خانه انجمن روز قبل کنکور
٥٠٤
٧٥
مجتبی خطیب آستانه

روز قبل کنکور

روز قبل کنکور

روز قبل کنکور درس خوندین یا تفریح؟ استرس داشتین یا آروم بودین؟ چه پیشنهادی برای کنکوری ها دارین؟

٩٥/٠٤/٢٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٤/٢٣
٢
٠
به نظر منبچه های رشته نظری مرفح ترینِ کنکوریان چون همه پارن ازشون حرف میزنن، از صداوسیما گرفته تا روزنامه ها و خبرگزاری ها. در عوضش کنکوریای فنی حرفه ای هیچ خبری ازشون نمیشه، رسانه ها نه میگن کی کارت بگیرن کی کنکورشونه کی جوابا میاد. موسسه ها هم که بگردم همه فقط به رشته های نظری اهمیت میدن.
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٢٣
٢
١
حرفتون منطقیه کاملا ولی به نظرم بیشتر به دلیل تعداد داوطلب های زیاد رشته های نظریه
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٤/٢٣
١
٢
ببخشید ولی به حرفتون فقط باید خندید:-)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٢٣
١
١
هر جور راحتیتد!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢٤
٠
١
حرف خانم نسرین کاملا درسته
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٤/٢٣
١
١
من از استرس رگ پام گرفت و نتونستم بخوابم! فوق العاده استرس داشتم! درس هم خوندم! حرم هم رفتم! پیشنهاد خاصی هم ندارم (:
Far!de
Far!de
٩٥/٠٤/٢٣
٠
٠
از راهکارات ممنونم فاطمه جون :) :دی
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٤/٢٣
٠
٠
خواهش میکنم. امیدوارم مفید واقعا بشه :دیییی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢٤
٠
٠
خوش به حالتون استرستون سبک بوده!
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/٢٣
٠
٠
سلآم؛ اینجانبمان که هیچ وقت به درس خوندن اونقدری اهمیت ندادیم که بابتش استرس بگیریم....حالا شاید بار اول یه خرده سخت بود اما 5شش بار بعدش حسابی حوصله سر بر بود. بار اول که از همین پیام دوری ها قبول شدیم ورفتیم مشغول تحصیل شدیم...سال بعدش برای یه جای بهتر...سال بعدش برای یه رشتهی بهتر...ساللای بعدش برا ارشد....سال دیگه میخوام برا هنر کنکور بدم انشاالله :))))
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/٢٣
٢
٠
البته داداشمم فردا کنکور داره... دیروز ازم میپرسید من چرا استرس ندارم؟!!! منم نامردی نکردم بهش گفتم خب از 2 حالت خارج نیست. یا اونقدری خوندی که اعتماد بنفست به استرست غلبه کرده یام هیچی نخوندی وخودت میدونی که شاس میزنی و استرس داشتن برا هیچی بی معنیه :))))) البته بابت حرفم و ادبیاتم کتک هم خوردم که نوش جونم (^_^)
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/٢٣
١
٠
و اینکه واقعا نمیشه پیشنهادی داد هر کی یه فازی داره دیگه ... همین امیر ما فردا 2 آزمون داره یکی صب یکی بعد ظهر وچون محل آزمون خارجه شهره به رفت وبرگشتش نمیصرفه از دیروز تا حالا 200 بار پرسیده من اونجا نــــآهـــآر چی بخورم :)))))
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٢٣
٠
٠
:))
Far!de
Far!de
٩٥/٠٤/٢٣
٠
٠
خخخخ
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٤
٠
٠
بــــــــــله!
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/٢٥
٠
٠
بفرما نگفتم؟! امروزم فردای روز کنکور.... آزمون دومیه رو نصفه رها کردن... چرا؟!!! چون خب خسته شدن...گرسنه شدن...بعدم مگه چند بار امکان داره که سر جلسه ی کنکور زلزله بیاد؟!!!
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/٢٣
٥
٠
من خیلی استرس داشتم که نکنه کیک بهم نرسه و تموم شه.البته تو کنکور ارشد گول خوردم چون نفری 2 تا کیک میدادن من یکی گرفتم :( . کنکور مگه استرس داره.میرن دور همی چار تا تست میزنن
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٢٣
٢
٠
منم نگران این بودم که نکنه جای کیک، بیسکوییت بدن که متاسفانه دادن و کلی ضد حال خوردم:)
Far!de
Far!de
٩٥/٠٤/٢٣
١
٠
:D پس ماهم جمعه حسابی حواسمونو جم کنیم که حقمونو بگیریم خخخخخخ
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٤/٢٣
٠
٠
الان من استرس ساندیس دارم نکنه آب معدنی به جا ساندیس بدن
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/٢٣
٠
٠
نسرین خانم درکتون میکنم.واقعا ضد حال بدی بود.فریده خانم تا 2 تا کیک نگرفتین و نخوردین به هیچ عنوان جلسه رو ترک نکنین.الهام خانم نه ساندیس در کاره نه آب معدنی.یه پارچ آب میارن با 4 تا لیوان .مثل این اتوبوسای بین راهی قدیم، تو سالن راه میرن آب میدن
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٤/٢٣
٠
٠
نامردا کنکور ارشد امسال به جا اون ساندیس بزرگا اب معدنی دادن اصن از گلوم کیکه پایین نرفت!
