خانه انجمن دخترتون^_^
٤١٤
٦٢
مائده رئیس الساداتی

دخترتون^_^

دخترتون^_^

ب مناسبت روز دختر یه سوال:) اگر یه روز یه دختر داشته باشین چه طور تربیتش میکنین و بارش میارین دوست دارین دخترتون در آینده چه طوری باشة؟:)

٩٥/٠٥/١٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/١٦
٢
٠
سلام. ببخشید من متن انجمنتونو ندیده بودم و الا همون پنجشنبه منتشر می کردم. فلذا ببخشید دیرشد
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٥/١٦
٠
٠
نمی بخشمت!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/١٦
٠
٠
مگه انجمن توعه :/
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/١٧
٠
٠
حالا انگار چ شده یارانه مردم ی چند ماه عقب میوفته مسئولان معذرت خواهی نمى کنن...:) ی تاپیک بوده دیگ:))
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/١٧
٠
٠
آخه ما ازون مسئولاش نیستیم!
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/١٧
٠
٠
خب پس درود بر شما...!!
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٥/١٦
٠
٠
دوس دارم رابطم باهاش جوری باشه که بیشتر دوستانه باشه تا پدر و دختری:) هرچند که یه سری حرمت هام هستن که نباید به واسطه این طور رابطه ای از بین بره...
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/١٧
٠
٠
صحیح...!!
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٥/١٦
٠
٠
هرجور خودش دوست داشت!
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/١٧
٠
٠
ممنان از دموکراسی...:)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/١٦
٢
٠
به نظرم مادری بشم که دخترم باهام راحت باشه و بیشتر از حساب بردن دوستم داشته باشه. در کل سعی میکنم نقص هایی که تو رابطه ی خودم و مامانم بود تو رابطه ی خودم و دخترم نباشه. مادری داشته باشم که به دخترم احساس امنیت و اعتماد به نفس بدم!
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٥/١٧
٠
٠
انشالله خدا به شما و به همه ی اونایی که می تونن بچه های سالم و صالحی تحویل جامعه بدن ، فرزند بده نسرین جان ^_^
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/١٧
٠
٠
چ مامان خوبی میشینا....:)))
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/١٧
٠
٠
ممنون دخترا ان شالله:)
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/١٦
٣
١٠
یه چادر زری که از بچگی حجاب داشته باشه، حرف گوش کن باشه، خوب حرف بزنه، و کلا برا بقیه الگو بشه
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٥/١٧
١
١
شاید دخترتون دوست نداشته باشه که این ویژگی ها رو داشته باشه و مخالفت کنه، اونوقت چیکار میکنید؟
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/١٧
١
١
ازونایی بپرسین که منفی دادن:|
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/١٧
١
١
ححححح...:) موفق باشین ولی یکم دموکراسی هم قاطی رابطتون کنید والا آدم وقتی زیادی الگو باشة خسته میشه:/
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٥/١٨
٠
٢
من دارم از شما میپرسم! با سخت گیری به جایی نمیرسین شایدم برعکس شد!
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
سختگیری؟
Cold
Cold
٩٥/٠٥/١٦
٦
١
من از خدا فقط یه دختر میخوام...همش باید از کت و کولم آویزون باشه :))
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/١٧
٣
٠
بابای خوبی میشید مطمئنم:) مخصوصا بابای یه دختر
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/١٧
١
٠
آخی....:) امیدوارم خدا بهتون ی دختر خوب بده منم با نظر نسرین خانم.موافقم:)
Cold
Cold
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
خيلي ممنون...اميدوارم همينطور باشه :)
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٥/١٦
٥
٠
دوست دارم دخترم به آرزوهایی که داره برسه نه به آرزوهایی که من دارم، خودش باشه، می دونم ادم های بد دنیا هیچ وقت تموم نمیشن پس نمی تونم ارزو کنم کسی اذیتش نکنه یا بدی نبینه... آرزو می کنم قوی باشه و از هر سختی و امتحانی سربلند بیرون بیاد، دوس دارم انقدر آدم شریفی باشه که بهش بگن : " خدا خیر بده اونی مادری که تو رو تربیت کرده "
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/١٧
٢
٠
الهی یه دختر خدا بهت بده تا یه همچین موجودی رو تحویل جامعه بدی که همه مون بهش افتخار کنیم:) مامان الهام اینده:)
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٥/١٧
١
٠
ممنون عزیزم :) <3
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/١٧
٠
٠
من ب شما دو نفر امیدوارم مادرای خوبی میشین...:) خوض ب حال دختراتون...:)
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٥/٢١
٠
٠
فدای مائده :)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٥/١٧
١
٠
نمیدونم ..... از زمان طفولیت آرزو داشتم که دختردار بشم ، مخصوصا بچه اول ...... اما از وقتی که بزرگتر شدم و راهنمایی ها و دبیرستانها و دانشگاهها و کلا جامعه رو دیدم ، از اینکه دختر داشته باشم خیلی میترسم.
