صفحه اصلی فرهنگی هنری ( مذهبی ) مدافعی برای حرم
مدافعی برای حرم
تاریخ انتشار : 1395-05-23 (09:50)
آغاز کننده :

hoda

مدافعی برای حرم

1-به نظرتون این شهیدانی که جون خودشون رو کف دستشون گرفتن و در اوج جوونی با بچه کوچیک و در حالی که تازه بهار زندگیشونه رفتن به سوریه وشهید شدند به چی چیزی رسیدن که حاضر شدن این کار رو بکنند؟

2-ایا شما هم حاضرید جونتون رو برای دینتون و یا کشورتون بدید؟

3-به نظرتون این افراد از کدوم طیفن که انقدر محکم واستادن؟ روشنفکر و سینه چاک کوروش؟ یا خاکی و حزب اللهی؟

تعداد بازدید : 742
تعداد نظرات : 65
1395-05-23 (10:53) یه دوست
6
کاربر ناشناس
22
اول یه کم مقنه تون رو بکشید جلو،تا بفهمید واسه چی رفتن;)
3
1395-05-23 (11:43) Gisoo_E
6
سن جیمی : 5 ماه
:-)
امتیـــــاز
1134
12
1395-05-23 (12:21) v-qavam
5
سن جیمی : 4 سال و 1 ماه
حجابشون اگر تناقضی با موازین اسلامی داشت مطمئن باشین مدیریت و ادامین سایت تایید و منتشر نمیکردن عکس پروفایلشون رو...دوست عزیز بهتره اگر توی انجمن سوالی پرسیده میشه جواب همون سوال رو بدین و اگر جوابشو نمیدونین میتونین شرکت نکنین .بهتره که به حریم خصوصی بقیه وارد نشین و در مواردی که به شما مربوط نیست دخالت نکنین تا همون تعدادی هم که واسشون ارزش های اسلامی و ایرانی مهمه و پیگیرش هستن رو با این ایراد ها دلسرد نکنین.حتما که نباید هر کسی که حزب اللهی(به معنای واقعی) یا مسلمون هست حجابش اون چیزی که مد نظر شما هست باشه.
امتیـــــاز
23306
3
1395-05-23 (12:40) ali_sh
4
سن جیمی : 2 سال و 6 ماه
چقد کوته فکری یه عده ازار دهندس :)) اونقدم شهامت ندارن ک ناشناس نیان :))
امتیـــــاز
19642
4
1395-05-23 (15:43) سعید نایب
9
سن جیمی : 3 سال و 2 ماه
با تشکرویژه از" یک دوست" عزیز که به نکته ای بسیار مهم و ظریف اشاره کردند. شمایی که حریم خصوصی رو اینطور تعریف میکنی معلومه که شناختی از حریم نداری. بی حجابی نمونه بارز هنجار شکنی اجتماعیه اون وقت شما میگی حریم خصوصی.! من از فردا با پیژامه و زیر پیرهنی رکابی میام بیرون بعد هم میگم حریم خصوصیه اظهار نظر نکنید.!!
امتیـــــاز
3888
10
1395-05-23 (17:57) v-qavam
4
اقای نایب عزیز تعریف شما از بی حجابی رو میتونم بپرسم؟ باز هم میگم اگر عکس ایشون از مصادیق بی حجابی بود سایت جیم تاییدش نمیکرد این ینی که حجاب رو رعایت کردن حالا در چه حدی رعایت کردن اون میشه حریم خصوصی و اعتقادات شخصی خودشون حتما که همه نباید پوشیه و چادر داشته باشن. دوم این که اصلا فرضا یک نفر بی حجاب یا کم حجاب(منظورم خانم هدی نیست) در مورد یک موضوع دینی یا عقیدتی واسش سوال پیش اومده باشه به نظرتون با این برخورد قانع و جذب میشه یا دلسرد و دفع؟
امتیـــــاز
23306
19
1395-05-23 (17:59) دشمن هر دوست ریاکار
3
کاربر ناشناس
هرجور دلت میخواد عکس بزار، ما برخلاف بقیه معرفت و دین داری حالیمون میشه که وقتی دیدیم یه نفر ظاهر دین را حفظ نکرده ،هوار نزنیم و مسخرش نکنیم که مقنعتو بکش جلو تا بفهمی چرا میشن مدافع حرم! در ضمن اگه این خانم از حرف شما و اون ادمی که این اراجیف را سرهم کرده ناراحت بشن، ثواب نهی منکرت که هیچ، ثمره مردم ازاریت را زودتر از همه میبینی
18
1395-05-23 (18:24) مجتبی خطیب آستانه
1
سن جیمی : 2 سال و 8 ماه
جالبه ما حرف از کنسرت و اختلاس می زنیم میگن چه ربطی داره؛ بعد مدافع حرم به حد عقب و جلو بودن روسری ربط داره!
امتیـــــاز
6310
12
1395-05-23 (18:25) مجتبی خطیب آستانه
1
محض اطلاعتون داعشی ها ادعای اسلام دارن و در دولتی که راه انداختن شدید به حجاب داشتن تاکید دارن. و این مدافعین حرم نرفتن برا حجاب بجنگن
امتیـــــاز
6310
1
1395-05-23 (20:00) اشکمهر آتشروان
2
سن جیمی : 3 سال و 8 ماه
خانوم هدا همون کسی هستن که مطلب جنجالی " من حزب الهی نیستم ولی حزب الهی ها را دوست دارم" رو توی پرفایلشون دارن/خخخ
امتیـــــاز
24949
4
1395-05-24 (01:18) یه دوست
1
کاربر ناشناس
