خانه انجمن مشهد، شهر بدون کنسرت...
٩٦٥
١٧١
s_khorashadi

مشهد، شهر بدون کنسرت...

مشهد، شهر بدون کنسرت...

سلام دوستان . کلیه کنسرت ها در استان خراسان رضوی تا اطلاع ثانوی لغو شد! چندین سال بود که برای مشهدی ها؛ کنسرت هایی در شهرستان های اطراف برگزار می شد که حالا اون ها رو هم لغو کردن.

نظرتون در مورد این قانون چیه؟ اصلا با برگزاری کنسرت موافقید یا مخالف؟(تفریح سالم یا ناسالم؛ اختلاط دختر و پسر و ...) اینکه برخلاف قانون و وزارت ارشاد؛ اشخاص دست به لغو کنسرت ها می زنن نشانه چیه؟

٩٥/٠٥/١٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/١٨
٢
١
من تاحالا کنسرت نرفتم بدونم که شرایطش چجوریه! که یه عده میگن مشهد، مقدس هست و کنسرت بی حرمتی به امام رضااست! این همه اتفاق از اختلاس و حق مردم خوردی و کارهای خیلی خیلی ناشایست تر داره تو مشهد اتفاق میفته بی حرمتی به امام رضا نیست؛ ولی یک کنسرت بی حرمتیه؟؟
aaasaeid
aaasaeid
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
البته این منطق صحیحی نیست که بگیم چون خیلی چیزها داره اتفاق میفته حالا چرا به این گیر میدین.با این منطق میشه گفت حالا این همه اختلاس داره اتفاق میفته چرا با اونا برخورد نمی کنید و مثلا میاین با مواد فروشا برخورد می کنید
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
نگاه منطق من اینه که میگن کنسرت بی حرمتیس؛ حجاب بی حرمتیس. ولی اختلاس و کلاه برداری یه چیز فردیه و بی حرمتی نیست! حرف من براساس اون سخنان معروف گفته شده!
aaasaeid
aaasaeid
٩٥/٠٥/١٨
٠
٢
با همه چیز در جای خودش باید برخورد بشه.با بی حجابی در جای خودش و با اختلاس در جای خودش. کم کاری در بخورد با یکی دلیل نمیشه برای برخورد نکردن با موضوع دیگه. متاسفانه این مشکل هم بر میگرده به دولت که توانایی برخورد قاطع رو نداره
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/١٨
٢
٠
بله قبول. ولی چرا مسءولین روی این یکی بیشتر حساسیت دارن و حرف از حرمت امام رضا و دین و خون شهدا می زنن ولی برای سایر موارد نه حساسیت دارن نه بی حرمتیه. بحث من این دوگانگی رفتار هست
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/١٨
١
٠
میدونید مشکل چیه آقا سعید؟ مردم وقتی میبینن از اسلام فقط یه اسم توی این مملکت مونده علاقه ای به اسلامی رفتار کردن ندارن دیگه. این اخلاقیات کم کم رنگ میبازه چون میبینن که اونهایی که بیشتر از معنویت دم زدن بیشتر تیشه زدن به ریشه ی دین و مردم. برای یه عده سخته که تو چارچوب قوانین اسلامی باقی بمونن وقتی خود مسولان تو این چارچوب نیستن. میگن چرا ما از داشتن یه کنسرت موسیقی ساده که هزار تا هم مجوز گرفته محروم میشیم ولی خود آقایون تو فلان سفر و فلان مکان راحت میتونن از هر تفریحی بهره مند باشن؟!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
اقا سعید مشکلاتی که اقای آستانه گفتن خیلی بزرگترن و در الویت هستن پس باید انژی و وقت بیشتر صرف اونها بشه نه چیزهای ریزی مثل لغو کردن کنسرت.
فاطمه خانوم
فاطمه خانوم
٩٥/٠٥/٢٤
٠
٠
باید این چیزای کوچیک رو پر رنگ جلوه بدن که اون اختلاس بزرگ و خوردن بیت المال دیده نشه.یجورایی موفق هم هستن.
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/١٨
٢
٠
اگه بخوایم از زاویه دید اینا بنگریم؛ به نظرم پارک های آبی مشهد هم یه جوری بی حرمتی به امام رضااست! زائر یک ساعت حرمِ، 8ساعت پارک آبی! نمی دونم چرا این مسئولین برای پارکای آبی اقدامی نکردن! شاید دلیلش این باشه که بلیطاش به نسبت ارزون تر از کنسرتِ چون یادمه که با این قیمت هشتاد تومن به بالای بلیط کنسرتا خیلی مشکل داشتن
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
موندم این همه دعوا سر اینکه چرا کنسرت نداریم؛ واسه چیه؟؟ خدایی پنج ساعت بری بشینی موزیکایی که شنیدی برات اجرا کنن با اون قیمت گزاف چه تفریحی هست خوب؟!! یک طرفدار کنسرت بیاد منو توجیه کنه!
سعید نایب
سعید نایب
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
آقا مجتبی شما خیلی اعصابت خورده. میخوای بذار یک وقت مناسب صحبت کنیم.!!!!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
نه بابا آرومم!!
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/١٨
٢
٢
چون توی تیتر انجمن اسم مشهد اومده پس به من ربطی نداره لذا اومدم فقط سلام کنم( قوچان پایتخت موسیقی مقامی کشور از این قضایا مستثناست)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/١٨
٢
١
تو شهرستانای کوچک که کلا 200هزارتا جمعیت دارن کی کنسرت برگزار میکنه؟ اگه قوچان و چناران و... کنسرت داشتن واسه مشهدیاس
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/١٨
١
١
سبزوار میوه است پس؟
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/١٨
٢
٢
حالا مشهدیا کی هستن که ما به قول شما شهرستانیا بخواییم براشون کنسرت بزاریم؟ از خود راضی بودن هم حدی داره
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
یره نگا اینارو عین بچه ها سر اینکه کدوم شهر فلانه کدوم یکی فلان دارن دعوا میکنن. واز مرتضی میاد میگه تنهام :دی
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
خخخخ
Gisoo_E
Gisoo_E
٩٥/٠٥/١٨
٠
٣
من تا حالا کنسرت نرفتم و فضاشو هم نمیدونم... ولی میگن بخاطر احترام برای امام رضا(ع)هستش...
