خانه انجمن سری 2 رادیو پاتوق
٦٥٩
١١٩
رادیو پاتوق

سری 2 رادیو پاتوق

سری 2 رادیو پاتوق

رادیو پاتوق؛ رادیوی اینترنتی سایت جیم هست که سری اول اون با همکاری عده ای از بچه های فعال جیمی به مدت شش ماه کار شد و به پایان رسید. طبق وعده قبلی مون قراره در تابستون سری دومش با همکاری عده بیشتری از بچه های سایت جیم کلید بخوره. تو این سری دنبال اینیم که ارتباط مون با کاربرا بیشترُ بیشتر بشه؛ آیتم های جالب تری داشته باشیم و به دنبال ساختاری مورد علاقه شما جانانِ شنونده هستیم.

اینجا منتظر نظرات؛ پیشنهادات و انتقاداتتون هستیم. بگید که از چه بخش هایِ سری قبل راضی یا ناراضی هستید؛ چه آیتم هایی از برنامه رو قبل رو دوست داشتید؛ علاقمندید چه آیتم هایی به این سری اضافه بشه؛ چجوری با کاربران و شنونده هامون در تعامل بیشتر باشیم؛ و ...

٩٥/٠٤/١٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
اول اول :دی
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
واقعا این اول گفتنا خز نشده هنوز ؟ :))
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٤/١٠
١
٠
هدف من یه چیز دیگه بود!! اون :دی نشون میده خوشحالی نیست و بیشتر شیطنته، حالا از چی، بماند! وگرنه اگه خوشحالی بود ^_^ میذاشتم! :|
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
نیما چیکار داری آخه ، ذوق مردمو کور میکنی ... اشکال نداره فرانک خانم ، اتفاقا خیلی هم خوبه ، خوشحال باشین :))
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/١٠
١
٠
نه دیگه من خودم اول نشدم .گفتم تیریپ سنگین بازی وردارم
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٤/١٠
١
٠
دقیقا من گفتم که دیگه کسی نگه! ممنون که انتقاد کردین. شاید دیگه این کارا تو انجمن نباشه و یه بحث سالم داشته باشیم. به عنوان همسر کارگردان منتظر نظرات و پیشنهادات و انتقادات شما هستم :) ممنون.
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/١٠
٤
١
خیلی به نظرات اعضا عمل کردین تو چند تا انجمن قبل تر که حالا میخوایین انتظارات اعضا رو برآورده کنین.خانه از پای بست ویران است //خواجه در فکر طرح ایوان است؟
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٠
١
١
حاجی رادیو پاتوق و برنامه رادیویی چه ربطی به سایت و نظرات و ادمینی داره:|
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
جناب آستانه گل من حرفم اینه .رادیو پاتوق یه قسمت از جیم هست.شما نمیتونید وقتی پایه اصلی داره ضعیف کار میکنه با رنگ ورو بخشیدن به قسمتهای فرعی این ضعفو بپوشونید.بیاین فرضو بر این بذاریم رادیو بهتر شد.حالا 2 حالت پیش میاد.1.یه برنامه بهتر پیدا میشه و رادیو پاتوق دیگه نمیتونه رقابت کنه2. رادیو پاتوق اینقدر خوب میشه که کلا میتونه به عنوان یه برنامه مستقل از جیم جدا بشه. در هر 2 صورت در این مساله که جیم ضعیف عمل میکنه تغییری به وجود نمیاد.