اقای قوام ادم به اونی که دوستش داره و براش مهمه این حرفو میزنه که عزیز دلم،حیف خوشکلیات نیست که استفاده شو یه عده نا محرم ببرن؟اقای قوام ادم به اونی که بچشم خواهر نگاه میکنه این حرفو میزنه /نه این که بگه خواهرمن مسله شخصی و خصوصیه هر جور دوست داری ظاهرت رو درست کن/به هر حال من بچشم خواهرم دیدمشون و بیشتر از خواهر خودم نباشه کمتر دوستشون ندارم/شما هم اگه بچشم خخواهرتون به ایشون نگاه کنید و یا حداقل تصور کنید خواهر واقعی خودتونن همینو میگین/اقای قوام اگه حرف بنده هم بد بود هیچوقت تایید نمیشدو اینجا نبود/هد در اخر. خواهرم دوستت دارم و بیشتر از علی اقایی که روشن فکریشون در حد من شما نیست که نظر بده/و بیشتر از اقای قوام که مورد احترامن/و قصد توهین نداشتم.
2
1395-05-24 (03:56) صـ آ ل ح
3
وحید با کسی که اعتقادش جلوی درک و فهمش قویتر شده بحث نکن داداش... البته منظورم آقای نائب نیس، اونيه که حتی اسمش رو هم روش نميشه بگه!!!
امتیـــــاز
13700
6
1395-05-24 (03:57) صـ آ ل ح
1
نایب*
امتیـــــاز
13700
7
1395-05-24 (08:38) سعید نایب
9
تعریف هرکی از بی حجابی متفاوته. اینقدر این تفاوت عمیقه که نمیشه معنی واقعی حجاب رو درست درک کرد. اما ما میگیم مسلمون هستیم و شیعه و مذهب ما سراسر الگو شایسته هست. در بحث حجاب سیره فاطمه زهرا(س) و دختر بزرگوار ایشون حضرت زینب (س). برید اینجا تعریف حجاب رو پیدا کنید. من گشتم و گمشدمو پیدا کردم. در اینکه میفرمائید اگه حجابشون درست نبود مدیر سایت عکس رو قبول نمیکرد ،باید بگم اگه تو کامنت قبلی نظرم رو سانسور نمی کردند کامل جوابتون رو میگرفتید. در کل مبنای ذهنتون مدیر و ادمین و... نباشه. آقایون یکسری موارد رو سلیقه ای تصمیم میگیرند. و مورد آخر اگر من کمی تو اظهار نظراتم خشک و بی روح هستم بخاطر اینه که نظرات روشنفکر مآب بعضی از دوستان پایه و اساس لیبرالی داره که به شدت با نظریه ناب اسلامی _شیعی در تضاده.
امتیـــــاز
3888
5
1395-05-24 (08:43) سعید نایب
7
دوست عزیز"دشمن دوست ریاکار". اراجیف صفت مناسبی نیست . کسی مسخره نکرد ایشون رو. امر به معروف کردند منتهی کمی ادبیاتش سرد و بی روح بود که در جای خود شاید بشه نقد کرد.
امتیـــــاز
3888
12
1395-05-24 (10:50) ali_sh
2
لحن گفتنتون خیلی فرق داره تا عقیده و کلامتون در کامنت بعدی :)) من روشنفکر نیستم و ادعای روشن فکری هم ندارم. ولی به این اعتقاد دارم ک هرکسی ازادی عمل باید داشته باشه و خودش برا زندگیش تصمیم بگیره. ما فقط میتونیم راهنماییش کنیم. با امر و نهی کردن و دستور دادن ک کاری درست نمیشه. حالا ج خواهر خودم چه مادر خودم و چه هررررکس دیگه ای :))
امتیـــــاز
19642
8
1395-05-24 (12:38) F_ahmadi
2
سن جیمی : 2 سال
دنیا داره با سرعت نور پیشرفت میکنه دانشمندان در تلاشند بخاطر گرم شدن زمین یه مقدار کل سیاره رو جابه جا کنن و از خورشید دورتر کنن،اونوقت ،همچنان در سایت جیم بحث حجابه!!! هدی جان بنظرم شما این سوالتون رو از آدمهای واقعا بیطرف و کارشناس بپرس، بحث کردن با آدمهای به قول خودشون حزب اللهی بی فایده س، چون فقط میگن ما خوبیم شما ... دور از جونمون البته
امتیـــــاز
4170
6
1395-05-24 (17:04) یه دوست
3
کاربر ناشناس
اقای ص ا ل ح مخاطب بنده اقای قوام بودن که احترامشون واجبه و علی اقا بودن که جوابم رو گرفتم و شرمنده من با شما نبودم:)هر وقت گفتم اقای صالح یعنی با خود خود شمام:)
0
1395-05-25 (02:55) صـ آ ل ح
0
یه دوست بزرگوار با این هزينهء بالای دندانپزشکی چرا همچین جواب های دندان شکنی به من ميدين آخه!؟!
امتیـــــاز
13700
1
1395-05-25 (03:00) صـ آ ل ح
0
و اما نکته ی ديگه، من اصلا با افرادی مثل حضرتعالی حرفی ندارم و مخاطب کامنت منم شما نبودی، من با وحید حرف زدم که در دنیای مجازی و حقیقی رفیقم و حیف وقتش که سر مسائل پوچ حروم بشه، پس قرار این شد که آقا صالح یعنی من، اوکی پس زیاد منتظرم نذار و با منم صحبت کن يه دوست :))
امتیـــــاز
13700
0
1395-05-25 (04:28) مرتضی
0
میشه بس کنید لطفا
امتیـــــاز
20410
5
1395-05-25 (07:58) v-qavam
1