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/١٨
١
٠
اختلاس هم برای احترام به امام رضا بردارن. فقط کنسرت مشکل؟؟
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٥/١٨
٢
٠
آقای آستانه زورشون به اختلاس که نمیرسه!به کنسرت میرسه فقط...
Gisoo_E
Gisoo_E
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
آقای آستانه من گفتم"مــــــــــــیـــــــــــگن"!!! نه مــــــــــیـــــــگم! گلبرگ حرف خوبی زد!
Cold
Cold
٩٥/٠٥/١٨
٧
١
خدا عقل بده به باعث و بانياش...
aaasaeid
aaasaeid
٩٥/٠٥/١٨
٥
٠
اگر کنسرت از لحاظ شرعی مشکل داره پس باید در کل کشور ممنوع باشه نه اینکه در مشهد به طور خاص. مشکل اینجاست که یک نفر با این کار مخالفه که نه در جایگاه قانون گذاری قرار داره و نه در جایگاه مرجعیت تقلید و اتفاقا داره قانون وضع میکنه و حکم شرعی صادر میکنه .کلا یکی از بزرگترین مشکلات ما در ایران اینه که با خیلی از قوانین سلیقه ای برخورد میشه
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/١٨
١
٠
شایدم مشکل اینه که هرکی جای خودش نیست و حیطه وظایفش رو نمی دونه! من موندم با شهرای اطراف چیکار داشتن آخه:|
سعید نایب
سعید نایب
٩٥/٠٥/١٨
٠
٥
روح این کنسرت ها ی به اصطلاح موسیقی با فرهنگ و منش رضوی مغایرت داره. ضمنا وزارت ارشاد تنها تصمیم گیرنده نیست.
سعید نایب
سعید نایب
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
به نظرم موضوع انجمن حداقل دو سه تا تلفات خواهد داشت.!!!!!؟؟؟؟
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
اگه یک وزارتخونه یک مصوبه ای رو ابلاغ کنه و زیرمجموعه هاش نپذیرن اجراش رو؛ سنگ رو ی سنگ بند می مونه؟؟ میشه ادارات خودمختار هرکی هر کاری دوس داره می کنه
سعید نایب
سعید نایب
٩٥/٠٥/١٨
٠
٢
مصوبات وزارت محترم ارشاد چون جنبه عمومی داره و گاها هم دیده شده که نه تنها منطبق بر چهارچوب موازین شرعی نیست بلکه در تضاد نیز هست، بایدسازمان تبلغات اسلامی و قوه قضائیه نیز نظر کارشناسی بدهند. مشهد به خاطر وجود حضرت رضا (ع) و مرکز جهان تشیع ، میبایست دقت زیادی تو اینگونه مسائل داشته باشه. صرف مصوبات وزارت ارشاد نمیشه سند اجرا باشه.
سید علی
سید علی
٩٥/٠٥/١٨
١
٠
اونوقت میشه بگید اگه موسیقی سنتی و کلاسیک "هم" از نظر شما موسیقی نیستند ، پس چی دقیقا موسیقیه؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
نایب جان کنسرت راک و متال که قرار نیست اجرا بشه که روحش مغایرت داشته باشه!!!
سعید نایب
سعید نایب
٩٥/٠٥/٢١
٠
٠
فضای اینجور کنسرت ها به شدت مخالف و ضد موازین شرعیه. من خودم بودم و به شدت این موضوع به چشم میخوره.
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/١٨
١
١
بنا به گفته ی امام جمعه ی خودتون که میگن حدیث داریم که از کوه های هزار مسجد تا کوه های بینالود حرم به حساب میاد در نتیجه احترام این منطقه واجبه. در ضمن اختلاس چه ربطی به کنسرت داره؟ مگه اختلاس مجوز میخاد که بخان بهش ندن؟
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
بحث اینه که مسءولین مشهد تاکید داره شدید رو بی حجابی و کنسرت ولی اصلا و ابدا اختلاس و حق مردم خوری و.... براشون مهم نیست. موقعی که پدیده و پردیسبان و موسسات مختلف خون مردم مشهد رو تو شیشه کردن کسی حرف نزد ولی برا کنسرت فریاد وا اسلاما و خانواده شهدا و خون شهید سر دادن
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
چون دزد نمی تونه جلوی دزد رو بگیره، همین جمعه هفته ی پیش شهردارمون داشت میگفت داره جاده رو به خیابون تبدیل میکنه اونم غیر مجاز ( مثلا برای رفاه حال مردم)
یاسین هستم «)
یاسین هستم «)
٩٥/٠٥/١٨
٣
٠
من شنیده بودم میگن برا حرمتِ امام رضاس که نمیذارن تو مشهد برگزار شه:| خب ینی حرمتِ امام رضا فقط تا لبِ مرزِ خراسان میرسه؟ حخخخخخ حضرت شاهچراغ (ع) دیگه توی شیراز هیچ حرمتی نداره؟ :) بیشترین گروه های راک و پاپ، توی شیراز میرن کنسرت میذارن و آلبوم میفروشن :/ ... از این توجیهِ مسخره و اینکه اصن چرا باید حرمتِ امام رضا با یه کنسرت خدشه دار شه هم بخوایم بگذریم؛ میرسیم به اینکه آیا قانون فقط برا مشهدیاس؟ آیا کنسرت یه چیزِ بد است؟ ما باید به سازِ قانون برقصیم یا به سازِ بزرگانِ دینیِ شهر؟ قانون اساسی مگه بر مبنای موازین شرع نیس؟
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
بحث اهنگ شد داغ کردین؟ خخخخ
یاسین هستم «)
یاسین هستم «)
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
:/ .... :)))
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/١٨
٣
٠
خدا وکیلی بعضی از توجیهات اینقدر مسخره و خنده داره که آدم نمیدونه چی جوابش رو بده! با این تحلیل در سینما ها و تئاتر ها رو هم گِل بگیرن که اونجاهم دختر-پسرا حضور پررنگ و نزدیکی دارن و احتمال بی حرمتی به امام رضا مشهوده! کلا دارن از اسم امام رضا سواستفاده میکنن. جوون این مملکت حق هیچ نوع تفریحی رو نداره به خاطر توجیحات نخ نمای یک سری آدم معلوم الحال.
