خانه انجمن شکست بخور!!
٨٣٩
١١٢
غزاله بانو

شکست بخور!!

شکست بخور!!

تأثیر شکست تو زندگی شما چجوریه؟

شکست واقعا براتون مقدمه ی پیروزیه؟

یا اینکه یک اتفاق ناامید کننده اس؟

شکست تو چه زمینه ای براتون تاحالا گرون تموم شده؟

٩٥/٠٥/١٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠٥/١٢
٠
٠
بستگی به شکستش داره!ولی ی بار ی شکستی خوردم که بالکل ناامید شدم: )ولی بعد 5،6ماه دوباره از سر گرفتم: )
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٢
٠
٠
نمیتونی بگی تو چه زمینه ای؟؟
م-نص
م-نص
٩٥/٠٥/١٢
٠
٠
شکستگی دست و پا داشتن:)
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠٥/١٢
٠
٠
از نظر بقیه واقعا جیز مهمی نبودااا ولی از نظرمن خیلی مهم بود: )
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٥/١٢
٠
١
شکست عشقی :|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٢
٠
٢
خخخخ چقدم عمیق بوده از دهان صافتون مشخصه :دیییی خدا نیاره برا هیشکی.. این شکستا میتونه مقدمه پیروزی باشه به نظرتون؟؟
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٥/١٢
١
٠
بله .پنج شیش تا شکست عشقی ناموفق که داشته باشی بعدش میتونی یه شکست عشقی موفق بخوری
م-نص
م-نص
٩٥/٠٥/١٢
١
٠
:// تو اصلا می دونی عشق چیه؟؟؟برو قوداتو بگو:))
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٥/١٢
١
٠
آخ آخ چی گفت!!!!!!! علی رو با خاک یکی کرد :)))
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٥/١٢
١
٠
شکست عشقی موفق را با ذکر مثال و رسم شکل توضیح دهید لدفا...
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٥/١٢
٠
٠
هم همی ک قودامو گفدم لامصب اصن چشم افتاد به اون مورد شکست عشقی خخخخخ
غزاله خانون
غزاله خانون
٩٥/٠٥/١٢
٠
٠
هی علی اقا با خاک یکسان میشن چرا؟:)
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٥/١٣
١
٠
من با خاک یکسان شدم؟ خخخخ املاتونم ضعیفه ها خخخ برایه کارشناس تغذیه ترم یکی زشته خب دیه
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
کو غلط املایی؟؟:))))))
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٥/١٢
١
٠
تاثیر که داره حتما.مقدمه پیروزیه.نه خیر نا امید نمیشم بلکه انگیزه میگیرم تا عوامل شکستم رو خجالت زده کنم.اونقدر نبوده که بخواد گرون تموم شه.
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٢
١
٠
اوهوم ، کمن کسایی که شکست و مقدمه ی پیروزی بدونن..و اینکه خداروشکر به خاطر اخریش:)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٥/١٢
٢
٠
من اگر شله هاتو بخورم کمرت میشکنه.دیگه نمی تونی سر بلند کنی:))
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٥/١٢
٠
٠
شما هر وقت اراده کنی خودم دعوتت میکنم شله فرد اعلا دور هم بخوریم :)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
من از دیروزه دارم اراده می کنم شله ای نمی بینم خخ
n_dahji
n_dahji
٩٥/٠٥/١٢
٢
٠
جواب سوالا به ترتیب: به کل نا امید میشم/ اصلا و ابدا /واقعا یه اتفاق نا امید کننده است/تو زمینه ی بانکی اونم دو بار ,غزال جان یه بار تو میزان سرمایه گذاری کردم ورشکست شد سود که بخوره تو سرشون اصلشم اینقد رفتم و اومدم تا به زور تنفس دهان به دهان و احیای قلبی و ..... زنده شد/بار دوم تو ثامن الحجج همین بلا به سرم اومد هنوز که هنوزه ندادن/ولی خیال دارم پولو که گرفتم بزنم تو کار ورشکست کردن بانکها/تو این کار بسیار موفق بودم تا بحال /اصلا تجربه نشون داده هر جایی که سرمایه گذاری کنم /بانک به کل تعطیل میشه و درش پلمب/به نظرت بانک بعدی کجا باشه؟اسمشو بنویس کاریت نباشه.دوستان بانک و صندوقی که متنفرید بگید /با من/اصلا به کل در قید پولم دیگه نیستم فقط هدفم شده تعطیلی بانکها
میرزا
میرزا
٩٥/٠٥/١٢
٣
٤
پول بذارین تو این جدیدا، دی و پاسارگاد، ایران زمین و... همینا که جدیدا وسط سریالا تبلیغ می کنن.