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
نیما جان یه چندتا پیام به مدیریت بده خوب و این حرفاتو بزن
سیزده
سیزده
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
نیماخان احسنت:-)
zakhar
zakhar
٩٥/٠٤/١٠
٠
١
یه جاش خالی باشه برا من =))))))
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٠
٠
١
رو چش مایی
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/١٠
٠
٢
ali_sh کجاست که باز بیاد بگه "هدف این انجمن چیه؟"
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٠
٤
٠
این جمله هه دیگه خز نشد؟؟ : ))
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
مستر استانه عالی=)حخخخ
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/١٠
٢
٤
چرا خز شد.یه جمله جدید پیدا کردم.("فرانک باباپور" کجاست که بگه"بنده به ضرس قاطع مطمئنم که از این انجمن چیزی در نمیاد!") :))
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٤/١٠
٣
٠
چقد تو خونوکی :|
سیزده
سیزده
٩٥/٠٤/١٠
١
٠
نیما، حیا هم خوب چیزیه، حالا مجتبی چیزی نمیگه ولی شما رعایت کن
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
سیزده جان حالت خوبه؟چی میگی واسه خودت؟تو کدوم دنیا سیر میکنی؟
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/١٠
٠
٢
شعرای منو بخونین خخخخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٠
٠
١
سفارش دیگه ای نیست؟؟
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/١٠
٠
٢
بذارین فک کنم جوابتونو میدم .. اها خودم!! شعرای خودمو خودن بخونم بعد بذارین اول رادیوپاتوق با منشور شروع بشه انققققدر جذاب بشه!! حالا امتحان کنین جواب میده
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٤/١٠
٠
٢
غزاله خانم راست میگه ها ... فکر واقعا خوبیه :))
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠٤/١٠
١
٢
یک علامت +18 هم باید به لوگوی رادیو پاتوق اضافه کنم که وظیفه ی خطیر طراحی شه خودم به عهده میگیرم!
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/١٠
٠
٢
جناب بزرگواری من دارم اینجا تلف میشم میخام برم خارج از جیم :( ... چرا +۱۸؟؟؟ اصا ب شعرای من مبخوره +۱۸ باشه؟ چه حرفا در میارین برا ادما .. استغفرالله
سیزده
سیزده
٩٥/٠٤/١٠
٠
٤
حسین، اتفاقا آمار ازدواج میره بالا خخخخ، من از طرف مسئولین از شما( خانم رضایی) تشکر می کنم خخخخخخ
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/١١
٠
١
مرسی اقای ۱۳ خخخ با امار ازدواج هم موافقم:|
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٤/١٠
٠
٤
:) سلام ملت ! طنزش رو زیاد کنید بی زحمت
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
سلام بهمن. هم همی؟ فقط هم طنز مخی ازش؟؟
سیزده
سیزده
٩٥/٠٤/١٠
١
٣
صرفا طنز نباشه، بیشتر فرهنگی باشه به نظرم بهتره، از صدای خانم ها هم استفاده نشه مگه به ضرورت،
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٤/١٠
١
١
O_o
سیزده
سیزده
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
^_^
m_rs
m_rs
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
:|
m_rs
m_rs
٩٥/٠٤/١٠
١
٠
از اونجا که تازه وارد مي باشم رفتم یه چند قسمت از قبلی ها رو.گوش کردم...!! :) به نظر من بهتره یکم باید تمرین گوینده ها بیش تر باشة تا صداشون آماده تر باشة وگرنه کة هیچ کس ذاتا گوینده رادیو نیست...!! در مورد مطالب طنزشم لطفاااااا مثل یه سری کارا نباشه کة میرن پستای تلگرام رو.کپی مي کنن..:) !! یکم یکنواختی صداها زیاد یعنی صداهای گوینده های خانوم زیادی نزدیک به هم...!! اممم فعلا همینا رو یافتم یه چند تا دیگه باید گوش کنم.کة بتونم.کامل نظر بدم...:)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/١١
٣
٠
میخوایین برای راحتی شما تفکیک جنسیتی بکنیم روزهای زوج فقط خانم ها به صدای خانم ها گوش بدن روزهای فرد فقط اقایون به صدای آقایون گوش بدن!!!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٢
٠
٠
مرسی خانم مائده : ) البته طنزای تلگرامی رو فکر کنم فقط تو برنامه امتحان داشتیم!
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠٤/١٢
٠
٠
چرا از صداي خانوما استفده نشه اونوخخخت؟؟!!!!!
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٤/١٠
٢
٠
بنده به ضرس قاطع مطمئنم که از این انجمن چیزی در نمیاد! :دی
سیزده
سیزده
٩٥/٠٤/١٠
١
٠
چیزی در نمیاد چون کاربرا جدیش نمی گیرن و صرفا فقط میان یه شوخی ای مسخره ای چیزی می کنن و میرن وگرنه رادیو پاتوق کلی جای نقد داره
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
Like
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
خوب سیزده عزیز تو بگو نقداتو برار
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
به موقعش داداش، من تو خونه به منتقد ترین منتقد معروفم خخخخخخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
ایده ای ندارم:(
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
چرا ؟؟؟
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٤/١١
٠
٠
ایده هام ته کشیدن خخخ
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٤/١٠
٥
٠
اگر مطلب جالبی نبود بهتره قسمت مطلب برگزیده ی کاربران حذف بشه تا اینکه یک مطلب نه چندان جالب انتهای رادیو باشه " این یک " / صداهایی که تک ریتمی هستن و یا تن پایینی دارن بهتره استفاده نشن چون حوصله ادم رو سر می برن " این دو " / صداهایی که توی تمام قسمت های رادیو قرار هست باشن بهتر آیتم های خیلی کوتاه داشته باشن یا تقسیم بشن بین آیتم های مختلف " این سه " / از صداهایی که شبیه هم هستن توی یک رادیو خصوصا بخش هایی که دیالوگ چند نفرس استفاده نشه " این چهار " . فعلا دیگه نظری ندارم .
