خانه انجمن روز اعلام نتایج کنکور
٣٩٧
٤٦
فرانک باباپور

روز اعلام نتایج کنکور

روز اعلام نتایج کنکور

حال و هواتون موقع اعلام نتایج کنکور چجوری بود؟ تو چه شرایطی بودین؟

٩٥/٠٥/١٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
u_razavi
u_razavi
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
موقع اعلام رتبه ها كه حال و هواي خاصي نداشتم فقط يه خرده استرس و اضطراب بود صبح بيدار شدم رفتم ديدم و بعدش نشستم سر سفره!در همين حين برادر گرامي داشت كارنامه رو ميديد كه گفت چرا دروغ ميگي رتبه ت اين نشده!!من سكته زنان دويدم پشت سيستم!بعد متوجه شدم ايشون تراز رو خوندن جاي رتبه!با مختصر كتكي!نفسي عميق كشيدم و برگشتم!و موقع اعلام نتايج انتخاب رشته ،اخرشب داشتم تو ساحل قدم ميزدم كه بچه ها تماس گرفتن بهم خبر دادن كجا قبول شدم.اون موقع شب شيريني فروشي كه پيدا نميشد به خانواده بستني دادم!!يادش بخير و خداروشكر:))
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
مرسی از برادرتون:))))
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
با این ریلکسی معلومه رتبه خوبی هم آورده بودین حتما :))
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
آقا میگن قدیما اعلام نتایج کنکور تو روزنامه بوده! کی مال قدیماس بیاد ازون زمان خاطره شو بگه
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/١٣
١
٠
من خاطره ی خواهرم رو میگم که مال دوره ی روزنامه ای هستن:) مامانم رفته بود کلی تو صف روزنامه ایستاده بود و بعد دو ساعت تقریبا تونسته بود فقط حرف «ر» رو گیر بیاره با کلی زحمت:) خواهرم که روزنامه رو باز کرد و اسمش رو دید کلی ذوق کردیم چون اولین نفر تو کل خاندان ما بود که میرفت دانشگاه:) تقریبا سال 77 . ولی وقتی کد رشته رو تطبیق داد و فهمید پیام نور قبول شده کفری شد و کلی گریه کرد چون نمیخواست هزینه ی شهریه بیوفته گردن خانواده. ولی ما که نمیدونستیم پیام نور چیه و چرا گریه داره کلی گیج شده بودیم این وسط. آخرشم با پشتکار قوی درسش رو خوند و هیچ هزینه ای هم پرداخت نشد به جز دو ترم اول چون همیشه شاگرد اول دانشگاه شون بود:)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
مرسی بابت خاطره اون دوران:) فقط اون زمان رتبه ها رو چجوری اعلام می کردن؟؟ اصلا اعلام میشده یا نه؟
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
تو همون روزنامه ها کنار جدول اسم و شماره شناسنامه و سایر ملزومات رتبه و کد رشته و کد دانشگاهم مینوشتن هر داوطلب یه سطری تو روزنامه بهش اختصاص پیدا میکرد
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
تو کنکور کارشناسی تو خونه بودم و چون نت نداشتیم خواهرم تو دانشگاه شون کد رشته ام رو نگاه کرد و زنگ زد بهم. منم وقتی فهمیدم ادبیات قبول شدم زدم زیر گریه:) چون هدفم حقوق بود ول یمامان اینا از اینکه روزانه قبول شدم کلی خوشحال بودن:)) ولی الان خیلی راضی ام از ادبیات خوندن زمان کنکور ارشد نتایج ساعت یازده شب اومد دوستم زنگ زد که من گکند زدم منم با ترس و لرز سیستم رو باز کردم و با دیدن رتبه ی214 کلی خوش به حالم شد و با سر و صدای فراوان کل خانواده رو بیدار کردم:))
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
بح بح بسا خوشبحالتان :)))
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
خوب اگه هدفتون حقوق بود اصلا ادبیات رو نمی زدید دیگه خخخخخ. منم به ارشد امیدوارشم که رتبه م بهتر میشه؟
م-نص
م-نص
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
استانه شما که خر خونی
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
ادبیات زدن چن تا دلیل داشت: اول اینکه اون سالها فقط هدف قبول شدن بود و اونقدر آگاهی نداشتیم که رشته هم مهمه این وسط! دوم اینکه برای حقوق اونقدری جون نکنده بودم که مطمئن باشم قبول میشم سوم اینکه خواهرم مگه میذاشت چیزی رو جا بندازم:)) چهارم اینکه ادبیات رو دوست داشتم یعنی عاشقش بودم ولی نمیخواستم به عنوان رشته دانشگاهی دنبالش کنم ولی شد دیگه...