سید علی
سید علی
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
من شک ندارم اگه میتونستن اینکار رو هم میکردن.در تمام سینما ها و تئاتر ها و .. مخصوصا اموزشگاه های زبان (چون بهر حال "زبان انگلیسی زبان علم نیست.زبان جهل و کلک است") رو گل میگرفتن میرفتن
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/١٨
١
٠
مشکل اینجاست که ما اصل دین رو ول کردیم چسبیدیم به فرعیات. برخورد صحیح و اخلاقی با مردم، خوش خلقی، عدالت، برابری، کدومش در جامعه اجرا میشه؟مسولان ما فقط از بی حجابی و اختلاط دختر-پسرا واهمه دارن و از نظر اونها فقط این چیزهاست که اسلام رو به خطر میندازه و بی حرمتی حساب میشه. در حالی که اصل دین چیزهای دیگه است. به هیچ عنوان از رفتارهای غیر اخلاقی دفاع نمیکنم به عنوان یک دختر محجبه معتقدم که رفتار اجتماعی ما در کنسرت ها، در سینما و خیلی از مکان های عمومی شایسته نیست ولی تجربه ثابت کرده که محرومیت آدم ها رو حریص تر میکنه به جای محرومیت که پاک کردن صورت مسئله است بیایید جوون رو توجیه کنید و رفتار درست در هر مکان عمومی رو بهش آموزش بدین!
n.dahji
n.dahji
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
نسرین جان ،خوبه میگی جوون!جوون نصیحت برداره یا تو جوونی وقت مناسبیه برای آموزش؟تو سن جوونی آموزش؟؟؟خانه از پای بست ویران است:(
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/١٨
٢
٤
برا مردم مشهد و مسئولینش متاسفم که نمی تونن شهرشونو مذهبی راه ببرن، ناسلامتی یکی از ۱۴ معصوم توی این شهر دفنه
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٥/٠٥/١٨
١
١
خب که چی؟ چه کغایرتی بین این دوتا هست؟ چون معصوم دفنه نباید مردمش شادی کنن سالی 4 ساعت؟؟؟
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
چه ربطی داشت الان؟
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٥/٠٥/١٨
٢
١
چمیدونم. شما چرا واسه چیزایی که بی ربطن به هم تاسف میخورین؟؟؟؟
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/١٨
٠
١
دلم می خواد.
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٥/٠٥/١٨
١
١
بی ادب
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/١٨
٤
٢
امروز روز تجلیل از امام زادگان و بقاع متبرکه است، چه روزی هم انجمن تایید شده خخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/١٩
٣
٢
من سر همین تجلیل از امام زادگان هم خیلی بحث دارم :))))
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/١٩
١
٢
خودمم دلم پره
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٥/١٨
٢
٠
چ حرف مسخره ای!!!حرمت امام رضا(ع)با این چیزا زیر سوال نمیره! پوووف با کدوم منطقی چنین حرفی میزنن نمیدونم!!
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٥/١٨
٨
٠
ان شاء الله زود تر خلاص بشیم از دست بعضی از افراد افراطی که بر حسب سلیقه خودشون هر کاری که بخوان میکنند :|
سید علی
سید علی
٩٥/٠٥/١٨
٧
٠
نظر منرو بخواین اینکار ها از افراط رد شده ، این کارا احمقانست :)
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٥/١٨
١
٤
اشکال نداره .. داییم قول داده منو ببره گرگان کنسرت:| نخواستیم ...چیشششش...
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/١٩
١
٢
:/
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
:| (صرفا چون خیلی دوس دارین:دی)
S_refaeinia
S_refaeinia
٩٥/٠٥/١٨
٥
٠
ایشالا ک ی روز این ابرای تیره هم از آسمون مشهد میرن و شهر مام میشه ی شهر شاد..شب رفتنی است!
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٥/١٨
١
٠
اقا نمیخوایم شب بره اصن!فقط دوس دارم یه نور بیاد توی این شب تا حداقل حق معلوم بشه
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٥/٠٥/١٨
١٠
١
کلا مشهد شده یه ایالت خود مختار:|
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/١٨
٠
٩
خدا کنه کشور بشه از شرش راحت بشیم
سید علی
سید علی
٩٥/٠٥/١٨
٤
١
کشور بشه که بیچاره ایم.اونوقت یه بنده خدایی کل مشهد دیگه میفته دستش کسیم نمیتونه بهش چیزی بگه ، بعد میاد در همه چیو تخته میکنه میره.
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/١٨
١
٥
بهتر
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/١٨
٠
٢
لغو کنسرت ها در مشهد خواست عمومی است! http://yon.ir/sB4A
سید علی
سید علی
٩٥/٠٥/١٨
٣
٠
اخی بمیرم چه جالب!!احتمالا از عمه خانشون رای گیری کردن!
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/١٨
٠
١
خخخخ
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠٥/١٨
٣
٢
ما هم لابد سيب زميني محسوب ميشيم:/ كلا همينه ديگه. تصور اونا اينه كه فقط اونايي كه باهاشون موافقن آدمن. بقيه باقالي و خواستشون خواست نيست! اه
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٥/٠٥/١٨
٢
٧
محیط کنسرت کلا افتضاحه....کاره خوبی کردن و قانون خوبی گذاشتن اما مشکل اینجاس چرا رسیدگی به بعضی از امور دیگه اینقدر کمه ..این قسمت رو به خوبی اداره میکنن قسمت دیگه رو رها ...
