیـــــاز
23740
0
1395-06-11 (12:23) s_mohsen
0
سن جیمی : 3 سال و 7 ماه
ینی یه حس مشترک بین همه اونایی که رفتن دانشگاه همینه!
امتیـــــاز
14840

1395-06-11 (22:47) آلاء
0
0
شاید از لحاظ اقتصادی و شغل و این چیزا سودی نداشته باشه ولی بالاخره از لحاظ اجتماعی و سطح علمی فرق زیادی بین اونایی که رفتن و اونایی که نرفتن مطمئنا هست بعدشم بنظر من علاقه به رشته اگه باشه هیچوقت پشیمونی بوجود نمیاد......
امتیـــــاز
3624

: وب سایت : نام
بروزرسانی کد امنیتی کد امنیتی
کدامنیتی : ایمیل

Valid CSS!