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
یه جوری یک دو سه کردین که من ترسیدم و جرات ندارم حرفی بزنم :)) خیلی ممنون ازتون
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٤/١١
٠
٠
الان که خودم دوباره خوندم چی نوشتم یک حس وحشت بهم منتقل شد :ی خواهش میکنم.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/١٠
١
٠
همکاری همه افراد منوط به حضور نباشه! از راه دور نهایتا تلفنی! خخخخ هرکی دوس داشت حضوری فعالبت کنه اونایی هم که مثه من خسته بودن از راه دور ! :دی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
توی سری قبل هیچ کس فعالیت حضوری نداشتا! نه هنگام ضبط نه هنگام نوشتن متن ماها هیچ کدومو همدیگرو نمی دیدیم! فکر کنم شرایط برای همکاری باهاتون مطلوب باشه براتون خخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
خخخ واقعن؟؟ پس یا علی منم هستم! منتظر دستورات هستم اقای کارگزدان!
سیزده
سیزده
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
من که افتخار نمی دم حتی غیر حضوری هم همکاری کنم خخخخخخخخخخخخخخ
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ذوق مرگی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
: ))
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
جیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییغ
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
آیتمای خانم نفری بیشتر بشه ایشون گوینده توانایی هستن :دییی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
بعله !
سیزده
سیزده
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
خانم نفری رادیو به لهجه اصفهانی احتیاج داره یکم فی رو ببرین بالاتر خخخخخخخخ
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٤/١١
٠
١
چیچیا ببرم بالاتر ؟؟
سیزده
سیزده
٩٥/٠٤/١١
٠
٠
فی، قیمت، حقوق خخخخ
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٤/١١
٠
٠
منا همینجوریش به زور راه دادن حقوقا ببرم بالا که آقای خطیب دیگه آیتم بهم نمیدن
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٤/١١
٠
٠
تازه کدوم حقوق به ما هیچی ندادن
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
به نظر مو گوینده ها باید بیشتر روی فن بیان کار کنن. آقا آستانه زحمت بکشن یک خورده روی فن بیان بچه ها کار کنن. نکات لازم ره متذکر بشن. ایجوری حرفه ای تر مشه کار کرد.
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
تو چه زود رسیدی خونه برار!
سیزده
سیزده
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
احسنت
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
جان تو مخی تا فردا صبح تو راه باشم؟
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
ااون قسمت پشت صحنه جدا جالب بود :)))
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
موافقم :)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/١٠
١
٠
این اشتباهی اومد اینجا! عزیزی که سوال پرسیدن خودشون متوجه میشن :)) :دی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/١٠
١
٠
ماهی ی بار! هفتگی باشه خز میشه و طبیعی میشه وجودش! ولی ماهی یه بار باشه انتظار میکشیم واسه اومدنش! 10 دقیقه فک میکنم زمان مناسبیه! اگه موضوع واحد باشه بهتره:))
سیزده
سیزده
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
۱- هفتگی کنین ۲- طبق روال روز براش تعیین کنین ۳- مجری ثابت باشه ۴- فقط آهنگای دهه هفتادی هشتادی نزارین ما هم دل داریم ۵- یه قسمت گزارش هم اضافه کنین ۶- مجریتون سنگین رفتار کنه ۷- نمایشها تون قوی تر باشه ۸- لازم نیست انقدر اسامی پشت صحنه رو اعلام کنین حتی با عکس نوشته ۹- جوری باشه که چهار تا نکته آموزشی از توش در بیاد
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/١٠
١
٠
با این قسمت از حرفتون که گفتید مجری متین رفتار کنه موافقم، سری قبل تن صداشون یخوده جیغ بود ، و تند تند حرف میزدن
سیزده
سیزده
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
نه تن صداشون جیغ نبود ولی بیشتر به درد برنامه های ورزشی می خورد.