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٥/٠٥/١٨
٢
٠
کی این فتوا رو داده اونوقت؟ افتضاح؟ تا حالا کنسرتای سنتی رفتین که میگین افتضاح؟
سید علی
سید علی
٩٥/٠٥/١٨
١
٠
هر کس که فکر میکنه افتضاحه میتونه نره کنسرت!این دلیل نمیشه چون چند نفر با همه چی مشکل دارن بیان تفریح بقیه ی مردم رو هم بگیرن
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/١٨
١
٢
هر کس هم فکر می کنه که کنسرت براش خوبه و مفیده می تونه بره یه استان دیگه
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٥/١٨
١
٢
چندبار تابحال کنسرت رفتین خانوم نینا؟ سینما و پارک و اینام ک رفتین یحتمل. چطوره بگیم در اونارم تخته کنن هوم ؟ همین حرم امام رضا توش افتضاح کاری نمیشه؟ نمیخوایین یه بیانه صادر کنین حرمم پلمپ کنن؟
عقیقی
عقیقی
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
اجرای قانون و حدود الهی جهاد فی سبیل ا… است.
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
و البته: لااِکراهَ فِی الدین!
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٥/١٨
١
١
حالا دیع لغو کنسرت شده جهاد در راه خدا نه؟ برای شما هم زشته ک اینقدررر به جهاد در راه خدا اعتقاد دارید و "الله" رو کامل نمینویسید. در ضمن جواب هیچکدوم از سوالامم ندادید. حالا ک هرکی هرکی پیچوندن سوالای من هم خلاف فی سبیل الله هستش :|
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠٥/١٨
٣
١
خداي من!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! عجب. از كي تا حالا حرف زور زدن شده مديريت؟؟؟!!!!!!!!!!
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٥/٠٥/١٨
٢
٤
و البته ادامه آیه....لا إِکْراهَ فِی الدِّینِ قَدْ تَبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُؤْمِنْ بِاللَّهِ فقد استَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقی‏ لاَ انْفِصامَ لَها وَ اللَّهُ سَمیعٌ عَلیمٌدر قبول دین ، اکراهی نیست. ( زیرا ) راه درست از راه انحرافی ، روشن شده است. بنا بر این ، کسی که به طاغوت [ بت و شیطان ، و هر موجود طغیانگر ] کافر شود و به خدا ایمان آورد ، به دستگیره محکمی چنگ زده است ، که گسستن برای آن نیست. و خداوند ، شنوا و داناست.
سید علی
سید علی
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
الان اینا چه ربطی داره؟مگه کنسرت کفر محسوب میشه که اینا رو میگین؟موسیقی کلاسیک کجاش اشکال داره؟!موسیقی سنتی؟!(تازه موسیقی پاپ رو هم در نظر نمیگیریم!)
سید علی
سید علی
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
این که "هر کس هم فکر می کنه که کنسرت براش خوبه و مفیده می تونه بره یه استان دیگه" رو کاملا دارید رو هوا میگید.میدونید اگه بخوایم برای هر کاری بگیم هر کی دوست داره بره شهر دیگه چی میشه؟خدا به ادم عقل هم داده والا!
Cold
Cold
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
خدایا ...
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/١٩
٢
٠
اینکه به زور میخوان جوونارو ببرن بهشت رو درک نمی کنم اصلا
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٥/١٩
٥
٠
خانوم عقیقی الان پارکها و خیابونهای ما و خیلی جاهای ما وضعش مناسب نیست و بی حجابی و این چیزاست ایا شما اونجاها نمیرین البته شما خانومین ولی اگه با همین فرمون برین جلو فردا باید فتوا بدین که ما مردا چون تو این پارکها و خیابونا که مفسده توشه نباید گذرمون بیفته!!!جل الخالق با منطق شما!
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٥/١٨
٤
١
من نمیدونم مشهدیا این مرتضی رو چیکارررر کردن ک اینقد به هررر دری میزنه ک بگه ما خوبیم و مشهدیا بد :|||
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/١٨
١
٣
من کی گفتم مشهدیا بدن؟ من فقط خواستم از شهرهای دیگه دفاع کنم خخخخخخخ
الهام
الهام
٩٥/٠٥/١٨
١
١
براشون واقعا متاسفم :( برا شما مشهدیا هم آرزوی صبر مینمایم :(
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/١٨
٢
٥
تا به حال کنسرت نرفتم ولی وقتی نماینده ی رهبرم میگه کنسرت توی خراسان نباید باشه میگم چشم. و به نظر من آهنگ و مسیقی و ازین قبیل چیزها چیزی به آدم اضافه نمیکنه. به فرض محال که توی خراسان اجازه ی کنسرت رو دادن، خدا وکیلی میرید یا نه؟
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٥/١٨
٤
٠
ینی تو خداییش به همه حرفای رهبر و نماینده رهبر گوش میکنی و جامه عمل به اون ها میپوشونی؟ نه خداییش ها
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/١٨
٣
٠
خوش به حالتون بهتون غبطه میخورم! کسی که حرف نماینده ی رهبرش اینقدر براش حجته لابد هرچی خدا و پیغمبر و دوازده تا امامش گفته رو مو به مو اجرا کرده شما الان جاتون وسط بهشته خوش به حالتون
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/١٨
٠
٢
یعنی شماها خلاف حرف رهبر عمل می کنید؟!
٩٥/٠٥/١٨
٠
٤
ادمای خوب که با صفای قلب به مسائل نگاه میکنن زیادن ...خدا خیرتون بده که توی این وانفسا جهاد اکبر میکنید
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠٥/١٨
٨
١
جهاد اكبر؟ ايشون نماينده خدا كه نيستن؟! نماينده رهبرند. نميانده فردي كه معصوم نيست و خودشون هم معصوم نيستند! رهبر چطور با كنسرت در كل كشور مشكلي ندارن‌ اونوقت نمايندشون مشكل دارن؟! ما باس گوش كنيم. بعد اينكه بله اگه كنسرت بذارن ما ميريم چرا نريم؟
سید علی
سید علی
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
شما خودتونم که ماشاءالله هزار ماشاءالله فکر و عقل کلا تعطیل درسته؟هر کس اوشون بگن قبوله.والسلام!!!
