خانه انجمن ورزش دختران
٣١٧
٢٢
H_Daliryan

ورزش دختران

ورزش دختران

کسب اولین مدال المپیک بانوان ایرانی در مسابقات تکواندو؛ همراه شد با اظهارنظرهای مختلف مردم در فضای مجازی. از اهانت به بزرگان دینی گرفته؛ تا نمایش جامعه ای سیاه که بانوان در ایران در بدترین فشارها؛ محدودیت ها و امکانات کم هستند.

اولا آیا کلا با ورزش حرفه ای بانوان در مسابقات جهانی موافقید؟ دوما  فکر می کنید چقدر حرف های بالا در مورد بانوان صدق می کنه؟ 

٩٥/٠٥/٣٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/٣٠
١
١
بله، هیچی
saiideh70
saiideh70
٩٥/٠٥/٣٠
١
١
من به شخصه موافقم !
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠٥/٣٠
١
١
بله کاملا موافقم!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/٣٠
٠
٤
آدم فکر می کنی مسابقه بله خیر هست:|
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠٥/٣٠
١
٤
دقیقا: |
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/٣١
٠
١
می تونستی مثل خانم انتصاری( ادمین سابق انجمن) صاحب انجمن رو راهنمای کنی که تغییراتی تو متن انجمن بده تا بهتر بشه:-)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٥/٣٠
٥
١
با ورزش در سطوح ملی و قهرمانی و بطور کلی ورزش حرفه ای ، چه برای مردان و چه برای زنان مخالفم ... چون این نوع ورزش کردن باعث صدمات بالایی به بدن ورزشکار میشه ... اما اگه کسی بخواد این راه رو بره و به قهرمانی برسه چه زن و چه مرد ، هیچ کس حق نداره جلوی اون رو بگیره ... هیچکس رو به زور نمیشه به بهشت برد ... در ضمن ، یک سوال دارم ، زنان ما که بعد از چندین سال تلاش و زحمت و با لباس های پوشیده در این رقابت ها شرکت میکنند باعث فساد میشوند و باید لعن و نفرین بشن یا انسانهایی که داعیه دین و مذهب دارن و گاه با عبا و عمامه و گاه با چادر و پوشیه ، برای زندگی مردم نسخه میپیچن و چشم هاشون جز مسائل جنسی جامعه ، هیچگونه فسادی رو نمیبینه
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/٣٠
١
٢
غیر از بخش اول با بقیه ی حرفهاتون در بست موافقم:)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٥/٣١
٠
٠
:)
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/٣١
٠
١
جمله ی اولت با توضیحش ۱۸۰ درجه اختلاف داشت که.
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/٣١
٠
٢
چه کسی گفته باعث فساد میشن؟
Far!de
Far!de
٩٥/٠٦/٠١
٠
٠
متشکرم :)
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٥/٣٠
١
١
من شخصا خواهان برابری حقوق زن و مرد در یکسری کارها هستم :)) خب وقتی ی خانوم از عهده ی کاری بر میاد و میتونه زندگیشو با اون کار وفق بده و مشکلی برای خودش یا خونوادش پیش نیاد خب چ اشکالی داره هم افتختریه برا خودش همم برا مملکتمون
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٥/٣٠
١
٢
خو الان همه ما موافقیم. خب تهش؟؟
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٥/٣٠
٢
١
باز بگو هدف انجمن چی بوده:/
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٥/٣١
٠
٠
نه دیه از مواضعم کوتاه اومدم
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٥/٣١
٠
٠
باید تصویب بشه دیگه :)
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/٣١
١
٢
همسران رو می فرستیم المپیک که خودشون برا خودشون طلا بگیرن خخخ
Far!de
Far!de
٩٥/٠٦/٠١
٠
٠
معلومه که موافقم که خانوماهم تو اینجور مکانها باشن..چرا که نه؟؟وقتی لباسشون پوشیده اس کاملا و موردی نداره چرانباشن؟
سعید نایب
سعید نایب
٩٥/٠٦/٠١
٠
٠
به شدت به ورزش بانوان در سطح قهرمانی با رعایت چهارچوب مسائل شرعی موافقم. بانو کیمیا علیزاده نمونه یک بانوی اصیل ایرانی اسلامیه و من افتخار میکنم به وجود همچنین بانوانی در عرصه ورزش.
Gisoo_E
Gisoo_E
٩٥/٠٦/٠١
٠
٠
مگه خانومها بلانسبت آدم نیستن که نمیتونن ورزش کنن و مدال بیارن؟؟؟ به قول آقا سعید اگه در چارچوب مسائل شرعی و حفظ حریم ها باشه هیچ ایرادی نداره که هیییچ،خوبم هست...
f_jafarpour
f_jafarpour
٩٥/٠٦/٠٣
٢
٠
معلومه که هیچ اشکالی نداره که خانم ها ی ایرانی مدال بیارن برای کشورشون.من خودم تکواندو کارم و با مدال کیمیا علیزاده واقعا خودم رو باور کردم و دوست دارم مثل ایشون افتخار کسب کنم. امیدوارم که نه تنها من بلکه همه ی دختران و زن های سرزمینم بتونن افتخار آفرین باشن حالا در هر زمینه ایی.