خانه انجمن باحال هستی؟
٣٠٢
٥٤
parisa_parsa

باحال هستی؟

باحال هستی؟

توی جمع رفقا و دوستانه؛ آدم باحالی هستی؟ آدم باحال از نظر شما باید چه ویژگی هایی داشته باشه؟؟

٩٥/٠٤/١٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٤/١٩
٣
٠
باحالل؟ خب باید بقیه نظر بدن. ولی از نظر خودم هم اره هم نه. توی جمع دوستای صمیمی و خونواده درجه یکم اره خیلییییم باحالم و یه جورایی بمب خنده جمع (تف تو ریا خخ) ولی خب جاهایی مثل باشگاه و دانشگاه و تو خیابون و کوچه بازار نه. از کارای مسخره بازی ک دوستام در میارن تو خیابون اصلا خوشم نمیاد و همراه نمیکنم. همیشه هم اخمالویم خخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٩
٠
١
تو جیم هم بعضی وقتا باحالی بعضی وقتا رو اعصاب خخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٤/٢٠
٠
٠
خخخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/١٩
٣
٠
خب طبیعتا اینو باید اطرافیانم بگن : دی ادم باحال از نظر من ینی عدم وجود و وجودش مشخص بشه ، همین که چهرشو نگاه میکنی لبخند بیاد رو لبت :)) با معرفت و با جنبه هم از ویژگی های دیگه ان
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٩
٠
٤
شما تو انجمنا آدم باحالی هستین چون عدم وجودتون حس میشه خخخخ
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٢٠
١
١
من چی؟:)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢٠
١
٢
طبق همون تعریف حس وجود و عدم وجود؛ شما هم خیلی باحالید :))
خاتون گیس گلابتون
خاتون گیس گلابتون
٩٥/٠٤/١٩
٣
٢
آدمیم که مامانم همیشه بهم میگه اینقد خودتو سبک نکن و با بقیه گرم نگیر بذار یه بارم دیگران بیان سراغت منتهی من به این چیزا اعتقادی ندارم و با فرمون با همه مهربان باشیم و دوست پیش میرم :))) باحال بودن برای هر نفر یه معنی داره بنظرم ولی در کل آدمای باحال آدمای خوش مشرب و با معرفتی هستن
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٩
٠
٥
: ))
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/١٩
٤
٣
بستگی داره بین جمع های دوستانه و خانوادگی اهل بگو بخند هستم خیلی و تقریبا پایه ی جمع کردن دوستان دور هم هستم. ولی بعضی جاها هم سرسنگین هستم باحال یعنی کسی که تو هر جمعی مردم دورش جمع میشن و از بودن باهاش لذت میبرن
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٩
٠
٨
پس یعنی طبق تعریفتون در کل باحالید؟
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٢٠
٠
١
بله
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٢٠
٠
١
خب اینهمه منفی واسه چیه دقیقا؟!!!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢٠
٠
١
احتمالا با گفته اینجانب شدیدا مخالفن:|
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢٠
٠
٢
البته در سایر موارد در این انجمن نشون میده کلا با من مخالفن : |
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٤/١٩
٣
٠
اگه نگم که دلم میسوزه!اگه هم بگم که پل میمونه اونور آب:/
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٩
٠
٠
تو هم اون موقع ها که میومدی تخته خیلی باحال بودی
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٤/٢٠
١
١
پس به قول رامبببد ما خیییییلی باحالیم!
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٤/١٩
٤
٣
باحال؟ تا دلت بخواد :ی آدم باحال باید ویژگی های من رو داشته باشه :ی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٩
٠
٥
سقف جیم رو باس بدیم باز ترمیم کنن خخخخخ
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٤/٢٢
٠
٠
:)) آقای آستانه سقف جیم رو چند لحظه فراموش کنین ، منفی ها رو دریابین :))
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٤/١٩
٣
٠
نه نیستم خخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢٠
٠
٠
خخخخخخخخ
n.dahji
n.dahji
٩٥/٠٤/٢٠
٤
٢
تو خیابون و اماکن عمومی یخرده اخموام ولی اگه اخمای همیشه درهممو فاکتور بگیرید،دوستانم میگن باحالم خخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢٠
٠
٦
تو خیابون یه شخص چطور می تونه برای سایرین باحال باشه؟؟؟@@
n.dahji
n.dahji
٩٥/٠٤/٢٠
١
٢
واسه ادمای تو خیابون که نمیخوام باحال باشم و خیلی جدی ام حتی با شما*~*
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٤/٢٠
٣
٢
گاهی اوقات آره ولی گاهی اوقات اخلاقم رو با نیم کیلو عسل هم نميشه خورد... ولی غرو غرو هستم بیشتر. ریز ریز و آروم غر میزنم به بعضی ها.... به نظر من، آدم همیشه باحال هم وجود نداره چون اگه دوستت باشه همیشه که حالش خوب نیست که باحال باشه! تو ناراحتی ها هیچ کسی نميتونه باحال باشه