"یه دوست" جان...اول اینکه شاید ایشون نخوان خواهر شما باشن و شما ایشون رو خواهر خودتون بدونین که بخواین مثل خواهرتون باهشون رفتار کنین. دوم اینکه من با خواهر واقعی خودم هم جرات ندارم با این لحن و گفتار اون هم در جلوی جمع صحبت کنم چون میدونم به هیچ وجه درست نیست و به مراتب تاثیرات بدتری داره.ممنون که برام احترام قائلی اما ازت خواهش میکنم همونطور که سعی کردی با من با احترام صحبت کنی و بهم احترام گذشتی همین رو برای کل جامعه و موقع صحبت یا کامنت کذاشتن برای همه (اعم از خواهر یا برادران دینی) و یا به قول خودتون (بی حجاب ها و بد حجاب ها و کم حجاب ها و ...) لحاظ کن خودت بعدش میبینی که تاثیرات خیلی خیلی بهتری داره:)
امتیـــــاز
23306
8
1395-05-25 (08:05) v-qavam
2
"یه دوست" بزرگوار، در مورد کامنتی که برای صالح نوشتی هم خدمتت عرض کنم که اینجا انجمنه و به قول معروف چت شخصی و دو نفره نیست که اگه کامنتی میزاری مخاطبش فقط یک نفر باشه و بقیه حق اظهار نظر نداشته باشن..اینجا انجمنه و انجمن آداب و قواعد خودشو داره که اولین قاعده و قانون طبیعیش اینه که همه میتونن در مورد کامنت های بقیه اگر نکته ای به ذهنشون رسید نظرشونو بگن همونطور که من در جواب کامنت اولت که مخاطبش خانم هدی بودن جواب دادم پس صالح طبق قواعد و قوانین انجمن رفتار کرد و اینطور نیست که منتظر بمونه هر وقت مخاطب قرارش دادی نظرشو بگه:) دوم اینکه من و صالح نداریم و ما انگار یک روح در دو بدنیم :))) آقا صالح میتونه بجای من یا برای من جواب بده و منم همینطور:) صالح جان ممنون از راهنماییت و ممنون که برای وقتم ارزش قائلی :)
امتیـــــاز
23306
2
1395-05-25 (16:14) یه دوست
4
کاربر ناشناس
اقای صالح خوب منو مجبور میکنید که جواب دندان شکن بدم وگرنه من اصلا اولش به شما توهین کردم که برادشتید حرف بیخود نوشتید/ها؟دوم این بازم مجبورم میکنید که جواب دندان شکن دیگه ای بدم بهتون و بگم که پس با وحید جونت حرف بزن و فقط وقت اوشون رو تلف کن به بنده کاری نداشته باشید/واقای قوام حرفتون قبول که دفعه اول بد تذکر دادم ولی یه ذره فکر کنید هدی خانومی که دغدغه ی فکریش شهیدان باشه یا اصلا دغدغه هم نباشه وقتی یه بار به فکرشون افتاده و داره حرف میزنه ازشون نباید حرف دلش با رفتارش بخونه؟ این قبول که من اشتباه کردم ولی شماهم جوابتون تو یه چت خصوصی و دو نفره نبود که واضح توهین کردید و این که من هدی خانومو به اندازه خواهر دوست دارم و اگرم ایشون نخوان خواهر بنده باشن خودم کمبود خواهر ندارم اقای قوام :) شکر خدا/و اگر خواهر خودم همچبن کاری کنه تذکر بهش نمیدم جلوی جمع فقط یه اخم کارسازه ولی من این هدی خانومو از کجا ببینم که اخم کنم و اونپ حساب ببره؟خلاصه ریک روح در دو بدن وقت باارزشم رو پی جواب دادن به شما تلف کردم (این حرف خودتون بود که تحویل دادم. لطفا ناراحت نشین:))
2
1395-05-25 (22:59) اشکمهر آتشروان
1
سن جیمی : 3 سال و 8 ماه
اقای یه دوست من با نظر شما زیاد مخالف نیستم به نظر من هم رفتار یک نفر با عقایدش باید بخونه /ولی سوال من اینه شما چرا با اکانت خودت نیومدی و به طور ناشناس امدی/چرا ترسیدین همین حرفو با اکانت نزنین/من همه حرفامو حتا بداشو یا عجیب هاشو که میدونم مخالف زیاد داره با جرات میام و با اکانت خودم میگم/انتظار داشتم شما هم با اکانتت بگی حرفاتو نه با ترس و با اکانت ناشناس/در ضمن من با همین خانوم هدا در مطلب من حزب الهی نیستم ولی حزب الهی هارا دوست دارم سر همین موضوعا خیلی بحث کردم و بهش گفتم دین و مذهب این مدلی نمیشه
امتیـــــاز
24949
1
1395-05-26 (05:29) یه دوست
4
کاربر ناشناس
ترس برادر مرگ اقای اتشروان خیلی هم بد نیست/ من خودم ادم حزب اللهی نیستم و هیچ وقت هم درباره ی موضوعات به این مهمی حرف نمیزنم / و تمام سعیم بر اینه که همیشه ی خدا حرف دلم و کردار و رفتارم یکی باشه/ و همین موضوع در رابطه با دیگران ازارم میده/اگرم ناشناس اومدم خیلیها و یکیش هم خودتون میگفتید حزب اللهی هستید /یا میگفتید یه حزب اللهی باز داره شعار میده/برا همین این بار صلاح بود که ناشناس بیام همین/من یه ادم حزب اللهی نیستم .
2
1395-05-26 (05:39) یه دوست
4
کاربر ناشناس
اقای صالح با این همه که ادم بدی ام و تذکر دادم و شما و اقای قوام بی نهایت از بنده متنفرید:) ولی اصلا با این همه بدیم راضی نیستم خدایی نکرده دندونتون خراب شه و کارتون به دندون پزشک بکشه/با همه ی بدیام جز خوبی برای بندهاش چیزی ارزو نمینم/ولی خب گاهی اوقات ادمو مجبور میکنید براتون بیاد ;)))