سید علی
سید علی
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
هر چیزی که اوشون بگن
aaasaeid
aaasaeid
٩٥/٠٥/١٨
١
٠
شما که انقدر تریپ ولایت مداری ورداشتی خواهشا در ادبیاتتون تجدید نظر بفرمایید چون با این ادبیاتی که بنده در چندتا از انجمن ها از شما در برخورد با افرادی که با عقاید شما مخالفن دیدم داری عملا ابروی بچه حزب اللهی ها و ولایت مدارها و در نهایت مقام معظم رهبری رو میبری
سحر
سحر
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
اخه چرا هرچي يكي دوست داشته باشه ما هم بايد دوست داشته باشيم بابا شادي هم حق ماست خود امام رضا هم راضي نيست كاش تو اين كشور حق انتخاب داشتيم نه اينكه يكي علاقه نداشته باشه ما هم نداشته باشيم به هم احترام بزاريم
محمد ص
محمد ص
٩٥/٠٥/١٨
٤
٠
سلام ...منم کنسرت نرفتم ...منم در حد حرفای بقیه میدونم ...من میگم مسئولین مذهبی دارن خودشون رو گول میزنن ..اره دیگه باید اسمش رو گذاشت مسئولین مذهبی ..چون مسئولین فرهنگی باهاش مشکل نداشتن ...ما یه کشوری اسلامی جمهوری هستیم ...و اسلام اون چیزی نیست که امام زمان میاره ..اون چیزی ئه که امام جمعه ی مشهد تعریف میکنه ...حد براش قائل میشه ...بر فرض محال که کل مشهد حرم رضوی ئه ..میدونم قبلا در این مورد بحث شده ..توی تابناک خوندم ....اقای امام جمعه بفرماین چه تدبیری برا اوقات فراغت مردم دارن ...نکنه کلاس قران ..؟ نکنه معارف ؟ ...اقا همین امام جمعه وقتی توی دوره ی احمدی نژاد گوشت مرغ داشت سر به فلک میکشد پیشنهاد داد مردم اشکنه بخورن ....فک کن یه کم ..اشکنه ...این قضیه اقا مجتبی یه بحث فقهی ساده نیست ....پشت ش کلی سیاست ئه ....یادت باشه اقا محمد خان مرده ..اما شعار ش هنوز زنده س ...خوشی تاوان داره ...پس نباید خوش بود ....
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/١٨
٠
٤
مشکل جوون مشهدی شده لغو کنسرت. یعنی الان همه ی مشکلات عالم حل شده فقط کنسرت مونده؟
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٥/١٨
٤
٠
خب متاسفانه مشکل مسئول مشهدی هم شده لغو کنسرت! الان همه مشکلات عالم حل شدن و فقط کنسرتها موندن؟
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
خانم باباپور این رو که من پرسیدم خخخ
محمد ص
محمد ص
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
مرتضی جان کنسرت بهانه س ..اره بهانه س ...بهانه ی تشیع مرتضی پاشایی ...بهانه ی جمع شدن دانش اموزی خرداد امسال توی تهران ....مسئولین میدونن جوون ها ازادی میخوان ...نگاه روانشناسی به تشیع پاشایی رو توی ایران بخون ...چه انگیزه ای باعث اون جمعیت شد ؟ ...کنسرت بهانه س ..چون چیز دیگه ای نیست ...تازه همونم برا سطح متوسط جامعه نیس ......امروز باید جوون رو سالم نگه داشت ....چرا یه معتاد با یه کارت ملی ازاد میشه اما یه روزنامه نگار با سیصد ملیونم ازاد نمیشه ؟
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠٥/١٨
٢
١
خب مشكلات ديگمونم مثل دوچرخه سواري خانومها. مراكز تفريحي همه از همين قبيلند...
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
مرتضی جان خانوم بابا پور کنایه زدن به حرف شما متوجه نشدی/شما گفتی مشکل جونها شده کنسرت/ایشون گفتن نه مشکل مسولان اینه/خ/و در قسمت دوم هم منظور به همین مسولان بود که آیا مشکلات کشور رو همرو حل کردین و فقط کنسرت مونده که بقیه چیزا رو ول کردین و فقط به این کنسرت چسبیدین/متوجه شدین حالا برادر.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٥/١٩
١
٠
ببین اقا مرتضی هر مشکلی سر جای خودش جون مشهدی وقتی تفریح نداره نیاز داره به شادی و تفریح و کنسرت نمیشه گفت بقیه مشکلات چون راهکاری براش نیست یا حل نشده پس اینم که قابل حله حل نشه.این حرفت غیر منطقیه
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٥/١٨
٥
٠
در این مسائل تا حرفی زده میشه سریع جبهه گیریا شروع میشه و یه سری زود همه اینا رو ربط میدن به دین و سریع نتیجه میگیرن که اره تو از دین هیچی سرت نمیشه و برات تاسف میخورن!مشکل اینجور ادما اینه که گاهی اوقات حق فکر کردنو از خودشون میگیرن و با رسیدن به یه خط قرمزایی که تو ذهنشون به دلیل یکسری از تکرارها شکل گرفته متوقف میشن! وقتی یکی از دوستان حرف نماینده رهبر که خودش انسانه و جایزالخطاست رو حجت میدونه باید به فکر وادار بشیم که چرا؟؟اگه دین باعث بشه که حق فکر کردنو از خودمون بگیریم این چه دینیه پس؟من به کنسرت رفتن یا نرفتن کاری ندارم اما اینو میدونم که بعضیا مشکلشون دین و کنسرت و اینا نیست مشکلشون شاد بودنه!مشکل جایگاهاست که با این شاد بودن به خطر میوفته!پس بهتره همون غمگینترین کشور دنیا بمونیم تا به دینمون لطمه نخوره!!...همیشه دوست داشتم یه موقعیتی پیش بیاد که همه بتونن با عدالت خودشونو عرضه کنن و اونجا دوست دارم ببینم اینایی که سنگ دینو به سینه میزنن کجای صف خواهند بود؟ای کاش به خاطر خواسته های خودمون دین رو بد نام نمیکردیم...
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠٥/١٨
١
١
احسنت منم بالا همينو نوشتم...:) ممنون از شما باعث دلگرمي بود اين كامنت:)
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
آفریییییییین موافقم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٥/١٨
٧
٠
من موندم کنسرتهای موسیقی سنتی رو دیگه چرا لغو میکنن به قول یکی از مسولان اونها که دیگه خودین!خ!