n_dahji
n_dahji
٩٥/٠٥/١٢
٢
٣
یعنی حتما/به قول دوستم اسم بدین جنازه تحویل بگیرین:) هفته ی دیگه پول میریزن به حساب بدون شک اول دی/بعد پاسارگاد /بعد.....
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٢
٠
٠
خخخخ این شکستا قابل جبالن نرجس جونمم:))) بانک بعذی ملل:) یل همون عسکریه؛) ککش نگزیده هنو:دی
mohamad_s
mohamad_s
٩٥/٠٥/١٢
٠
٠
من متحول شدم ..
n_dahji
n_dahji
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
مدیون باشم خدایی نکرده دروغ گفته باشم جناب محمد ,شایدم از شانس منه /غزال بعد عسکریه بعد ....:) سال اینده میخوام انشالله اگه خدا بخواد تو بورس سرمایه گذاری کتم یه کم در موردش تحقیق کنم یه درسی هم داشتیم در موردش /منتظر باش میخوام در بورس رو تخته کنم خخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
این روشاتون در زمینه میزان رو به ما هم بگید ،چون ما تهدید به خودکشی هم کردیم بهمون خندیدن ،گفتن برو پرداختمون پلکانیه !برو سر پله خودت بیا!
n_dahji
n_dahji
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
نه اتفاقا جناب مهزیار /رفتم میزان برام یه حساب باز کردن بانک صادرات /در جریانید که صادرات قبول کرد پول مردم رو برگردونه /بعد حساب بازکردیم /روانه صادرات شدیم از اونجا پول رو گرفتیم البته بی سود /خیلی نامردی کردن /انشالله کوفتشون بشه/دقیقا بنده اشتباهم رو تکرار کردم و ثامن اللحجج و دوباره همین کار شد و فرستادمون به پارسیان /البته بازم بدون سود ولی هنوز قراره هفته ی دیگه بدن/اگه عمری باشه و پول رو بدن قراره به همین روند ادامه بدم /واقعا عرض میکنم .
م-نص
م-نص
٩٥/٠٥/١٢
١
٠
شکست چی چی هست اصلا:)
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٥/١٢
٣
٠
بچه که بودیم این بچه های کم سن وسال رو که گنده بازی در میاوردن کتک میزدیم باز تا 5 قدم ازشون دور میشدیم باز شروع میکردن رجز خوندن باز برمیگشتیم کتکشون میزدیم.واسم جالب بود با اینکه میدونستن با این غد بازیا بلا سرشون میاد چرا بازم اینطوری میکنند. الان م-نص رو که میبینم یاد اونا میافتم. نگو شکست چیه باز یه شکستی میخوری که داغون میشی ها :)
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٥/١٢
٢
٠
بعد میگن اعتماد به سقف نداریم:-|
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٢
٠
٠
اگر این ینی شکست براتون معنا نداره باید بگم احسنت:)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٥/١٣
٢
٠
حالا خارج از شوخی.چیزی به اسم شکست وجود نداره...ادم دنبال یافتن راهه..ممکنه توی رسیدن به مقصد اشتباهی بره توی کوچه بن بست..ایا می ایسته می زنه تو سرش گریه می کنه و ناراحت میشه یا دور میزنه از کوچه میاد بیرون از کوچه بغلی میره..زندگی مایم مثل یافتن مسیره شکست هام کوچه بن بست.گریه و دلخوری نداره چون شکست معنی نداره..شکست یعنی از کوچه بغلی برو
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
چه تعبیر بامزه ای^__^ خخخخ عالی بود افرین:)
میرزا
میرزا
٩٥/٠٥/١٢
١
١
کاری بوده بیشتر، خُرد و درشت، اکثرا هم ناامید کننده بوده، تا اومدم جون بگیرم، یه سالی گذشته.
