خانه انجمن نذر کن ^_^
٢٦٠
٢٢
تقی زاده

نذر کن ^_^

نذر کن ^_^

تا به حال نذری کردین؟ اگه داشتین، آخرینش چی بوده؟ به نظرتون به غیر از نذرهای مالی چه نذرهایی میشه کرد؟

٩٥/٠٤/١٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٤/١٢
١
١
:) به نظر من خصوصی ترین حریم یک انسان ، قسمت صحبت با خدا هست ! صحبت کردن در این مورد رو جزء حریم خصوصی خودم می دونم
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٢
١
١
سوال نکرده که نذرت در مورد چه خواسته ای بوده! گفته چی نذر کردی؟ شله زرد؟ ساندویچ؟ نون پنیر؟ و ....
فاطمه سادات منافی
فاطمه سادات منافی
٩٥/٠٤/١٢
٠
٠
نذر نون پنیر سبزی بود بردیمـسید الکریم پخش کردیم :)
Far!de
Far!de
٩٥/٠٤/١٢
٠
٠
قران !! لااله الا الله ... !
Cold
Cold
٩٥/٠٤/١٢
٥
٢
فوق العاده عجیــــــب نذر رو قبول دارم....معجزه دیدم چندبار ازش!....غیر از نذر های مالی صلوات هم خیلی جواب میده
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/٠٤/١٣
٢
٠
من همیشه از نذر صلواتام فقط جواب گرفتم... :)
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/١٢
١
١
همین دیروز یه دستگیره نذر الهام حبشی کردم خخخخخ خودش دستگیره خواس:دییی
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٤/١٢
١
٠
برای نذر خیلی چیز ها میشه در نظر گرفت، من تا چند سال پیش فقط صلوات و یس نذر می کردم اما چند ساله علاوه بر این ها پول هم نذر می کنم بیشتر برای یتیم یا محک، بهش اعتقاد دارم نه در حدی که نظر خدا رو در مورد چیزی عوض کنه، نه، ولی نذر کردن به صورت گرفتن اتفاقات خوب سرعت میده :) یادمه یک بار گردنبندم رو گم کرده بودم، همه جا رو گشتیم پیداش نکردیم یک هفته بعد در حالی که توی پارک داشتم قدم میزدم 100 تا صلوات برای مادر امام زمان نذر کردم و پیش پیش شروع کردم به فرستادن صلوات ها، همونطوری دستم رو توی جیبم بردم، یهو دستم خورد به یک چیزی، وقتی بیرونش اوردم دیدم همون گردنبندمه که همه جا حتی همون جیب رو هم هزار بار به خاطرش گشتم. راستی به ادای نذر قبل از براورده شدن خواسته هم اعتقاد دارم :)
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/١٢
٠
٠
یه نذری هست که خییییییلی عجیب جواب میده و بهتون پیشنهاد میکنم: ۱۳۳تا صلوات۱۳۳تا یا ابوالفضل العباس ۱۳۳تا صلوات هر شب بخونین تا وقتی به حاجتتون برسین:) این نذر خیییلی جواب میده خیییلی
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/١٢
٠
٠
یه نذری هست برای اشیای گمشده که خیلی زیاد جواب میده. یه مبلغ قرآن بهم یاد داده خدا سلامتش کنه. هر چیزی رو که گم کردین بگین مثلا فلان مبلغ نذر اویس قرنی میکنم اگه اون شی مورد نظر پیدا بشه. میتونین به نیت اویس قرنی اون پول رو به نیازمندان برسونید یا تو صندوق بندازین. معجزه زیاد دیدم از این نذر
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/١٢
٠
٢
نذر آیت الکرسی و صلوات هم خیلی خوبه هم ارامش میده هم خیلی کار راه اندازه:)
m_rs
m_rs
٩٥/٠٤/١٢
٠
٣
نذر صلوات آخریش بوده 71 مرتبه هم قل هو الله هم مامانم که نذر میکنه خوب جواب میده...!! اما کلااا نذر ی بخشی از دعاست بخش دیگه اش صلاح آدم چه بسا نذر یه صلوات جواب بده برای یه چیز کوچیک اما نذر 1 میلیون صلواتم برای يک مورد کوچیک جواب نده...!
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٤/١٢
