خانه انجمن زندگی مجازی
٢٧٩
٢٣
مریم سادات

زندگی مجازی

زندگی مجازی

در روز چند ساعت از وقتتون پای فضای مجازیه؟

آیا میتونید مدیریت کنید مدت زمان بودنتون در فضای مجازی رو؟

بیشتر تو کدوم یک از شبکه های اجتماعی فعالیت دارید؟

دوست دارید کم تر برید یا بیشتر؟

نکته ی قوت وضعف فضای مجازی چیه از نظرتون؟

ببخشین سوالا زیاد بود؟؛ )

٩٥/٠٥/١٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٥/١٩
١
٥
ببخشین سوالا زیاد بود؟؛ ) آره سوال ها خیلی زیاد بود ، من دیروز یه جعبه 55 کیلویی بلند کردم کمرم درد می کنه ! الان متن شما رو خوندم مجدد کمر درد شدم :) !
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/١٩
٤
٧
گوله نمک :]
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٥/١٩
٢
٧
خخخخ ، رفقا بیاین به من مجتبی منفی بدین ! دورهمی به هم بخندیم :))
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٥/١٩
٠
١
قصد تینو ندارم ک بگم این انجمن رو چرا گذاشتین و گذشتنش کِخه و بده و تکراری و فلان بالاخره در هر زمانی افراد تازه ای عضو میشن و بالاخره تغییراتی میکنه و لازمه. ولی صرفا جهت اطلاع سایرین ( از اول جیمی شدنم شاید این بار هفتم یا هشتم باشه ک انجمنی با این مضمون میبینم ) :))))
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
حالا بعد مدت ها یه انجمن تکراری گذاشتیم یه وقت با اون همه انجمن جدید اوور دوز نکنی :/
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
شما که انقدر ادعاتون میشه خودتون یک انجمن بزنید که تکراری نباشه (:
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
ساعت نگرفتم تا حالا _ موقع امتحانا شده ولی در بقیه موارد خیلی سخته _بیشتر تلگرام و اینستاگرام البته یک روز در ميون یا هر روز انجمن های جیم رو میبینم _دوست دارم کلا نرم :دی یا مثلا نیم ساعت در روز _نکته قوتش اینه که اعتیاد آوره، آدمو به طرف خودش میکشونه _نقطه ضعفش هم اینه که آدم از کارهاش میمونه. _ خواهش میکنم، شما هر چی دوست داری سوال بپرس :دی.... دست اون کوچولو هم از طرف من آروم ببوس
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
اگر هفته ی پیش میپرسیدید میگفتم پونزده ساعت در روز خخخ..ولی الان سه چار ساعت در طول شب میرم....اگر بخام همین رو هم میتونم قطع کنم و اصن معتاد نشدم! برام فرقی نداره زیاد تر بشه یا کم ..ی تفریحه برام دیه..میتونم مدیریت کنم..بیشتر تلگرام و اینستاگرام...قوت و ضعفم!نمیدونم...قوتش اینه وقتم پر میشه..با دوستام هستم .. و خیلی چیزا هم یاد میگیرم و اینا..ضعفم!اووووممم...نمیدونم من ضعفی ب ذهنم نمیرسه..شاید اینکه چشمام ی ذره ضعیف شه اونم شاید خخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
12 ساعت از شبانه روز/اره میتونم کنترل کنم/سایت جیم و پیجهای علمی و سرگرمی ایسناگرام و تلگرام.اندازه ای که لازمه میرم/نقطه قوتش اینکه از فضای واقعی با مشکلاتش تا چند ساعت دور میشی/و در آخر این نکته رو که جای خوندم بگم که مردم وقتی که وارد فضاهای اجتماعی و اینترنتی میشن خوشحالن و وقتی بیرون میان کمی غمگین میشن(این در منم صادقه)
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
۱۲ ساعت، البته دو هفته ای هست کمتر شده/ بله می تونم کنترل کنم/ بیان، بیسفون، تلگرام، زندگی سلام، جیم/ کمتر/ نقطه قوتش اینه که از تنهایی در میاییم، نقطه ضعفش هم اینه که وقتمون به بطالت می گذره/ نمی بخشم خخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
(( با توجه به شلوغی زیاد صف انجمن ها؛ اگه بخوام هر روز یکی تایید کنم دقیقا تا پنجشنبه هفته آینده صف پرشده!! فلذا تا پنجشنبه برای زودتر نوبت شدن دوستان؛ روزی دونوبت انجمن منتشر خواهد شد... مجددا با کاهش پیک انجمن ها؛ از شنبه روزی یکی انتشار خواهد یافت))
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
دوتا در روز خوبه..دوس دالم:دی
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
دو تا تو یه روز اتفاقا بهتره
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
برای ارتباط با افراد خیلی استفاده میکنم ازش :)
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
شاید روزی چهارپنج شیش ساعتم بشه که پای گوشی و جیم و تلگرامم:) ولی دارم سعی میکنم کنترل کنم :) مثلا وقتی میخام کنترل کنم میشینم پای کامپیوتر خخخخ خب حوصلم سر میره :(
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
روزی دو الی يک ساعت البته ی زمانی خيلی زیاد بود:| الانم کلا دوست دارم تا سال دیگ بشه 0 ساعت:)
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
:)
Cold
Cold
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
همون وقت آزاد بين كار ، آخر شبا و اينا...روي هم زياد نميشه زمانش
n_dahji
n_dahji
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
هر سه روزی یا دو روزی اونم روزی 40 دقیقه تا یه ساعت /خیلی زیاد بشه یه ساعت و نیم/گوشی هم ندارم که با تلگرام و اینستا و تویتر و ......خودمو سرگرم کنم/بیشتر مینویسم /به گمونم هم زیاد نباشه که بخوام کنترل کنم:)
Gisoo_E
Gisoo_E
٩٥/٠٥/٢٠
٠
٠
خب من الان به غیر از جیم دیگه با اینترنت هیییییییییچ ارتباطی ندارم... تا حدود دوهفته پیش شب و روزم فقط و فقط تو تلگرام سپری میشد،اما گوشیم به دلیل مهندسی های خودم پوکید و الان یه گوشی سااااده و بدون هیچ چیزی دارم!حتی به اینترنتم وصل نمیشه!!!یه جور توفیق اجباری شد...البته برای من!چون نمیتونستم هیچ مدیریتی رو زمان داشته باشم!
سمیرام
سمیرام
٩٥/٠٥/٢٠
٠
٠
متوسط رو به پایین.
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٥/٢١
٠
٠
کم! قبلا اعتیاد فیس بوکی داشتم، از وقتی فیس بوک خالی شد ما هم خودبه خود ترک اعتیاد شدیم، تلگرام هم گاهی میرم ببینم کسی پیام داده چک کنم اما اغلب وقتی لپ تاپ روشن هست تلگرام روشنه اما از نت استفاده نمی کنم.
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٥/٢٨
٠
٠
سلآم؛ خونه ی پرش 2 ساعته...بله...فقط وبگردی و جیم...حجم داشته باشم بیشتر خب :) جوابش خیلی طولانیه....سر جلسه امتحانم بودم نمینوشتمش :))