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٢٣
٠
٠
آقا محسن تو کنکور دکتری هم به ما آب معدنی دادن فک کنم با بیسکوییت! اصلا دلیل قبول نشدنم تو آزمون و اینکه دیگه هیچ وقت مجددا دکتری دادم همین اب معدنیه بود!
n_dahji
n_dahji
٩٥/٠٤/٢٤
١
٠
بابا خوشبحالتون لااقل کیک رو گرفتین به ما فقط اب معدنی دادن /بعد جلو چشممون دو تا کیک یه اب میوه دادن به مراقبمون/من از اول تا اخر چشمم به کیک و ابمیوه ای بود که مراقبه میخورد یعنی رسما زهرم رفت توش /یعنی به نظرتون مراقبه نمرده تا حالا؟هی /ملت و سر جلسه امتحان اب معدنی میدن نمیگن خدایی نکرده گلاب به روتون دستشویی لازم بشن سر جلسه چه جوری پاشه بره /حتما مثل ازمایش ازدواج با دو تا مراقب ....:)))خوب بود قبول شدم و گرنه سال بعد هم باید یه اب معدنی دیگه از حرص دو تا کیک و ابمیوه مراقبه میخوردم.هی یادش به خیر.
Far!de
Far!de
٩٥/٠٤/٢٤
٠
٠
نیما خان چی دلتون خوشه ! به ماهمون یدونه روهم بدن ماراضی ایم :) عین پارسال ازین ویفر خشکا ندن خخخخخخخ!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢٤
٠
٠
من تا حالا سه تا کنکور دادم (سراسری - آزاد - ارشد) هیچ وقت ساندیس ندادن! حتی آب هم تو پارچ با لیوان میاوردن : | شماها کجا کنکور دادین؟؟
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/٠٤/٢٤
٠
٠
منم تا حالا سه تا کنکور دادم (سراسری هنر- سراسری تجربی- ارشد) تو همش به ماهم آب معدنی دادن !!! من تایید میکنم اصلا ساندیسی چیزی وجود نداره، توقعتونو بیارین پایین که ضدحال نخورین خخخ
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٤/٢٤
٠
٠
اگه منم فردا هرجور شده یه ساندیس از سازمان سنجش میگیرم
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٢٣
٣
١
من معمولا قبل از امتحانای مهم استرس ندارم تا موقع شب! شب که میشه دو ساعت فقط به سقف خیره میشم مگر خوابم ببره! سر جلسه ی کنکور خیلی ریلکس بودم و بیشتر بازیگوشی میکردم تا سوالا رو بخونم:) راحت بگیرین بخوابین چون همتون قبولین راه های سخت رو ما دهه شصتی ها رفتیم قبلا نگران هیچی نباشین....
Far!de
Far!de
٩٥/٠٤/٢٣
٠
١
من یه هفتس استرس دارم ... خوندنم نمیاد خخخخ فیلم خاطرات یک خوناشامو دارم میبینم خخخخخ
n_dahji
n_dahji
٩٥/٠٤/٢٤
٠
١
ای دمت گرم نسرین جان گل گفتی:)))
n_gharib
n_gharib
٩٥/٠٤/٢٣
٠
٠
من هنوز کنکور ندادم ولی شب قبل امتحان مدارس نمونه دولتی شبش تو خواب تست میزدم
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٤
٠
٠
من خواب میدیدم خواب موندم رام نمیدن!!! خواب موندم ولی رام دادن:)
Far!de
Far!de
٩٥/٠٤/٢٣
٠
٠
اینقد که ازکیک گفتین استرس بم وارد شد که نکنه بم نرسه خخخخخخخ
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٢٣
٠
٠
فقط خواستیم حواست جمع باشه سرت بی کلاه نمونه:)
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/٢٣
١
١
کیک کنکور یه چیز دیگست.اصن یه گاز که میخوری همه کتابا جلو چشمت ورق میخورن انگار الان جلو روت باز کردی از روشون میخونی
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٤/٢٣
١
٠
حق گرفتنیه دادنی که نیست!ندادن به زور بگیرین!
Far!de
Far!de
٩٥/٠٤/٢٤
٠
٠
پس باس خودمو برا یه دعوای احتمالی آماده کنم خخخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٢٣
٠
٠
یادم نیس حتما میخوندم دیگه!!
