خانه انجمن بهترین لحظه زندگی
٢٣١
١٧
mery

بهترین لحظه زندگی

بهترین لحظه زندگی

بهترین لحظه زندگی تون که تو عمرتون تجربه کردین؟ اگه بتونی مجددا به یک لحظه از زندگیت در گذشته برگردی که ازش لذت ببری و مجددا به حال برگردی؛ کدوم لحظه و زمان از زندگیته؟

٩٥/٠٤/١٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/١٩
٦
٠
زمانی که دانشگاه رشته عمران قبول شدم
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٤/١٩
٧
٠
تولد خواهرم:-)
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٠
٠
٠
آفرین واقعا!!! داداش من سایمو با تیـــــــــــر میزنه:/
n.dahji
n.dahji
٩٥/٠٤/٢٠
٧
٠
تولد اولین برادر زاده ام با این که خودم یازده ساله بودم.
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٤/٢٠
٧
٠
باحال ترین زمان زندگیم هنوز نيومده! شده که خیلی اوقات خیلی خوشحال باشم ولی انقدر باحال نیست که به خاطرش به گذشته برگردم.
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢٠
١
٠
امکان داره در آینده چی باشه؟؟
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٤/٢١
٠
٠
شاید لحظه عقدم تو حرم و اولین دستی که با یک نامحرمِ تازه محرم شده ی دل و جان دست میدم... یا لحظه اینکه معجزه ای از وجودم به وجود بیاد و طعم مادر شدن رو بچشم و صدای گریه اش رو بشنوم.
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٤/٢٠
٧
٠
نداشتیم....:)البته به طور خفیفی قبولیم در المپیاد ریاضی در دوران راهنمایی بود ک دو روز بود ب شدت سرما خورده بودم ولی یهو از ساعت دو ک دوستام رسیدن خونه تا ساعت 3 حدود 5 الی6 نفری زنگ زدن خونمون ک بهم اطلاع بدن مائده قبول شدی....:) بینشون دعوا بوده کی زود تر بگه...:) هرچند هنوز فرداشم حالم بد بود خونه موندم...:) اما به طور کلی در بهترین لحظه های زندگی من لحظه هایی وجود داره ک کلا حالمان گرفته مي شود الا همین مورد خفیف چیز دیگری نیست...:)
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/٢٠
٨
٠
سلآم؛ لحظه ی تاب خوردن با یه تاب کشی بلند بین کلی درخت ... اگه برگردم ، شده با گریه وزاری هم نمیذارم غیر خودمم کسی سوار اون تاب شه ... یه چیز تکرار نشدنی بود :))))
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/٢٠
٩
٠
نگاه های با محبت اطرافیان هم بهترین لحظه های منو میسازه :))) اگه قرار باشه بینشون یکیو انتخاب کنم، برمیگردم به زمانی که مشغول یه نطق قرا برای مادرم بودم (از اینایی که مامانارو خام میکنه تا اجازه کاری رو به آدم بدن)و وقتی نتیجه گرفتمو برگشتم که برم رد کارم دیدم اِهــــ یکی داره نگام میکنه که لباش میخنده...چشاش میخنده...وخلاصه نگاهی که فقط توش محبت بود :)
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٠
٠
٠
آخ گفتی! آآآآآآای حال میده:)
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٤/٢٠
٤
٠
بهتر بوده ولی تا حالا بهترین نداشتم
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٠
٢
٠
فکر کنم قبولیم تو تیزهوشان باشه. نه به خاطر قبولیم... واسه برق چشای مامان و بابام : )
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/٢١
١
٠
احسنت....برق نگاه یه چیز عجیبیه :))
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٢
٠
٠
دقیقا...
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٢٠
٢
٠
اونقد لحظه ی باحال شاخصی تو زندگی ام نداشتم که به خاطرش بکوبم برم گذشته:) چه کاریه خب! آدمی هستم که تو حال زندگی میکنم شاید در آینده بشه تجربه اش کرد
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٤/٢١
١
٠
لحظه ای ب ذهنم نمیرسه راستش...لجظاتی بوده ک خوشال بشم ولی معمولا خوشالیم ده مین طول میکشه و دقیقا بعدش ی گندی بالا میارم:|خخخ