خانه انجمن قید عشقت رو بزن
٤٣٩
٤٨
Nasrin-A

قید عشقت رو بزن

قید عشقت رو بزن

اگر عاشقانه کسی رو دوست داشته باشید، چه اتفاقی یا چه کسی میتونه شماها رو از هم درو کنه؟؟ چی بشه قید عشقتون رو میزنید؟ البته این اتفاق هیچ ربطی نباید به طر ف مقابل داشته باشه و کاملا به خودتون و زندگی تون مربوط باشه.

٩٥/٠٥/٢٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٥/٢٤
١
١
خوشبختانه عاشقانه کسیو دوس ندارم :))
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/٢٤
٠
٠
فرض محال که محال نیست هووم؟
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٥/٢٥
٠
٠
خو درکش برام سخته چون چیزهایی دارم.تو زندگیم ک هرگز فک نکنم بخوام ازشون به خاطر یه عشق بگذرم
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٥/٠٥/٢٤
٠
٠
اگر این سوال رو چند ماه پیش می‌پرسیدید که هنوز عقد نکرده بودیم، قطعا چیزهایی بود که بگم حاضرم بخاطرش قید عشق رو بزنم، اما حالا که حضور عشقم توی زندگیم قطعی شده و پیمان ازدواج بستیم، هیچ چیز. واقعا هیچ چیز شخصی نمیتونه دو تا عاشق رو از هم جدا کنه. تنها چیزایی که دوتا عاشق رو از هم دور میکنه مسایل اخلاقی هست که اونم توی سوالتون قید شده که باید مربوط به خودت باشه نه طرف مقابل یا زندگی مشترکت
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/٢٤
٠
٠
عشق تون مستدام بانو:) البته منظورم روابط عاشقانه قبل از جاری شدن عقد و این صحبت ها بود:)
Gisoo_E
Gisoo_E
٩٥/٠٥/٢٤
٠
٠
اگه عااااااشقانه کسیو دوست داشته باشم حی میکنم هیچ علتی نمیتونه از اون طرف دورم کنه...
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/٢٥
٠
٠
چه خووووووووووووووووووووب
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٥/٢٤
٠
٠
اگر باعث ازارش باشم:)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/٢٤
٠
٠
اگه عاشقت باشه هیچ وقت باعث آزارش نمیشی غزال
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٥/٢٤
٠
٠
مرگ مثلن .. خودم ی بیماری یا مشکلی داشته باشم ک برای بهتر زندگی کردن طرف مقابلم بی سرصدا ترکش کنم..نمیدونم دیه چیزی ب ذهنم نمیرسه فلن خخ
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/٢٤
٠
٠
من از این فداکاری ها خوشم نمیاد بیشتر دوست دارم طر فخودش تصمیم بگیره عشق فقط واسه روزای خوشی نیست که دوست داشتن یعنی در کنار سختی ها و درد ها هم شریک هم باشیم:) و پاسخت متفاوت ترین پاسخ بود تا به اینجا ممنون
u_razavi
u_razavi
٩٥/٠٥/٢٥
٠
٠
اشتباه ميكنيد:/
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٥/٠٥/٢٤
٠
٠
اون نخواد ادامه بده! به شدت معتقدم عشق زورکی نیست!
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/٢٤
٠
٠
عنوان کردم که ربطی به طرف مقابل تون نداشته باشه :)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/٢٤
٠
٠
عنوان کردم که ربطی به طرف مقابل نداشته باشه قضیه
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/٢٤
٠
٠
:)) اين حرفا ب سن ما نمیخوره :) هنوز زوده واسمون:)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/٢٤
٠
٠
ای جانم:)
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/٢٤
٠
٠
درو نه دور، ادمینِ انجمن عزیزم دقت کن خخخ
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/٢٤
٠
٠
مصداق زدی ضربتی ضربتی نوش کن شدم الان:)) ولی این اشکال املایی نیست اشکال تایپیه:)
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/٢٤
٠
٠
:-)
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/٢٤
٠
٠
همین الان همسایه ی گرامی در حال دعوا کردن با همدیگه هستن و صداشونم تا هفت تا کوچه اونورتر میره( البته کار هر روزشونه) با این اوصاف کی دیگه فکر زن گرفتن به ذهنش خطور میکنه.
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/٢٤
٠
٠
چه ربطی داشت الان؟؟ چون همسایه تون یه زوج ناسازگارن شما باید قید ازدواج رو بزنی؟!!
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٥/٢٤
٠
٠