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢٠
٠
٢
قدیما خود طرف رو با نیم کیلو عسل نمی شد خورد! حالا جدیدا شده اخلاقش؟؟ خخخخ
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٠
٠
٢
چرا اتفاقا باحال اونیه که وقتی حال نداره حال بقیه رو نگیره!!!! والا
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٤/٢١
٠
٠
بله اخلاق هم ميتونه جایگزین بشه :دیییی.... گلبرگ جان من گفتم اگه دوست صمیمی باشه خب دوست های صمیمی باید یاور هم تو غم ها هم باشند نه فقط تو خوشی ها ((=
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٢
٠
٠
منم با توجه به همون گفتم دیگه!!!! علاوه بر اینکه ما باید تو ناراحتیش باهاش باشیم اونم باید حواسش باشه نزنه حالمونو بگیره:/
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٤/٢٠
٣
١
بستگی به حالم داره..:) گاهی اوقات بسیار آدم باحالی مي شم و گاهی حال هرچی باحال مي گیرم..:) البته اینا همش تو جمعی کة بشناسم و دوستام باشن...:) در غیر اين صورت از تفلونم نچسب ترم...:) به طور کلی باحال نیستم...:)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢٠
٠
١
مثال تفلون خیلی خوب بود : ))
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/٢٠
٣
٠
سلآم؛ من فعلن که یه دوست بیشتر ندارم در نظر اونم کلن رو اعصابم :))) آدم باحال هم باید از اینایی باشه که گروه خونیش به آدم بخوره :))
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢٠
٠
٠
سلام. الان اون دوستتون با حال نیست یا شما نیستین؟؟
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٤/٢٠
١
٠
گروه خونیتون چیه مگه؟؟!
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٠
٠
٠
من AB+ هستم اگه به من میخوره گروه خونیت منم استم ؛)))))
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/٢١
٠
٠
دوستم به غیر وقتایی که پیچ میشه، در کل باحاله :))) و اینکه من اصلا خودمو تایید نمی کنم :)
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/٢١
٠
٠
واللا فک میکنم B مثبت باشم ولی مثل AB گیرنده ی خوبیم...به هیچ گروه خونی نه نمیگم :))))))))
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/٢١
٠
٠
به به گلبرگ جان.... از چه گروه خونی خوب و نایابی هم هستی :)))
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٢
٠
٠
لطف داری!!! گروه خونی خوب از خودته...!حالا افتخار میدی در رکاب باشیم یا نه؟! به یاد کلاس اول دبستان: با من دوست میشی؟ (البته من پیش پیش واسه خودم باهات دوستم :) )
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/٢٣
٠
٠
البته :) باعث افتخاره :)
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٤
٠
٠
:))))))))
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٠
٠
٤
آدم باحال اونیه که لوس نباشه! لوسم اونیه که: خبر کشه،پرروئه(ازون پررو بی نمکا)، سوسوله، بی جنبه س، غذاشو مامانش میذاره دهنش،رو زمین نمیشینه چون مانتوش کثیف میشه، جزوه هاش دوازده رنگ و فوق العاده مرتبه، سر کلاس حرف نمیزنه، پایه ی اذیت کردن نیست ، حسوده و... (الان همه همچین قشـــــــنگ بدو بیراه بارم میکنن تو دلشون:/ )
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢٠
٠
٢
@@ غذاشو مامانش میده و جزوه ش 12 رنگه به نظرم بی انصافیه این افراد رو بذاریم تو دسته بی حال ها!!! ولی با بقیه کاملا موافقم
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٤/٢٢
٠
٠
الان ینی ما که رنگارنگ هستیم باحال نیستیم ؟ اتفاقا آدم باحال باید رنگارنگ شاد و مرتب باشه ، اسمش روشه" باحال " چیزی که حس و حال و سرخوشی داره :) پس رنگارنگی یکی از اصول اولیه باحال بودنه :)
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٢
٠
٠
آخه همه ی لوسای دور و بر من خصوصیت دوازده رنگیو دارن متاسفانه :/ غذا دهن گذاشتنم که.. آقای آستانه من شونزده سالمه!!! دوستامم طبیعتا همین طور. شوخی هم نکردم واقعا دوستی دارم که اکثر اوقات مامانش بهش غذا میدن!! خب یکم... ینی خب... یه جوریه دیگه!!! ولی جزوه رو شاید شما و الهام جان حق دارین. من بدبین شدم:)
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٢٠
٥
١
آقای آستانه هم توی دسته ی باحالای جیم قرار میگیرن که از همون اولین نظر دارن انرژی مثبت میدن!!! آقای آستانه مچکریم:)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٢٠
٠
١
خخخخخخ خواهش می کنم. نظر لطفتونه : )
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٤/٢١
٠
٠
باس بقیه بگن خب!اما گاهی ب شدت تو جمع دوستا گرفته و تو فکرم..گاهی ب شدت همرو میخندونم... کلن باحال نیستم ولی..حسش نیس باحال باشم:/