خانه انجمن دست خودته
٢٩٠
٣٦
محمدصنعتیـ

دست خودته

دست خودته

سلام..

دوست داشتی کجا به دنیا میومدی؟با ذکر جزییات....(نام کشور.شهر.خیابان.میلان.با دقت ذکر شود....)

و در اخر بگو چرا اونجا؟و سعی کن اونجا رو برای بقیه تبلیغ کنی

٩٥/٠٦/١٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٦/١٣
٢
٠
سلام. فرانسه؛ پاریس؛ خیابان شانزه لیزه؛ نرسیده به میدان کنکورد؛ سمت چپ؛ بن بست اول ! چون این خیابون زیباترین خیابون جهان و اعیان نشین هم هست؛ پس بچه پولدار می بودم و جاتون خالی خیلی خوش می گذشت
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٦/١٣
٠
٠
داداش خونتون جا واسه یه نفر نداره؟؟
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
دو تاش کن...
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٦/١٣
٠
٠
همیشه دوس داشتم به جای حمید معصومی نژاد تو رررررررررم باشم...محل دقیقش مهم نیس ولی به خاطر معماری منحصر به فردش اونجا رو دوس دارم:)
Far!de
Far!de
٩٥/٠٦/١٣
٠
٠
وااااااای خدااااااا :D
یکی
یکی
٩٥/٠٦/١٣
١
٤
هیروشیما :دی خیابان اتم، کوچه ی تشعشع، میدان حفره، چونکه
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٦/١٣
٢
١
گوله نمک:)
یکی
یکی
٩٥/٠٦/١٤
١
٠
نگفتم که بخندی!
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
پس چی؟
Far!de
Far!de
٩٥/٠٦/١٣
٠
٠
اصلا تاحالا بش فک نکردم !! ولی خب دوسدارم برم کانادا 😊
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٦/١٣
١
٠
بهش فکر نکردم ولی شاید سءول -خيابان تهران :دی ،،، ولیییی واسه زندگی نه ولی روستای تلور رو فوق العاده دوست دارم حتما برین، فوق العاده ست (آدرسش :وقتی از بهشهر به طرف گرگان میری بعد حدودا پنج کیلومتر بعد از گلوگاه سمت راست جاده روستایی به نام تلور هست،از روستا که رد بشین بعد همین طور مستقیم برین تو دل کوه! فوق العاده است زیبایی جنگل) از دریا هم زیبا تره!
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٦/١٤
٠
٠
تمام نکاتی که گفتین یه طرف، اکبر جوجه گلوگاه یه طرف... هروقت اون سمت میرم حتی به قيمت مقداری گرسنگی کشیدن، یه جوري هماهنگ میکنم که اکبر جوجه رو بزنم، اصلاً یه وضی :))
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٦/١٤
٠
٠
اتفاقا همین هفته پیش ناهار همون جا بودم :دی جاتون سبز، ان شاء الله شما هم که دوست دارین زود تر شریف ببرید :دی روستای تلور دقیقا تو راه گلوگاه به طرف گرگان هستش، یکم بعد از همون اکبر جوجه.
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٦/١٣
٠
٠
روستای خسرویه ( متاسفانه خراسان شمالی شهرستان فاروج دهستان شاه جهان روستای خسرویه ) چون دیگه به هیچ جا و مکانی تعصب نداشتم و هرجا میخاستم زندگی می کردم مثل روستاییامون الان یه عده قوچان خونه دارن و یه عده ی زیبادی توی گلشهرِ مشهد. خسرویه معروف به بهشتِ قوچان، هفتاد کیلومتری فاروج، زادگاه آقانجفی قوچانی، از لحاظ سرسبزی تکِ. فقط یه نکته با اتوبوس نمیشه اومد اونجا چون تو پیچِ سرتاج که دوتا ۳۶۰ درجه با شیب ۴۵ درجه است گیر میکنه.
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٦/١٣
٠
٠
سخته.اصن جای خاصی نیست خیالیه!!!
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٦/١٣
٠
٠
آستارا -چهار راه کانال - تو یک مزرعه، و کشاورزی می کردم.
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٦/١٣
٠
٠
اولین جا مشهد خونه خودمون البته با مقداری تغییرات در معماری خونمون...:) دومین جا آلمان برلین...:) سومین جا هم ایتالیا تو یکی از روستاهاش...!! چهارمی هم کیش هم خوبه البته در مواقعی که همه مسافرت نریخته باشن توش...!! کلا ی جای آروم...:)
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
کلا یه جای آروم :دی
n_dahji
n_dahji
٩٥/٠٦/١٣
٠
٠
دست من بود اصلا به دنیا نمی یومدم .
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
رفتم تو خودم اصن با این حرفت
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٦/١٣
٠
٠
شهری که توش به دنیا بیام یا شهری که توش دفن بشم ، هیچ اهمیتی برام نداره :)
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٦/١٤
١
٠
:) همان جایی که آهو ناز داره:)
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٦/١٤
٠
٠
آی بله!
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٦/١٤
١
٠
سلآم؛ بدون شک سوئیس و بعد زوریخ :))))))))))))) زوریخ شهری با بهترین کیفیت زندگی در جهان شناخته می‌شود. یه زیر پله هم اونجا داشته باشم راضیه راضیم :))))))))) این کشور از نظرم معرکه ست من بعد از اینکه اولین بار در توردوفرانس زیبایی های این کشور و دیدم هر شب خوابشو میبینم.... زوریخ برن...ژنو لوزان... واااایییییی آبشار های راین اصلن یه وضـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی :))))))))))) شکلات :))))))))) رودخانه دریاچه...باغ چینی ....موزه.... لامصب قبرستوناشونم قشنگه :))))))))))))))))))))))))))))))))
emerald
emerald
٩٥/٠٦/١٤
٠
٠
قبرستوناشون!!!!!! =)))
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٦/١٤
٠
٠
شکلات هاش معرکه است همچنین ساعت هاش:)
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
اصن باید پایان نامه نوشت در مورد این زوریخ لعنتی...
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٦/١٤
٠
٠
کاش میشد واقعن دست خودمون باشه :( من دلم زوریخ میخوآد.
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٦/١٤
٠
٠
منم ایتالیا و مخصوصا شهر فلورانس رو خیلی دوست دارم به خاطر اینکه معماری و هنر توش موج میزنه
m_sepehri
m_sepehri
٩٥/٠٦/١٥
٠
٠
ونیز...ایتالیا /// دلیلشم ک واضحه
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/١٦
٠
٠
البته ک واضحه
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٦/١٧
٠
٠
شیکاگو ، مناطق جنوبی ، یک گانگستری چیزی می شدم هر چند وقت یک بار دو سه نفر رو می کشتم فشار عصبی روم نیاد ، پوستم خراب شه -__-
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٦/١٧
٠
٠
خانم حبشی جدیدا فیلم زیاد نگاه کردی فکر کنم///....
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٦/١٧
٠
٠
مشخص بود ؟ :))