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
قرار بود ک ساعت ۱۲ اعلام کنن من تا ساعت ۳ صبح بیدار بودم هی رفرش هی رفرش خخ دکمه اف ۵ کیبوردم رفته بود تو اصن بیرون نمیومد از بس محکم زده بودم روش خخخ. بعد هموجور خوابم برده بود ساعتای ۶ صبح از خواب پریدم سریع با گوشیم رفتم بعد تو گوشیم صفحه رو تا نصفه اورده بود دیدم جا سهمیه نوشته ازاد. فک کردم دانشگاه ازاد قبول شدم خخخ :||| اصن حال و اوضاع داغوووون. وقتی با سیستم رفتم و دیدم ک دولتی اوردم و اون رشته ای ک میخواستم اصن اشک شوق در چشمانم حلقه زد خخخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
خخخخخ یره بت نمی خوره ایقذر برات مهم بوده باشه
م-نص
م-نص
٩٥/٠٥/١٣
١
٠
حالا خوبه شریف قبول نشدی خخخخ
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٣
١
٠
اقای م نص خخخخ عالییییییی
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
استانه یره مگه من چمه ؟ خخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
همین محمد حسن تا چند وقت پیش این در اون در میزد دانشگاه ما قبولشش کنن ها خخخخخخ واز حالا .... خخخخخ
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
حالا کدوم دانشگاه میخونید؟
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
اقا خو حالا شهرش بزرگ و خیلی با کلاس نیس دانشگاش ک خوبه استاداش ک خوبن خخخ. اصن رتبه من ک خوب بوده دیه ب بقیه اش چکا دارم. کلا هم ی ساعت فاصله داریم باهاش. خو همین نزدیک بودن اصلی ترین و تنها ملاک من موقع انتخاب رشته بود.
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
خانوم نسرین دانشگاه تربت حیدریه :))
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
اسم دانشگاه اصلا مهم نیست علی آقا مهم نحوه ی استفاده از اون امکانات و اساتیده. اتفاقا به نظر من استادهای جوان تو دانشگاه های کمتر شناخته شده خیلی وقتها بازدهی بالاتری دارن چون انگیزه شون بیشتره.موفق باشید:)
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
اقا این دانشگاه شناخته شدس خخخ. فقط دوتا دانشگاه دولتی هستن تو استان ک رشته مارو دارن یکی فردوسی یکیم دانشگاه ما. بخدا خیلی از استادای ما یا قبلا دانشگاه فردسی بودن یا در حال حاضر هم هستن اونجا خخخخ
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
منم با نظر آقای آستانه موافقم! :دی جوابمم میدونم دیگه. ممنون :)))
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٥/١٤
٠
٠
خخخخ
م-نص
م-نص
٩٥/٠٥/١٦
٠
٠
علی جان نمی خوام ناامیدت کنم..اما خودتو با این حرفا گول نزن...الان یکی از دانشگاهای ابکی کشور خلبانی اورده:// در ضمن دانشگاه فردوسی توی بعضی رشته هاش قویه..دلیل نمیشه هر استادی فردوسی درس داد بهترین باشه...مثلا زمین شناسی اقتصادی کرمان از تهران و فردوسی و بقیه بالاتره..فردوسی جزو 5تای اولم نیست تو بعضی شاخه هاش
م-نص
م-نص
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
حال خاصی نداشتم..چون دقیق می دونستم چکار کردم...توی دو تا کنکورم همین طوری بودم
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
می دونستی پارتیت کلفته راحت قبول میشی دیگه استرس نداشتی
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
خداقوت به شما!!
م-نص
م-نص
٩٥/٠٥/١٦
٠
٠
وجدانن من نه سهمیه زدم..نه بورسیه گرفتم...نه تقلب کردم..چند سالیه به رقابت پاک روی اوردم
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
قطعا میتونید امیدوار باشید به ارشد. من خودم از آبان ماه تا بهمن خوندم ولی خوب خوندم ولی بیشتر از همه انگیزه مهم بود تو ارشد انگیزه ی لازم رو داشتم
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
این کامنت در جواب آقای آستانه بود نمیدونم چرا اینجا اومده!