5
1395-05-26 (14:29) صـ آ ل ح
3
واويلا که ما با کیا شدیم هشتاد میلیون!!! باورش شده! ول کن هم نیست! خخخ، من و وحید هم انگار بیکاریم که اراجیف تو واسمون موضوع بشه و ازت خوشمون بیاد یا متنفر بشیم! 😂، خدا زیادت کنه! که لحظات فان رقم میزنی! خدانگهدار
امتیـــــاز
13700
1
1395-05-26 (21:25) عقیقی
6
کاربر ناشناس
یه نفر اومده یه نفر دیگه رو امر به معروف کرده ...حالا چرا بقیه بهشون برخورده؟؟
1
1395-05-26 (21:40) Mostafa
4
سن جیمی : 3 سال
دوستان یه نفر امر به معروف کرد چرا بقیه بهشون بر خورد.. همینه که میگن واجب شرعی امر به معروف و نهی از منکر تعطیل شده ... از قدیم گفتن حرف حق تلخه ولی باید دایره تحملمون بره بالا و انتقاد پذیر باشیم.. به نظر من که نهی از منکر کرده و اشکالی تو این مسئله نمیبینم و به نظرم خیلی شهامت داشته که این واجب رو ادا کرده.. انشالله عاقبت بخیر بشیم همگی.. یا حق
امتیـــــاز
15824
3
1395-05-27 (00:18) یه دوست
5
کاربر ناشناس
واويلا که ما با کیا شدیم هشتاد میلیون!!! لطف میکنید اگر بنده رو حتی تو جهنم هم با خودتون حساب نکنید:))) ممنون و خدانگهدارتون
4
1395-05-27 (10:52) v-qavam
3
پیشنهاد میکنم بیشتر با آداب امر به معروف و نهی از منکر آشنا بشیم :) بعنون نمونه: برخورد نیک و پسندیده، خوش خلقی در گفتار و رفتار، نرمی و مدارا و نصایح دوستانه، از ارکان اساسی امر به معروف و نهی از منکر به شمار می رود و تاثیرات و نتایج آن را فزون تر می کند.
امتیـــــاز
23306
4
1395-05-27 (10:55) v-qavam
2
بسیاری از امر به معروف‏های ما، در حقیقت امر به منکر و زیر پا گذاشتن حقوق مسلم دیگران و تجاوز به حریم زندگی آنان است که شارع به هیچ روی بدان خشنود نیست.
امتیـــــاز
23306
3
1395-05-27 (18:39) nina_aghighi
1
سن جیمی : 1 سال
آقای قوام،شما اون بالا کلا با این امر به معروف مشکل داشتین حالا میگین امر به معروف مراحل داره باید درست انجام شه؟چون مراحلش درست انجام نداده شده کلا این حرف باطله؟؟..همه ما عین حقیقت اسلام رو میدونیم ..چه کسی گفته در اسلام میشه سلیقه ایی برخورد کرد که شما به آقای یه دوست دارین میگین قرار نیست اون طور که ایشون میخواهن هدی جان عمل کنن؟؟....و اینکه شما دم از حریم خصوصی میزنید چیکار به حرف ایشون دارین که به هدا جان یه امر به معروف کردن حالا یه کمی خشک بوده اما نیومدن با بی ادبی این کارو انجام بدن که شما اینطور وارد صحنه شدین و حتی بدتر از خوده آقای یه دوست دارین امر به معروف میکنید.و تازه میگین که بعضی از امر به معروف ها امر به منکر هستن و شرع اون رو تایید نمیکنه....خداروشکر بحمدالله همه ما میدونیم که حجاب در اجتماع یک امر کاملا درست و صحیح هست و هرگونه تناقض در اون اشتباهه و بقیه باید امر به معروف کنن....(لطفا کامنتم رو با لبخند :) بخونید.و اضافه میکنم ان شاءالله همه ما حریم خصوصی رو بدونیم و حریم عمومی و خصوصی رو اشتباه نگیریم و بتونیم به نحو احسنت امر به معروف کنیم تا بر فکره درستمون و کامل شرعی و اسلامی مون شبهه وارد نشه.
امتیـــــاز
12814
2
1395-05-28 (23:26) الهام خانم
1
ببخشید امر معروف زمانی درست که برعکس باعث دل زده شدن وناراحت شدن یه نفر نشه نه اینکه با برخورد تند کسیا ناراحت کنیم
امتیـــــاز
2770
2
1395-05-29 (12:33) nina_aghighi
3
ببین الهام جان ما همه میدونیم ایشون کارشون خوب بوده اما کیفیت خوب بودنش پایین بوده که بعد ایشون اومدن حتی حرفشون رو هم توضیح دادن که چقدر از صمیم قلب بوده،همین الان شما دارین ایشون رو امر به معروف میکنید که چرا به بهترین نحو حرفشون رو نزدین اتفاقا شما باز دارید خشکی لحن در امر به معروف رو به کار میبرید که خودتون دم از اعتراض به خشکی امر به معروف میزنید.اگر واقعا لحن شما مهربانانه و تکراره خشکی امر به معروف نبود میگفتید به ایشون که حرفشون خیلی خوب بوده اما ایی کاش کمی مهربانانه و نرم تر میشد (این یعنی امر به معروف در این زمینه با حالتی که شما میخواهید و انتظار دارید از بقیه)که البته خداروشکر توضیحاتی که در دلشون بوده رو دادن و این خشکی کم کم برطرف شده.:)
امتیـــــاز
12814