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٢
٠
٠
یه سال خیلی زیاده به نظرم:) عمر افسوس برای شکست سع زوز تا یع هفته اس
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٥/١٢
٢
٠
شکست ک زیاد نخوردم هنوز 😂😂ولی خب هربار شکست میخورم اولش ناامید میشم و گرفته..بعد ی مدتی با انرژی بیشتر ادامه میدم
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٢
٠
٠
انشالله که تا اخر شکست بد نخوری مگر اینکه باعث موققیت بشه:)))
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/١٢
١
٠
شکست بستگی داره که تو چه زمینه ای اتفاق بیوفته. تو روابط اجتماعی-انسانی اگر یک شکست یا یه نافرجامی اتفاق بیوفته خیلی روم تاثیر میذاره و تا مدتها درگیرش میشم ولی شکست های کاری رو سعی میکنم خیلی زود ازش رد بشو و تبدیل به موفقیت بکنم و ایرادات و اشکالات رو پیدا کنم. شکست عشقی رو هم که از بیخ قبول ندارم کلا! عشق اگه عشق باشه شکست نداره اصلا و ابدا مگر اینکه سر خودمون رو شیره مالیده باشیم.
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٢
٠
٠
خب این نشون میده که شکست تأثیر مثیت زوی شما داره:)))) ولی با شکست عشقی چرا دوشواری داری؟ کسی که شکست عشقی می خوره از طرف مقایلش میخوره ممکنه خودش عاشق واقعی باشه ولی طرفش نع
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
اصل مشکل همین جاست! اصلا چیزی به اسم عشق یک طرفه وجود نداره. دوست داشتن هست یه طرفه خواستن هست ولی عشق چیزیه که باید دو طرفه باشه اون ارتباط دو طرفه است که عشق رو میسازه حتی اگه بر فرض محال یک طرفه اش رو هم قبول کنیم کسی که وارد یک رابطه یک طرف میشه از همون اول شکست خورده است پس شکستش عشقی نیست!
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
:) زاویه دید ادما با هم فرق میکنه:) موافقم باهات
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/١٢
٠
٠
تا حالا شکستی برام گرون تموم نشده شکر خدا و امیدوارم از این به بعدم نشه:)
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٢
٠
٠
جای خوشحالی داره:))) خووش به حالت:)))
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٥/١٢
٠
٠
شکست که خب حتما خوردم تا حالا... اگر تقصیر شخص دیگه ای باشه که واسه ضایع کردن اونم باشه به سرعت جت خودمو جمعو جور میکنم و دوباره تلاش میکنم...اگرم تقصیر خودم باشه بستگی داره توی چه زمینه ای باشه...اگه همینجوری و کم اهمیت بوده باشه بیخیالش میشم..دنیا دوروزه;-)
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٢
٠
٠
پس انشالله همه شکستات از طرف کسی باشه:دی .. دنیا دوروزه ولی چطور گذشتتش خیلی مهمه:)دقت کن:)
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٥/١٢
٠
٠
اخه این چ تیتریع؟ "شکست بخور" :|| چشم حتما همیندفه به خاطر شما همی الان شکست میخورم :||
میرزا
میرزا
٩٥/٠٥/١٢
٠
٠
علی جان تازه می خواستم همین رو بنویسم. انتخاب تیتر خیلی مهمه، سلیقه به خرج بدین لطفا...
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٥/١٢
٠
٠
اصن سلیقه ندارنا. چ وعضشه...
لیلی
لیلی
٩٥/٠٥/١٢
٦
٢
"از شکست تا پیروزی"یا ( فاصله از خوشبختی ) این دو عنوان تیتر خوبی برای انجمنه
لیلی
لیلی
٩٥/٠٥/١٢
٥
١
شکست بخور کلمه خوبی نیست، هم از لحاظ دستوری بده و هم بی سلیقگی در انتخاب تیتر و بد رسوندن مفهوم جمله است|غزاله دقتتتتتت کنننن|
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٢
٠
٣
:) من بی سلیقه:) ولی هدفدار..