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٥/١٨
٦
٠
دیگه اینا یکی به نعل میزنن یکی هم به میخ که مبادا حقی ضایع شه مباداااا از جهاد فی سبیل الله خارج شن اصن مبادا یه وقت شٵن امام رضا اینطوری بره زیر سوال :))
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
کنسرت سالار عقیلی رو هم لغو کردن اونی که خودشون بزرگش کردن:))
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
حاجی لغو رو کنتراتی برداشتن هرچی دم دسته لغو می کنن! آقا مگه سالارعقیلی با من و تو مصاحبه نکرد؟؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
مصاحبه کرد ولی مسولان در این مورد موضعی نگرفتن چون چیز خاصی نگفته بود و الان آهنگاش در رادیو و تلویزیون پخش میشه
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠٥/١٨
٣
١
ميگم مي‌خواين ما بريم بميريم كه ديگه كلا بي احترامي نباشه به امام رضا. اصن مث اينكه نفس كشيدن ما شده بي احترامي به امام رضا؟!
سید علی
سید علی
٩٥/٠٥/١٨
٢
٠
واقعا موافقم با این نظر.یه عده ای شورشو در اوردن
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/١٩
٢
٢
به نظرم این نظرهم خیلی تندرو مآبانه س! اگه قراره ماهم مثه اونا تندرو باشیم که باس فاتحه مملکتو خوند!
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠٥/١٩
٢
٠
آقاي آستانه زماني نظر من تندرو مآبانه ميشه كه من بگم علاوه بر كنسرت رقص مختلط و نوشيدن مشروبات الكلي هم آزاد بشه. اين يه جمله معترضانه و نمادين بود به اون افراط...
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٥/١٨
١
٠
این انجمن هیچیه هیچیم ک سودی نداشته باشه برا کسی حداقلش یه عده خودشونو معلوم کردن دیه :))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٥/١٨
١
٠
من یکبار کنسرت توی مشهد رفتم توی سینما سیمرغ بود 13 سال پیش اون موقع که هنوز ممنوع نشده بود اسم کنسرتش "نها تر از مترسک بود" /وای نمیدونین کنسرت چه شور و حالی داره تا نرین متوجه نمیشین واقعا خیلی بده دیگه مشهد اجرا ندارن.
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٥/١٨
١
٠
کی گفته کنسرت جوش بده :| ما با خانواده گهگاهی میریم اتفاقا خیلی هم جو خانوادگی :||
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/١٨
٢
٠
درد اینجاست که اونی که لغو کرده شاید تو عمرش کنسرت ایرانی نرفته اصن!
سید علی
سید علی
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
بنده خدا تو جوونیش تو کار کنسرت استغفراللهی بوده :|
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
ربطیم نداره ها ولی اینجا جا داره از اون سانسورچی نگون بخت برنامه های ورزشی که اخرت خودشو وقف این میکنه که خدایی نکرده ما به گناه نیوفتیم تشکر کنم:) خدا قوت سانسورچی:)رفتیم بهشت از اونجا برات موز میفرستم:)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
:))
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
من که حلالش نمی کنم.
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
چه دل پری داشتین :) برین عموسانسور چی شین خب
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
عالی خخخخ
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
کم.کم آدما رو از شهرشون فراری میدن بعد از کشورشون بعدم کلا از ملیتشون:/ مشهد ب خاطر حرمت امام رضا (ع) کنسرت نباشة شهرستان های اطراف دیگه چرا؟:|
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٥/١٨
٤
٢
به نظر من توی این قضیه کنسرت به قول معروف داره تر و خشک با هم میسوزه! دلیشلم اینه که اصولا ما جنبه خیلی چیزها رو نداریم و این یک حقیقت! (این رو میشه کاملا از رو اتفاقات مختلف از برد تیم ملی بگیرید تا فوت یک هنرمند و ... فهمید. و خب یک سری دختر پسرها بی جنبه هم میزنن فاتحه میخونن به همین وضعیت ها! این کنسرت و اینا هم به دلیل ماهیت مختلط بودنی که دارن از همین قضیه تر و خشک با هم سوختن پیروی میکنه! یعنی خیلی ها شاید به خاطر خود کنسرت میان اما به نظرم من یک بخشِ زیادی هم به خاطر قضایای بعد و یا قبل و یا وسطش میان :| ((البته من کنسرت تاحالا نرفتم و این برداشتم صرفا از روی دیدن واکنش های یک سری افراد به اتفاقاتی که گفتم. ممکنه یک نفر بگه که تو که کنسرت نرفتی چرا این حرف رو میزنی! البته حقم داره ولی خب چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است!!)) و خب فکر میکنم به همین دلیل که تو مشهد خیلی باهاش مخالفت میشه. اما به نظرم این مخالفت سرسختانه هم زیاد روی و میشه یک جورایی باهاش کنار امد. مثلا کنسرت هایی برگذار کرد که کمترین حاشیه رو دارند و ... . اما این قضیه ای که هرچی میشه رو به امام رضا (ع) میرسونند به نظر من اصلا خوب نیست. یک عده کلا با اصل این قضیه کنسرت مشکل دارن تو این شهر بعد هی میگن به خاطر امام رضا (ع) خب این خوب نیست. مصداقش رو هم همینجا میشه دید که یک سری حرفهایی زده میشه که شاید جنبه خوبی نداشته باشه که اتفاقا ربط داده میشه به امام رضا (ع).
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٥/١٨
٤
٢
لا اکراه فی الدین ...
u_razavi
u_razavi
٩٥/٠٥/١٩
٣
٠
تقريبا پنج شش بار كنسرت رفتم و كلي هم لذت بردم و تا به حال اين چيزايي كه بعضي مسئولين ميگن(چند خانم بدون حجاب بلندشدن رقصيدن! چندنفر شالهاي خودشون رو برداشتن انداختن روي هوا ميگرفتن!و...) نديدم!!يادمه كنسرت رضاصادقي جاي خالي نبود و خيليها ايستادن و تماشا كردن بدون اينكه اتفاق خاصي بيفته كلي لذت برديم.اينكه ميگن بعضي ها بدون هدف استفاده از موسيقي،كنسرت ميرن به نظرم نيستن و اگر هم باشن خيلي كمن چون كسي كه 100هزار تومن ميده و بليط كنسرت ميخره اگه هدف ديگه اي داشته باشه ميتونه پنج تومن بده بره خيابون و پارك به اون چيزي كه ميخواد برسه! الان ملت دارن به عنوان كادو تولد بليط كنسرت خواننده مورد علاقه طرف رو ميخرن بعد ما خراسانيها در حسرت رفتن به كنسرت سنتي هستيم!خيلي حرف زدم از باقي مسائل حرف نميزنم ايشالا كه حل شه:))
سعید نایب
سعید نایب
٩٥/٠٥/٢١
٠
٠
حتما اجرای آقای صادقی تو کرج رو میگید؟ شما مطمئنی که همه آروم بودن و کسی از خانم های اونجا سبک بازی در نیاورد.؟ همین ساده سازی های شما خیلی برام جالبه.
سحر
سحر
٩٥/٠٥/١٩
٠
١
حالا خدا كنه مارو بازداشت نكنن به جرم اختلال در امنيت عمومي😂 تو اين كشور اظهار نظر با ترسه
یک جوان بدبخت
یک جوان بدبخت
٩٥/٠٥/١٩
١
١
یکی از دلایل رای بیشتر اصول گرایی در مشهد همین محدویت هاس.جایگاه اصول گرایی از حدود ده سال پیش که اقای امام جمعه عوض شد بشدت بالاتر رفته.البته شایدم بد نباشه حتی خوبم هست.عزیزان تهرانی ما دارن شورش رو درمیارن توی برگزاری هرگونه کنسرت از هر سبکی.دود ماجرا میره توی چشم ما شهرستانی های بدبخت.چون اقایون علما دین کنسرت رو اونی که توی تهران برگزار میشه میبینن.درصورتی که میتونن با پیوست فرهنگی بیارنش تو مشهد.میشه کنسرت های موسیقی ها سنتی و محلی رو بدون هیچ چشم داشتی برگزار کرد.موسیقی جزء فرهنگ هر ملل محسوب میشه.جلوی موسیقی رو گرفتن برابر با بیفرهنگی.همینطور موسیقی که جزء فرهنگ ما نباشه اوردن و اجرا کردن میشه غرب زدگی و بیفرهنگی.چرا خراسان که موسیقی خاص خودش رو داره بایس توسط این اقایون حذف بشه(دارن فرهنگمون رو ازمون میگیرن)عوضش میان فرهنگ ساختگی خودشون رو القا میکنن.هردو مسیر چه غرب زدگی افراطی تهرانیها و افراطی گری بیخود مشهدیا محکومه و در گذر زمان این افراد از تاریخ محو میشن فقط لعن و نفرین ایندگانشون برای تزریق یک فرهنگ بیخود براشون میمونه
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
اسمو. يك جوان بدبخت:)))) همه ما بدبختيم برادر:))
n_dahji
n_dahji
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
استثنا داریم البته /من نیستم الحمدلله:) خدا یا شکرت
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
هیچ فرقی برام نداره: |
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
شما چرا سن جیمی تون اندازه منه :/
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
اينم براشون فرقي نداره آقاي آستانه:)
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
خو به خاطر این که فرودین 93 عضو شدین شما هم دیه= ))چه ربطی دلشت زهرا جان؟: /
nili
nili
٩٥/٠٥/١٩
٠
٢
من موندم اگه این اختلاس نبود ملت چه بهونه ای داشتن؟تا میگی حجابتو رعایت کن میگن برین اول اختلاسا رو جمع و جور کنین. میگی کنسرت بی حرمتیه میگن اختلاس بی حرمتی نیس؟ میگی یکم تو فضای مجازی اخلاق داشته باشین میگن اول برین اخلاق اختلاس گرا رو درست کنید. کی میخوان بفهمن هر چیزی رو به یه موضوع دیگه دبط ندن و صغری کبری نچینن.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
بهونه نیست مشکلات بخوای برات اینجا فراون بگم ولی این مشکلات که مردم میگن بارز تره و بیشتر تو چشم میاد والا که تنها مشکل مردم اختلاس و فیش حقوقی نیست.من یک مشکل رو گفتم سانسورش کردن به هر حال مشکلات زیاده داداش اینا فعلا بیشتر تو چشمه.
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
ما میگیم تفریح می خوایم نود درصد تفریحاتو حرام می کنن؛ ما میگیم کنسرت میگید حرمت امام رضا؛ هر چی میگیم با یه بهونه اسلامی جلومونو میگیرین. ولی وقتی بالا دستیا میخوان بخورن اسلام و همه چی فراموششون میشه. درد ما اینه که اسلام سلیقه ایه بین دوستان بالا دستی
سعید نایب
سعید نایب
٩٥/٠٥/٢١
٠
٠
متشکرم nili عزیز. به نکته ای بس مهم اشاره کردی. این اختلاس دست مایه بعضی دوستان شده. مهم ملغا شدن این مجالس گناهه که داره به نحو دقیق اجرا میشه.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
بیخود نیست که مردم خراسان رضوی و مشهد جزو 3 استان و شهری هستن که در کشور غمگین ترین شهروندان رو تشکیل میدن. (درجه دوم و سوم یزد و کرمانشاه هستن)
سعید نایب
سعید نایب
٩٥/٠٥/٢١
٠
٠
این آمار دقیق رو از کجا آوردین ؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٥/١٩
٢
٠
جون مشهدی که میره حرم امام رضا و راز و نیاز معنوی میکنه.یک روز دیگشم برای تفریح و شادیش به کنسرت و این چیزا نیاز داره دیگه .هر چیزی جای خودش اون جون که کافر نمیشه با این کنسرت.حرمشم میره کنسرتشم میره اینا تضادی با هم ندارن .
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
والا بخدا
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٥/١٩
١
٠
فعلا که فقط سه نفر تو این انجمن مخالف کنسرت توی مشهدین/به این سه دوست عیزی باید بگم اگه میترسی تو فساد نیفتی میتونی بشینی تو خونه و رادیو گوش کنی!دوستان دیگه رو که کنسرت دوست دارن و به نظر شما توی مفسده میفتن توی قبر شما جاشون نمیدن.نترسین.خ
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/١٩
٢
٣
برادر اشکمهر، من جلوی کسی رو نگرفتم، راه باز جاده دراز، برید کیف کنید، ( منم نه کنسرت و امثال اون رو رفتم و نه خواهم رفت، فقط به دلایل مالی) به قول علیرضا وقتی جنبه ندارین برین کنسرت، خب مسئولین چیکار کنن؟ وقتی تو اینجور جاها دست و جیغ و هوراتون تا دو تا کشور اونور تر میره، وقتی تا میگن کنسرت، دست مخاطب خاصتون رو میگیرید میرید و.. ، وقتی به بهانه ی کنسرت خیلی اتفاقای دیگه می افته مسئولین چیکار کنن؟ منم از مسئولین ( چه اصلاح طلب چه اصولگرا ) دلم پُره ولی انصاف هم خوب چیزیه:-)
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠٥/١٩
٢
١
اين خيلي مطلق نگريه آقاي مرتضي. خيليا با مخاطبشون پارك و سينما و خونه و خيلي جاها ميرن. همه رو بايد درش رو تخته كرد؟! خيلي‌ها هم با خونواده ميرن. بعدشم دست زدن و جيغ زدن وهوار به خودي خود چه اشكالي داره تو جمع؟! مگه تو مولودي‌هاي مذهبي اين اتفاق نميفته؟! الان مثل اين مي‌مونه عده‌اي مخالف مذهب بگن مراسمات مذهبي بايد جمع بشه. هر دو اشتباهه. هركسي يه عقيده‌اي داره و يه سبك زندگي‌اي... هر كي مشكل داره با كنسرت نره و هركي هم با مراسمات مذهبي مشكل داره نره.
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/١٩
٠
١
حالا این کنسرت چی هست که انقدر کشته مردشین؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٥/١٩
٢
٠
کنسرت چیه!/شما که مذهبی هستی مثلا سخنرانی مذهبی یا فرقی نمیکنه مثلا علمی کسی که دوسش داری و دنبالش میکنی حرفاشو حتما دوست داری توی جلسها و سخنرانی های در مجالسم شرکت کنی و بشنوی دیگه/به همون شکل هم طرفدار یک خواننده و آهنگهای مورد علاقشو زنده ببینده تو کنسرت/واضح بود یا بیشتر توضیح بدم.//در ضمن کنسرت شور و حال جالبی داره که تا نری و تا خواننده ای مورد علاقه نداشته باشی متوجه لذتش نمیشی /
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٥/١٩
١
٠
راهش که باز نیست بسته است تو مشهد!//ولی جادشو درست امدین دوره باید بریم شهرهای دیگه.خ
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/١٩
٠
١
خدایا کی میشه مردم کره زمین حرفای من رو درست بفهمن؟ :'(
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
شما که نمی دونید چی هست چرا دشمنی خونی باهاش دارید؟
لیلی
لیلی
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
اصن خواننده ایرانی ارزش نداره این همه سر اجرا یا لغو اجراش دعوا کنید.
لیلی
لیلی
٩٥/٠٥/١٩
٣
١
همش آه و ناله است بخدا..از شعر سنتیش بگیر تا پاپ و رپ
لیلی
لیلی
٩٥/٠٥/١٩
٣
٠
البته بعضی اهنگای ایرانی هم خوبه ولی نه به خوبی بهترین اهنگ های دنیا،
سعید نایب
سعید نایب
٩٥/٠٥/٢١
١
٢
فضای اینجور کنسرت ها به شدت مخالف و ضد موازین شرعیه. من خودم بودم و به شدت این موضوع به چشم میخوره.
سعید نایب
سعید نایب
٩٥/٠٥/٢١
٠
٢
اشکی جون ما که کاره ای نیستیم اما اونی بخواد کنسرت رو لغو کنه حتما لغو میکنه.دوستای عزیزی که خیلی کنسرت دونشون خالی شده تشریف ببرن تهران. پرچم بروبچ حزب اللهی بالاست.
سمیرام
سمیرام
٩٥/٠٥/٢٠
٠
٠
اینا قانونای من درآوردی که دوستان به خوبی از عهدش برمیان.نمونه های بدتر از اینم هست
٩٥/٠٥/٢٠
١
٠
اقا چرا جدای از کنسرت،سینما و تئاتر هم توی مشهد اینجوریه؟چرا کلی از بازیگرای معروف مشهدین ولی حتی یک فیلم نه تو مشهد ساختن نه بازی کردن؟تهران هر خیابون و محله بری یک سینماس.توی تهران توی هر مرکز تجاری یک سینماس.مشهد از کل مشهد بایس بکوبی بری وسط شهر توی ترافیک سینما.چون 1.2تا سینمای دیگ که هست اصلا ارزش نداره بری.چرا تئاتر کلا 1.2سالن داره تو مشهد که همونا هم مخاطب ندارن چون پرت و پلاس مکاناشون؟تئاتر کمدی که نگو کلا جرمه.در عرض1ماه کارت تختس.چرا انقد مشهدیا دشمن هنر وفرهنگن؟یک آشنایی تک نوازی تار داشت بدون وکال.اقایون مجوز نمیدادن بهش.کلا تونست طی4.5سال اخیر 1سیانس اونم توی یک سالن کوچیک اجرا کنه.چرا با استعداد جوونا اینجوری برخورد میشه؟
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٥/٢١
٢
٠
با کنسرت موافقم!
فاطمه خانوم
فاطمه خانوم
٩٥/٠٥/٢٤
٠
٠
ی سرود ملی بخونیم فعلا..
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٥/٠٥/٢٧
٠
٠
باید اسمش عوض شه بشه سرزمینهای اشغالی خراسان رضوی!
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٥/٢٨
٠
٠
سلآم؛ من چون هیچ وقت پولم نرسیده ونرفتم ...نظری ندارم :)