خانه انجمن بدت میاد
٤٩٢
٨٧
sh_doosti

بدت میاد

بدت میاد

از چه چیزی یا چه کسی خیلی بدت میاد و نمی تونی تحملش کنی؟

٩٥/٠٤/٢١
نظرات کاربران
کد امنیتی
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/٢١
٤
١
از خشکه مذهب ها ی مقدس نما
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢١
٠
٢
معلومِ اعصاب نذاشتن برات
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/٢١
٤
٢
از حمید بزرگواری هم بدم میاد :))))))
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٢
٠
١
چی شده که تایید کردن؟؟
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/٢٢
٠
٣
ای بابا.گلبرگ جان بالاخره منم یه برشی توی جیم دارم.همین هفته پیش رئیسش گفت بیا بریم موجهای خروشان گفتم وقت ندارم.ما رو دست کم نگیر
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٢٣
١
٦
جسارتا گلربگ خانوم ://////
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٤
٠
٨
اوه! بله ببخشید برشتون رو دست کم گرفتم :/
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٤/٢١
١
٢
خودشون میدونن خخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢١
١
١
خخخخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٢١
٠
٢
ادمای جوگیری که هر حرفی رو میشنون قبول میکنن یه ذره به شعور خودشون احترام نمیذارن بلکه یه تحقیقی کنن ، کسایی که جملات جو دهنده رو خیلی دوس دارن و همه جام بدون اینکه ذره ای علم داشته باشن میگن :/!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢١
٠
٤
شایعه سازان یعنی؟؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٢١
٠
٥
شایعه سازام میشه گفت اما منظور اصلیم این نبود! منظورم ادمایی ان که واقعن و بعضا بدون هیچ علمی در مورد یک مسئله مهم، میرن رو منبر! کسایی که رو عقیده باطلشونم پافشاری میکنن، با منطق غریبه ان، سنگ کسایی رو به سینه میزنن که تره که سهله علفم براشون خورد نمیکنن !
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٢١
٠
٣
خخخخ الانم بهشون بر خورد ! :دی چه زود خودشونو شناختن !! :)))))
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢١
٠
٣
اینا با من مشکل دارن خخخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٢٢
٠
١
راستی سپاس اقای استانه بابت اون مسئله :)
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٢
٠
٢
همون جایزه هه که قرار بود با من نصف کنی نکردی؟؟؟؟ ؛)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٢٣
٠
٢
نه گلبرگ جان یه قضیه مرتبط با اون!
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٤
٠
١
مهم اینه با من نصفش نکردی! الان من میرم معتاد میشم:/
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢٤
٠
٢
سپاس از شما به خاطر حرکت زیبایی که انجام دادید : )
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٢١
٠
٠
ریاکارها بی منطق ها بددهن ها مال مردم خورها و ....
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢١
٠
١
توی این گزینه هاتون؛ از بی منطق ها شدیدا متنفرم که متاسفانه کم نیستن دور و برمون
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٢١
١
٢
ادمین محترم به نظرم انجمن ها خیلی زود به زود دارن تغییر میکنن این باعث میشه بچه ها مشارکت اندکی داشته باشن تو بحث ها
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢١
١
١
سلام. طبق نظر مدیریت سایت، حداقل دو تا انجمن در روز باید تایید بشه که خوب در ماه رمضان بنده سر خود و بدون اجازه به یکی کاهش دادم تعداد انجمن ها رو برای بهره وری بهتر و مجددا با پایان رمضان همون روال رو در پیش گرفتم. اگر به نظر دوستان روزی یک انجمن کافی و مفیدتر هست؛ چشم روزی یکی تایید می کنم.
Cold
Cold
٩٥/٠٤/٢١
٢
١
آدمای دو رو...
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢١
٠
٢
متنفرم ازشون
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢١
٠
٢
مدعی ها رو میشه تحمل کرد ولی دوروها غیرقابل تحملن
Cold
Cold
٩٥/٠٤/٢١
٤
٢
اونایی که تو همه چی ادعا دارن و فک میکنن خیلی میفهمن هم بعضی وقتا میرن رو اعصاب...
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢١
٠
٢
همون کامنتی که برا زاخار دادم خخخخخ
zakhar
zakhar
٩٥/٠٤/٢١
١
٢
اونایی که این چهار حرفن: الف دال عین الف!!!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢١
٠
٠
اوه لا لا! ولی همچین رواعصاب نیستن خدایی ها! یه کم بیشتر فکر کن می بینی ازینا بدترم هست
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢١
٠
٠
دوستان شرکت کننده در انجمن؛ سوال این شخص انجمن گذار درواقع از چه چیزی بدت میاد بود که من از چه کسی رو هم اضافه کردم!! بی زحمت از چیزی هم که بدتون میاد بگید!!
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٤/٢١
٠
٠
خحخخخخ
Far!de
Far!de
٩٥/٠٤/٢١
٠
٠
:D
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٤/٢١
٠
٠
از تنهایی مطلق.