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/١٣
٠
٠
همون:||
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
میخوام تو اجرای رادیو پاتوق سهیم باشم:)چطوری میشه همکاری کرد؟
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٢
٠
٠
برای همکاری در گویندگی هم ان شاالله در پست بعدی رادیوپاتوق؛ نرم افزار مخصوص ضبط و روش ارارسال صداتونو عرض خواهیم کرد
سیزده
سیزده
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
رادیو قدیمی شده، تصویری بهتره
m_rs
m_rs
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
توش میشه یه سری از سوتی های جیم کاغذی هم کة معمولا دیده میشه توش آورد...!!
s_khorashadi
s_khorashadi
٩٥/٠٤/١١
٣
٠
سلام . راستش من نمی دونم مشکل و ایراد رادیوهای قبلی چی بود اما زیاد به یک برنامه رادیویی شبیه نبود و بعد از چند دقیقه گوش کردن خسته کننده می شد . اجرای بعضی گوینده ها هم ضعیف بود ، شاید اضافه کردن بخشهای گزارشی جذاب یا مصاحبه با جوونهای موفق یاآدم های معروف به جذابیت بیشتر رادیو کمک کنه . در ضمن من هم خوشحال میشم به عنوان گوینده با شما همکاری کنم .
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٤/١١
٠
٢
یکم دیگه ادامه میدادین ، بنده خداهارو با خاک یکسان میکردین :))
b_noori
b_noori
٩٥/٠٤/١٢
٠
٠
دقیقا درسته، منم بعد از یه کم گوش دادن خسته می شدم و راستش یکیشو هنوز تا آخر گوش ندادم. !!!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٢
٠
٠
خیلی ممنون از شما. برای همکاری در گویندگی هم ان شاالله در پست بعدی رادیوپاتوق؛ نرم افزار مخصوص ضبط و روش ارارسال صداتونو عرض خواهیم کرد
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/١١
٠
٠
سلآم؛ در کل ؛ دنیای ارتباطات دنیای ثانیه ودقیقه هاست...دنیایی که آدما سعی میکنن به زمان ومکان غلبه کنن..از بین وسائل ارتباط جمعی و از بین حواس پنج گانه ،رادیو میتونه فقط حس شنوایی رو درگیر کنه ، پس باید برای موفقیت بیشتر از رسانه های دیگه تلاش کنه... رادیو پاتوق برای ما دوست داشتنیه چون در وهله ی اول جیمی بودنش در نظرمون میاد... ما ازتون راضی هستیم .... برای موفقیت بیشتر یه کم توجه بیشتر میخوایم به گفتار... بهترین نوع گفتار رادیویی هم که همین شبیه بودنش به یه گپ دوستانه ست.... اینجا با توجه به مخاطبا و قدرت درکشون به نظرم این موضوع بیشتر باید رعایت شه :)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٢
٠
٠
: )
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/١١
٠
٠
بعد از اون مصاحبه خیلی مهمه... شخصا برنامه هایی که گزارش داشتن رو بیشتر تر دوست میدارم...مصاحبه یه نوع گفتار زنده و روبه روئه...این تعامل داشتنه وشنیدن حرفای دیگران در مورد یک موضوع واحد خب جذاب به نظر میرسه :)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٢
٠
٠
ان شاالله گزارشش رو بیشتر می کنیم
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/١١
٠
٠
اوووم بعــــــــد...نمایش :) داشتن یه نمایش رادیویی ، حالا سریالی ودنباله دار یا موضوعی و تک قسمتی ، میشه یه بخش جذاب از هر برنامه ای :)) که با دقت ویژه روی ادای کلمات...تغییر صدا واعمال افکت و موزیک های قشنگ وجذاب میشه یکی از بخش های موفق برنامتون :))
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/١١
٠
٠
دیگه اینکه اصل تنوع در یکدستی (همون موضوعات مختلف ولی مرتبط ومنسجم) هم رعایت بشه مو لای درز برنامه سازیتون نمیره :)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٢
٠
٠
: )
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/١١
٠
٠
بخش و آیتم هام اگه روال و زمان مشخصی داشته باشن بهتره و در واقع این هنر شمارو میرسونه که بتونین با یک ظرافت خاص آیتما رو طوری بچینید که مخاطبتون هر بار به شنیدنشون راغب تر بشن:))
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/١١
١
٠
اوووم اون بخش مطلب هفته یا معرفی کتاب رو تعمیمش بدین به عنوانی که میگه " بخش شنیده میشوید" بهتره... یعنی هر کی هر چی دوست داره (یکی معرفی کتاب...یکی خوندن شعر، دکلمه... یکی جوک گفتن... یکی معرفی فیلم...خلاصه هرچی) ضبط کنه براتون بفرسته و شما منوط به شرایطی من جمله : با کیفیت بودن صوت ضبط شده - جذابیت موضوع - منشوری نبودن - وحدت موضوع داشتن با برنامه ی مورد نظر و غیره... اونو جز آیتم های اصلی هر قسمت قرار بدین :)
b_noori
b_noori
٩٥/٠٤/١٢
٠
٠
این نظر خیلی خووب بود. احسنت.