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
چ احساسات عجیب غریبی داشتینا :) واسم خيلی احساساتتون جالبه:))) من خواهرم داداشم واسة بار دومش ک داشت رتبش رو میگفت دونه ای میگفت :/ مثلا میگفتم دو یه دقیقه مکث هزار و دوباره مکث:/ خيلی بد بود:/ واسة من تک تک موهاشون رو ميکنم:| هر چند اول باید خودم ببینم بعث ب خانواده میگم ولی کووو تاا 331 روز دیگ من کنکور بدم و حداقل 20 روز بعدش:/ ب احساسات مختلفتون ادامه بدین:)
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
انشاالله که موفق باشی. بعدا بیا برامون تعریف کن :دی
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
ان شالله:) اصن میام اول رتبم رو تو تخته اعلام ميکنم بعد ب بقیه میگم:) شما بدعایید:)
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
الان من که کنکور ندادم میشه ساکت دست به سینه یه گوشه بشینم؟!
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
برو یکم اونور تر منم بیام:)
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٥/١٤
٠
٠
بیا یجوری این گوشه خودتو جا کن.اونورتر برم میوفتم زمین! :دی
n_dahji
n_dahji
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
اصلا عجیب بود , به جون خودم بگم باورتون نمیشه /خودمون اینترنت نداشتیم /داداشم رفت خونه خالم اصلا هر چی میزدن اسم من تو لیست نبوده و نوشته اصلا همچین فردی نیست , یه همچین چیزی, خلاصه دوباره میره تو کافی نت نگاه میکنه بازم اسمم در نیومد /باز از طریق یکی از دوستاش با نت اونا نگا میکنن بازم پیدا نمیشه/دوستش میگه حتما جزئ نفرات اول شده که اسمشون بعدا اعلام میشه اونم از طریق تلویزیون / زنگ زدیم سنجش و این طرف و اون طرف گفتن امکان نداره اسم شما در نیاد/دیگه سه روز تمام گریه و زاری کارم بود البته اون زمان بچه بودم وگر نه بابام میگفت فدای سرت یعنی کل خانواده مون میگفتن بی خیال / دیگه واقعا بی خیالش شدم/ولی خب دیگه رفت که ام بنده در بیاد تا این که بعد یه هفته بود نمیدونم دقیق یا دو هفته پست چی یه نامه برام اورد از سازمان سنجش که بابا شما مجاز به انتخاب رشته نمیباشید /دانشگاه دولتی که پر /و دانشگاه ازاد و پیام هم جای دور قبول شدم که خانواده گفتن بیا برو همین دانشگاه شهر خودمون که هزینه اش هم کمتر باشه /دیگه همین کارو کردم.
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
چ خوف ناک و استرسی..خدا نصیب کسی نکنه :)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
شوکه بودم ، چون جایی که فکر میکردم قبول نشدم و جایی قبول شدم که تا حالا اسمش رو فقط شنیده بودم .... بعد که فهمیدم یک دوست یکی دو ماهه هم با من همونجا قبول شده ........ در حال حاضر بهتون میگم بهترین سالهای عمرم ، سال های دانشجوییم بود و بهترین دوست چندین چندساله ام در حال حاضر که تا آخر عمر با هم خواهیم بود هم ، همون دوستم است باضافه کلی رفیق بامعرفت دیگه که همچنان با هم هستیم
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٥/١٤
٠
٠
جایی که قبول شدین ازونی که قبول نشدین بهتر بود یا نه؟! :-)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٥/١٤
٠
٠
در نگاه اول مثل قبول شدن وسط جهنم بود ... :))
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٥/١٤
٠
٠
توضیح مبسوط/مبسوت ای بود! ممنونم واقعا!
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٥/١٤
٠
٠
سلآم؛ ریلکس ریلکس ریلکس...هیچ وقت درس ومشتقاتش اونقدری که باید برام مهم نبودن....لیسانسمو پیام نور گرفتم بعدش کنکور هنر شرکت کردم دانشگاه دولتی سبزوار قبول شدم چون مشکلات داشتم نرفتم...الانم فقط منتظرم زمان بگذره دوباره کنکور هنر بدم، فقط نیت کردم خومدمو آواره ی دیار غربت کنم :) تو یه همچین فازاییم :))