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٤/٢١
٢
٢
از خودم:دی..از ادمای دروغ گو و بی معرفت و از خود راضی و دو رو ... از نخود اشا! از جوگیرا! //// از از گرما خخخ چیزه دیه ای ب ذهنم نمیرسه فعلن!خخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢١
٠
٠
یاد تبلیغ عطر بیک تقریبا افتادم خخخخخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٤/٢٢
٠
٠
تبلیغشو ندیدم خخخخ
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٤/٢١
٠
٢
از آدمای از خود راضی
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٤/٢١
٠
١
از آدم های دو رو
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٤/٢١
٠
١
آدمای دورو دورو.و باز هم دو روووووو...:| اینا درجه اولن بعدم کسایی ک دنبال جلب توجه دیگرانن دوست دارم کة...:| بعدم آدمای دروغ گو اینا دوست ندارم سر ب تنشون باشه...!! با عرض معذرت:| یادشون میوفتم عصبی میشم:| آدمایی ک متظاهرم هستن...!!
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٤/٢١
٠
٢
من از کسی بدم نمیاد ولی از بعضی کارای یه سری لجم میگیره و دوس دارم نانچیکومو دور گلوشون حلقه کنم و انقدرررر فشار بدم ک صورتشون کبود شه. بعد زانومو بزارم رو کمرش و موهاشو بگیرم و سرش رو به طرف بالا اینقدرررر بکشم ک مهره های گردن و کمرش تیلیک تیلیک صدا بده و روحم شاد شه :))
Far!de
Far!de
٩٥/٠٤/٢١
١
١
از آدمایی که فقد خودشونو میبینن و فک میکنن هرچی که تو دنیا هس فقد مال اوناس :| ازآدمای دو رو و دروغ گو متنفرمممم :/ از آدمای بی منطق ؛ آدمای مغروری که خودشونومیبینن و به خودشون اجازه ی هرررر کاری میدن .......
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٢١
٥
١
از ادمهایی که از سرمای هوا شکایت میکنن و میگن(هوا بد شده،الان هم موقع برف بود !!و از این طور ادا و اطفارها دارن)بدم میاد و از ادمهای جیب خالی پز عالی به شدت بدم میاد،و از کسی که میخواد حرف بزنه ولی راه میره!!!( اونایی که لوس و مسخرن،بی فکر رفتار میکنن و وراج ان )
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٤/٢١
٢
١
دروغ...
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢١
٢
٢
شعاریه!!
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٤/٢١
٠
١
اگه خودمم گاهی رعایتش نمیکنم ولی تنها چیزیه که خیلی ناراحتم میکنه!
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٢
٠
٢
آقای آستانه ینی شما الان از دروغ خوشتون میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بیخیال
بیخیال
٩٥/٠٤/٢١
٠
١
از ادمای بدجنس از ادمایی که همه چیو برای خودشون میخوان ادمایی که مغرورن و فکر میکنن بحثشون از همه جداست و خیلی باحال هستن
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢١
٠
٠
بیخیال بابا یه بار با اکانتت بیا. حداقل یه اکانت بساز بیخیال:|
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٤/٢١
١
٠
ی بارم سعی کن حرفاتو با ارزش تر جلوه بدی خب
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٢
٠
١
ببین با اکانتت بیای نمیخوایم بخوریمت! تو که همش هستی حالا بیا کلا باش...(مفرد بودن فعلامم واسه این بود که یه جا معلوم شد خانمی)
بیخیال
بیخیال
٩٥/٠٤/٢٣
٠
٠
بابا من اکانت دارم حال ندارم برم رمز بزنم
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٤
٠
٠
یه گزینه هست«مرا به یاد آور» .رمزتو زدی اونو بزن دیگه لازم نیس هی رمز بزنی... اینم ازین. دیوار راست شد ؟؟؟
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٤
٠
٠
O___O
بیخیال
بیخیال
٩٥/٠٤/٢٨
٠
٠
خدا شفا بده
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٩
٠
٠
پس خودتم دنبال کارای شفات هستی! اوکی منم دعات میکنم
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٤/٢١
١
٠
از آدمهایی که خیلی سریع و بدون تحقیق همرنگ جماعت میشند.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٢٢
٠
٠
آآآآآخ گفتی!
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٤/٢٢
٠
٠
از پر حرفی...
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢٤
٠
٠
آی گفتی آی گفتی
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/٢٢
١
٠
سلآم؛ هوای گرم، کله پاچه ، گوجه فرنگی خام. پیاز خام. دندون پزشکی،حقوق ودستمزد های پایینی که برا خانم ها د رنظر میگیرن... آدمای بی منطق... ادمای فرصت طلب... صاحب کارای بی انصاف.... آدمای از خود راضی...ادمای دورو.... از پول پرست ها هم بدم میاد :/
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٢٢
١
٠
کله پاچه دوست! دندون پزشکی هم دوس!:دی
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٢
١
١
من گوجه فرنگی خام دوست دارم... گرما رم ازونجایی که وحشـــــــتنــــــــاک سرماییم دوست دارم... بقیه شو موافقم شدیدا...