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٤
٠
٠
واقعا شب کنکورتو یادت نیس چی یادته آخه؟؟؟؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٢٤
٠
٠
خخخخ نه!
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/٠٤/٢٣
٠
٠
شب قبلش زمین میخوندم خخخ تا لحظه شروع کنکورم داشتم میخوندم ... راستش کلا یکی دو هفته قبل کنکور تازه شروع کرده بودم :))، استرس یکم داشتم اما چون اول کنکور هنر دادم و اون جاهم خیلی خوش گذشت و همش با بچه ها حرف میزدیم خخ واسه کنکور تجربی که فرداش بود هیچ استرسی نداشتم...
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٤/٢٣
٠
٠
ما که کنکور ندادیم سال دیگه ان شالله اما اطرافیانم خواهرم شبش یادم نیست اما وقتی سال دوم از کنکور برگشت یه روز تمام گریه کرد:| دختر خالمم روز قبل کنکورش سوالای شیمی ریاضی ها رو زد با دوتا غلط و سه تا نزده با اعتماد ب نفس رفت کنکور تجربی زد درصد شیمی کنکورش 90 شد:) برادرمم سر کنکور اول با دعا صلوات رفت سر دومی داریوش گوش کرد رفت...:) فقط امیدوارم استرس نداشته باشم همین...:) شما هم نداشته باشین زبونم لال گند میزنین...!!
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٤/٢٣
١
٠
بالاخره یه عده باید گند بزنن که اون یه عده دیگه قبول شن خب!
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٤/٢٣
٠
٠
خوب ی چیزی هم هست خیلیا حقشون رتبه خوبه اما به خاطر استرس جا میمونن...!! بعدکسای دیگه قبول میشم امیدوارم تو کنکور فردا و.پس فردا کسی واسه اين جا نمونه...:)
Far!de
Far!de
٩٥/٠٤/٢٤
٠
٠
اقا محسن :///
Anis
Anis
٩٥/٠٤/٢٣
٠
١
من روز قبل کنکور زیر سرم بودم شبشم تا ساعت چار پنج صب خوابم نبردش ! :دییییی اصن از بس استرس داشتم هیچ کاریم نمیومد! گریه م کردم فک کنم!:| خخخخ
Far!de
Far!de
٩٥/٠٤/٢٤
٠
٠
=)
رفیعه
رفیعه
٩٥/٠٤/٢٣
٣
٠
روز قبلش با دخی داییم رفدم همون حوزه و مکانی ک قرار بود کنکور بدم فرداش!بعدشم باهم رفدیم کوهسنگی!پیاااااااده رفدیم تا اون بالا و برگشدیم...ساعت نه هم اومدم خونه و خااابیدم تا چار صوب!ا چار ب بعد دیه خدایی استرس چیره گشت نتونسدم بخابم...ولی روزش خخخخ کلن چشمم به سادنیس ها و شوکولاتایی بود ک پدرم خریده بودن:| ب امید اونا بودم اصن:دی فقد بگم استرس میتونه خعلی در روند تست زنی مخرب باشه!لذا از عزیزان کنکوری میخام ک رییییلکس باشن و "حس" خوبی داشده باشن و خودشونو زیاااد "درگیر"نکنن=))
Anis
Anis
٩٥/٠٤/٢٣
٠
٠
کوفد عسلم :))))))))))))))))
Far!de
Far!de
٩٥/٠٤/٢٤
٠
٠
به به =)) مرسی از راهنماییت :)
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٤/٢٣
٠
٠
من که دیگه روم نمیشه از کنکور حرف بزنم!
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٢٦
٠
٠
شما پیشکسوت ما هستین خخخخخخ مهندس از تجربیاتتون به ما بگین :دی
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٢٣
٠
٠
گذشته از همه ی شوخی ها. تو کنکور اول از همه مدیریت زمان مهمه و دوم آرامش داشتن. خیلی ها با سطح علمی متوسط میتونن تو کنکور بدرخشند در حالی که خیلی از بچه های باهوش ممکنه کم بیارن. کنکور تعیین سواد شما نیست تعیین مهارت شما در این دو مقوله است. اگه اونها رو خوب مدیریت کننید درصد موفقیت تون بالاتر خواهد رفت.
