خانه انجمن تابستون
٢٣٤
٢٨
mehri_mo

تابستون

تابستون

تابستان خود را چگونه گذراندید؟ با ذکر دقیق اتفاقات

٩٥/٠٥/٣١
نظرات کاربران
کد امنیتی
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٥/٣١
١
٠
به نام خدا، پرنسس سیترانه، در سواحل تلگرام و اینستاگرام و جزایر تخت خواب.گه گاهی هم در مناطق آشپزخانه در حال جنگ با مواد غذایی. البته جنگ و جدل هم با مادر و بعضی خانم ها در مقابل ازدواج.تفریح و خوشگذراني و پارک رفتن هم قابل ذکر است. شایان ذکر است که بازی با برادر زاده جان جان جان هم جزو بهترین خاطرات بود که پرنسس خانم را ميبايست به پارک برد.خواندن مقداری از کریستالوگرافی و خواص فیزیکی هم قابل ذکر است. و الان در آسمان کرج در کنار عموی زيبايمان روزگار را سپری میکنیم و ان شاء الله چند روز دیگر را در تهران و سواحل خزر... پایان
mina_h
mina_h
٩٥/٠٥/٣١
٢
٠
به نام خدا کنکور خر است..پایان
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٦/٠١
١
٠
به نام خدا؛ مرور خاطرات هم خر است. پایان :)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/٣١
٠
٠
به نام خدا بر همگان واضح و مبرهن است که تابستان فصل بیکاری معلم هاست و معلم های پولدار در این فصل به تفریحات سالم همچون سفر و غیره میپردازند. اما معلم های بی پولی همچون اینجانب رو می آورند به کلاس های فوق برنامه و پیشرفته تا تابستان سر بیاید. روزهای کش دار تابستان ما با سه روز در هفته کلاس، یک روز در هفته شب شعر و یک روز در هفته گردش و سینما سپری شد و هیچ کار مفیدی غیر از خواندن چند کتاب انجام ندادیم. این بود انشای من:)
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٦/٠١
٠
٠
به نام خدا،خسته نباشید معلم عزیز:)
Cold
Cold
٩٥/٠٥/٣١
٠
٠
کار ، کار ، کار!
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٦/٠١
٠
٠
خسته نباشید خسته نباشید خسته نباشید!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/٣١
٠
٠
با دنبال کار گشتن گذراندیم ولی پیدا نکردیم
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/٣١
٠
٠
این یه مورد رو یادم رفت اضافه کنم توی انشام!
Pesare irani
Pesare irani
٩٥/٠٥/٣١
١
٠
مگه تابستون شده؟پس چرا من هنوز میرم سر کلاس؟ :/
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٥/٣١
١
٠
کتاب، سریال آمریکایی، نویسندگی، نقاشی، ورزش. ساده ترش این میشه که بعد از مدت ها زندگی کردم " خدا رو شکر "
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٦/٠١
١
٠
خدا رو شکر:)
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٦/٠٥
٠
٠
ممنون :) بله خدا رو شکر
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/٣١
٠
٠
تابستان خر است
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٦/٠١
٣
٠
پاییز خوبه:)
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٦/٠١
٠
٣
سلام می رسونن خدمتتون خخخ
n_dahji
n_dahji
٩٥/٠٥/٣١
٠
٠
خیلی تابستون بد بود خدا کنه زود تموم شه /حوصله ام سر رفت /نه یه کتابی فرصت شد بخونم نه یه کتابی فرصت شد بخونم و بازهم نه یه کتابی فرصت شد بخونم /نگفتم مسافرت و مهمونی و رفت امد چون اصلا اهل مسافرت و رفت امد و مهمونی و ........ ندارم و نمیرم خونه مون بی نهایت احساس ارامش و راحتی میکنم البته که نگذاشتن:/امسال همش مهمون و مهمون داری بود/ خونمون هم مهد کودک برادر زاده ها شد /الانم که تا اخر شهریور فقط کار/خسته ام حسابی
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٦/٠١
٠
٠
مونده نباشید،خستگی برطرف میشه:))) خسته نباشید:)
Far!de
Far!de
٩٥/٠٦/٠١
٠
٠
ازبعد کنکورم رفتم مسافرت.بعدشم همش یا فضای مجازی ام یاهم که فیلم میبینم !!بقولی خوردن و خوابیدن! ولی خب دوسداشتم میرفتم سرکار:/
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٦/٠١
٠
٠
بیگاری:/
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٦/٠١
٠
٠
ایضا خسته نباشید:)
سعید نایب
سعید نایب
٩٥/٠٦/٠١
٠
٠
کار ، کار ودر نهایت هم کار.
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٦/٠١
٠
٠
شما هم خسته نباشید:))
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٦/٠١
٠
٠
انشاست مگه؟
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٦/٠١
٠
٠
مدرسه فیزیک زیست شیمی ریاضی آمادگی المپیاد:) اون لابه لاهاش کلاس زبان هر ازگاهی جیم:) این دم آخری دو سه روز هم کوبر گردی و رصد آسمون پرستاره و عکاسی:)
Gisoo_E
Gisoo_E
٩٥/٠٦/٠١
٠
٠
خدا رو شکر امسال تونستم از تلگرام و اینستاگرام و اینا دل بکنم و فقط میام جیم،رمان میخونم،رمان مینویسم،زبان میخونم،میریم بــــــااااااااازااااااااار:-) ،پارک،خونه مامان بزرگه و..... همینا!!!
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٦/٠٣
٠
٠
اشک
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٦/٠٤
٠
٠
چراااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