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/٢٣
٠
٠
چه جوری میشه دندون پزشکی رو دوس داشت؟!!!!! به منم یاد بده :/
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/٢٣
٠
٠
آفــــــرین :))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٢٣
٠
٠
من واقعن علاقه دارم به دندون پزشکی !خخخخ
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٤/٢٢
٢
٠
آدمی که ن ف ه م ه :ی بعد فکر میکنه خیلی میفهمه :)) " از پایمال شدن حق آدم ها بیزارم " خیلی سخت می تونم وقتی یک جایی داره در حق یک نفر ظلم میشه سکوت کنم حتی اگر کسی که داره ظلم میکنه عزیزم باشه یا خیلی کارم پیشش گیر باشه، بلاخره یک جوری حتی شده به شوخی بهش می فهمونم که داره ناعادلانه برخورد میکنه.
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٢
١
٢
باریکلا!! خیلی هم خوب: ) مرسی
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/٢٣
١
٠
این خودبزرگ بین هام در همین دسته ی اولی که گفتی جا میگیرن... اینام ادمای داغانین ://
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٢
١
٢
بیشترشو قبل تر دوستان گفتن منم هی تایید کردم!!! دیگه... از «شَک» بیـــــــــــــــــــــــــــزاااااارم...یعنی همه چی به نظرم از شک شروع میشه... حتی اونی که دزدی میکنه به رحمت کَرَم و بصیرت خدا شک داره... شخصم که... اصولا از کسی متنفر نمیشم! ولی مدیر مدرسه راهنمایی مو هرگز حتی به بخشیدنش فکرهم نمیکنم...
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/٢٣
٠
٠
آخ آخ من شکاک ها رو فراموش کردم بگم... آدمای داغانین :////
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٤/٢٢
١
١
از بی عدالتی متنفرم و میبینم که توی کشورمون سر خیلی چیزا بی عدالتی میشه حرص میخورم.///کاش عدالت در همه جا برپا میشد
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٤/٢٢
٤
٢
چند تا آدم در زندگی من هستن که خیلی ازشون متنفرم و اگه دست خودم بود خون شاهرگشون رو زنده زنده میخوردم.
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٢٣
١
١
خون شاهرگ ادم خیلی خیلی خیلی شوره، انقدر تلخ و بدمزه است که بهت اطمینان میدم به خاطر نفرت نخوای امتحانش کنی، و به حق کسایی که از شدت فقر و اجبار مجبورن فقط یه چیزی برای گشنه نموندن بخورن احترام بزاری
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٤/٢٣
٠
٠
از این کلمه ی برند :دی
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٤/٢٣
١
٠
سعید آقا به انجمن، سعید آقا به انجمن خخخخخ
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٤/٢٣
٠
٠
=))))))) الله اکبر؛ منظورم بَرَند بود =)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٢٣
٠
٠
دکتررر نمیشه ارور میده همش :((((((((((((((((((((((((((((((((((( http://uupload.ir/files/o7ns_vcbbvb.png بدون کرک و با کرک اینو میده همش :///
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٤/٢٣
٠
٠
خخخخخخخ ببینین :)) باید 2 جلسه کلاس مبانی کامپیوتر اینا برید =)) خخخخخخخخخخخخخخخخخ این بود آرمان های ما؟! این ارور مال اینه که فایل مورد نظرتون برای اکسترکت شدن نیاز به وارد کردن پسورد داره، پسوردشو باید درست تایپ کرد، داخل همون محل و سایتی که برای دانلود رفتین، یه بخش کنار لینک دانلودش بود، به اسم پسورد فایل فشرده شده، باز اگر مشکل داشت بیایید همین محل بگید که من ببینم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٢٤
٠
٦
هه هه هه و ! (ایکون جناب خان!) خب معمولا کپی پیس میکنم پسورد هارو ایشش! اینکه متواضعم اطلاعاتمو به رخ نمیکشم بده؟؟!! مثه بعضیااا! :دی
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٤/٢٤
٠
٤
درست شد؟ :دی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٢٤
٠
٩
بله :) فعلا البت! مچکرم مهندس :))
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٢٥
٠
٠
چرا اسمتون دکتر منتیه؟
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٥
٠
٢
من یادم نبود بگم از لپه تو قیمه و لوبیا تو قرمه سبزی هم بدم میاد
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٢٦
٠
٢
:| کلا از قیمه و قورمه سبزی بدت میاد دیگ خخخخ
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٩
٠
٠
همه همینو میگن!بابا اصل قرمه سبزی سبزیشه اصل قیمه هم احتمالا گوشتاش! ک البته من اونارم نمیخورم!آها راستی از کرفسم نفرت دارم.ایییی:-/
Sahel_D
Sahel_D
٩٥/٠٥/٠٤
٠
٠
من ازجیم خیلی بدم میاد به خصوص از تخته سیاهش.اییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی