خانه انجمن آخرین فیلم؟
٤١٣
٦١
mehri_mo

آخرین فیلم؟

آخرین فیلم؟

آخرین فیلمی که دیدی چی بود؟ (سریال؛سینمایی و ...)

٩٥/٠٤/٢٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٠
آخرین فیلمThe-Divergent-Series-Allegiant-Part1-2016 و آخرین سریال فصل 6 game of thrones
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٤/٢٨
٠
١
سینمایی که اصلا یادم نمياد. خیلی وقته ندیدم... سریال هم، سریال تولدی دیگر و در چشم باد (:|) که قبل امتحانام و ماه رمضون... از ماه رمضون و به اينور هم اصلا فیلم ندیدم
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٢
معلوم بکوب می خونین برای ارشد
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٠
نه والا هنوز شروع نکردم :'( اون موقع ها هم داشتم بکوب میخوندم واسه امتحانام مثلا :دیی بعد گفتم حالا که ترک کردم دیگه سمتش نرم. ولی ان شاء الله ارشد هم شروع کنم... هر روز که میگذره دچار استرس میشم:'(
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٠
خیلی علاقه به فیلم دیدن دارم خب ولی وقت زیادی برای دیدنش ندارم :)) اخرین فیلم هم یادم نمیاد (شایدم نمیخوام اسمشو بگم:دی) ولی وقتی بود ک خوابگاه بودم حدود ی ماه پیش :))
Far!de
Far!de
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٠
فیلم :) به به :) خاطرات یک خوناشام الانم دارم دوباره میبینمش خخخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٠
بهتون نمیاد خشونت@@
Far!de
Far!de
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٠
نه اقای استانه زیادم خشن نیس..همه جوره داره توش ؛ عاشقانه ؛ خشن ؛ هیجانی ... ولی خب یجوریه که کلادرگیرت میکنه همش دوسداری بفهمی قسمت بعد چی میشه عین فرار اززندان :) خیلی خوبه حتماببینینش دوستان :دی !ستاد تبلیغات فیلم :دی
رادمهر
رادمهر
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٠
اون اوایل که این سریال اومد من 3 فصلشو دیدم و فهمیدم که دیگه نبینمش...
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٠
عزیزم من عاشق این سریالم:))
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٢٨
٢
١
تا فیلمی را ندیدی اقای استانه الکی نگو خشنه و ترسناک،
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٢
عاشقانه س بیشتر از همه..من ک بیخیالش شدم:-|
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٠
اولاش فقط خوبه هرچی میگذره مزخرف تر میشه فصل هفتش که دیگ اصلا حوصلت سر میره از نگاه کردنش...، اگه اولاشی تو همون اوج خدافظی کن و دیگ نگاش نکن خخخ
Far!de
Far!de
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٠
دلیلتون چی بوده خب جناب رادمهر؟
رادمهر
رادمهر
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٠
این که بگم سریال تینیجری توهین نیست یک حقیقتِ که واقعا هم وجود داره و خیلی از کمپانی ها برای نسل جوان کار تولید می کنن(البته الان به توهین تبدیل شده) خب مسلما بعد از گذشتن از این دوره دیگه رغبتی به اون سریال نداری چون کشور امریکا که به شکل صنعتی کار میکنه.فیلم و سریال صنعتی یعنی چی؟یعنی فقط اولویت های بصری برای قشری که دارن براش کار میکنن مهمه برای همین در سریال هاشون می بینید که عموما مدل های برندهای مختلف لباس نقش های اصلی رو بازی می کنن که اصلا بازیگرای خوبی هم نیستن و نمونش فقط هم vd نیست بلکه اکثر سریال های پرطرفدار دبیرستانی مثل arrow ،flash، و موارد دیگه هم از همین قاعده استفاده میکنن.تو این سبک معمولا داستان ها تکراریِ و فقط شخصیت پردازی ها باهم متفاوته(گاها تغییر الگویی هم دارن ) معمولا هم از موضوعاتی استفاده میکنن که قشر جوان نسبت به اونا آگاهی کم و کنجکاوی زیادی دارن که کنجکاویشون از مجهول بودن موضوع میاد...خون آشام،جادوگر،جن،شیطان و بقیه ی مواردی که اسمشون به تنهایی هم هیجان انگیزه و نگهداری مخاطب پای کار رو سخت میکنه
Far!de
Far!de
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٠
چرا مرجان؟ باحاله که ... البته من ندیدم:دی !فصل یک و دو و سه که عااالین !!
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٠
احسنت رادمهر.با توجه به اینکه تحلیل خوب کردی اما یه چیز یادت رفت معرفی سریال خوب که من به جات انجام میدم /the sopranos/breaking bad/suits/white collar/the big bang theory/boardwalk empire/vikings
رادمهر
رادمهر
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٠
بهترین نمونه همین بریکینگ بد هستش که با یک داستان ساده جادو میکنه در قاب تلوزیون
لیلا رضایی
لیلا رضایی
٩٥/٠٤/٢٩
٠
٠
وقتی سریال ومپایر ساخته شد تقریبا هیچ فیلم یا سریالی به بعد انسانی و احساسی خون اشام ها توجه نداشت و انها رو فقط موجوداتی بی عاطفه، و تهدید کننده میدانستن در حالیکه در این سریال ما رابطه های دوستانه ادمها یا ومپایرها و ادمها را میببنیم که این نقطه عطف ماجراست،( از دل زشتی زیبایی را دیدن ) و البته در این سریال تینیجری با شخصیتهایی برند بازیگرها نوع بازی در قالب شخصیتها رو بلدن ،اشکال سریال بازی کارکترها نبوده، (نقد سریال از پیج اصلی شبکه را بخونید ) ضعف سریال داستان ضعیف بعضی قسمتهاست که تا حدی برای مخاطبی که سه فصل هیجان انگیز و جذاب را دیده، حوصله بر و زمان بر است خصوصا ماجراهای قدیمی که ربطی به انتظارات مخاطب نداشته و انها را از سریال نا امید کرده،این سریال خالی از مفهوم و معنا نیست، برخلاف برکینگ بد که با دو سه صحنه*و جادوهای تکراری تونسته مخاطبی را جذب کنه که لذت انی سریال را بفهمه و درگیر معنای زندگی و مرگ از دید شخصیت ها، دیالوگ های عبرت انگیز نشه
رادمهر
رادمهر
٩٥/٠٤/٢٩
٠
٠
البته خانم رضایی قبل از ومپایر سریال بهتر و قوی تری به اسم true blood به بعد احساسی خون اشام ها پرداخته و حتی خیلی قبل تر از اون و فیلم های دیگه.ومپایر جدید نبود ومپایر high school بود
Far!de
Far!de
٩٥/٠٤/٢٩
٠
٠
:)
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/٢٩
٠
٠
کلا ومپایر و اینا خنک بازیه.سریال باید درست و درمون باشه.بنده بعد از دیدن بیش از 30 سریال خارجی کامل به جرات میگم سریال های این مدلی به درد نمیخورن
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٣١
٠
٠
سلیقه ها فرق داره،یکی فیلم ترستاک،یکی اکشن و یکی هم معناگرا و هیجانی دوست داره
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٠
خماری 3 . با این که دوستم گفت خنوکه ولی بازم 700 مگ رو حرومش کردم و واقعا خنک بود
Far!de
Far!de
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٠
براهمین اینجا گفتین که یه نفر کنجکاوعین من 700 مگ حروم کنه ؟ :دی
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٠
من هم از کنجکاوی 600مگ حروم کردم برای سریال walking dead،راستی اون قسمتی که میگن شبیه سازی فاجعه منا را نشون میده کدوم فصل و قسمته؟
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٠
خیلی خنوک نیست نگاش کنین، یک و دوشو اول اگ دیده باشین شاید یکم جذاب تر بشه براتون :)
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٠
واکینگ دد جزو سریالایی هست که واقعا خوشم اومده، اولش شاید خیلی جالب نبود اما به نظرم هرچی گذشت جذاب تر شد :)
رادمهر
رادمهر
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٠
شبیه سازی فاجعه ی منا؟؟؟؟تحلیل رائفی پوره یا حسن عباسی؟:-|
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٢٩
٠
٠
تو دنیای فیلم که پر شده از زامبی/و ادمها یا مسلحن یا زامبی/و همه قسمتها شده همین/دیگه نمیشه حوصله گذاشت واسه دیدن این فیلم/وقتی تفاوت بخوای و تفهیم(عجب شعری گفتم :)
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٤/٢٩
٠
٠
واکینگ دد عالیه=))))))))))))))اگه دید شما ازش فقط دنیای زامبیه خب حق دارید خوشتون نیاد خخخ
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٢٩
٠
٠
این سریال چه جذابیتی داره؟هر قسمت یک گروه را نشان میده که چن تا زامبی را میکشن ،فقط i zombi خیلی خوب و هیجانی و اسرار امیز بود:-)
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٣١
٠
٠
اقای رادمهر منظورم اون قسمت از سریال بود که زامبی ها را طوری میکشن که بعدا طبق تحلیل این دو نفر شبیه سازی فاجعه منا شد
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٠
همین دیشب سریال شبکه یک سیما:|
رادمهر
رادمهر
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٠
همین پیش پاتون saint laurent 2014 bertrand bonello رو دیدم
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٠
غرور و نعصب
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٠
الهام حبشی کجایی؟ دقیقا کجایی؟ خخخخ
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٠
اخرین فیلمی که دیدمalice in wonderland، اخرین سریال هم 666parke avenue
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٠
آخرین فیلمroomبوده.سریالم نمیدونم یادم نیست!
Cold
Cold
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٠
Bridge of Spies رو خیلی وقت بود رو گرفته بودمش وقت نکرده بودم ببینمش...پریشب نگاش کردم
N.dahji
N.dahji
٩٥/٠٤/٢٨
١
٠
اخرین باری که سینما رفتم ده سالم بود برای بار پنجم بود/خواهران غریب رو دیدم/هی یادش بخیر،دیگه اخرین سریالم که دیدم دیشب شبکه سه بود پریا /شخصا فیلمای اروم رو دوست دارم مثل فیلم تنهایی،اگه صد بار هم ببینمش خسته نمیشم/تو سریال ها هم سریال در چشم باد. اگه صد بار ببینمش دل زد نمیشم.
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٠
سریال در چشم باد فوق العادست.... البته من مدار صفر درجه و سه در چهار رو هم خیلی دوست داشتم
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٤
چقد همتون خارجی این:/ از من یاد بگیرین:/والا:دییی
T_Zahra
T_Zahra
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٥
منم خیلی فیلم خارجی نمیبینم ولی اگه هم ببینم اسمش یادم نمیمونه
n.dahji
n.dahji
٩٥/٠٤/٢٩
٠
٠
باز اینا خوبن غزال جان،فیلم خارجی بدرد بخور میبینن،جنم برات بگه ما یه دوستی داشتیم هر وقت با خانوم به هاش میومد ،با خودشون سه چهار تا سی دی فیلم هندی میاوردند،دو روز یه شب خونمون میموندن،تمام این دو روز رو با خانوم بچه هاش مینشستند فیلم هندی نگاه میکردند و قاه قاه میخندیدند،خدا رحمت کنه بابام چقدر جوش میزد و ناراحت میشد ،بنده خدا مامانم پابه پا شون می نشست باهاشون فیلم میدید،,داداشام که از خونه فراریی بودن همون یه شب هم میرفتن خونه دعداش بزرگم میخوابیدند،ای خلاصه جات خالی،خدا مارو ببخشه ما هم که فقط میگفتی برام دارن کمدین اجرا میکردن با این معرکه،عین این دو روز رو از بس میخندیدیم،اخ جای ی شما حسابی خالی،الان دیگه بچه هاش بزرگ شدن خیلی کم میان ،به ووششون نرسه خدا خیرشون بده،ژولی هر وقتم میان نهارشون رو میخورن و برمیگردن،جای بابامم خالی ,خدا رحمتش کنه نیست ببینه دوستش سر به راه شده,اخه خدابیامرز اینقد از کارای خنوکی و سبکی بدش میومد،هی ،دیگه هیچی داستان داشتیم،هر وقت یه نگله به تلویزیون میکردیم ،دختره از پشت درخت ...خخخخخخخخخ
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٢٩
٠
٠
چه بامزه نرجس خخخخ میومدن خونه شما ک فیلم ببینن؟؟:دی خدا پدرت رو بیامرزه عزیزم:(
n.dahji
n.dahji
٩٥/٠٤/٢٩
٠
٠
دقیقا بابام همینو میگفت ،اینا میان مارو ببینن یا فیلم ببینن،ممنون غزال جان خدا رفتگان شمارو بیانرزه،ولی داستان داشتیم ها،همه فراری بودن از خونه،زن داداشم خونه ما میومد ،داداشام همه اونجا بودن,خخخخ,
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٠
چیب برهای خیابان جنوبی
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٠
زیبا و جالبه پیشنهاد میدم نگاش کنید/با بازی مصطفی زمانی {یوزارسیف
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٠
یادم نمیاد فک.کنم اسمش ویرا بود داستان زندگی ی نویسنده انگلیسی بود..!! آخرین سریالم سال اول دبیرستان دکتر هاوس میدیدم...!!
s_khorashadi
s_khorashadi
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٠
آخرین فیلمی که دیدم ابد و یک روز بود که پر از تنش و دعوا بود . ولی در کل فیلم خوبی بود .
S_SOHA
S_SOHA
٩٥/٠٤/٢٩
٠
٠
خواب تلخ
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٤/٣٠
١
٠
دیگه :))
amin20
amin20
٩٥/٠٤/٣٠
٠
٠
بادیگارد
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٣٠
٠
٠
آخرین فیلم ابد و یک روز بود
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٥/٠١
٠
٠
سلآم؛ به غیر انیم هایی که میبینم آخرین فیلم شجاع دل.... سریالم...اوووم یادم نیست :))
M_dana
M_dana
٩٥/٠٥/٠١
٠
٠
About time رو دیدم، فیلم شاهکاری نبود اما فیلم بدی هم نبود. خیلی مبهم بود هم می‌شد ازش واقعا لذت ببری هم‌ ریتمش اذیت کننده بود. فردا هم باید tracks 2013 ببینم ^_^
Sahel_D
Sahel_D
٩٥/٠٥/٠٥
٠
٠
پریااااااااااااااااااااا
z_ghorbani
z_ghorbani
٩٥/٠٥/٠٥
٠
٠
باركد