1395-05-23 (11:08) بهمن بهمنی
2
11
مجتبی اینکه سر شب بود تایید کردی ، خدا قوت :) ! وقتی به درجه ای برسی که باور کنی اسلام مرز نداره ، برات فرقی نمی کنه که جبهه روی نوار مرزی ایران باشه یا کربلا و سوریه !
امتیـــــاز
23762

1395-05-23 (11:46) Gisoo_E
4
2
من حس میکنم اونا به یه باور قلبی و حس فوق العاده ای رسیدن که تونستم از همه چیزشون بزنن و شهادت واسشون بشه آرزو... راستش من خودم اگه تو یه همچین شرایطی باشم فکر نمیکنم بتونم همچین کاری انجام بدم...
امتیـــــاز
1134
1
1395-05-23 (17:14) Gisoo_E
0
که تونستن*
امتیـــــاز
1134

1395-05-23 (11:49) Cold
4
سن جیمی : 3 سال و 5 ماه
3
بزن به افتخار اونی که خونشو ریخت پای اعتقادش تا شاید رشد کنه کمی (اشکان فدائی)
امتیـــــاز
20932

1395-05-23 (12:21) مرتضی
3
0
نمی دونم/ انقدر تو پادگان ارتش زجر کشیدم که نخوام دوباره پوتین پام کنم ولی خب یکم از دست نظامی ها اعصابم خورده ولی جنگ بشه حتما میرم، به اندازه ی بایرام باقالی یه سهمی توی جنگ دارم دیکه:-) / چرا کوروش رو از حزب الله جدا می کنید؟ همه شون ایرانی اند.
امتیـــــاز
20410

1395-05-23 (12:43) ali_sh
1
0
وقتی ببینی ک ناموست و کشورت در خطره وقتی احساس کنی بد بلایی داره سر ارزش هات میاد خب قطعا رگت قلمبه میشه و میری و از همه چیزهایی که برات یه ارزش محسوب میشه دفاع میکنی :)) ایرانی و حزب الهی و فرزند کوروش و اینها هم نداره ک همه یه سری ارزش هارو ملاک قرار دادن برای همون قلمبه شدن رگ :))
امتیـــــاز
19642

1395-05-23 (12:56) maede_sadati
2
سن جیمی : 6 ماه
2
تا تعریف از آریایی چی باشة ی سریا میگن آریایی بودن یعنی من ایرانی ام اهل پارسم و از اعراب متنفر اما ی سریا میگن آریایی بودن ب حرف نگفتن ب بی ادعا بودن و جونت رو کف دست گرفتن و رفتن واسة نجات کشورت بدون هیچ چشم داشتی از محافظت از حریم اهل بیت ک بگذریم میرسیم ب اینک اگر سوریه هم اشغال شه کلا ایران وضعیتش تو منطقه خطرناک تر از همیشه میشه پس واسة دفاع دارن میرن من ب شخصه اگر پسر بودم میرفتم کاری هم ب حزب اللهی بودن نداره تو 8 جنگ ایران.و عراق نمونه يک آریایی واقعی مشخص میشه ن الان....!!
امتیـــــاز
3142

1395-05-23 (13:35) غزالِ رضائی
1
4
من که نصیبم نشود هیچ وقت/حاجت من را تو تمنا بکن:)
امتیـــــاز
12710

1395-05-23 (15:09) Nasrin-A
3
2
به نظرم وجود اشکال تایپی توی هر نوشته ای اجتناب ناپذیره ولی سوال من از ادمین محترمه اینه که چرا این اشکالات اصلاح نشده تایید شدن؟؟! حاظر> حاضر حذب اللهی حزب اللهی
امتیـــــاز
7496
3
1395-05-23 (18:26) مجتبی خطیب آستانه
1
من عذرخواهم دقت نکردم
امتیـــــاز
6310
3
1395-05-23 (18:51) Nasrin-A
2
خواهش میکنم ممنون که همیشه پاسخگو و انتقاد پذیرید:)
امتیـــــاز
7496

1395-05-23 (18:51) Nasrin-A
2
2
1- جواب این سوال رو شاید هیچ کس ندونه ولی قطعا برای رسیدن به چیزی نبوده حداقل اون چیز مادی و دنیایی نبوده این رو مطمئنم. 2- حاضر که هستم ولی دعا میکنم هیچ وقت اون موقعیت پیش نیاد که مجبور بشیم دوباره وارد جنگ بشیم 3- خوبیش اینه که مال طیف خاصی نیستن وابسته به گروه و دسته ی خاصی نیستن از جنس همین مردمن و همین خواستنی ترشون میکنه
امتیـــــاز
7496

1395-05-23 (19:34) s_mohsen
2
سن جیمی : 3 سال و 7 ماه
2
همیشه به اینجور افراد غبطه میخورم،واقعا اینکه انقدر در اعتقاداتت به ایمان رسیده باشی عالیه:)...داخل پرانتز هم این نکته رو بگم که امیدوارم هیچ جای دنیا با اعتقادات قشنگ این ادما بازی نشه و فدای یکسری مقاصد سیاسی نشه!به نظرم کثیفترین کار دنیا استفاده از اعتقادات مردم برای اهداف شخصیه!!اما اینکه حاضرم برای کشورم برم یا نه به نظر خودم اره هر چند که باید در شرایط قرار بگیری ولی وقتی بحث دفاع از کیان کشورت باشه همه چیز فرق میکنه:)...برای وضعیت کنونی البته و شرایط حاضر به خاطر یکسری خط مشی هایی که دنبال میشه نه!به نظرم جهاد اکبری داخل همین مرزها باید کرد که واجبتره...
امتیـــــاز
14840

1395-05-23 (21:14) Atefe_K
0
سن جیمی : 3 سال و 3 ماه
1
=)
امتیـــــاز
8858

1395-05-23 (23:14) Hamid_Bozorgvari
2
سن جیمی : 1 سال و 8 ماه
0
من نمیرم ، چون یک نیروی تعلیم دیده نظامی ، با سابقه و با تجربه حضور در میادین سخت نیستم ... هرچند به افرادی که اعزام میشن این تعلیمات نظامی، به صورت کوتاه مدت، آموزش داده میشه اما هیچ چیز جایگزین تجربه یک نیروی نظامی نمیشه.
امتیـــــاز
11482
1
1395-05-24 (09:22) fatemeh _t
2
سن جیمی : 2 سال و 5 ماه
حالا غیر از تعلیم دیدن، کی جرات داره با یک داعشی وحشی روبه رو بشه :دی
امتیـــــاز
5078

1395-05-24 (08:50) سعید نایب
7
10
ریط جلو و عقب بودن روسری یا مقتعه رو آقا مجتبی تو وصیت نامه شهدا به وضوح آمده. به عنوان مثال : خواهران ما در حالى كه چادر خود را محكم برگرفته ‏اند و خود را هم چون فاطمه و زینب حفظ می ‏كنند... هدف‏دار در جامعه حاضرشده ‏اند.» (رییس جمهور شهید محمد على رجایى) 2)«اى خواهرم: قبل از هر چیز استعمار از سیاهى چادر تو می ‏ترسد تاسرخى خون من.» (شهید محمد حسن جعفرزاده) 3) «مادرم... من با حجاب و عزت نفس و فداكارى شما رشد پیدا كردم.» (شهید غلامرضا عسگرى) 4)«شما خواهرانم و مادرانم: حجاب شما جامعه را از فساد به سوى‏معنویت و صفا مى‏كشاند.» (شهید على رضائیان) 5) «از خواهران گرامى خواهشمندم كه حجاب خود را حفظ كنند، زیرا كه‏حجاب خون‏بهاى شهیدان است.» (شهید على روحى نجفى) 6) «و تو اى خواهر دینى‏ام: چادر سیاهى كه تو را احاطه كرده است ازخون سرخ من كوبنده تر است.» (شهید عبدالله محمودى) 7)«خواهر مسلمان: حجاب شما موجب حفظ نگاه برادران خواهد شد. برادرمسلمان: بى‏اعتنایى شما و حفظ نگاه شما موجب حجاب خواهران خواهدشد.» (شهید على اصغر پور فرح آبادى) 8)«به پهلوى شكسته فاطمه زهرا(س) قسمتان می دهم كه، حجاب را حجاب ‏را، حجاب را، رعایت كنید.». (شهید حمید رستمى) 9) «خواهرم: حجاب تو مشت محكمى بر دهان منافقین و دشمنان اسلام مى زند.» (شهید بهرام یادگارى) 10)«یك دختر نجیب باید باحجاب باشد.» (شهید صادق مهدى پور) 11)«از تمامى خواهرانم مى‏خواهم كه حجاب این لباس رزم را حافظ باشند.» (شهید سید محمد تقى میرغفوریان) 12)«خواهرم: از بى حجابى است اگر عمر گل كم است نهفته باش و همیشه گل باش.» (شهید حمید رضا نظام) 13) «حفظ حجاب هم چون جهاد در راه خداست» (شهید محمد كریم غفرانى) 14) «خواهرم: محجوب باش و باتقوا، كه شمایید كه دشمن را با چادرسیاهتان و تقوایتان مىكشید.» «حجاب تو سنگر تو است، تو از داخل حجاب دشمن را مى بینى و دشمن تو را نمى بیند.» (سردار شهید رحیم آنجفى) امیدوارم که ربطش رو متوجه شده باشید.
امتیـــــاز
3888
4
1395-05-24 (21:28) nina_aghighi
4
احسنتکم الله آقای نایب
امتیـــــاز
12814

1395-05-24 (08:53) سعید نایب
4
7
آقا صالح اینجور انگ ها رو به بچه هایی که دغدغه حجاب تو وجودشون هست اما بخاطر نوجوان و جوان بودنشان شاید کمی تند و خشک عنوان میکنند رو نزنید. اگه این جور وصله ها و صفت ها رو مد نمیکردید وضعیت اینطور نبود.
امتیـــــاز
3888
2
1395-05-25 (03:13) صـ آ ل ح
0
ممنون آقا سعید مطرح کردی، من با کسی که دغدغه حجاب داره مشکلی ندارم، احترامش که واجبه هیچ، باید حمایت هم بشه اما متاسفانه یه عده فکر میکنن هر حرف مفتی رو باید بزنن، هنوز پشت لبشون سبز نشده ملت رو به سیب زمینی تشبیه میکنن، آقا سعید بی تعارف یه عده بچه، تاکید میکنم بچه، به خاطر یه هدف خوب راه بدی رو دارن میرن، واسه من پشیزی ارزش ندارن، اما اگه بدون فکر هرچی میخوان بگن، گنده تر بارشون میشه توسط جامعه...
امتیـــــاز
13700
2
1395-05-25 (07:50) v-qavam
0
سعید جان در ادامه و تایید حرف های صالح عزیز توجهت رو به این جمله جلب می کنم که بزرگی گفته: اگر میخواهید حقیقتی را خراب کنید نیازی نیست خوب به آن حمله نکنید کافیست از آن بد دفاع کنید...اون کامنت "یه دوست" و امثالهم با اون لحن دقیقا به نظر من مصداق بد دفاع کردن از حقیقت حجاب میشه و به مراتب تاثیرات بدتری روی جامعه برای حجاب داره:) و باید اینقدر بهشون تذکر داده بشه و اشتباهاتشون بهش گوشزد بشه و حتی با همون لحن خودشون باهشون برخورد بشه تا هم تاثیر منفی روی حجاب نزارن و هم خودشون و لحن و ادبیاتشون رو اصلاح کنن:)
امتیـــــاز
23306
0
1395-05-26 (08:41) سعید نایب
1
نفس کار نباید زیرسوال بره. ضمن اینکه نحوه تذکر دادن به این نوع برخورد ها هم نباید رنگ و بوی اباهی گری و لیبرالی داشته باشه. در کل قوام عزیز امر به معروف یک نوع رنجش ظریف هم تو ماهیتش داره. اون بزرگی که اون حرف رو زده واسه سیاسیونه نه واسه انقلابیون. به نظرم باید سعی بشه در یکسری موضوعات خاص نظر صریح و قطعی بیان بشه. اینکه با الفاظ بازی بشه و یک نوع اختشاش مفهومی بوجود بیاد باعث میشه حق و باطل تو یک فضای غبار آلود گم بشه.
امتیـــــاز
3888

1395-05-24 (09:20) fatemeh _t
1
سن جیمی : 2 سال و 5 ماه
1
اگه مدافعان حرم نرن و نجنگند اونوقت باید تو خاک کشور خودمون بجنگند چون راه هموار تر میشه واسه اینکه داعشی ها بیان ایران... منو که اجازه نمیدن برم تو سوریه و عراق بجنگم ولی راستش رو بخواین از جنگ هم میترسم :دی ولی اگه خود ایران جنگ بشه دوست دارم به عنوان نیروی هلال احمر برم و کمک کنم... سوال سوم هم نمیدونم ولی خب از نظر خیلی از کورش دوستان اونا الکی میرن و برای یک مشت عرب و به خاطر پول میرن میجنگند. این رو تو پست های اینستاشون دیدم. پس میشه استنباط کرد کسانی که میرن اغلب خاکی و حزب اللهی هستند. و اینکه خدا به خانواده هاشون صبر بده من اگه بودم اجازه نمیدادم همسرم بره بجنگه.
امتیـــــاز
5078

1395-05-24 (13:09) علی آقا
1
کاربر ناشناس
3
این یه مشت از خروارها دلیلی که رفتن: شهید یعقوب ابراهیم نژاد اگر می دانستم با هر بار که خونم ریخته می شود بی حجابی آغوش حجاب در بر می گیرد، حاضر بودم هزاران هزار بار کشته شوم. شهید محمد كریم غفرانى « حفظ حجاب هم چون جهاد در راه خداست.» طلبه شهید محمد جواد نوبختى «خواهرم: هم چون زینب باش و در سنگر حجابت ‏به اسلام خدمت كن.» شهید صادق مهدى پور «یك دختر نجیب باید باحجاب باشد.» شهید حمید رستمى «به پهلوى شكسته فاطمه زهرا(س) قسمتان مى‏دهم كه ، حجاب را حجاب‏را ، حجاب را ، رعایت كنید.» شهید على اصغر پور فرح آبادى خواهر مسلمان: حجاب شما موجب حفظ نگاه برادران خواهد شد. برادرمسلمان: بى‏اعتنایى شما و حفظ نگاه شما موجب حجاب خواهران خواهدشد.» شهید محمد حسن جعفرزاده « اى خواهرم: قبل از هر چیز استعمار از سیاهى چادر تو مى‏ترسد تا سرخى خون من.» رییس جمهور شهید محمد على رجایى « خواهران ما در حالى كه چادر خود را محكم برگرفته‏اند و خود را هم چون فاطمه و زینب حفظ مى‏كنند... هدف‏دار در جامعه حاضرشده‏اند.» شهید خلبان عباس بابایی حجاب ، حجاب را خیلی زیاد رعایت کن . شهید حسين عنايتي اي خواهران حزب‌الله، از شما نيز تقاضا دارم قدم بر خون شهيدان نگذاريد و با حفظ حجاب از خون شهيدان پاسداري كنيد و هميشه در صحنة انقلاب باشيد. شهید محمد علی وکیل زاده خواهرم! با حفظ حجاب و نجابت و عفت خود، حضرت زينب را خشنود کن شهید محمدعلی یوسفی خواهران عزيزم! حجاب خود را حفظ كنيد، چون سياهى چادر تو، كوبنده‏تر از سرخى خون من است. شهید آبیاران توصیه‌ای که به خواهران دارم این است که اگر می‌خواهند خون شهیدان را پایمال نکنند این است که حجاب خود را حفظ کنند. شهید داود عبداللهی خواهر جان، حجابت را حفظ کن تا جزو یاران خدا باشی، اگر می‌خواهی در دنیا سرافراز شوی، حجابت را حفظ کن. شهید اسماعیل اسکندری و شما خواهران حجاب خود را حفظ کنید که حجاب شما سلاح شماست شهید علی آقاباقری وصیت من به خواهرانم این است که در شهادت من مثل زینب (س)عمل کنید و حجاب که اصلی‌ترین مسئله است را رعایت کنید که حجاب حمایت از خون شهیدان است. شهید نادرعلی اکبرنژاد به خواهرانم بگو که اگر از من بدی دیدند مرا ببخشند و همیشه حجاب خود را حفظ کنند، چون ما برای ناموس می‌جنگیم. شهید محمد بی‌آبادی و خواهران، شما در جامعه باید حجابتان را رعات کنید و از همه پدران خواهران می‌خواهم که فرزندانشان را حسین‌وار پرورش دهند. شهید عبدالله رحمانی‌منش خواهرانم، مبادا حجابتان را فراموش کنید، چون ما سربازان به خاطر حجاب و حفظ مملکت و دین با دشمن می‌جنگیم. شهید خان بابا خانی وشما ای خواهران ، با حجاب خود ، اسلام را حفظ کنید. اما برای اون دوستانی که میگن مسایل شخصی به خود آدم مربوط م یشه یک نکته بگم که تشیع یگ الگوی به شدت تاکید میکنم به شدت اجتماعی به طوری که اگه شما تو خونه خودت هر گناهی که تصورش و بکنی انجام بدی دستور میده( لا تجسسو) ولی اگه بری سر چهار راه و یک قطره مشروب بخوری دیگه شوخی نداره منطقش هم اینه که تا وقتی خودت گناه کنی خودت میدونی و خدات ولی اگه بخوای علنی گناه کنی دیگه اینجا بحث سرنوشت آدم هاست بحث اجتماع مطرح میشه من تو این همه ایدولوژی (مارکسیسم و لیبرالیسم و کمونیست و .... هزار ایسم دیگه ) از این از دین عقلانی و منطقی تر دموکراسی تر ندیدم

1395-05-24 (19:24) n_dahji
2
سن جیمی : 1 سال و 8 ماه
0
اگه دخترا رو ببرن که میرم ولی خب شانس نداریم که خخخخخخ/اینایی که بچه دارن و میرن کار اشتباهی میکنن ومسولیت قبول کردن باید تا اخرش پای عهدی که بستن بمونن نه به خاطر خانومشون به خاطر بچه هاشون /خدا قسمت نکنه یتیمی بد دردیه /اونایی که میرن از هر حزبی که هستند دل شیر دارند و خدا نگهدارشون باشه انشالله
امتیـــــاز
3376

1395-05-25 (15:03) Golbarg_K
1
سن جیمی : 6 ماه
0
فقط جواب این بخشو میدم:اگه بذارن با سر میرم
امتیـــــاز
3962

1395-05-26 (15:42) یه دوست
2
کاربر ناشناس
1
اقای صالح کوچیک میبینمتون :) خیلی ریز خداحافظ

1395-05-26 (21:42) Mostafa
2
0
در مورد بحث عرض کنم که من منتظرم که یه فتوا یا دستور از مرجعم بشنوم و با سر میرم. میدونم که جنگ در جبهه سوریه مثل چنگ در رکاب رسول خدا ص است و اگه اونجا نچنگیم مجبور خواهیم شد دیر یا زود در کرمانشاه و همدان و ... بجنگیم.. تعارف نداریم دشمن دندان تیز کرده .. باید دندوناش و بشکنیم.... الهم ارزقنا شهادت فی سبیلک...
امتیـــــاز
15824

1395-05-28 (06:38) f_maveddat
0
سن جیمی : 4 سال و 2 ماه
0
سلآم؛ چ خبره اینجا ؟!!!
امتیـــــاز
12482

: وب سایت : نام
بروزرسانی کد امنیتی کد امنیتی
کدامنیتی : ایمیل