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٢
٠
٣
ایییی چقد خوشحالی که یه موضوعی داری ک از من شکایت کنی خخخخ خدا شادیارو از مردم نگیره:)
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٥/١٢
٢
٤
ینی خوبه ک اینقد اعتماد بنفستون زیاده خخخخ
لیلی
لیلی
٩٥/٠٥/١٣
٤
٠
اشتباهاتت رو ک میبینم تنها چیزی ک نمیشم خوشحاله،
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٥/١٣
٣
٠
خانوم لیلی ایول خخخخخخ
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
کاملا مشخصه عزیزم:) اگر خیلی اشتباه بود پوستر نمیشد که:) یه کوجولو شاید:دی
لیلی
لیلی
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
از جیم هیچ چی بعید نیست، حتی اشتباه پوستر شدن.
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
شما ببخشید اگر اشتباه شده عزیزم:)
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٥/١٢
٠
٠
مطمئنا چند روز دیگه خبر شکستم میرسه تو کنکور اصلنم ناامید نشدم از فرداش کتاباما دوباره پهن کردم وسط اتاق :دی
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٥/١٢
٠
٠
شکست چیه بابا؟! من منتظر شیرینی پیروزی ام:-)
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٢
٠
٠
انشالله که پیروزیه ولی اگر شکست بع صلاحته پس با پشتوانه حرکت کن دوباره:)
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٥/١٢
١
٠
از کدوم شکستم براتون بگم ؟ :)) فقط می تونم بگم هر جا هر طوری با هر عمقی که شکست خوردم نه عوض شدم، نه عوضی!! فقط قوی تر شدم و بیشتر از قبل راه موفقیت و راه نزدیک شدن به خدا رو پیش گرفتم :) " هر آدمی هر زمانی که شکست می خوره، حس می کنه بدبخت ترین آدم دنیاست و هیچ کس دردی به درد اون نکشیده، امیدوارم هیچ وقت شکست نخورین و شکسته نشین اما اگر روزی این اتفاق براتون افتاد بدونین خیلی ها شکست هایی بدتر از شما رو تجربه کردن، هیچ وقت فکر نکنین خدا رهاتون کرده، خدا راهی رو پیش روی شما گذاشته تا سریع تر بهش برسین :) " .
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٢
١
٠
از موفقیتی که الان داری میشد اینو فهمید اصلن:))) ممنون بابت تظرت
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٥/١٣
١
٠
من کلا ادم موفقی هستم ! نخند بچه :ی
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٣
١
٠
نه واقعا میگم خخخ اون ک خنده نیس لبخنده^__^
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٥/١٢
١
١
خدایی این انجمنننن چیههههههههههههه ک پوستررررر شدهههههه؟ ینی .... :| خو لااقل خواستید پوستر کنین تیترو ک عوض میکردین دیه :|
لیلی
لیلی
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
پوسترش شبیه اوباماس!خخ
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
اصن معلومه ک دادن پارتی بازی میکنن دیه
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
مجبورتون که نکرده کسی .. دلتون نمیخواد میتونین شرکت نکنین:) حالا که شده:) برای کسانی که احترام گذاشتن و اومدن احترام قائلم و تشکر میکنم:)
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
من از صاحب این انجمن عذر میخوام. بالاخره حتما یه اوطو جیزایی بوده تو ای انجمن ک پوستر شده دیه خخخ
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
الان این خودش یک شکست بود اقای علی خخخخخ امیدوارم دیگ ازین شکستا نخورین:) :) ممنون
Cold
Cold
٩٥/٠٥/١٢
٠
٠
شکست تا حالا به من که کمکی نکرده...معمولا تاثیر بدی میذاره روم
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٢
٠
٠
ولی به تظر من شکست یک موقعیته که میشه با یکم صرافت به نحو احسن ازش استفاده کرد:)
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٥/١٢
٠
٠
همین که شعار ندادین خودش خیلیه!!
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٥/١٢
١
٠
شکست یعنی سفید شدن موهای یک مرد ! :)
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠٥/١٢
١
٠
چه غمناک : (
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٥/١٢
١
٠
اخ کمرم:)) خخخخخ
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/١٢
٠
٠
من شکست آنچنانی نخوردم تا حالا ولی همین سطحی ها هم ی دوره افسردگی مزمن حاد میگیرم:/ بعد ی دوره نا امید حاد تر اما بعدش سعى مي کنم با قدرت ادامه بعدم واسة من شکست خيلی معنی داره و از زمین خوردن میترسم اما امسال جای شکست خوردن واسم نیست دیگ یعنی نباید باشة شما هم دعا کنید نباشة و اين رویا دوم نابود نشه...:)
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
اول که خوندم فک کردم چقد شکست نتیجع بدی برات داره ولی خب نه اونطوریام نیس خخخخخ
mohamad_s
mohamad_s
٩٥/٠٥/١٢
٠
٠
بنظر من شکست پل پیروزی ئه یه جمله ی شعاری ئه ..خیلی ادما توی همون شکست میمونن ..توی سنین کم ما بزرگترین شکستها رو میخوریم ..وگرنه توی بزرگ سالی همه میفهمن از شکست درس بگیرن ....شکست ...از دانشسرا بگم که همون سال سوم من ازمونی شد ..یا سرباز معلمی که بخاطر پادگان اموزشی م ازم دریغ شد ..اوه زیاد ئه ..اگه قرار بود شکستها پل بشه الان باید همه مون یکی یک کار افرین خبره بودیم ...البته اینجا ایران ئه ..ن دکلای گمشده میذاشت ..ن فیش های حقوقی
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
نه شعاری نیس.. ادم باید بلد باشه خودشو مدیریت کنه .. انشالله که شکست نخورین ولی اگر خدایی نکرده این اتفاق افتاد امتحان کنین.. خیییلی مأثر تره تلاشش نسبت به اولین تلاش
k_koolak
k_koolak
٩٥/٠٥/١٢
٠
٠
هر کاری که اخرش رضایت نباشه شکسته از نظر من و تا حالا شکست ها من رو به پله های بالا تر زندگی و موفقیت هدایت کردند چون باید شکست رو تحلیل کرد و ازش استفاده کرد
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
بله احسنت همه ی حرف منم همینه:))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
تا وقتی نور شکسته نشه ، رنگین کمان بوجود نمیاد
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
بله به شرطی که ضریب شکست از یه حدی بیشتر نشه ...
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
تازگی خیلی فلسفی شدینا:)))) فیلسوف بزرگواری ممنون از ابراز نظرتون جمله جالبی بود:)
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
البته اون نوره;-)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
:))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگزاریم
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
خخخخ از دست جیم!!! ما نیز هم:دی
mansooreh_houshmand
mansooreh_houshmand
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
من کاملا صادقانه میگم شکست هیچ وقت موتور محرکه م نبوده :/
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
خب تغییرش بده.. تبدیلش کن به همون موتور محرکه مطمئن باش خیر میبینی:)
S_refaeinia
S_refaeinia
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
من همینجوری شکست نخورده هم حال پیگیری و ممارست کارارو ندارم وای به حالی که شکستم بخورم دیگه ! و اینکه فعلا بزرگترین شکست قریب به اتفاقی که هنو نخوردم ولی خیلی میترسم بخورم پایان ناممه :| تا اونجایی که از ترس از شکست به انصراف و رفتن به سربازی هم فکر میکنم گاهی..کلا اگ بگن ترسو ام در رابطه با شکست بیراه نگفتن
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
ترس از شکست که خیلی طبیعیه:) ولی ادم تا شکست نخوره اشتباهاتشو نمیفهمه و تا نفهمه اشتباهش چیه پیشرفت نمیکنه .. انشالله پایان نامه ی فوق العاده ای داشته باشین:))
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
سلآم؛ شما بفرمایین برا ما صرف شده :) نوش جان کردیم از نوع سنگینش هم :) 1- تاثیر بخصوصی نداشتن..صرفا پستی بلندی هایی هستن که باید باشن 2- خیر شکست برای من مقدمه ی هیچی نبوده تا حالا 3- نه حواسم هست هر حسی میاد سراغم ناامیدی توش نباشه چون معجزه خبر نمیکنه :) 4 - از اونجایی که دست به شکستم خوبه اگه بخوام گرون حسابشون کنم الان کلی بدهکار دنیا میشدم بنابراین همیشه فک میکنم که مفت نمی ارزن تا جایی که دنیا بدهکارم شده :))
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٣
١
٠
سلام به شما:)) پس خیلی با تجربه این خخخخ الان من جبهه ی شمارو متوجه نمیشم .. جالبه برام هم مقدمه ی پیروزی نیس براتون و هم ناامید نمیشین:)))
saiideh70
saiideh70
٩٥/٠٥/١٣
٠
١
شکست یعنی اینکه توی آینه وقتی به خودت نگاه کنی دیگه خودتو نشناسی...من که فعلا در حال شکستم بزارین تموم شه میام میگم چه جوریه دقیق:دی
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
خیلی منتظرمون نذاریناااا:دی زودشکست بخورین کنجکاوم:دی
ریاحی
ریاحی
٩٥/٠٥/١٣
٢
٠
اثرات منفی شکست فقط ناامیدشدن و دلسردشدن و بی انگیزه شدن و.... نیست. ی وقتایی خودت پای اون شکست به معنای واقعی حروم میشی! گاهی شکستایی انقضا داره که دیگه جای جبرانی وجود نداره هرچند قوی باشی :-((
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٣
٠
٠
چه دل پُری:( ... هرچی هست انشالله به زودی حل بشه براتون و یا جبران.. و یا فراموش .. و یا بی اهمیت:(
n_dahji
n_dahji
٩٥/٠٥/١٤
١
٠
بعضی شکستا نه جبران شدنی اند /نه فراموش شدنی اند/ نه بی اهمیت میشن و نه حل متاسفانه /دیدم و شنیدم که میگم خدا کنه تجربه نکنم و هیچکس تجربه نکنه *
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/١٤
٠
٠
پس بگین خدا اون بالا بیکار نشسته دیگه:)))) ناامیدی کفره ها:))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٥/١٥
٠
٠
دقیقا درسته.
غزالِ رضائی
غزالِ رضائی
٩٥/٠٥/١٥
٠
٠
کدوم درسته اقای اتشروان؟؟:)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٥/١٥
٠
٠
حرف این دو دوست دیگمون/توضیحش طولانیه ولی یک سری شکستها و بد شانسیها و بدبختیها تا آخر عمر آدم میمونه و هیچ راه نجاتی هم براش به دست نمیاد تا روز مرگش و میکن این قسمت بودو خواست خدا بودو فلان و اینا هر چی بود پدر اون بنده خدا رو در آورده خدا هم ساکت مونده اصلا خدا همون شکست و تجربه تلخ رو به طرف داده.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٥/١٥
٠
١
پدر من یه شکست تو زندگیش خورد 12 سال پیش که تاوانش این بود 4 تموام اموالشو مصادره کردن خودشو 12 سال زندانی کردن 50 کیلو لاغر شد مادرم چشماش ضعیف شد از بس گری کرد 4 تا پسرش که سن ازدواجن هنوز مجردن.از پولدارترین فرد فامیل به فقیرترینش تبدیل شد.از بس استخوناش زده بیرون من تحملشو ندارم ببرشم حمام چون نمیتونه خودش خودشو حموم کنه و من الان خونه نشین شدم به خاطری که سرمایه ای ندارم و برادرانم مسافر کشی میکنن در حالی که باید هر کدوم یه کامیون 100 میلیونی زیر پاشون بود و هزار مشکل دیگه که براش پیش امده .این حاصل یک شکست بوده که داره هنوزم تاوانشو میده خدا هم دستشو نگرفت.و در اصل خدا این بلا رو سرش اورد
م-نص
م-نص
٩٥/٠٥/١٦
٠
٠
اشکمهر جان هر کس مشکلاتی داره...مهم اینه تحملشو داشته باشی بجنگی..
لیلا رضایی
لیلا رضایی
٩٥/٠٥/٢٠
٠
٠
بعضی مشکلات را نمیشه حل کرد فقط باید تحمل کرد،تا روز رهایی به دست سرنوشت
G_Emami
G_Emami
٩٥/٠٥/١٧
٠
٠
شکست؟؟؟ امممممم.....نمیدونم!یادم نمیاد!اگه هم بوده مهم نبوده! ولی مطمئنم اگه یه روز شکست بخورم خییییلی نا امید میشم و فکر میکنم ته خطه!!