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/١٧
١
٠
ترس تون کاملا طبیعیه ولی دعا میکنم این ترس باعث بشه پدر بهتری بشید و دخترتون رو جوری بار بیارید که عشق رو تو چهار دیواری خونه ببینه و لمس کنه و توی خیابون ها دنبالش نگرده. اونقدر عاشقش باشید که برای به دست آوردن هر مردی نشکنه. پدری باشید که آرزوی هر دختریه. مث خیلی از ماها که عاشق باباهامون هستیم و هیچ مردی مثل اونها رو پیدا نمی کنیم دیگه:))
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/١٧
١
٠
نظر نفر بالایی کاملا صحیح ولی در کل از قدیم گفتن بچة آدم همونی میشه ک شما واسة مادر پدرتون بودين یعنی یکی مثل خود آدم گیرش میاد ی درصدیش هم ب خود آدم ربط داره..:)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
مطمئنا همینطوره که شما دوستان عزیز گفتین ... منم امیدوارم به آینده :)
n_dahji
n_dahji
٩٥/٠٥/١٧
١
٠
خدا انشالله به هممون بچه ی سالم و سالم و سالم و صالح و صالح و صالح بده(تاکیدی بود برای همین سه بار گفتم) حالا دختر و پسرش فرقی نمیکنه که برای شما ;) ولی خدا کنه به من پسر بده خخخخخخخخخخ بعد در انجمن پسرتون دوست دارید چکاره بشه و چه طور تربیتش میکنید شرکت میکنم /البته با عرض پوزش :)))
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/١٧
٠
٠
ححححح...:) من خودمم دختر دوست ندارم و امیدوارم نداشته باشم...:) یکی زحمت اون یکی رو بکشه منم میام نظر میدم,:)
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٥/١٧
٠
٠
همیشه دوست داشتم دختر داشته باشم ولی به تربیتش فکر نکردم تا حالا
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/١٧
٠
٠
فکر کنین تربیت دختر سختة :/
G_Emami
G_Emami
٩٥/٠٥/١٧
١
٠
دوست دارم باهاش مثل یه دوست باشم...خودم تو روابط با مامانم کمبودی نداشتم پس نمیذارم اونم کمبودی داشته باشه... تا جایی که میتونم اونو به آرزوهاش میرسونم..و خیلی مراقبشم...خیــــلی... :-)
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/١٧
٠
٠
احسنت...^_^
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
گیسو بیا مامان من شو!
Mahziar
Mahziar
٩٥/٠٥/١٧
١
٠
حالا نمیشه در رابطه با پسرمون بگیم؟؟؟
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/١٧
٠
٠
موافقم
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/١٧
٠
٠
خوب بگین...!!! :)
سمیرام
سمیرام
٩٥/٠٥/٢٠
٠
٠
شما فقط پسرتونو مثل خودتون تربیت نکنین که اون بچه ضرر میکنه 😆
s_khorashadi
s_khorashadi
٩٥/٠٥/١٧
٠
٠
من که همیشه دوست داشتم صاحب پسر می شدم اما خب خدا هیچ کدومش رو به من نداد .....
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
ان شالله در موقعش يک فرزند سالم و صالح نصیبتون میشه...:)
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
من فقط میخوام دوسش داشته باشمو دوسم داشته باشه..نه از روی اجبار و پیوند خونی..واقعی..
