خانه انجمن راهکارتون چیه؟
٣٦٠
٦٠
مائده رئیس الساداتی

راهکارتون چیه؟

راهکارتون چیه؟

خوب...:) الان شما عصبانی هستید و جوش اوردین شدید الان چه راهکاری رو اجرا مي کنید که آروم شید و ترکش های عصبانیتتون به کسی برخورد نکنه؟

٩٥/٠٥/٠٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٥/٠٣
٠
٠
تا به طرف کف گرگی نزنم یا دهان مبارکش رو سرویس نکنم اروم نمیشم : دی شوخی کردم به این غلظتم نیس یعنی الان دیگه نیست کمتر شده :دی خخخخ
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/٠٣
٠
٠
چ خشن...:| ولی خوشم اومد مثل خودمیناااا...:))) البته اون قسمت سرویس کردن دهن طرف منظورم:)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٥/٠٤
٠
٠
قسمت اول شوخی بود! قسمت دوم هم معملا با یه نگاه حل میشه طرف حساب کار میاد دستش!! قبلا طرفی که عصبانیم میکرد رو خیلی محترمانه قابش میکردم رو دیوار ولی الان تقریبا به یه نگاه بسنده میکنم :)) :دی
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٥/٠٤
٠
٠
عمر ما توی این دنیا اونقدر طولانی نیست که به خاطر هر موضوع بی اهمیتی ، ساعت ها ذهن خودمون رو درگیر کنیم و اتفاقات ناخوشایند رو باخودمون به این طرف و اونطرف حمل کنیم ...
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٥/٠٥
٠
٠
چه فلسفی! چشم :)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٥/٠٣
٠
٠
ساکت میشم و راه میرم
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/٠٣
٠
٠
اين راه رفتن سخته وقتی خيلی عصبانی بشی پاهای آدم داغون میشه...:|
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٥/٠٤
٢
٠
بعضی اتفاقات کوچیک و بعضی بزرگ هستند ... من وقتی عصبانی میشم که اتفاقی خارج از برنامه ریزی زندگیم بیفته ، وقتی اتفاق افتاد اونقدر راه میرم و توی ذهنم اونقدر اون اتفاق رو بررسی میکنم تا تمام نتایج رو تجزیه و تحلیل کنم و برنامه زندگیم رو با شرایط جدید وفق بدم ... بعدش که همه چیز دوباره در مسیر خودش قرار گرفت ، کم کم سرد میشم ... البته این کار بهم کمک کرده تا توی اتفاقات کوچیکی که توی زندگی میفته مثل تصادف های ساده ماشین و ... اصلا ناراحت نشم و اتفاقا با لبخند برم سراغ طرف مقابل.
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٥/٠٤
٠
٠
منم دقیقا خیلی راه میرم به صورت ناخودآگاه موقع عصبانیت راه میرم وفکر میکنم
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/٠٤
٠
٠
اين نشون از از اينه.که شما آدم منطقی هستید و.کلا فکر ميکنم زندگیتون و برنامه ای که دارین روی یه منطق خاصه...!! اگر همه آدم ها اين مدلی بودن خوب میشد...!!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٥/٠٥
٠
٠
:)
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٥/٠٣
٠
٠
رژه رفتن ( یا راه رفتن) . شعر گفتن. خوردن.
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/٠٣
٠
٠
خوردن نکته بسیارررر خوبی است...:)
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٥/٠٣
٠
٠
تا ۱۰ میشمرم :| و بعدش ترکش های عصبانیتمو از همه طرف بهش روونه میکنم
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٥/٠٣
٠
٠
تا ده نشمرین خشماگین تر بمونین ترکشاتون کشنده تر باشه.از من ب شما نصیحت!
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/٠٣
٠
٠
اون 10 دیگه واسة چیه؟ :) اگه قراره ک ترکش های عصبانیتتون به طرف برخورد کنه فرصت دادن بهش معنی نداره دیگه!!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٥/٠٤
٠
٠
روی 3 شماره آخر یه سوت ممتد هم بکش ، شاید طرف زمین گیر بشه ، ترکشات کمتر بهش بخوره!
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/٠٣
٠
٠
بهش فقط میگم برو گمشو:) .. انقد دوس دارم به یکی بگم برو گم شو
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/٠٣
٠
٠
:) بیا ب من بگو آرزوت برآورده شه...:) خوبة بهش اخطار میدی ها چون احساسم میگه.وحشتناک عصبانی میشی:)
Far!de
Far!de
٩٥/٠٥/٠٥
٠
٠
خیلی حس خوبی داره غزاله خخخخخخ
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٥/٠٥
٠
٠
فریده قشششنگ مشخصه چشیدی طعمشو ها:دی
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/٠٣
٠
٠
هر چیزی که باعث عصبانیتم شده باشه که تو موقعیتی باشم که بتونم برخورد فیزیکی بکنم حتما میکنم! و اگر با حرف و مشت و لگد نتونم فشار رو از رو خودم بردارم همه ی اون ماجرایی که عصبانی ام کرده رو مینویسم و فحش میدم به اون آدمه یا اون اتفاقه و بعد آروم میشم:)
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٥/٠٣
٠
٠
شمام خطرناکینا..
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٥/٠٣
٠
٠
مثلا همین جمعه ی پیش تو دفتر یه نماینده مجلس با برخورد غیر انسانی این نماینده نامحترم رنگم کبود کبود شده بود و در نهایت فقط تونستم بهش بگم راضی به زحمتت نیستیم دیگه! البته به شکل کنایه! بعدشم یک ساعت و نیم مسیر دفترش تا خونه رو پیاده اومدم و گریه کردم اینم یه نوع کنترل عصبانیت!
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/٠٣
٠
٠
پنج دقیقه سکوت برای پاه های بدبختتون:) منم عصبانی بشم گریه ميکنم:)
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٥/٠٣
٠
٠
با خودم میگم :"گلی!نذار دشمن شاد شی!بیخیال!"و به راه و کار خودم ادامه میدم و از جزغاله شدن طرف نهایت لذت رو میبرم!
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/٠٣
٠
٠
امیدوارم هیچ.وقت بهم برخورد نکنیم.و.من از دستت عصبانی نشم وگرنه یا از خونسردیت من سکته ميکنم یا از شدت حرص و عصبانیت بازم من میکشمت بازم آخرش اعدام میشم:| :))
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٥/٠٤
٠
٠
:)))))))))))
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٥/٠٣
٠
٠
من سعی می کنم دو پا قرض بگیرم و فضایی که اعصابم رو داره بهم میریزه ترک کنم وگرنه امکان داره اتفاقات بدی بیوفته! تاکید می کنم " ترک کردن فضای متشنج "
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/٠٣
٠
٠
بله کاملااااا صحیح...:)
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٥/٠٣
٠
٠
پیرو 6 انجمن قبل تر ،با عطف به نظر خودم تکرار می کنم " فحش میدم و فرار می کنم"
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/٠٣
٠
٠
پیرو همون 6 قبل پیشنهاد ميکنم اول مطمئن شین دستشون بهتون نمیرسه بعد..!
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٥/٠٣
٠
٠
جای خورشید خالی ولی من میتونم به جاش بگم که دمپایی ابری خیس گزینه خوبیه. تازه خورشید قرض هم میده :))
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/٠٣
٠
٠
دمپایی یکم درد ناک...:) ی راهکار یواش تر نداری؟
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٥/٠٤
٠
٠
اوه فرانک همه را نمیشه با دمپایی ابری خیس زدا حالا آقای خطیبا تونستی بزنی بقیه را چی :دی
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/٠٣
١
٠
من بعد ی دوره عصبانیت.و عصبی شدن شدیدم مریض میشم میوفتم تو رخت خواب...:| چون.وقتی خيلی عصبانی شم نه داد میزنم نه هيچی فقط ب شدت خودخوری میکنم:| اما اگر سطحی باشة عصبانیت یا داد میزنم یا دو ساعت به بالا مي خوابم فرقی هم نداره قبلش چه قدر خوابیدم یا اشک طرف رو درمیارم یعنی مورد داشتیم اشک خودمم در اومده وقتی اشک طرف رو درآوردم:| بسکه بی اعصابم ..خوردن و کارهای متفرقه همچون.گوش دادن آهنگ با صدای بلند نوشتن به درک واشک ریختن و....هم جای خود دارد! در بیش تر مواردم عصبانیتم سطحی ک بعد ی چند روز از بین میره...:)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٥/٠٤
٠
٠
موفق باشید :)
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/٠٤
٠
٠
اگه زنده بمونم با تچکر...:) باید رو خودم کار کنم تا آروم بشم وگرنه زندگیم اون طور ک مي خوام نخواهد شد:)
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٥/٠٤
٠
٠
سلآم؛ احتمالا زار زار گریه میکنم.
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٥/٠٤
٠
٠
تا حالا سعی نکردم که آروم بشم و ترکشم به کسی اصابت نکنه. ولی خب کمترین حالت عصبانيم غر غر کردن های ریزه که خودمو آروم کنم ولی طرف باید شده حتی سه دقیقه بشينه و گوش کنههه.
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/٠٤
٠
٠
دختری که غر نزنه دختر نیست...:)
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٥/٠٥
٠
٠
پس خداروشکر فقط من اینطور نیستم :دیییی
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٥/٠٤
٠
٠
راهکاری بلد نیستم با اجازتون:)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٥/٠٥
٠
٠
Sahel_D
Sahel_D
٩٥/٠٥/٠٤
٠
٠
به کسی که دوست دارید فکر کنید مثلا چرا میرید راه دور به من که میدونم از همه بیشتر براتون عزیزم فکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر کنیو و تصور کنید من روبهروتونم بازم همین رفتار خشن رو داری؟اگه دارید که براتون متاسفم......
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/٠٤
٠
٠
:) شما جای خود داری...:) ولی کسی ک دوست داریم چ ربطی داره ب عصبانیت حالا اگه کسی رو دوست نداشتیم چ"
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٥/٠٤
٠
٠
:) شما جای خود داری...:) ولی کسی ک دوست داریم چ ربطی داره ب عصبانیت حالا اگه کسی رو دوست نداشتیم چ"
گلبرگ
گلبرگ
٩٥/٠٥/٠٤
٠
٠
:-)
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٥/٠٤
٠
٠
ا! اینو من در جواب مائده گذاشته بودم!!
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٥/٠٤
٠
٠
دوستم بهم پیشنهاد داد سورهه ی والعصر بخونم..خیلی تاثیر داشت=)گاهی یادم میره ک دیه خدا ب شخص مقابل رحم کنه😬
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٥/٠٥
٠
٠
Sahel_D
Sahel_D
٩٥/٠٥/٠٥
٠
٠
وقتی به کسی که دوست داری فکر میکنی عصبانیتت فروکش میکنه.من اینجوریم شما رو نمیدونم....
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٥/٠٥
٠
٠
حالا کسی که دوست داشته باشم از کجا بیارم؟؟
Far!de
Far!de
٩٥/٠٥/٠٥
٠
٠
بستگی داره ازچی عصبلنی شده باشم اگه کاری یاحرفی باشه ک انجام نداده باشمونزده باشم حتما برخوردمیکنم حالا یابا دعوا یاآروم و منطقی!ک دومی معمولا بیشتره!!
n_gharib
n_gharib
٩٥/٠٥/٠٦
٠
٠
فیلم دیدن
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٥/٠٥/٠٦
٠
٠
من فقط میدونم یکم ناجور عصبانی میشم و تنها راه اروم شدنم اینه طرف مقابلم یه چند دقیقه حرف نزنه! بعد از چند دقیقه اروم میشم به شدتی که از کارایی که نکردم هم عذر خواهی میکنم 😂