١
٠
خیلی کم متاسفانه:-)
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/١٢
٠
١
آخرین نذرم پنج تا یاسین بود سر مزار شیخ نخودکی واسه ی قبولی توی آزمون تیزهوشان.که جواب هم داد:)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٤/١٣
١
٠
چند فصلی کشت بذر عشق کن هر چه قربانی است نذر عشق کن/قیصر امین پور
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/١٣
٠
٠
سلآم؛ اوهوم... سلامتی دایی جونم... ختم صلوات...گوشت قربونی...حدیث کسا... 40روز یس....
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٤/١٣
١
٣
متاسفانه در زمینه ی استفاده از اسباب و وسایل برای رسیدن به خدا و یا خواسته هام ، خیلی ضعیف هستم و یاد ندارم ... در مسائلی مثل نذر و نیاز و یا توسل به ائمه اطهار ..... هر چند خودش هوامو داره ، اما اگه چیزی بخوام به خودش میگم ، اگه داد که دمش گرم ، اگر هم نداد حتما حکمتی داشته دیگه ، واسطه دیگه لازم نیست!
سیزده
سیزده
٩٥/٠٤/١٣
١
٤
هیچ وقت فکر کرده اید که می توان تعریف نذر کردن را تغییر داد! مثلا بجای پول .... 💸 🌾می توانید برای مدت معین هیچ چیز را دور نریزید و حتی خرده نان را هم برای کنجشک ها بریزید.( حتی ثوابش رو برای اموات هدیه کنید که طبق روایات به اون محتاج هستن...) 🌾می توانید نذر کنید تا یک ماه هیچ جا آشغال نریزید و اگر کسی ریخت آن را بردارید و آن را در سطل زباله بریزید.( احادیث درباره برداشتن مانع های مسیر راه مردم رو نگاه کنید...) 🌾می توانید نذر کنید تا چهل روز آب به اندازه نیاز مصرف کنید.( آیات و روایات اسراف رو ببینید حتی اسراف آب در مسیر رودخانه....) 🌾می توانید نذر کنید تا چهل روز ریا نکنید. از کارتان نزنید. دروغ نگید.( روایات درباره گناهان کبیره رو حتما نگاه کنید...) 🌾می توانید نذر کنید تا چهل روز به کسی تعارف بی جا نکنید. راجع به زندگی خصوصی دیگران پرس و جو نکنید.( روایات دروغ بودن تعارفات، آیات عدم تجسس و...) 🌾می توانید نذر کنید تا چهل روز با واقعیت ها زندگی کنید. مثلا تا زمانی که از صحت چیزی مطمئن نیستید آن را پخش نکنید. یا برای کسی تعریف نکنید.(.دیگر گناه شایعه پراکنی و دروغ را ندارید) 🌾می توانید نذر کنید تا چهل روز چراغ اضافی را خاموش کنید.( اسراف نکردید...) 🌾می توانید نذر کنید یک هسته میوه کنار خیابان بکارید و تا سبز شدن آن، از او نگهداری کنید چند ساعت در روز. ( روایات در ثواب کاشت درخت را ببینید...) 🌾می توانید کتابی مفید را ترجمه کنید و به صورت رایگان در اینترنت از طریق سایت های مرتبط نشر دهید.( نشر علم مفید ....) 🔴نذر کردن فقط قیمه و مرغ بخاطر چشم و هم چشمی نیست .... مرجع: yaalim.blog.ir- این انجمن رو از روی این مطلب گذاشتم:-)
m_rs
m_rs
٩٥/٠٤/١٣
٠
٠
ممنون از اين پیشنهاد مفید من خودم هر وقت تو درسام ب مشکل بر میخورم نذر ميکنم ک اگر مشکلم حل بشه به یکی تو.کلاس ک درساش ضعیف درس بدهم...!!:)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/١٣
١
٠
خیلی اعتقاد دارم خیلی هم تا حالا جواب گرفتم به خصوص صلوات و مخصوصن برای سلامتی امام زمان :)
f_jafarpour
f_jafarpour
٩٥/٠٤/١٣
١
٠
صلوات بوده همین چند وقت پیش:)
n.dhji
n.dhji
٩٥/٠٤/٢٠
٠
٠
نذر کردم که هم از راه به میخانه روم /دگر انجا که روم عاقل و فرزانه روم.بیشتر صلواتنذر میکنم.