اگه کسی رو خیلی دوست داشته باشم و اون من رو دوست نداشته باشه یا کاری نکنه قیدش رو میزنم.. یعنی مثلا حتی اگه یکی رو دوست داشته باشم و اون نفر نگه که دوست دارم و انقدر زمان دیر بشه که یکی دیگه بیاد خواستگاری قیدش رو میزنم و با اون نفر جدید ازدواج میکنم چون اگه دوستم داشت میگفت زوری که نمیشه خخخ
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/٢٤
٠
٠
عشق از دید من تو روابط دونفره تعری فمیشه اصولا عشقی رو عشق میدونم که دو طرف یک اندازه همدیگه رو خرج کنن تو رابطه:)
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٥/٢٤
٢
٠
ولی اگه ازدواج کنم نميتونم به هر علت الکی ای قیدش رو بزنم مگر اینکه خودش نخواد.البته اگه زن دوم بگیره قطعا ولش میکنم.
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/٢٤
٠
٠
:)
Cold
Cold
٩٥/٠٥/٢٤
١
٠
ما که هیچ جوره نزدیم تا الآن...
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/٠٥/٢٤
١
٠
n_dahji
n_dahji
٩٥/٠٥/٢٤
٠
١
اوهوع
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/٢٤
٠
٠
ایول به شما ان شالله تا آخرش نزنید:)
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٥/٢٤
١
١
آب سرد لطفا:)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٥/٢٤
٠
٠
:) دوش آب سرد
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/٢٤
٠
٠
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/٢٤
٠
٠
به نظرم منظورم رو نتونستم خوب برسونم!مثلا آیا این قضیه که بابام نمیذاره یا خانوادم مخالفن میتونه دلیل موجهی برای به هم زدن یه رابطه ی عاطفی و عاشقانه باشه؟ یا دلایلی از این دست البته این یه مثاله و میشه مثال های فراوانی رو طرح کرد
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/٢٥
٠
٠
هم آره هم نه! خوب تایید خانواده ها خیلی مهمه. اگر دو طرف در مراسم خواستگاری و ... از طرف والدین نهی بشن خوب دلیل خوبیه. ولی گاهی وقتا حتی خانواده خبری از این موضوع ندارن و طرف همه چیزو می اندازه گردن خانوادش و تمام !
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/٢٥
٠
٠
ولی همیشه هم دلایل مخالفت خانواده ها منطقی نیست درسته؟
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/٢٤
٠
٠
جواب سوال اول: هیچ کس و هیچ چیز/ جواب سوال دوم: اگه لیاقت طرف رو نداشتم.
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٥/٢٤
٠
٠
زاده نشده اونی که بخواد منو " درو " کنه! درو :))
لیلی
لیلی
٩٥/٠٥/٢٥
٠
٠
مگه گندمی که دروت کنن!:)خخ
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/٢٥
٠
٠
حالا این بار بذار دروت کنیم خو چی میشه؟؟ :)
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٥/٢٦
٠
٠
نمیدونم از نسرین باید بپرسیم :)) / نسرین جون حالا چون شمایی درو کن :)) من کسی رو دوس داشته باشم به خاطرش بقیه رو درو میکنم نمی زارم کسی چپ نگاش کنه چه برسه درو! :ی
m_nasim
m_nasim
٩٥/٠٥/٢٥
٠
١
عشق واقعی قبل از ازدواج بی معنی هست، فکر نکنم اصلا وجود داشته باشه. اگه هم بوده مال قصه هاست فقط..
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/٢٥
١
٠
موافق نیستم در کمال احترام:)
m_nasim
m_nasim
٩٥/٠٥/٢٦
٠
٠
شایدهم هست من تجربه نکردم :)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/٢٥
١
٠
چه کسیش طبیعتا عشق دوم نخواهد بود! انسان یک بار عاشق میشه اگر عشق اولش درست باشه خوب پس مگه مغزِ .. خورده که بره سراغ عشق دوم؟ و اگر عشق اولش درست نبوده باشه بازم مگه مغزِ .. خورده که دوباره عاشق بشه؟؟؟
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٥/٢٥
٠
٠
نمیدونم!ولی اگر واقعا دوستش داشته باشم و مطمئن باشم دوستم داره فکر نکنم ولش کنم:)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/٢٥
٠
٠
کار خوبی میکنی:)
Mostafa
Mostafa
٩٥/٠٥/٢٦
٠
٠
من انسان منطقی هستم و عشق معقول رو میپذیرم بنابراین در فرض سوال بعد از مشورت با از خودم عاقل تر تصمیم عاقلانه بدور از احساسات میگیرم.. عشق بعد از عقل...(عجب شعاری: ی..خخخخ دی)