خانه انجمن گردو؛ نشکن!
٦٩٧
٤٤
h_jahanshah

گردو؛ نشکن!

گردو؛ نشکن!

کار درست چیه؟

بالاخره ما نباید آجیل عید بخریم و با محتکرها مبارزه کنیم؟ یا این کار تاثیری نداره؟

اصلا چرا کسی نمیگه، طلا و سکه نخریم؟ چرا زورشون به آجیل رسیده؟!

٩١/١٢/٠٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
s.a
s.a
٩١/١٢/٠٩
٢
٠
ما که نمی خریم آجیل........ خیلی هم تاثیر داره.......... در مورد طلا و اینا هم بقیه دوستان نظر بدن، منم استفاده کنم! (چرا زورشون به آجیل رسیده چیه؟ کلا هرچی گرون شه اینجوری، باید مردم نخرن تا قیمتش برگرده به حالت قبل!)
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٠٩
١
٠
میگم بیاید آجیل نخرید با پولش برید سکه طلا ثبت نام کنید !! آره بیتره :)))
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٠٩
٢
٠
نه عاغا برو از خدا بترس خخخخ ما که نمیخریم ...
imanhkt
imanhkt
٩١/١٢/٠٩
٤
٠
ما ایرانی ها بعضی اخلاق هایمان خیلی افتضاح هست ... وقتی یه کالایی قیمتش چند برابر میشه به جای اینکه اون کالا رو تحریم بکنیم میریم چند برابر میخریم تا مبادا چند روز دیگه قیمتش بیشتر بشه ... خب برادر من اگه از گرونی مینالی چرا این کار رو میکنی ... ؟ یا بشین سر جات مثل آدم هیچ اعتراضی نکن ... یا هم چند ماه این سختی ها رو تحمل کن و هیچی نخر تا همه چی رو به راه بشه ... خب وقتی ملت میرن هی میخرن پس معلومه وضعشون خیلی رو به راهه ... !
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٠٩
١
٠
باریکلا ...
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/٠٩
١
٠
daghighan
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
من یکی از دوستام اجیل فروشی داره میرم از اون اجیل میخرم........................بعدشم همتون میگین نمیخرم مگه دست شماست اصلا خریدن اجیل یه جور رسم شده...موقع عید همتون رو سلام میکنم
imanhkt
imanhkt
٩١/١٢/٠٩
٢
٠
والله اینجوری که ما میبینیم کم کم رسم و رسومات هم از بین میرن نگران نباش نص جان ...
A.hosseiny
A.hosseiny
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
درسته که رسم شده ولی واجب که نیست(که البت به نظر من رسم مسخره ایست و مهم دور هم بودنه) آجیل خوردن در کنار دوستان ی دل خوش و ی جیب پر از پول می خواد که ما ایرانی ها متاسفانه هیچ کدومو نداریم
maryam
maryam
٩١/١٢/٠٩
١
٠
اجيل بخرين تامابيايم خونتون اجيل بخوريم....
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
اقا اجیل نخرین.............اگه بخرین خونتون زلزله میاد.......راستی قضیه چاقو چیه
maryam
maryam
٩١/١٢/٠٩
١
٠
قضيه چاقو!!!ميخواستم كلته ببورم باش ....
f.haghighat
f.haghighat
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
ما امسال عید منزل نیستیم. ولی اگه بودیم کی حرف منو گوش می کرد که مردم هماهنگ کردن که اعتراض کنن... اگه خودم مستقل بودم نمی گرفتم.
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
گمونم عید مسافرتیم:))
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
ما هم عید کار اموزی تو بیمارستانیم
maryam
maryam
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
ماهم شايد رفتيم
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
manam etekafam...
Milad
Milad
٩١/١٢/٠٩
٠
١
مگه عید بدون آجیل میشه.هر چیزی رو تحریم کنی خوراکی رو نمیتونی...یعنی من که نمیتونم!
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
دیر گفتین ما گرفتیم تومم شده باشه سال بعد
maryam
maryam
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
ايبل
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٠٩
١
٠
ما که خانوادگی فقط می خوایم گردو و کشمش بذاریم جلو مهمونا(اونم چون از قبل داشتیم) و کلا تحریم کردیم خرید آجیل رو...
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٠٩
١
٠
مواظب گردو های چینی باش میگن مغزاش رو در میارن به جاش سنگ میذارن
ati200
ati200
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
ماعید نیستیم ....