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
:) خوبه :) بعدم ازدواج میشه دیگ آدم تا ازدواج نکنه ک دختر دار نمیشه-_-
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
اورین...:) ولی ی چیزی من خسته همین بالا جواب پایینی رو میدم:) میشه ازدواج دیگ آدم تا ازدواج نکنه ک بچه دار نمیشه-_-
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
زیر گروه ازدواج:-|
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
روزی دخترم راجوری تربیت خواهم کرد که هیچگاه مارا اینگونه تربیت نکردند. دخترکم سه سالش بود، یا چهار سال. تازه عقل‌رس شده بود؛ آن‌قدری که بفهمد گلو درد و بیمارستان ، آخرش به آمپول ختم می‌شود قطعا؛ که شد. گفتم: «عزیزکم! آمپول درد داره، گریه هم داره، باید هم بهت بزنن. اگه دلت خواست یه کم گریه کن.» این‌ها را در حالی می‌گفتم و اشک تازه‌ راه‌افتاده‌ی چشمش را پاک می‌کردم که پسرکی هفت، هشت ساله داشت توی اتاق تزریقات نعره می‌کشید و بالاتر از صدای او، صدای پدر و مادرش به گوش می‌رسید که به اصرار می‌گفتند: آمپول که درد ندارد پسرم، تو بزرگ شدی، مردهای بزرگ که گریه نمی‌کنند! رفتیم و دخترکم آمپولش را زد و گریه‌اش را کرد و به در بیمارستان نرسیده، گریه‌اش تمام شد. رفتنی سرش را با یک نگاه عاقل اندر سفیهی برگردانده بود سمت پسرک که بغل مادرش ولو شده بود روی صندلی‌های انتظار. نزدیک به هفده سال است که زور می‌زنم دخترم هیچی را یاد نگیرد، همین یک چیز را یاد بگیرد. که جایی که باید گریه کند، گریه کند. نریزد توی خودش، چون بزرگ شده یا چون آدم بزرگ‌ها گریه نمی‌کنند.(عجب دروغ بزرگی!!!) که یاد بگیرد جایی که باید فریاد بزند، فریاد بزند. که وقتی که باید عصبانی باشد، عصبانی باشد. نشود تندیس صبر و شکیبایی که خون خونش را بخورد، ولی به همه لبخند احمقانه‌ تحویل بدهد! یاد بگیرد وقتی نمی‌خواهد کسی بماند، حالی طرف کند که نباید بماند؛ و وقتی نمی‌خواهد کسی برود،‌ داد بزند «آهای! نمی‌خواهم بروی. دارم زور می‌زنم دخترم را جوری بزرگ کنم که ما را بزرگ نکردند. جوری که یادش نرود آدم است و آدم، همانی است که هم گریه می‌کند، هم داد می‌زند، هم خشمگین می‌شود، و هم تا آخر عمرش مدیون خودش است، اگر همان‌جا، همان‌وقت، به همان‌کس، همان حرفی را که باید بزند، نزند!
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
:) متناتم مثل اواتارت و شعرات قشنگ...:)
maeadeh_sh72
maeadeh_sh72
٩٥/٠٥/١٨
٠
٠
من دوست دارم ورزشکار بش و هر چی دوست داشت بخون و از همه کارش بم بگ
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
به به ورزش:)
maeadeh_sh72
maeadeh_sh72
٩٥/٠٥/٢٣
٠
٠
:)))
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/١٩
٠
٠
و اما دخمل خودم^_^ من کلا از اين موجودات نیم سانتی ک بهشون میگن فرزند بدم میاد :) یعنی کلا در آینده ب احتمال 90 سعیم بر اينه همی طور تنها بمانم :) اما خوب ان شالله ک بچه نداریم اما اگر داشتیم يک عدد سه قلو پسر...:) چون دختر تربیتش بسیارررر بسیارررر بسیار سخت تر از پسر آما اگر دختر داشتیم :1 - ب شیوه پسرانه بارش میارم ک ب مردی نیاز نداشته باشة 2- همون يک 3- سعى میکنم مثل مامانم جوری باشم ک حتی اگه 70 سالمم شد بازم با دخترم شاد باشم و دل مرده نباشم از نظرش 4 - من چ بچه خلفی بودم ک بچه هام بخوان بشن بهتره برم ادامه فیزیکم رو بخونم:|
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٥/٢١
٠
٠
بابای من سعی داشت من رو مردونه بار بیاره، مرد بزرگ کردن دختر یک مزایایی داره و یک مضراتی! مزایاش اینه که آدم یک سری اخلاقیات ویژه ی مرد ها رو هم ممکنه داشته باشه که برای یک دختر جذاب هست اما احساس دوگانگی ادم رو اذیت کنه :)
سمیرام
سمیرام
٩٥/٠٥/٢٠
٠
٠
مثل خودم...
Mostafa
Mostafa
٩٥/٠٥/٢٦
٠
٠
خدا رو شکر الان یک دختر با تربیت دارم...دی
محمدصنعتیـ
محمدصنعتیـ
٩٥/٠٧/٢٢
١
٠
فعلا میتونم بگم اسمشون رو میزارم مائده و مریم :).... در رابطه با تربیت شون بعدا با عیال صحبت میکنم . الان وقتش نیست//