خانه انجمن بهترین بازار مشهد
٣٣٧
١٤
t_tooshle

بهترین بازار مشهد

بهترین بازار مشهد

به نظر شما بهترین بازار مشهد کجاست؟ که بتونی اکثر اقلام موردنیازت رو بخری و تفریح هم باشه!

٩٥/٠٦/٠٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٦/٠٨
٠
٠
ما تو قوچان یه بازار مشهد بیشتر نداریم، نصفش بانکِ، نصفشم کفاشی. تو خود مشهد به نظر من بهترین بازار، بلوار عبدالمطلبِ، از فلکه ی عبدالمطلب تا حرم:-)
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٦/٠٨
٠
٠
چنتا بازاری ک اکثرا میریم: 17 شهریور| الماس شرق،وصال،خیام،بین المللی| پاساژ فردوسی| احمد آباد|راهنمایی|فلن همینا یادم میاد:/
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٦/٠٨
٠
٠
کاربر گرامی یارانه ی شما ظرف ۴۸ ساعت آینده قطع خواهد شد خخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٦/٠٨
٠
٠
به نظرتون همه شون بهترینن؟؟
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٦/٠٩
٠
٠
خب من زیاد خرید نمیکنم ک ..هربارم میخایم خرید کنیم یکی ازین چنتا رو میریم..بهترینشو نمیدونم!
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠٦/٠٨
٠
٠
به نظرم مشهد بیشتر پاساژ پاساژه و ی بازار بزرگ مثل تهران و شهرای دیگه نداره!من خودم به شخصه هر چی میخوام بخرم از جاهای متفاوت می خرم .
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٦/٠٨
٠
٠
من برای هر کالایی سراغ جایی میرم که خاص و بورس همون جنس خاص باشه، اهل این نیستم که همینطوری تفریحی برم یک پاساژی چیزی به چشمم اومد بخرم.
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٦/٠٨
٠
٠
مشهد بازار اون مدلی نداره هرچند من خيلی خرید نمى رم ک چیزی بدونم...:) اما در کل ی مکان و خیابون.معمولا واسه یه محصولش و ی کالا معروف به طور کلی ک باز هم نمیدانیم...:) باید از خواهرم و.مامانم بپرسم اونا متخصصن...!!:)
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٦/٠٩
٠
٠
سلآم؛ بی زحمت آدرسم بذارین که لازم میشه :))
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٦/١٠
٠
٠
من بازار رفتنم اينطوريه که مثلا میرم شلوار بخرم ولی کیف میخرم، ميخوام سارافون بخرم ولی لباس مجلسی میخرم :||||| ولی در کل بستگی داره که چی میخوای بخری چون هر جایی بورس یک کالایی هست معمولا
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٦/١٠
٠
٠
بنظر من ویلاژ توریست هم قیمت هاش مناسب هست هم کیفیت اجناسش برا لباس خوبه
f_eftekhari
f_eftekhari
٩٥/٠٦/١٠
٠
٠
وجود خارجی ندارد:|
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٥/٠٦/١٥
٠
٠
سلام:برای هرکالایی باید یکجارفت:مانتو خیابان ایثار کفش ۳۰متری طلاب کیف وچمدان خ.وحید.طلا۴طبقه وطلاب انواع کالا جمعه بازار های قاسم آباد و میامی لباس زیر٬جوراب٬تریکوو... ۱۷شهریور اول بلوارشریعتی هم خوبه برای مانتو وکفش وتریکو.مواد غذایی الماس شرق گوشت ومرغ استقلال و..... دلتون شاد وکارت عابرتون غنی
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٥/٠٦/١٥
٠
٠
ضمنا:لوازم صوتی خ.سعدی لبای مجلسی خسروی کتاب ولوازم تحریرخ.سعدی چندپاساژ هست و۴راه خسروی کادویی لوازم خانه وچینی وبلور ۴راه دانش خ.امام رضا(ع)پاساژبلور کتاب وفرهنگی از۴راه شهدابه سمت زرینه واطراف حرم.ممنون پاینده باشید