parisa
parisa
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
نمیدونم والا............عید و اجیلش...........نباشه که نمیشه............میری عید دیدنی باید بیکار بشینی...........چون نه اجیلی هس......نه تخمه ای.....
m_kashiyan
m_kashiyan
٩١/١٢/٠٩
١
٠
شاید نخریدن آجیل تاثیری تو ارزون شدنش داشته باشه امـــــــــــــــــــــــا واسه این کار تعداد زیادی از مردم باید همکاری کنن که فکرنمیکنم شدنی باشه چون اون عده که مشکلی با این قیمتا ندارن کارخودشونو میکنن و واسشون بالا و پایین شدن قیمتا مهم نیس!یه عده هم میگن آجیل نباشه آبرومون میره و از این حرفا!!!
mahshid
mahshid
٩١/١٢/٠٩
١
٠
حالا یه سال اجیل نخورین چی میشه؟ ....والا
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
man ba mamanam harf zadam ama zire bar nemre mige mikharim......
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٢/٠٩
١
٠
ما فکر کنم تخمه شمشیری بگبریم...یا پسته بخریم بذاریم تو بوفه نگاش کنیم.......!!!
A.hosseiny
A.hosseiny
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
ای امان از دل مردای بیچاره متاهل ایرانی برخی میگن چای هم تحریم شه چون ارزان ترین چایی شده کیلویی20000 تومن هر کی میره مسافرت برده چون این خرجای الکی رو حداقل تو مسافرت واسه خودش و زن و بچش خرج میکنه اصل عید یعنی دید و بازدید (که البته قراره امسال فقط دید باشه و از بازدید خبری نیست پس سعی کنین شما زودتر سک سک کنین) نه اینکه بشینی آجیل و شیرینی و ده رقم میوه و... بخوری اونم با نوه نتیجت که صاحب خانه بخت برگشته خانمان سوز شود
taba_sa
taba_sa
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
عاغا ما که تحریم کردیم......
mah-tkh
mah-tkh
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
مگه دست ماس بابا! چهار تا فامیل بیان ببینن آجیل نداریم دخلمونو میارن! ولی چند روز پیشا میخواستم به خانواده بگم پسته نخرین دیدم خریدن آوردن خونه! :| دیگه کاری از دستم بر نمیومد!
sahar.s
sahar.s
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
:| بریم بمیریم!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
نمیخریم!چه کاریه خووووو!آدم زورش میاد!امروز رفتم جای رفیقم که خیاطه میگم برای شلوار پارچش با دوختش چند میشه میگه حدود 50تومن درنظر بگیر!حالا این چ ربطی به بحث داشت خودمم نفهمیدم!ولی آجیل گرونه نخرین!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
از یه جایی باید شروع کنیم
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
قطعا نه
اسمانه
اسمانه
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
ما هم امسال اجیل نمیخریم تو خونه کارفرهنگی کردم...جواب داده..
estel
estel
٩١/١٢/١٠
١
٠
من که فکر نکنم تاثیری داشته باشه اون بنده ی خدا که آجیل میفروشه چه گنناهی داره آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعدشم فقط عده ی خیلی کمی از جمع کثیر این کارو انجام میدن واسه همین من فکر نکنم جواب بده بازم اگه ببینم خیلی ها نمیخرن خوب ما هم نمیخریم
firuze
firuze
٩١/١٢/١٠
٠
٠
اونقدر صغری و کبری چیدمو رابطه آجیل رو با تحریم و سازمان انرژی اتمی وبیماری چاوزو مسئله امنیت ملی و جایزه اسکار و المپیک پکن برا ی خانواده گرامی تشریح کردم تا از خیر خریدن آجیل گذشتن
bye
bye
٩١/١٢/١٠
٠
٠
دیگه از قدیم ندیما رسم شده ! دیگه باید بگیری ! حالا بازم تو این زمینه دوستان هستن ! تازه هاشو میگیرم
زهره
زهره
٩١/١٢/١٠
٠
٠
متاسفانه عید امسال توی دهه فاطمیه هست فکر نکنم بعضی ها نه شیرینی و نه اجیل بخرن ....
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١٢/١٠
٠
٠
حالا ببینیم چی میشه
sherlok
sherlok
٩١/١٢/١١
٠
٠
احتمالن میخریم آجیل ما
*رویا*
*رویا*
٩١/١٢/١١
٠
٠
نمیدونم*
نسیم
نسیم
٩١/١٢/١٥
٠
٠
نخرین! نخرین آقا! یک ماه نخرید بعد یک ماه فروشنده ها خودشون میان دم در خونتون دنیالتون!!! مرگ بر گران فروش!!!!!!!!!!!!!!!!!! خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