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٢
٠
٠
این صوت فرستادن خود بچه ها خیلی خوبه. موافقم
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/١١
٠
٠
اوووم بازم برای مشارکت بیشتر و ارتباط گرفتن با مخاطبا ، داشتن مسابقه هم فکر بدی نیست. حالا تو ژانر و موضوعات مختلف (^_^)
b_noori
b_noori
٩٥/٠٤/١٢
٠
٠
اینم پیشنهاد خوبیه،منم موافقم. اینطوریدرگیری مخاطب با برنامه بیشتر میشه.
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٢
٠
٠
مسابقه؛ جایزه می خواد! جایزه هم بودجه می خواد خخخخخ
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/١٣
٠
٠
پس اسپانسرو گذاشتن واسه چی :)))))
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/١١
٠
٠
فعلا همینا به ذهنم رسید:) بابت پرحرفیم هم عذر میخوام وقتی جو گیر میشم نمیتونم جلوی خودمو بگیرم ('^_^)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٢
٠
٠
خیلی خیلی ممنونیم. ان شاالله هر برنامه که منتشر شد دوباره این حس بهتون دست بده تا بتونیم استفاده کنیم
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٤/١١
٠
١
زیاد شدن طنزش و افزایش هیجان و افزایش قدرت گویندگی افراد بیشتر گوینده ها بار اولشون بود گویندگی میکردند واین طبیعی که ایرادایی تو سری اول داشته باشند به شخصه بار اولی بود گویندگی میکردم وخب ایرادای زیادی داشتم مطمئنا سری دوم بهتر خواهد شد البته خواهشم اینه که راهکارای فن بیان وگویندگی بهتر آموزش داده بشه موفق باشید رادیو پاتوقی ها :)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٢
٠
٢
افزایش هیجان ؟؟؟؟؟
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٤/١٢
٠
٣
افزایش هیجان ؟؟؟ نه افزایش هیجان یه طوری علامت سوال گذاشتید خوف کردم :(
Far!de
Far!de
٩٥/٠٤/١١
٠
١
=)
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٤/١٢
٢
١
کاملا موافقم :پی
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٤/١٢
١
١
:پی دیگه چجور ابراز احساساتیه؟ یکی ترجمه کنه
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٢
١
١
حتما این نکته رو توی سری جدید در نظر می گیریم
Far!de
Far!de
٩٥/٠٤/١٢
١
١
ممنون از موافقتتون اقاي خورسندى :دى, اقاى استانه شرمنده نظرى نداشتم ,كامنت صرفا براى احترام بوده به شما :دى
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠٤/١٢
١
٢
سلام. اقا من تا حالا اصلا از راديو پاتوق خبر نداشتم. اصن گوش نمي‌دادم. خب شما يه گوينده به اين خوبي (خودم) داريد ازش استفاده نمي‌كنيد؟؟!‌خخخ جدا من گويندگي زياد كردما. حاضرم همكاري كنم...
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠٤/١٢
١
٢
اين جانب در همايش‌هاي بسيار زيادي مجري بوده‌ام:)
m.babaee
m.babaee
٩٥/٠٤/١٣
١
٢
به نظر من کمی از طنز رادیو کمتر بشه جالب تره مخصوصا قسمت هایی که مجری صحبت میکنه از موزیک های مناسب تری استفاده بشه هم به نظرمن بهتره ممنون