Far!de
Far!de
٩٥/٠٤/٢٤
٠
٠
زمان :// اصن کارنکردمش ://
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢٤
٠
٠
صد در صد موافقم. مدیریت زمان خیلی خیلی مهم هست. در کنکور ریاضی سال 90 ادبیات خیلی سخت بود؛ یکی دو تا از بچه هامون که ادعای ادبیات داشتن وقتشون رو فقط صرف اون کردن آخر سر هم مثل من 50 درصد زدن ولی معارف و زبان رو خراب کردن در حد 10 درصد زدن چن وقت نکردن
n_dahji
n_dahji
٩٥/٠٤/٢٤
١
٠
راستی اصلا استرس برای چیه ؟دو گزینه بیشتر نداره کنکور یا قبول میشی یا نمیشی /یا میشینی برای سال اینده میونی یا میری دانشگاه ازاد و غیر انتفاعی .خدا برای چی دانشگاه ازاد و غیر انتفاعی و.................................................................................................افریده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢٤
٠
٠
استرس برای زحمات یک ساله ت هست که در یک روز باس به ثمر بنشونیش
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٤/٢٤
٠
٠
فردا یا دقیقتر بگم امروز صبح کنکور نظریه و طببعتا الان ( تقریبا ساعت ۲ ) همه ی کنکوریا خوابند و دارن خواب کنکور رو می بینن، یعنی چی دارن می بینن؟! - الف درسته یا جیم چرا فرموله یادم نمیاد آخه اه - یا خدا زبانش چقدر سخته - به جان خودم کیک به من نرسیده یه کیک بهم بدین قول میدم بی سر و صدا بخورمش معلوم نیست چند نفر خواب بمونن چند نفر با عجله برسن محل کنکور چند نفر هم ریلکس و آرومن خلاصه که به قول معلما که پای برگه های امتحان می نوشتن: موفق باشید
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٤
٠
١
یکی از اونایی که خواب میمونه قطعا منم!!!
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٤/٢٤
٠
٠
:)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢٤
٠
٠
معلوم پر از استرس بودی که به یه لبخند رضایت دادی
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٤
١
٠
من که هنوز کنکور ندادم. میشه یه شعر از مهد کودکم بخونم؟!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢٤
٠
٢
چوکاره؟؟
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٥
٠
٠
:دیییی
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٤
٠
١
آقای آستانه خودتون چیکار کردید؟
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢٤
٠
٢
در بستر بیماری بودم از شدت استرس خخخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢٤
٠
١
دوستان جان؛ گویا مجددا استرس کنکور من رو گرفت و دیروز رو کاملا تو بستر بودم و شرمنده نتونستم پاسخ گو باشم
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢٤
١
٤
من کنکورم پنجشنبه بود و تا سه شنبه خلاصه هامو خوندم. چهارشنبه صبح پاشدم که بازم درس بخونم ولی خونواده نهی کردن! و نشستم فیفا بازی کردم و چشمتون روز بد نبینه! از 3 بعد از ظهر استرسی ماره گیریفت که هر نیم ساعت یه بار گلاب به روتون سرویس لازم بودم:| تا دوروز و سرجلسه همین جور بودم :| و متاسفانه از همون موقع این استرس با من مونده و در فشارهای کاری یا عصبی در حالات مختلف بروز می کنه (جدیدا تبدیل شده به سرگیجه شدید)
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٤/٢٤
٢
٢
من دو سال آخر دبیرستان درس خوندن رو تعطیل کرده بودم یه جورایی، خیلی کم درس می خوندم و همونی هم که خوندم بیشتر درس های غیر تخصصی بود :) شب کنکور تا نیمه شب خوابم نمی برد ، سر جلسه کنکور هم حالم بد شد و 45 دقیقه ی ابتدایی کارم به آب قند و اینا کشیده بود و از بین رفت. پیشنهادم این هست که قبل از اینکه بخواین کنکور بدین اول تکلیف خودتون رو با خودتون مشخص کنین، برین علاقه ی واقعیتون رو پیدا کنین اگر مثل من نمی تونین برای چیزی که دوسش ندارین صرفا جهت اینکه شاید درآمد و ایندش خوب هست، تره خرد کنین :) تا بتونین درست پی گیرش باشین و به نتیجه برسین :)
sunrise_gh
sunrise_gh
٩٥/٠٤/٢٤
٠
٠
سلام والا من پارسال کنکور دادم خیلی خوب و آروم بودم با اینکه خیلیم درس نمیخوندم ولی میدونستم تاجایی که شده تلاشمو کردم.شبشم یه پیاده روی کردیمو روز کنکورم استرس خاصی نداشتم همه چی خوب بود کلا...امسالم با اینکه دانشجوام صبح کنکور دادم...دیشب و دیروز خیلی حال گرفته بودم و حال خونوکی داشتم ولی صب همه چی خوب بود کلا خوب بود...سلامتی همه خوبا :)))))
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠٤/٢٤
٠
٠
یره شنیدم فردا کنکور درم؟!
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٢٦
٠
٠
من خیلی عجیب استرس نداشتم:| ولی با عالمو ادم دعوا داشتم خخخخ
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٧
٠
٠
این همونه دیه!!
Sahel_D
Sahel_D
٩٥/٠٥/٠٤
٠
٠
به نظر منـــــــــــــــــــ- فقط باید بگردن وبخندن چون بعدش باید گریه کنن.