خانه انجمن جایزه به خود
٢٨٥
١٥
mery

جایزه به خود

جایزه به خود

تا حالا شده به خاطر یک کاری که کردی؛ بگی خوب به خودم باید جایزه بدم؟ اون کار چی بوده؟ معمولا به خودت چی جایزه و هدیه میدی که خوشحال بشی

٩٥/٠٦/٠١
نظرات کاربران
کد امنیتی
Gisoo_E
Gisoo_E
٩٥/٠٦/٠١
٠
٠
امممم...خب من خودم که به خودم جایزه نمیدم ولی بقیه رو دیوونه میکنم تا بهم کادو بدن... :-) یه همچین آدمی هستم!!!
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠٦/٠١
٠
٠
کارش که یادم نمیاد: ))ولی معمولا به خودم کتاب جایزه میدم و چیزای فانتزی مث ماگ و پیکسل و جینگول جات: ))) واقعا حالم خوب میشه: )))))
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٦/٠١
٠
٠
تا به حال برای خودم پولی خرج نکردم. ولی خودزنی زیاد کردم :-)
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٦/٠١
٠
٠
حتما که نباید کار خوبی کنم که به خودم جایزه بدم ^~^ من خیلی اوقات به خودم جایزه میدم از گل گرفته تااااا لاک و حتی یک لیوان چای�
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٦/٠١
٠
٠
حال خودم از انجام یه کاری خوب بشه معمولا خودم رو تشویق میکنم این تشویق ها هم چند دسته اند بستگی به حجم و اندازه ی کاری که انجام دادم داره! یه خواب چند ساعته، خرید تنقلات بی دغدغه ی چاق شدن، و یا خرید کتاب که برای انجام کارهای خیلی ویژه به خودم تقدیم میکنم:)
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٦/٠١
٠
٠
بیشتر خودمو مجازات کردم تا هدیه بدم:/
Far!de
Far!de
٩٥/٠٦/٠٢
٠
٠
خخخخ منم همینطور :D
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٦/٠٢
٠
٠
سلآم؛ بله.... اینجانبمان همینه که اصولا کار بد انجام ندهیم جایزه دارد چه برسد به کار خوب...درنهایت وقت وبی وقت برای خودمان جایزه میخریم! کتاب...بدلیجات...گل و غیره :)
عقیقی
عقیقی
٩٥/٠٦/٠٢
١
٠
بیشتر خودمو مجازات کردم تا هدیه بدم...اگرم کاره خوبی کرده باشم میگم وظیفت بوده تازه کمم گذاشتی شاید بهتر از اینم میشده تو انجامش ندادی.:)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٦/٠٢
٠
٠
دلم خیلی برا خودتون سوخت!
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٥/٠٦/٠٢
٠
٠
واقعا همیشه همین طور بوده آقای آستانه.هیچوقت به خودم هدیه ندادم.
ali-y
ali-y
٩٥/٠٦/٠٣
٠
٠
سلام . همون اعتماد به نفسی که بعد کار خوب میاد خودش کلیه ف احساس رضایت، البته خیلی حواسمون باید جمع باشه که حاشیه امنیت درست نکنیم برای خودمون ، از این اعتماد به نفسها ...
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٦/٠٣
٠
٠
الان فقط دارم خودم رو تنبیه ميکنم اما پارسال چون معدل ترم اولم 20 شد ی روز تمام فقط کتاب خوندم...:)
پری سا
پری سا
٩٥/٠٦/٠٤
٠
٠
هم تنبیه میکنم خودمو هم تشویق.....البته تعداد باری ک تشویق کردم زیاد بوده....خخخ....وقتی از چیزی خوشم میاد سعی میکنم در قبال کاری خوبی ک انجام دادم اونو ب خودم هدیه بدم....
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٦/٠٥
٠
٠
به خودم گلدون و کتاب و بستنی هدیه میدم تازگی ^_^ دلیل نمی خواد پول داشته باشم هدیه میخرم! هدیه دادن به خودت و بقیه بی دلیلش قشنگه ^_^